Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

witaj PELASIU !!! 😍 PIPUS - narobiłaś mi tylko ochoty n ate faworki :) smacznego Ci zycze :)👄 PUNCA24 - jesli chodzi o zlot to sprubuje sie dowiedziec o to co pisalas :) rozumiem ze chodzi o w miare tani a dobry nocleg ( szkoda ze nie mam mozliwości was przenocowac:):) ) jeśli zaś chodzi o spotkanie to najprzyjemniejsze miejsca jakie znam i mogła bym polecic to oczywiście przy rynku jest tam wiele miejsc przytulnych i sympatycznych ( jeśli wogule dojdzie do spotkanie w kraowie ) :):):)🌼 rzydalo by sie zorganizowac to tak zeby kazdy chcetny mogł jerdnak przyjechac do krakowa mysle tu o tych ktorym jaka kolwiek podroz wiaze sie z trudem i z lękiem :):):) pozdrawiam wszystkich 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich🌼❤️:):):):):):) Ja tylko wpadłam na chwilke przywitac się z Wami:):);):) Mam gosci a jutro cały dzień w pracy. Pozdrawiam całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanie noclegi w Krakowie: Oleander, czy jakoś tak. Rreniku, nie takaż znowu ja mądra - ja też lubie Ciebie czytać! Nusia, Marijke i reszta, witajcie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, przeczytałam swoje poprzednie wpisy i zobaczyłam, jak ja okropnie piszę. Niegramatycznie, nieortograficznie, zżeram końcówki, albo nawet całe wyrazy. Żeby napisać: kću, zamiast końcu, to trzeba być mną! I jeszcze pochwały dostałam, że miło sie mnie czyta. Ganię się sama i ufam, że jakoś się doczytaliście o co mi chodzi. Wybaczcie, bo ja tak z pośpiechu, żeby nie zapomniec, co komu miałam odpisać. Maleństwo, Basiaijuż, Hexa - odpisałam Wam na maile. Jaco20, a może kiedyś zadedykujesz nam jakiś utwór w radio: "Utwór.... dedykuję znerwicowanym, zalęknionym, oszalałym i w depresji: (i tu wymienisz nasze nicki)" Co Ty, chłopie, na to? Będzie nam tak strasznie miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Jestem padnieta ale nie moglam sie powstrzymac zeby do Was zajrzec :) Przeczytalam na tyle na ile mi \"sily\" pozwolily Wasze posty i jeszcze raz dziekuje za gratulacje - wiecie dzieki Wam naprawde czuje sie dumna ze zdalam ten egzamin :) bo wszyscy naokolo mi mowili ze to proscizna i ze kazdy zdaje - i to wywolywalo we mnie ogromny lek ze kurcze a jak ja nie zdam to bedzie niesamowity wstyd ... i tak sie balam ze nawet nie moge tego opisac - wczoraj to juz byla katastrofa :) w domu mysleli ze zwariowalam :) a teraz jak zdalam to niby sie cieszylam ale jak wszyscy mowili ze to takie proste to w sumie pomyslalam ze to nic takiego ... a dzieki Wam naprwade sie ciesze - DZIEKUJE WAM ZA TO ZE JESTESCIE :) czuje sie jakbym odnalazla rodzine :) Pelasiu dziekuje za pocieche :) ale poki co jazda autkiem mnie przeraza - przez co jeszcze bardziej jestem zla na mojego szefa ze mnie do tego zmusil .... :) a tak przy okazji to gratuluje Tobie zdanego prawka i tego jak sie wtedy zachowalas :D Punca weisz ja mam calkiem podobnie - hm moze ja tez zaczynam wpadac w NN - kapcie zawsze musze miec rowno i pani psycholog ostatnio dala mi takie wlasnei zadanie - zebym zostawiala krzywo kapcie :) i niby to robie ale jak na to patrze to ja je po prostu \"ukladam krzywo\" nie zostawiam rozwalone tylko znowu ukladam :) dlatego gratuluje Ci tych rozrzuconych kapci :D Oby bylo tego coraz wiecej :) niestety wiecej nie popisze dzisiaj bo moj mozg juz przestal dzialac :) wstalam o 5:40 i teraz wrocilam do domku - siedze juz sobie w pizamce i zaraz chyba pojde spac :) zycze Wszystkim spokojnej nocki hm a najpierw milego i spokojnego wieczorku :) dziekuje jeszcze raz za to ze moge tu z Wami dzielic sie moimi radosciami i smutkami i za to ze moge tez poczytac co i u Was sie dobrego (i czasami niestety zlego) dzieje :) strasznie mi milo ze przyjeliscie mnie do swojego grona :) rety ale sie dzisiaj jakos rozczulam nad wszystkim :) chyba stres ze mnie schodzi bo w ogole jakos dziwnie sie czuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapku gratuluję zdania egzaminu :) To naprawdę nie byle co. Dla mnie egzamin na prawko też był bardzo ważny. Pelasi się udało pięknie zdać :) mnie też za pierwszym razem, choć egzaminator był bardzo niemiły. czyli wychodzi na to, że nerwuski mają po prostu talent do prowadzenia auta :):) hihi więc nic się nie bój :) jak to mówi mój kolega: \"coco jumbo i do przodu!\" a mnie ząbek boli :( buu u dentysty byłam, założył mi lekarstwo i za tydzień mam się znowu pojawić, ech miałam znieczulenie a i tak bolało jak diabli.............. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelcia a ja mialam wczoraj zaszczyt ,ze sluchajac jak gra jaco wlasnie dostalam imienne pozdrowionka!!!!!!:D:D:D no i oczywiscie wszystkie nerwuski z forum tez!:D:D:D jak jaco daje cynk ,ze gra to wchodzimy i sluchamy ! Bylam polazic po sklepach i "wylatać" te posr..ne mysli co mi ostatnio wlazły do łba;) jest mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca Ty jestes czesto w moich myslach gdy ide spac bo wtedy pyrgam kapcie byle jak ,no i Ty mi sie przypomoinasz:D:D pela ,nie martw sie LADNIE piszesz a zjadanie i walenie bykow na forach to norma ,kto by sie tym przejmowal ,zebysmy mieli tylko takie problemy ...ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko bardzo mi miło, że w twoich myślach czasem pojawia sie taki nieważny ktoś jak ja ... a tak a propos Jacka - to właśnie gra i pozdrowił wszystkie nerwuski :) fajowy nerwus z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się i słucham sobie tego radia. Punca dzieki. Rreniku, to cieszę się, że tych myśli trochę mniej. A jakieś zakupy zrobiłaś? Jaco, wysłałam Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca co ty opowiadasz o sobie??!!nie mysl tak absolutnie -jestes swietna osoba!🌻 to co ja wlaczylam ,ze inny glos sie pojawil a nie jaco????jakby \"automat\"z innym glosem zaraz jeszcze sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co w tym radio, co minutę zmieniają się DJ? ja nie słyszałam pozdrowień dla nerwusolek. Na dyskotekę powinniśmy iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kobieta gada i pozdrawia jakiś ludzi. Punca, wywal te głupie mysli - świętuj kapcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelcia bylam po spozywcze dokupic tak na jutro ,buszowalam w ciucholandzie bo to taka moja pasyja zawsze sie tam odprezam i lubie wylapywac jakies perełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ kichę strzeliłam - to chyba jego ukochana. Upsss. Ktoś się na mnie obrazi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie i ja slucham robiac przelewy bankowe ,ale leci ostatnia muza na dzis ,wiec ada juz jutro bedziesz mogla posluchac:D zwalniam kompa bo corka czeka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Jaco dzi za pozdrowienia miło ze o nas pamietasz :):):):) jestem twoja fanka ha ha ha :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Liduszka już mam .Będe miała nowe uzależnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×