Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość człek z problemem
Pipek- a legitymacja moze byc?? Jak wyglada zaswiadczenie o ubezpieczeniu?? CO do "gdzie mieszkam" to na pomorzu w Polsce :) Pytałem o spolecznego bo mi sie wydaje on gorszym od prywatnego i ze nie pomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człek z problemme - to ja :) ZApomniałem usunac (zamienic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek.........witaj slonko robilam badania krwi na cholesterol morfologia i inne tym podobne .bo ostatnio taka jestem slaba ze juz z gory sobie zakladam ze cos nie dobrego sie ze mna dzieje buuuuuuuuuuuuu tez czasami mam sibie dosyc czemu jestem taka naiwna i daje sie tej cholernej N.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc legitymacja,tylko podstemplowana i wazna.Oraz numer pesel.Jezeli masz legitymacje to wystarczy ja podstemplowac u pracodawcy/chodzi o to,ze jestes ubezpieczony/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo, hmm TO ciezko bedzie , jeszcze nie pracuje ale ubezpieczony jestem myslicie ze pomorze ten społeczny?? z NFZ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabasiu ja tez musze porobic badania tak profilaktycznie-robie co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedak,a kto placi za Ciebie skladki?to z tamtad wez zaswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek..........ja sie pocieszam ,ze to przesilenie wiosenne............tak na mnie dziala musze tak sobie tlumaczyc bo inaczej wynajde zaraz jakies choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia,bylo trzeba zewrzec przewodem na krotko!!!!:D nie wiem czy rozumiesz o czym pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabasiu,pewnie tak jest!!moze witaminek pojedz troche!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam opłacam ( ucze sie jeszcze) , wezme szkolna legitymacje + ksiazeczke ! jak nie da to pojde prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek...........tez tak mysle ze witaminki tylko one tak wolno dzialaja a ja juz bym chciala czuc sie silna i zdrowa buuuuuuuuuuu.........przetrzymam to musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny (i chlopcy ;)) ;* niemal caly dzien jestem bardzo zdenerwowana... przez takiego kolesia... serce wali mi jak szalone, kołacze. wcześniej tak nie było, a tu zonk. slucham muzyczki relakcacyjnej, pije mleczko, ale to niewiele daje. macie jakies dobre sposoby na radzenie sobie z takimi sytuacjami?;> pzdr;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam aszystkich w ten piekny wieczór niedzielny właśnie wróciłam z przejażdżki czułam się świetnie ,oby wszystkie dni były takie jak dzisiejszy ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asix, przez kogo jak przez kogo, ale przez mężczyzn to chyba nam nerwuskom najbardziej nie należy się denerwować. Szkoda nerów kochana na tych naszych panów. Ty teraz się denerwujesz, a on juz pewnie nie pamięta nawet o co poszło :) Najlepiej zrób sobie herbatke z Melisy, posiedź z kimś i porozmawiaj, no i pomyśl, że jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka slonko jak cudownie sie czyta ze ktos sie dobrze czuje zycze Tobie z calego serca zawsze takiego radosnego humorku i zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olbasiu wcale się nie dziwie że robiłaś badania ja też chyba zrobie tak jak PIPEK napisał tylko że ja miałam ostatnio podwyższony poziom cholesterolu i dostałam lekarstwa nnna wyrównanie po za tym bardzo lubie słodycze a to one podwyższają cholesterol ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bianka,no nareszcie cos radosnego napisalas!!!!extra!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka ja tez uwielbiam slodycze i tez mam podwyzszony cholesterol ale kazdy lekarz mowi co innego jeden mi mowi abym sie nie przejmowala to tylko 230 pani kardiolog tez mi powiedziala ze jesli ktos ma klopoty z sercem to musi uwazac juz na taki wynik ale ja wystarczy mala dietka jem teraz margaryne Benacol i pije kiefiry tez benacol i mi sie unormowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nerwusiatka ide spac jutro do pracy .....zycze Wam milego spokojnego slonecznego tygodnia i do zobaczenia popoludniu wroce do Was dobranoc buziaczkiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam trochę zajęta ostatnio, ale już udało mi się nadrobić zaległości-przeczytałam wszystkie posty i oto co mi się nasuwa 1. Bianka jesteśmy z cieboie bardzo dumni-twój pierwszy o stu lat optymistyczny post. To wielki przełom-taki jeden choćby dobry dzień to nadzieja- nadzieja,że jest szansa na więcej i nawet jak niechcący przypałęta się jakiś gorszy czas to masz NADZIEJĘ, a ona jest lepsza niż tona prochów i miesiące psychoterapii. Tak trzymaj i czekamy na kolejne radosne wiadomości 2. Zdredek twoje określenie \"pierdyknąć o ziemie\" wywołało u mnie taką dziką salwę śmiechu że nawet sobie sobie nie ewyobrażasz, rozbawiłeś mnie jak nikt inny ostatnio. tak dawno nie słyszałąm słowa pierdyknąć a szkoda bo takie fajne jest 3. Pelasi chciałam powiedzieć, że strasznie podoba mi się jej język-piszesz tak lekko, dowcipnie masz fajny styl, przyjemnie cię czytać. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy spać idą??! Pięknie, ja z poświęceniem do kompa, chociaż padam na ryjek bo od rana łaże jak ten wariat(ups, może nie najlepsze porównanie :) ) i do tego w nowych butach (buuuuu, jak obcierają) a wy spać??!! Nie , nie zgadzam się!! wszyscy wstawać, natychmiast!! ŻARTUJE śpijcie kochani, miłych snów, wszystkim wam w takim razie daję takiego wirtualnego całuska w czólko ❤️ A w ogóle to ja zapomniałam się przywitać ze wszystkimi, jestem cham-przepraszam. Witam wszystkich starych i nowych forumowiczów w niedzielny wieczorek. we Wrocku słoneczko jak ta lala, liczę jutro na takie samo, bo będę biegać (maleństwo dzięki za linka-bardzo pocieszający) caluski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×