Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

I jeszcze pare słow(UWAGA, TERAZ BĘDĘ KADZIĆ :) 1. Pipku, wiem co czujesz , mnie tez zawsze zakupy poprawiają humor. Ostatnio kupiłam piękną torebkę, ja do dzisiaj w euforii a mężuś ma depresją odkąd wie ile kosztowała ;) 2. Punca CONGRATULATIONS Oby praca dała Ci wiele satysfakcji, bo dzisiaj mało kto robi to co kocha. I miłej atmosfery życzę :) 3. Guni gratuluję pierwszych samodzielnych przejażdzek, że o wizycie na uczelni nie wspomnę-toż to prawdziwe starcie z największymi lękami zakończone sukcesem-tak trzymaj 4 Lidzi dziękuję za kolejną podnoszącą na duchu rozmowę i za pierwszy wywołany u mnie uśmiech w dzisiejszym dniu ❤️ 5. Duśka-co do Twojego strachu o bliskich to możemy sobie ręce podać. Ja w gruncie rzeczy nie boję się niczego oprócz śmierci i cierpienia mojego lub bliskich. Sama widzisz jaką histerię wywołuje u mnie każdy nienormalny guzek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia nie znam tej pani :( Nie myśl tylko idź uśmiechnięta i pewna siebie,poradzisz sobie bez problemu.Będe jutro bardzo mocno trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jeszcze Wam tylko powiem że nie wyobrażam już sobie mojego życia bez Was i uciekam, zanim ktoś mi łeb urwie, że 10 kolejnych stron zabazgrało słonecznko, a potem trzeba te bajki czytać, jak sie chce wpisy nadrobić. Całuję Was kochani, wracam do pracy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich wieczorowa porą , widze że nasze grono sie powiększa czyzby nasza niechciana przyjaciółka nadobre się rozszalała zbiera coraz wieksze żniwo . Byłam dzisiaj na badaniu tych przepływów w tetnicach szyjnych i wszystko om a zawroty dalej są . Został mi już tylko otolaryngolog bo lekarz który dzisiaj badał mi te przepływy tez sugerował błędnik . Od wczoraj jestem znowu głucha na te prawe ucho zaczyna mnie to już wkurzać W czwartek mam wizyte u psychologa mysle że ona coś rozwiaze Po za tym przepraszam za błędy ............Gdybym wypiła flaszke gorzeły to bym wiedziała że ten łb mam taki durny od niej , ale teraz nie wiem z czego ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dusika ja biore Tritico ale nie wiem co chcesz wiedzieć? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka PUNCA GRATULUJE :):):):):):):):):):):) ok moge juz kciuków nie trzymać hi hi palców nie czuje Słoneczko nie ma za co polecam sie na przyszłość Efcia dzeki za maila (parkinson fajny hi hi) Hejka nowe kobitki witajcie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocki wszystkim ja ide juz do łóżeczka poczytać książke :) No i tak ziewam że może pierwszy raz tak wcześnie pójde spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusika, to ze jestes niezadowolona i nie masz energi do niczego to objawy depresji, ale jedna zecz mozesz zrobic odrazu, nie obwiniaj sie za ta sytuacje nie ma w tym twojej winy ze niemasz energi to objaw choroby. ja jestem post depreseyjana ale na lekach , biore rexetin,nie wiem jakbymn sie czula bez, lęk o bliskich , lęk niesprecyzowany trudny do opisania tez jest jednym z objawow, trudno w napadzie leku zmienic myslenie, ze jet on nierealny,ze to tylko glowa wymyslila bo realnie zagrozenia nie ma. gdybys w swoim otoczeniu nie znalazla zyczliwej duszy ,ktora cie zrozumie( to czesto sie zdaza u wielu z nas, ze nasi bliscy nie rozumieja tej choroby) to masz nas. nie zawsz mozemy ci udzielic rzeczowej porady bo to nie forum lekarskie tylko forum \"dzikich kaczek\"- czyli tych co czuja bardziej niz inni. trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny alez u was sie duzo dzieje ja nie nadazam juz ze wszystkim co u ktorej, bo glowie mi tylko lataja buty pipka.ale czytam wszystko i przezywam czasmi czuje sie jakbym siedziala wam za pleckami tak po cichu gadala do siebie ,, e mala fajnie ze ci sie udalo , albo no jeszcze troche dasz sobie rade, albo nie martw sie to chwilowe jutro bedzie lepiej. ja naprawde wam sekunduje na kazdym kroku, choc nie zawsze reaguje postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama,moje buty sa w domku, nie moge sie im napatrzec!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych sportowych to chyba powyciagasz dziewczyny na spacerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie tak jak iiyama nie nadazam czytac postow........ale ciesze sie ze jedna otrzymala propozycje pracy inna z Was zrobila sobie przyjemnosc i kupila buciki ......ktos dobrzr sie poczul bardzo mnie to wszystko cieszy trzymam za Was kciuki za Wasze dobre samopoczucie ........i zycze Wam dziewczynki jak najwiecej dobrego samopoczucia..........jutro wroce z pracy to posiedze z Wami dluze ......Wy mi dajecie duzo wsparcia kontakt z Wami to czysta przyjemnosc DZIEKUJE.........a teraz i lulu jestem zmeczona a jutro rano znowu do pracy........Zycze spokojnej nocki i slicznego nowego dzionka paaaaa Buziaczki............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca - GRATULACJE :D jestes nasza nadzieja na to ze rzeczywiscie mozna spelniac swoje marzenia :) Gunia - Tobie tez gratuluje jazdy pociagiem :) tak w ogole to witam kolejne nowe osoby - rety tyle piszecie a ja nie mam czasu czytac :( tylko tak na szybko :( Pelasiu - Tobie przede wszystkim zycze duuuuuzo zdrowka :) zeby wzsystkie wirusy poszly sobie precz :) a poza tym to chyba juz tu nic nie napisze bo mozg mi przestal dzialac :) acha - jeszcze gratuluje Pipkowi :D ja jutro sie wybieram na poszukiwanie bucikow :) no to ide teraz spac bo jestem wykonczona i nawet nie wiem co tu napisalam - mam nadzieje ze glupoty nie wyszly :D kolorowych i slodkich snow i SPOKOJNEJ nocki wszystkim zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialeństwo dzięki za życzliwe słowa iiyama masz racje ja to potwierdzam że tu zawsze można znależc słowa otuchy zawsze ktoś odpisze a w domu niestety ja juz nie znajduje wsparcia . Dzisiaj np. mąz musiał załatwic dzień urlopu żeby ze mna pojechac na to badanie i oczywiście nic nie wyszło i całą droge z powrotem marudził że znowu moja kolejna fanaberia wiecie że niekiedy mam juz dosyć .Myśle że gdybym nie była znalazła tu wsparcia i pomocy z waszej strony to dawno bym juz chyba wykorkowała i odwiedziła 1000 razy pogotowie , jesteście kochane ......... A gdzie nasz doktor co sie z nim stało ........Nie zauważyłam żeby ostatnio pisał ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zaluje ze go nie ma i tych cytatow, dawaly mi duzo do myslenia, moze wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojde chyba spac bo mi jakos tak dziwnie koło serca czuje taka słabość gniecie mnie na żołądku czy w klatce ciężkomi się oddych nie wiem co jest grane pozdrawiam pa.pa dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane, chwilkę mnie tu nie było, a już tyle napisałyście, ale ja ślepotka jestem, soczewki wyjełam z oczek i nie mogę wszystkiego przeczytać bo nie dowidzę, więc jutro nadrobię, a teraz też uciekam spać, bo padam na Pyszczek, Wam wszystkim życze spokojnej nocki i słodziutkich snów, dobranoc słoneczka :) jesteście naprawdę kochane, odkiedy tu jestem, lepiej mi sie zasypia i kończy dzień, dziekuję Wam wszystkim.......Dzieki Wam jest tutaj na tym forum jak w domciu, papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel61 czy ten lek daje kopa?po ilu tygodniach czuje sie poprawę? brałam seroxat to po 7dniach juz było lepiej a tu biore 3tygodnie zwiekszoną dawkę i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to możliwe ze człowiek w młodzieńczych latach jest dusza towarzystwa, usmiechniety pogodny i nagle wszystko to obraca sie i jest do dupy. przez 12lat męczenia sie z tym tyranem dalej nie znam przyczyny choc korzystam z psychologa i opsychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×