Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość
Jeszcze tylko dzis jakos przezyc:(Jutro juz mnie powitaja podwoje mojego psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco ...buziole i dla Ciebie ...👄 ..i jesli tylko potrzebujesz pogadać to zawsze tutaj jest ktoś kto to rozumie i poświęci czas ...Bardzo bym chciała zeby ....was tu nie było! żeby nikt nie cierpiał z powodu własnych myśli i duszy ..ale niestety takie jest życie ... Jaco własnie z tym walcz żeby nie siedzieć i nie wchodzić w głąb siebie ...to wcale nie znaczy że będziesz ...płytki ;) ale to Ty kontrolujesz to co sie z tobą dzieje i masz wpływ na te myśli ... jak coś sie zaczyna to skupiaj uwagę na czymś co sprawia ci ...radochę ! A teraz mykaj na uczelnie i pamiętaj z takimi problemami nie jestes sam! I miłego dzionka życzę ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciu dziękuję za miłe słowa, ale wiesz... ja wcale nie jestem z siebie dumna, cały czas ciąży na mnie taki ciężar: że mogłam więcej, że mogłam lepiej... ale na razie próbuję się tym nie przejmować i do środy postaram się zrelaksować bo potem czeka mnie jeszcze sporo pracy przy poprawkach :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczesliwa jestem szcześliwa jestem szcześliwa jestem szcześliwa i dobrze się czuję i dobrze się czuję i dobrze się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jade do chirurga mam stracha.Wczoraj wyczytałam ,ze taki ból w piersiach może pochodzić od przepukliny na końcu przełyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Mazanek wizytę mam na 15 ,ale musze jeszcze tam dojechać jakieś 50 km.O zgrozo ,jak ja to przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puncia, trzeba bylo jej powiedziec, ze nie ilosc tylo jakosc sie liczy. Witajcie nerwuski! Ada nie masz zadnej przepukliny przelyku , takie bole przy nerwicy to codziennosc. Ale trzymaj sie dzielnie bo badania to nic milego. Mazanek, trzymaj sie , nic zlego sie nie stanie. Pomysl sobie ze szkoda czsu na te mysli. Ja stosowalam metode prezentow, za kazdy dzien bez glupich mysli, kupowalam sobie jakis malutki prezent. To u mnie dzialalo. Teraz lece do prasowania, strasznie tego nie lubie, ale Mazanku bede sprawdzac jak sie czujesz. Efcia ty przynajmiej dzis, masz dobry dzien. Tyle ciepla od ciebie bucha. To bardzo mile. Jaco nigdy nie dopusczaj takiej mysli, ze to bedzie trwalo zawsze. Wez dziewczyne i zrob cos milego dla siebie, jesli przy niej czujesz , ze zapominasz o nerwicy robcie cos razem, moze jakas wspolna pasja, sport lub inne formy ktore tak was wciagna , ze zapomnisz o dretwieniach, kolataniach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:):) wpadłam wam tylko powiedziec ze rozłozyło mnie chrubsko na łopatki wczopraj wyladowałam na dyzurze z goraczką ponad 39 ledwo sie doczołgałam mam antybiotyk i musze sobie polezec buuuuu czuje sie fatalnie :(:( Pozdrawiam was i zycze miłego dzioka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!! Ada,ja mam m.in.takie bole w klatce piersiowej pochodzace z przepukliny rozworu przelykowego.mam ja.juz kiedys opisywalam o tym.Jesli chcesz to sprawdzic czy masz -najlepiej udac sie do gastrologa. U mnie z rana bylo sloneczko,a teraz jest pochmurnie i kropi od czasu do czasu. Zycze fajnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u nas pogoda fatalna :( Mi samopoczucie się troszke poprawiło.Cały czas mam taki dziwny ból w głowie ale zmniejszyło się i sama poszłam na bazarek.I po co mi to btyło jak wydałam mase kasy a dzisiaj jeszcze jedziemy po prezenty dwa :) Ale jestem dumna że bez leków wychodze :) Teraz ide z psinką jeszcze na spacerek.Miłego dnia :) Punca niech ta Twoja nie narzeka na prace bo liczy się nie ilość a jakość ;) Pelasiu już postanowiłam,moja dzidzia w przyszłości idzie do Ciebie do przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziunia!!! szybkiego powrotu do zdrowia!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo,ciesze sie ,ze funkcjonujesz bez lekow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alojka moze byc tylko mam taki ucisk na glowę nie bol tylko ucisk ale damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja dzis chyba sobie wycieczke zrobie bo wtedy jest mi lepiej jak sie wsrod ludzi pokrece.Czekam jeszcze na mame bo mi przez przypadek wziela lek do pracy😠.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które są fryzjerkami albo te które wiedzą :dlaczego nie można farbować włosów w pierwszych trzech miesiącach ciąży??? Czy można ziołowymi farbować odrosty a potem przejść na normalną farbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
czesc moje nerwusy przyszlam zroboty ijuz tu wpadlam bo to mnie wciaglo dzis juz mi lepiej niemam mysli o schizie dzieki ze scie mnie podbudowaly napisz mi ewcia o tym twoim dzicinstwie jak morzesz bo itak tu kazdy ma tu te same problemy tylko ze ja niewiem czy to z dzicinswa czy z terazniejszosci ja niemam kasy na to zeby se pozwolic na psychoterapie asama nieumiem tego mojego konfliktu wewnetrznego rozwiazac pomuz mi blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa................Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia.......Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą........Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna...........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa......... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... .........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ...........Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... ..........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... ..............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...............27............n lękowa............................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia.........21..............n.lękowo-depresyjna ..........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!.........wrocław Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Gosiak67.............o mało co 40.......hipochondria,n.lękowa........kujaw-pomorskie nowe nerwuski wpisujcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rosa i inni. Nie czytałam wszystkich postów, ale wszystkim szczerze współczuję. Parę lat temu też przeszłam ataki tego typu. Mówiłam, że to depresja. Ciężka sesja, rozstanie z chłopakim, pierwsze dawki leków hormonalnych i konflikt z koleżanką ze stancji tak mnie trafiły, że obudziłam się w nocy z uczuciem, że się duszę. Chciałam otworzyć okno i ... ocknęłam się po jakimś czasie pod nim na podłodze. Postanowiłam wyjść na balkon i.... to samo. rano poszłam do lekarza, który powiedział, że to nerwica i jeśli się powtórzy , to da mi leki. Powtórzył się, ale po leki nie poszłam. I chyba żle zrobiłam. To był powtarzać sobie podczas ataku, że to tylko choroba, że zaraz przejdzie, że nic mi nie grozi, ze to chwilowe, że muszę to przetrwać. Mi koniec maja.Nie wiem jakim cudem zdałam sesję, bo ataki lęku powtarzały się non stop. Juz nie mdlałam, ale ten lęk paraliżował mnie. Przychodził nagle i czułam się wtedy jak zamknięta w małym pudełku. Drżałam cała, zalewałam się potem choć było mi potwornie zimno. I wiedziałam, że nikt nie może mi pomóc. To było straszne. Dopiero wyjazd do rodziców na wakacje stawiał mnie powoli na nogi.Mama była mną przerażona. Ale cały czas mnie wspierali, rozmawiali i opiekowali się. Chyba dzięki poczuciu be4zpieczeństwa jakie miałam u nich wyszłam z tego na tyle, że w pażdzierniku mogłam wrócić na studia. Skończyły się napady strachu, ale poczucie pustki , beznadziei i zagrożenia pozostało na długo. Moja jedyna recepta na przetrwanie, którą dał mio tato ( też po takich przejściach) to powtarzać sobie , że to chwilowe, muszę to przetrwać, zaraz się skończy, nic mi nie grozi. Pozwoliło mi to nie bać się, ze się uduszę i że jestem chora psychicznie. Do tej pory czyli 7 lat, zawsze wiopsną wraca mi uczucie niepewności. Trzymajcie się i pamiętajcie, że co 3 człowiek choruje na nerwicę. pamiętajcie, że to nie choroba psychiczna, tylko zaburzenia emocji, i że atak zawsze musi się kiedyś skończyć. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa w prasowaniu . Jak sie macie ?co z Mazankiem? Alojka agorafobia,hipochondeia, i liczne drobne leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alojka
skopiuj liste, wklej ją do swojego posta i dopisz się na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alojka :) czesc Mamy wspolna pasje :) Muzyka i Dj\'ing Tez Granie na radiu :) internetowym takim Jak www.Radioparty.pl :) ja staram sie jej nie pokazywac moich slabosci tak fdo konca :) facet musi byc silniejszy ! :P ale dziekuje za slowa i Temat ;) pozdrawiam Buziolkii :) Jem obiadek i jakas Jest dzis senno :/ spac sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alojka
jeszcze 40 minut i lecę się poobijać do domu :D:D:D:D::D:D jakie to fajne uczucie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×