Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Go艣膰 okok
do Kiziamizia123 Jak tam ksi膮偶eczki?? Wynik reznonasu b臋dzie jutro.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Boze, co to za lekarz kt贸ry m贸g艂 tak powiedie膰.. ale ja chyba rana nie doczekam, naprawd臋,czuje si臋 potwornie.. do tego doszly mi dusznosci jakie艣 wstr臋tne;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdrowko........kochanie nic Ci nie bedzie to ta cholerna nerwica daje znac o sobie ....usiac poodychaj gleboko pomysl ze to minie to tylko chwilowe na to sie nie umiera uwierz mi..pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Olbasia moja lekarz rodzinna m贸wi 偶e jestem zdrowa, lerza艂am w szpitalu mia艂am zabieg usuni臋cia tarczycy i tam robiono mi duzo wynik贸w i s膮 dobre, serce p艂uca ok, ale ja ci膮gle mam straszliwe l臋ki no mo偶e w tej chwili nie tak bardzo bo bior臋 leki, tylko boj臋 si臋 strasznie tego odstawienia kt贸re mnie czeka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mmmadzias......slonko tak jak juz pisalam moze ze mnie histeryca dlatego tak to przeszlam .......wcale nie powiedziane ze Ty przejdziesz tak samo jak ja nie mysl w ten sposob

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie wiem.. to trwa tak kilka dni ale teraz,dzisiaj to po prostu straszne.. boje sie najzwyczajniej na 艣wiecie..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale co Ci jest zdr贸wko co teraz czujesz??m贸wisz strasznie ale nie m贸wisz co si臋 dzieje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdrowko.........slonko rozumie Ciebie u mnie za kazdym razem ten nastepny byl ostatnim .....kochanie naprawde uwierz to tylko nerwica moze bardziej sie nasili艂a.....zobaczysz sama z siebie bedziesz sie smiac ze tak bardzo dalas sie tej cholerze (nerwicy)nakrecic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Olabasia dzi臋kuje za cudne s艂owa.. mam nadziej臋, chociaz dzisiaj to wizje mam straszne.. pierwszy raz mam taki atak nerwicy, je艣li to ona.. dobrze ze jeste艣cie moi drodzy!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdrowko........uwierz ze to tylko nerwica .......czy bierzesz jakies leki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdr贸wko ja te偶 mam cz臋sto my艣li 偶e jutro mnie nie b臋dzie ze co艣 si臋 stanie, 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny ......zobaczcie ujak ta franca nas pokochala ......bez wzajemnosci.........ale damy rade .....wiem latwo mi pisac wista wio ......a Wy sie czujecie byle jak........ale to minie ja mialam taka nerwice ze pogotowie bylo u mnie codziennie bo zawsze myslalam ze to juz koniec........dlatego tlumacze ..to nerwica bedzie dobrze trzymam za Was kciuki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdr贸wko ja te偶 mam cz臋sto my艣li 偶e co艣 mi si臋 stanie 偶e si臋 nie obudz臋 jutro, nie jeste艣 sama z tymi my艣lami i l臋kami.Na ca艂e szczescie nic sie nie dzieje, ostatnio w nocy zerwa艂am si臋 nie mog膮c z艂apa膰 tchu, mysla艂am ze si臋 dusz臋.Jak tak na ch艂odno o tym my艣l臋 wci膮gu dnia to sobie m贸wi臋 przecie偶 nie ma podstaw medycznych by艣 si臋 udusi艂a nic Ciebie nie ugryz艂o nie zatka艂o dr贸g oddechowych, przecie偶 to niemo偶liwe, a potem zn贸w w nocy ten sam scenariusz i te wyskakiwanie z 艂贸偶ka.Dobrze naprawd臋 偶e jeste艣my tu dla siebie馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
naprawd臋 kiedy艣 mia艂am opory przed takimi forami, my艣la艂am 偶e ludzie nawzajem si臋 do艂uja. teraz widz臋 ze to nieprawda i jeste艣my dla siebie podpor膮:) dzi臋kuj臋 wam! tak my艣la艂am rano 偶e moze to po tym pogrzebie te偶 tak mam, moze pod艣wiadomie,.. wczoraj przy zasypianiu mia艂am kr贸tki straszny koszmar, i sie zerwa艂am, ale noc by艂a przespana. tylko dokucza mi to k艂ucie mocne g艂owy,zatkane ucho, r臋ka zdr臋twia艂a i moj Bo偶e dusznosci teraz..ale mamy ci臋偶ko . my艣la艂am 偶e jak wyjd臋 disiaj na uczelni臋, do znajomych b臋dzie lepiej ale i tak 藕le si臋 czuj臋. mam do napisania mnostwo prac na uczelni a nigdy nie mia艂am takich k艂opot贸w z koncentracj膮 i pami臋ci膮./.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marjolaine
hej dziewczyny rzadko pisz臋 ,ale jestem zwami codziennie.Zdr贸wko spr贸buj przetrzyma膰 ten atak.ja w momencie ataku paniki zaczynam si臋 nanim skupia膰 tzn.wczuwam si臋 intensywnie w to co czuj臋,je偶eli jest dr偶enie to 艣ledz臋 je z uwaga m贸wi膮c sobie to jest panika to tylko panika zaraz minieitp.mija aja utwierdzam sie w przekonaniu ze to tylko panika.odk膮d zacz臋艂am to stosowa膰 jest lepiej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zycze Wam spokojnej nocki ........dziewczyny jutro bedzie lepiej duzo lepiej trzymam za Was kciuki pa do jutra......Buziaki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a nie wiem czy wam to pisa艂m, pewnie tak bo strasznie si臋 z tego wszystkiego powtarzam ale jesli np m贸wi臋 mamie 偶e 藕le si臋 czuj臋 a ona sie wkurzy i da mi opieprz 偶e zawsze zadr臋czam wszystkich itp to to mi daje ulg臋, naprawd臋 bo wiem 偶e mo偶e faktycznie skoro moja mama si臋 tym nie przejmuje to mo偶e faktycznie nic mi nie jest. Ale za t臋 nerwic臋 obwiniam w艂asnie moja mam臋. bo od malego (by艂am 11 lat jedynaczk膮) dr偶ala o ka偶dy moj kaszel,katar, by艂a nadopieku艅cza i bardzo troskliwa. i tak mnie rodzice wychowali jak okruszka i to pewnie dlatego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Olbasia dobranoc馃槏 Zdr贸wko mo偶e to i mie膰 jaki艣 wp艂yw ta nadopieku艅czo艣膰, ale ona przedewszystkim ta nerwica cholernica:)wynika z naszej wra偶liwo艣ci a w艂asciwie to juz przewra偶liwienia馃尰na swoim punkcie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja my艣l臋 r贸wnie偶 偶e jeste艣my jak kryszta艂ki, 艂atwo zrani膰 i st艂uc. niek贸rzy nawet nie zdaj膮 sobie sprawy jak jeste艣my wra偶liwi.. dobranoc kochana Olabasiu;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 okok
Kto艣 pyta艂 o reznonas trwa on 45 minut, zupe艂nie bezbolesny. Zawroty mnie straszne dopad艂y pod koniec dzionka :(:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
spr贸buj臋 si臋 po艂o偶y膰.. watpi臋 偶臋 zasn臋 i mo偶liwe 偶e tu wr贸c臋. w kazdym razie dobrej nocy kochani , uff 偶yczcie mi prze偶ycia:) bo w moim mniemaniu walcz臋 teraz o 偶ycie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kierownicza13

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kierownicza13

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mamadzias l臋ki mozesz miec
od tarczycy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 okok
Dobranoc Wszystkim.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tarczyca uspokojona, lekarka mi powiedzia艂a 偶e to nie od tarczycy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×