Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość renka037
ja tez poki co nie pisze sie na to .... Ty poczatkujaca leczysz sie u psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca
nie,narazie nigdzie sie nie lecze,mam zamiar niedługo iść do psychologa,najwyżej on mnie skieruje do psychiatry cholera to wszystko pogmatwane jest,boje sie brania leków i tego że nawet jak sie będe leczyć to nigdy do końca nie będzie dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
No wlasnie najgorzej jest sie zebrac na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Modle sie co dzien ,dzieki temu mam sile do codziennej walki!I mimo wszystkich problemow jestem szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca
renka>to Ci zazdroszcze i gratuluje że tak dobrze sobie radzisz:) ehh,ja tam przestałam sie modlić już dawno... wiem że najtrudniej sie zebrać,robie to już od pól roku:O najgorzej że rodzina sie troche zdziwi,bo raczej nie ma pojęcia co sie ze mną dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odbiegajace od tematu-czym czyscic ekran monitora,czy sa specjalne plyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Ja czyszcze plynem do mycia szyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Tez tak mam ,komu zaufać psychiatrze czy kardiologu.Idę jeszcze raz do kardiologa i zobacze co wyniknie.Ja tez boję sie brac leków, bo nie bede mogła z nich zrezygnować, ale jak bedzie trzeba ... Jak mało jest dobrych specjalistow, nie raz pomze przypadkowy lekarz bo po prostu jest dobrym człowiekiem, a nie przepisuje prochow na odczep sie.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku ja tez myje monitor płynem do szyb i tez mam płaski, albo samą woda Moze zalezy to też od płynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terek
Najlepszym lekarstwem sa ziola na nerwice,bo wszystkie leki psychotropowe nie sa zdrowe i zle wplywaja na nasze samopoczucie.Dlugie lata mialam nerwice i leczylam sie z doskonalym skutkiem za pomoca nervogranu ktory bralam 3 razy dziennie i nervosolu tez trzy razy dziennie ale lyzeczke nie tak jak podaja na buteleczce iles tam kropli.Poza tym tez skuteczne sa leki homeopatyczne.Serdecznie wszystkie znerwicowane osoby pozdrawiam i zycze powrotu do normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terek
Najlepszym lekarstwem sa ziola na nerwice,bo wszystkie leki psychotropowe nie sa zdrowe i zle wplywaja na nasze samopoczucie.Dlugie lata mialam nerwice i leczylam sie z doskonalym skutkiem za pomoca nervogranu ktory bralam 3 razy dziennie i nervosolu tez trzy razy dziennie ale lyzeczke nie tak jak podaja na buteleczce iles tam kropli.Poza tym tez skuteczne sa leki homeopatyczne.Serdecznie wszystkie znerwicowane osoby pozdrawiam i zycze powrotu do normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki,sama woda pomogla,bardzo sie wystraszylam jak zobaczylam zacieki na monitorze.ale juz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca
ja czyszcze szmatką do okularów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terek napewno masz racje,ale nie wszystkim ziola pomagaja,a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terek
Jesli chodzi o ziola to trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.Cala moja rodzina za moja rada stosowala nervogran i nervosol i uwierzcie ale to naprawde dziala ,czego Wam z calego serca tego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terek zgadzam sie ja piłam zioła ojca Klimuszki i pomagały, ale cierpiałam tez na bezsenność. Moze ta bezsennosć miała wpław na moje teraz rozklekotane serce, bo kto ją miał to wie jak sie człowiek czuje jak nie moze zasnąć przez całą noc , bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terek
Ja to wszystko przerabialam.Bezsennosc,leki kolatanie serca ,omdlenia i inne dolegliwosci -bo byla ich masa.Ale sie zawzielam i stosowalam ziola ,ale systematycznie przez kilka miesiecy ,a pozniej sporadycznie i od czasu do czasu musze sobie lyknac nervosol albo ssac validol.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek Jak tam nalewka z bursztynu? Ja tez przypomniałam sobie ze mam bursztyny i zalałam je.Ale ma ta nalewka przykry zapach.I co dodajesz do herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma zapach taki sobie,tak dodaje do herbaty po 2 kr.i smaruje czolo i kark gdy boli mnie glowa-efekty mierne.raz zoladek przestal mnie bolec po niej, a jak dlugo juz stoi twoja nalewka,bo musi 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem musi stać ok 10 dni przed pierwszym skorzystaniem z niej,moja ma zapach takiej maści rozgrzewajacej, ale mam skojarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,ale ja uwazam ze to sie bieze jak potrzeba a nie caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze bursztyny sa nie wszystkie odpowiednie?nie znam sie na tym,a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie nad tym zastanawiałam, niby wygładaja jak bursztyny, kolor nalewki jest złoty, a twoj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×