Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

papatki papatki o ale mi odbija na starosc ide spać !!!!! bo jutro rano jade z synkiem do lekarza na kontrole z uchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahhahha ale śmieszne !!!!100 lat ale sie Tobie udało Anielico jedna , a takie to małe , a takie pyskate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra wybaczam ,a teraz spac aniołeczku bo nie wstaniesz raniutko , achłopom po bułeczki to kto poleci hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeee no to trzeba to jakos zorgaznizowac hmmmm smietanik zabrac pod pache do wozu czy pociagu i jazda do poznania! i efka bedzie sie bezpiecznie czuc przy smietniku ! obojetnie gdzie bedzie :P jestem tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo tu sie zrobilo dziewuszki!Az cieplo sie robi na serduchu.... A mi dzxis i wczoraj internet sie nie chce ciagle laczyc co za diabel jak na \"swiat \" nie mozna luknac....Jak milo ze i za mna zatesknilyscie.... Mowa dzis o zdjeciach ,ja tez sie chetnie do tej galerii dolacze tylko musze swoje poszukac ale jak chcecie to mi przyslijcie swoje ,ja sie pozniej zrewanzuje! renka037@buziaczek.pl Czy uwierzycie ,ze odnalazl sie skradziony telefon komorkowy mojej corki-dzieki policji rzecz jasna !Kocham policje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
nie wiem co mam powiedzieć bo te wszystkie objawy są takie same jak u was tylko z przewagą złego oddychania.tragedia czasem jest.fajne forum nie ma żadnych prawie żadnych facetów fajnie jest posłuchać o czym mówią kobiety bo łatwiej się z wami dogadać niż z facetami o grubych karkach ten optymizm oj dziewczyny ile wy go macie na prawdę dużo muszę się tym od was zarazić a teraz MELDUJE SPACodp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sycylijczyk yhyh no momy momy kupecala dobrego humoru chcesz troche??? to prosze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zmykam bo moj chlopak zaczyna sie niepokoic co ja tak duzo siedze w necie :) papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde!ale ze mnie glupia d...a!najpierw pytam czy spicie a pozniej spadam na allegro(zapominajac o bozym swiecie)i na ozdoby do paznokci zagladam:o najgorsze jest to,ze to wlasnie dzis byl DZIEN FOTEK:(nie jutro,nie za tydzien,ale dzis!a ja nawet nie podalam maila-buuuuuuuuu. zlitujcie sie i machnijcie cos do mnie eweliniura@wp.pl bywalam na wielu topkiach ,ale jednego dnia tyle wpisow?????? bijecie rekordy! a teraz najwazniejsze:dziekuje,za pozwolenie plyniecia z Wami na tym pokladzie:)mam nadzieje,ze rejs bedzie niezapomniany i czeka mnie wiele wrazen:) i jeszcze pytanie: czy wszystkie bylyscie \"z tym\"u lekarza?zrozumcie mnie,mieszkam w malej miescinie i sama nie wiem co z tymi moimi nerwami,lękami zrobic:(...kurcze!czy ze mna naprawde cos sie dzieje czy sobie wmawiam?caly czas wszytsko zwalam na zly dzien(nerwy)i kompleksy(strach przed \"wyjsciem do swiata\"). ale!co ja tu tak smuce na koniec dnia!:)przeciez ten dzien mial byc super...i byl:) pewnie wszystkie juz spicie.....i spijcie-kolorowch snow i spokojnej nocy............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane Nerwuski. Chyba nie zapomnalyscie o mnie?Nie bylo mnie tu jakis czas,bo mialam gosci i nie bardzo moglam klikac. Witam bardzo serdecznie wszystkie nowe kolezanki.Jestem Agata.Niebawem lepiej sie poznamy. Widze ,ze podczas mojej nieobecnosci byla tu wielka sesja fotograficzna.Ja tez chce!!!!! Dlatego dzis spisalam sobie wszystkie adresy i wysylam Wam swoja podobizne.I mam nadzieje otrzymac Wasze buziole.Tez chcialabym wiedziec z kim sobie klikam. Dzis bylam zrobic echo serca,doktor powiedzial,ze nie ma sie czego czepic,a ze mam takie jakies zrywy serducha i nierowna prace nieraz,to czasem tak bywa nawet ze zdrowym sercem i dodal ,ze przyczyny tego musze poszukac gdzie indziej,bo nie choroba serca to powoduje.Porobilam jeszcze wyniki-cholesterol,trojglicerydy,tarczyce,hormony i takie tam i wszystko ok.Na moje pytanie-to co ja mam robic?,powiedzial -Wyjsc z tego gabinetu i cieszyc sie zyciem.No to wyszlam.....I mam zamiar sie cieszyc....Choc serce czasem skacze,choc kluje po lewej stronie.... Jest juz pozny wieczor,wszystkie pewnie śpinkają.Ja tez ide,tylko Wam te fotki przesle.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! dzis jestem pierwsza :D o 10 jade do mamy... ale sie stresuje! w nocy spac nie mogla z wrazenia! :( 3m cie kciuki bo nie wiem czydam rade przezyc ten weekend... do niedzieli lub poniedzialku !! Pa! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek witaj aj awstałam aż o 4 nad ranem,, córcia kaszlała,, zrobiłam, jej mleka z miodem i masłem ach niedawno byla chora,, posłałam jednak ich do przedzszkola(dla niewtajemniczonych mam 2 dzieci 6 lat i 4) mam mnóstwo roboty,, a juz późno uciekam reszte zdjęć doślę,, mamaJulki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek. ja juz w pracy. dziewczyny ja nie mam takiego nosa jak wyszedł na zdjęciach!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loczku ja juz wiem dlaczego masz taki pseudonim!!! bo masz fale na glowie..... :) jetem wielka !!! :D sama na to wpadłam :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka dzieki za fotke. Wenecja hm....przesle ci popołudniu swoje bo tu w pracy nie mam możliwości.twój facet to niezłe ciacho :-) A efcia jesze pod kołderką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki.Ja tez juz dawno nie spie.Popijam teraz kawusie,wiec moge troche kliknac.Zrobic kawusie dlaWas tez?Wpadniecie na male ploteczki?Zapraszam. Ja tam sie zgadzam na spotkanie nawet w Poznaniu.... Aniolek,przeciez wiesz ,ze dasz rade.To tylko podroz,zawsze bylo dobrze,nic sie nigdy nie stalo i teraz tez bedzie dobrze,wiesz o tym ,prawda?Trzymam kciuki i odpoczywaj intensywnie,relaksuj sie i wracaj do nas usmiechnieta i radosna. MamoJulki,jestes niesamowita.Mnie o 4 rano to tylko konmi by z lozka zdjeli.Ale jak dziewczynki byly malutkie(dzis maja 20 i 14,o Boze- prawie 21 i prawie 15!!!!),tez wstawalam.Dzis za tym tesknie.Przytulaja sie teraz do mnie dwa stwory wyzsze niz ja jestem.Ale straaaaaaasznie je kocham.I im to ciagle powtarzam,choc mam za soba wiele bledow wychowawczych,zwlaszcza w stos do tej starszej corki,ona byla swego czasu materialem ,na ktorej nieraz odreagowalam swoje zlosci,jak to bylo w przypadku Klikajacej szeptem,tez wystarczylo ,ze klucze gdzies sie zapodzialy.Bardzo zalowalam swoich zachowan,plakalam w kacie potem ,nienawidzilam siebie,wstydzilam sie,a nie bylo takiego forum...Opowiedzialam kiedys mezowi,ze nie radze sobie z nerwami,zaczelam brac ziola i pic melise,a maz wyslal mnie na wczasy zima,w gory,tam zaczelam nad soba sie zastanawiac i tak bardzo zatesnilam za domem.....Od tamtego czasu staram sie panowac nad soba.Nie zawszemi sie to udaje,ale w wiekszosci tak. Pedze teraz do pracy,milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc miloszka.chyba ci wysyłałam taka blondynka smutas.jak nie masz to popołudniu ci przesle tylko daj znac.ja tam twoje mam.masz super fryzurke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×