Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Loczkins witaj dziubeczku !!! pewnie że z tego wyjdziesz ten lęk minie , jestes silna dziewczynka i zadne g...... nie bedzie Tobie psulo życia .Ja mam do dzisiaj chwile kiedy czuje ze lęk sie gzies czai ale potrafie z nim walczyć .Będzie O.K. 🌼 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kasiula, wierze wto bardzo, naucze sie z tym zyc, nie bede walczyc bo im bardziej walcze tym jest gorzej-trzeba przestac sie tego bac i wtedy to jest bardzo daleko:) u mnie tez pizdzi dziewczynki hihi, a ja dzisiaj ucioekam do faceta tralalalalal:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka i renka wyslalam Wam zdjatka, komu jeszcze?hmm nie wiem czy aj do Was wszystkich juz mam?loczkins@wp.pl a dzoewczyny ktora wie co mam zrobic zebym nie musiala czekac az mi sie zaladuje stropna drugi raz i wtedy dopiero pokazuje mi sie miejsce na wpisanie hasla - przy wysylaniu wypowiedzi oczywiscie:)chyba sie polapiecie o co mi chodzi, nie wiem za bardzo jak to lepiej wytłumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins mi się też tak ładuje :D to może tak musi być .... Ja też chce na weekend do Faceta! hihihi bo ten z którym mieszkam to chyba znów mnie zostawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka ty poszukaj jakiegoś w miare taniego ale ładnego osrodka ,który na weckend przyjmie znerwicowane dziewczynki ,Łacznie z Tobą oczywiście . Namówimy dziewczynki iprzyjedziemy blisko Ciebie .Mysle ze to nie jest zły pomysł.Ja dysponuje samochodem wiec dziewczyny mogę zabrać ,jakos sie umówimy i dojedziemy to jest własnie mój pomysł jeszcze do zrealizowania tej jesieni !!!! jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ja mysle ze to suoer pomysl, ja tez samochodem dsyponuje, oczywiscie jak sie nikt nie boi ze mna jechasc hihi, ale pomysl pierwsza klasa, jakbysmy sie tak spotkaly:):ojezuniu juz to widze co sie tam dzieje, a jak wszystkie spanikuja to dopiero bedzie ubaw hihiahahai ewcia kiedy mnie to tak wkurza to podwojne wysylanie uhhhh, tpo co sadzicie dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy kolejna szlicznotke, to moze jednak spotkajmy sie w takim miejscu no yhm pelnym plci przeciwnej, hihi zrobimy rewolucje;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest mamajulki?????? .... jej przepis na sernik jest niezawodny!!!! pycha mi wyszedł....a dałam do niego jeszcze brzoskwinie....po prostu super ...dzięki wielkie mamojulki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miłoszka Dzięki za fotkę ( mam nadzieję , że nie przez pomyłkę ja wysłałaś do mnie:)) jakoś tak miło mi się zrobiło na serduchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej no jestem tu od wczoraj chociaż mam wrażenie , że znam Was wszystkie - no i nawt już wiem jak wygląda Miloszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zdjecie tylko od Aniolka i od Agatki,chce wiecej,wiec wyslijcie mi dziewczynki jak sie macie? ja dzis mialam pracowity dzien -sprzatanko ,gotowanko teraz troche odsapki...jutro mam gosci a pojutrze my jedziemy ,troche relaksu ,lubie takie pogaduchy w waskim gronie, jutro ma byc u mnie brat cioteczny ktorego najchetniej bym zamordowala bo zostawil zone i dwoje dzieci dla mlodszej z ktora ma malutkie dziecko...juz troche czasu minelo a mi na niego zlosc nie przechodzi ...i nie polubie tej jego dziwy!ale co mam mu odmowic jak chce wpasc z wizyta -wiem ze probuje na nowo zdobyc moja przychylnosc ale nie potrafie sie przemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×