Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Loczkins.....po prostu profesjonalna sesja zdjęciowa:)super!!!!!!!!a teraz się żegnam ,papapap i do jutra takiego samego dobrego jak dziś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuska dawaj adresa bo nie mogu znależć mama julki wysłałam fotosy dawaj swoje !!!! Dziewczyny mój mąż mnie dziś zabije bo nie może się dopchac do neta hahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje swojego meila troche to trwalo ale musiałam potopić dzieciaki agusia777344@wp.pl i czekam na zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka to zostawie na jutro bo troszke pisania , a moj ślubny wyje mi nad uchem bo musi wysłac poczte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka...hahahhahahahahahah.....przez was cholerki jedne nie mogę od kompa odejść,a już się nawet pożegnałam....z dziećmi trzeba poleżeć nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia wysyłaj swoją fotkę :D Dziewczyny ja już też mykam bo dziecko mi się dobija na messengera ..chce z matka pogadać :D bardzo się cieszę ze poznałam was prawie wszystkie... Dobrej nocki i spokojnej i wspaniałego poranka ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zrobiłam swoje moge isć ,?[wysłałam zdjecia] ale straciłam rachube ile nas hehehehhe A tym które mi nie dały zdjęcia dam klapa na dupe ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jest tam ktoś???czytajac ostatnie posty widzę roześmiane i szczęśliwe laski a nie wylęknione neurotyczki - a taka własnie jestem ja:( lola25s@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej netka wiesz czytając sobie co niektóre wpisy jak by mi troche lepiej - teraz chociaż ogólnie z tym świństwem , które zwie się nerwica walcze juz 3 lata z mniejszym i większym skutkiem co dzień boję się czegoś innego - dzis dzień z lękiem zawałowym( bo ktos tam gdzies tam go dostał) nic mnie nie przekonuje , że panikuję ani to iż mam stwierdzona nerwice lękową ( która właśnie tak się objawia ) ani to że w sumie nie jestem jeszcze w tej fazie wiekowej ( mam 26 lat) ani tysiąc innych bardziej racionalnych argumentów wprawdzie psycholog do którego chodziłam jeszcze rok temu powiedział , że boję się najbardziej samego lęku a nie tego co nniby ma być moim zdaniem po nim nie bardzo sobie to uzmysławiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Neurotycznej
widzę że skorzystałaś z mojej rady, cieszę się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neurotyczna !!!! dopchałam sie jeszcze na chwilunie do kompa wiec cos do ciebie klikne ,mam stwierdzona nerwice depresyjno lękową czyli to samo co ty ,od roku czuje sie dobrze ale meczyłam sie z tym g..... prawie 15 lat rraz było lepiej raz gorzej . Az do zeszłego roku kiedy peklam jak balon i wszystko eksplodowało , leki bez których nie stanełabym na nogi ale teraz jest dobrze . Ciesz się jezeli tak to mozna okreslic że jest diagnoza i leki ,będzie dobrze tylko uwierz w siebie . Zobacz ja sie meczyłam tyle lat zamiast sie leczyć ,isć do dobrego lekarza ,udawałam chyba że sobie sama poradze a tu guzik ,dopiro jak juz było bardzo żle , popedziłam do lekarza . Tez biore asentre ale mi pomogła szbko po 3 tygodniach była poprawa wiec na moje oko powinnaś iść do lekarza ,byc może nie trafiony lek a to sie czesto zdarza ,kazdy organizm inaczej reaguje na te leki . Ale to tylko moje zdanie ,Ale gwarantuje Tobie że będzie o.k tylko mysl pozytywnie i nie uciekaj przed tym cholerstwem ,postaw sie tej chorobie ona nie moze wygrać . 🌼 i całusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku a ja tobie wysłałam ? juz mnie sklera bierze ale tak bo ty pyra jesteś łehhehehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć wszystkim nowym NERWUSKOM :) jestem Aniołek :D hyhy wrocisalm z pracy i jestem troche zmeczona! chyba cisnienie mi skakalo po drodze z pracy ale nie dlam sie i WROCILAM! co bede moim chlopom zycie umilac! wiec jestem!!! Chyba kupie mp3 bo to mi pomaga, teraz slucham radia w telefonie albo czytam uw busie to mi pomaga! no i juz dobrze sie czuje ! lece spaććć dobranoc baboki kochane! a Ja i tak jestem za tym zeby zlot odbył sie w Poznaniu!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kasiu 1000 hehe najpietrw myslalm ze masz 100 lat ale jak Cie zobaczylam to calkiem jeszcze laska z Ciebie :D ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×