Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

no niestety nie dalo rady..nie chce sie meczyc..wiec co mialam zrobic? ale juz jest lepiej bo bylam na spacerku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoJulki,Ty mnie nawet nie strasz ,ze mamy jakies wymiary podawac.!!!!Nigdy w zyciu!Wystarczy,ze mnie one przerazaja.A zmobilizowalas mnie wlasnie Ty jakies 20 stron w stecz,bo pisalas,ze masz dola i patrzec na siebie nie mozesz.Ja tez potrzebuje schudnac nieco...no powiedzmy,ze to jest nieco.....No to do dziela!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,widze wiele chetnych na odchudzanko ale Miloszka a Ty to z czego sie chcesz odchudzac? ja zaczne po @@@! bo teraz to bez sensu .....ale slodyczy nie bede jesc! No a teraz wybaczcie zbliza sie moja godzina wedrowki do sklepu ,pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Witam Kolezanki jak dzis sie czujecie mysle ze nie za dobrze bo odmawiacie sobie lakoci ja nie mam z tym problemu przeciwnie jestem chuda bo mnie ta cholerna nerwica je . Dzis jestem kiepska musialam wziac Xanax w dzien i dalej sie zle czuje a moze mi poradzicie co wziac z ziolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia===>:D:D:D:D choc mi smutno i teskno do chlopaka, siedze calymi dniami w domu z mama i czesto sie dogadac nie mozemy, ale trzeba isc do przodu wiem... lidiuszka - indywisulana, i bardzo mi pomaga, gdyby nie to , to mysle ze nie dawalabym sobie rady...na pewno bym nie dala, a tak ide maly mi kroczkami do przodu. dzieki terapii zaczelam sama wychodzic do sklepu i zostawac na troche w domu, choc bardzo tego nie lubie. a Ty lidiuszka chodzisz na terapie, przepraszm jesli nie doczytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marysia ja kiepsciutko, ale minie, a z ziolek meliske polecam, ale pewnie ja pijasz czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Pije melise ale to malo pomaga taka jestem nieswoja w srodku ja sie nie boje niczego tylko nie moge spac i jestem rozdrazniona chyba tak biore Xanax 0,5 na nerwy i jeszcze inne leki ale na inne schorzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ja biore go zeby usnac bo on mnie rozluznia i jest lepiej a jak sie budze to znow sie trzese bo chyba przestal dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
A Ty jakie leki bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
cześć !mam do was pytanie czy ktoś z was brał SEROXTAT?podobno się po nim tyje napiszcie proszę bo nie wiem czy go brać czy pozostać przy Rexetinie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu ja nie biore zadnych tabletek, mam traume, boje sie, psychoterapia w moim przypadku jest skuteczniejsza. lidiuszka a nie chcialabys sprobowac, same leki cie nie wylecza, zreszta leki w ogole nie lecza ale zapobiegaja, niestety, psychoterapia co prawda musi troche potrwac by zadzialala, ale podejscie sie naprawde zmienia, mozna w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 213
Witam wszystkie babeczki, ale tu u Was gorąco, tylko mnie jakoś zimno smutno i nerwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 213
dzisiaj znowu mnie dusi a jedyne co mam na uspokojenie to Validol, obawiam się że to może nie pomóc więc weszłam sobie trochę z wami poklachać żeby nie myśleć o najgorszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia fajnie ze wpadlas, my sie chyba kjeszcze nie znamy:D a tutaj niestety rowniez psia pogoda, ale moze zmienimy to teraz, bo ja tez sie nie czuje najlapiej. glowa do gory:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 213
wkurzają mnie te bezsensowne nerwy które we mnie siedzą, ale cholera są silniejsze ode mnie, np. dzisiaj, miałam taki spokojny dzionek więc skąd te cholerne nerwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
to miał być SEROXAT napiszcie czy któraś z was brała i jak się czuła,czy tyła?-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 213
dzięki loczku :) to fakt jestem tu nowa pierwszy raz ku mojej radości wpadłam tu wczoraj i cieszę się że są tu osoby z takimi problemami jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinka i jeden i drugi lek to jest to samo jak brałaś któryś i nie tyłaś to po drugim też nie przytyjesz. Każdy inaczej reaguje zależy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o efcia jestes, jak tam dzione minal agniesia a dlugo masz te zaburzenia?no wiem cos o nerwach, tez ciegle je mam a nic sie niby nie dzieje...ale tak juz jest z pania NNN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam szczęscie przed chwilą był u mnie ....pan! :D spisywał kapilary oj szkoda że nie mam ze 20 kilo mniej .... Loczku pół dnia bigos gotowałam bo wiesz jak już gotuje to dla całej armii w kociołku... i teraz część mam w słoikach a częsć w zamrażarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 213
to zaczęło się jakieś 2 lata temu właśnie od takich duszności, na początku myslałam że to astma ( chorowałam na nią w dzieciństwie) ale lekarz ją wykluczył skierował mnie na badania w kierunku tarczycy też pudło, miałam kilkakrotnie robione EKG, bo sercce też czasami wali mi jak młot i też pudło, każdy lekarz mi mówi że to nerwica, ale na tym się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki...ja też niestety muszę na tę siłownie dojechać ( 15 km.)...ale jak juz postanowiłam to myślę że dotrzymam słowa sobie no i wam bo przeciez już sie pochwaliłam i nie mogę się ośmieszyć....a tak poza tym to bardzo się ciesze z tej siłowni bo może? schudne? poprawię kondychę i nudzić się nie będe i myślec o chorubsku też nie będe...:)... a chudnąć Renka mam z czego....brzuch to mam taki jakbym w była w szóstym miesiącu...no i rozm.40 jest w biodrach przymały....a na tamtym zdjęciu to jeszcze 38 był dobry:D powiem wam ,że na tej siłowni jest taki sprzęcik ,który się nazywa VakuWeel.... to taka komora ,w której pod ciśnieniem chodzisz lub biegniesz sobie w miejscu ....zobaczymy co z tego będzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia u mnie tez dwa lata temu, ale u mnie dlugo nie trzeba bylo czekac na doiagnoze, w kazdym razie ja sobie nie robilam tylu badan, co wiekszosc z nas efcia wariatko ty, a co ze spacerkami?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku no siedzę i czekam na bodygarda :O ale jeszcze go nie ma .... i chyba dziś go nie wyciągne z domu ...a miałam kiedyś kolegę który przyjeżdzał wieczorem po mnie i mnie wywoził....do lasku! hihihi to jak mąż się dowiedział że ja z obcymi wychodzę to ...zabronił! i teraz tylko z nim mogę wyjść. ;) a on w pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 213
więc droga Efciu: internista, endokrynolog,kardiolog, laryngolog, ginekolog (bo ciąża też wchodziła w gre :D) u każdego diagnoza była ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×