Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Kasienko to dla ciebie ..kotlety z kapusty :) mała główka kapusty jajko cebula sól ,pieprz Kapustę ugotować,przekręcić przez maszynkę ,wycisnąć ,dodać sól,pieprz,jajko, trochę mąki i cebulkę podrumienioną .Z gotowej masy formować kotlety i obtaczać w bułce tartej ..piec na złoty kolor ..to takie oszukane ...mielone ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az się boje bo chciałam jeszcze podać przepis na sałatki takie na ..ryżu z jogurtem naturalnym ..lub majonezem ...ale się boję ze Kasienka mi ..włosy powyrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasiula ja dmucham na ..zimne ;) jak ty juz trenujesz kondycję ..a ja tylko przy garach ...to aż się .... niooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj miałam do kitu dzień ,moja córka przewróciła sie na wf ikręciło jej sie w głowie i było jej słabo ,wezwali mnie do szkoły a w miedzy czasie wezwali pogotowie .Zabrali nas na sygnale do szpitala tam spędziłyśmy pół dnia na badaniach i na szczescie nic jej nie jest ale dwa dni ma leżec bez kompa ,książek ,w zaciemnionym pokoju ,dzis bez jedzenia .Ale tak się dawno nie usmiałam jak lekarz powiedzział dlaczego tak ma być , żeby szare komórki się nie poprzestawiały hihi. Nic z tego nie rozumiem ale cóż ,bardziej wyglada mi to na obserwacje pod katem wstrzasnienia mózgu . Co wy na to kobitki ja to mam przerabane z ta moja rebiata jak nie ucho to głowa i tak wkoło macieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już podam na te sałatki przepis .. ryż woreczek lub dwa ile się chce ;) mięso z kurczaka pieczonego ,gotowanego ,lub wędzonego kukurydza ananas papryka konserwowa ogórek korniszon pieprz,sól , łyżka musztardy ,majonez lub jogurt naturalny Wymieszać ! Druga sałatka fasolka z puszki czerwona szynka ogórek kiszony cebula papryka sól,pieprz , majonez lub jogurt Takich sałatek to można masę zrobić bo wystarczy coś innego dodać i wszystko supre smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka ja musze 10 lat zgubić !!!! mam dwie opony na b....... no i musze w końcu troszke kondycji złapać ,mój małżonek ćwiczy ,a ja mam byc gorsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko na pewno córci wszystko będzie ok ,a to że ma być w domku to na pewno tak jak myślisz ... Stale coś się z dzieciakami coś dzieje ,mój najstraszniejszy moment był jak syna koledzy całego zakrwawionego do domu przyprowadzili a on tylko mamrotał ...samochód... jak go zobaczyłam to myślałam że ja prędzej ..umrę ! jedyna myśl nic innego tylko dziecko samochód przejechał a kumple go z ulicy pozbierali i do domu przyciągneli.Położyłam go na łóżku i obmyłam ciuchy pościągałam żeby zobaczyć gdzie ma złamania ..bo był sztywny..i pytałam co się stało ,a on tylko ..samochód ... zawołałam sąsiadke żeby dzoniła po karetkę i wtedy syn ..usiadł na łóżku i powiedział że biegali w lasku i się ganiali i on się odwrócił do tył a dalej biegł i jak spowrotem się odwrócił ..to wpadł na drzewo! ...a samochód swój mały resorak ..zgubił! myślałam że wyjdę z siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka dawno sie tak nie usmiałam ..... wiem co wtedy czułas ,ale potem to mozna zabić paskuda ty cała w nerwach a on samochodzikiem sie przejmował hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z dzieciakami to nigdy nic nie wiadomo co im do głowy przyjdzie... a my musimy pózniej przeżywac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć EFCIA jak samopoczucie. jak minął dzionek u mnie padał deszcz i zero spacerków buszowałam tam gdzie mi podałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1234
Hej, hej, hej A mnie prądy przechodzą i mam przeczulice skóry na rękach i mi mrowią......... nie wiem juz co robic? mial ktos tak? boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1234
Kasiu nie martw sie o córkę... Będzie dobrze... Niech łyka magnez i dużo odpoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1234
Efciu może zrobić tą sałatkę Wymieszać ! Druga sałatka fasolka z puszki czerwona szynka ogórek kiszony cebula papryka sól,pieprz , majonez lub jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lidiuszko u mnie dziś tez taka pogoda nie ciekawa .. ale ja to nawet ok się trzymam .Trochę musiałam obowiązków w domu wypełnić... i dzień zleciał . Jak zauwarzyłaś wszędzie pełno ludzi.. i duże i małe problemy ,to trochę jest dołujące .Ale ja z tego wszystkiego zawsze wyciągam wnioski dla siebie ... Ci ludzie żyją i cały czas walczą ..więc mi to daje ..napęd i ja też chce ! nie mam zamiaru siedzieć już i tylko narzekać na swoje zycie ,jak widzę że pomimo zawrotów ludziska sobie radza ..to moje zawroty zaraz ustępują. Ja to tak odbieram ,bo są też osoby których to przeraża i dołuje tyle nieszczęścia. Ale nie mozna widzieć tylko ludzi zadowolonych i pełnych sukcesu ,bo jest też druga strona tylko we wszystkim trzeba być wybiórczym i wiadomości dopuszczać do Siebie takie z którymi mozna sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEZAPOMINAJKA 1234 robiłaś morze prześwietlenie kręgosłupa bo mówią to może być z tym związane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka !!!!! nie myśl o tych mrówach ,a niech sobie łaża pozwól im ,a same pójdą , jak o nich myslisz to bardziej odczuwasz .Mnie w nocy dretwieje cała reka i mrowi ale juz sie do tego przyzwycziłam ,tak jest i koniec .Wiem że nerwy płataja figle i wchodzą tam gdzie nie trzeba ,to jest denerwujace ale mozna z tym żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wróciłam cała i zdrowa no nie tak do końca.Z tego co przeczytałamw necie to moje wyniki są niebardzo ale lekarzem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Niezapominajko ..mieszaj ;) A z tymi mrowieniami to na prawdę tak jest w nerwiczce i trzeba z tym żyć i nie zwracać na nie uwagi. Dziewczyno ja wiele razy z różnymi objawami lądowałam na pogotowiu i teraz dopiero jak padnę :) na twarz to zgłoszę się dopiero po pomoc . Rózne chwyty zna nerwiczka i jesli wiesz że wyniki badań masz ok to zostało Ci nie zwracać uwagi. Ja też w takich chwilach zawsze zajmowałam się najcięższymi pracami domowymi żeby zagłuszyć ataki nerwicy....bardzo Ci współczuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFCIU chciałabym mieć twoje podejscie do życia pomimo tylu przeciwności idziesz do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszko bo nie można stawać ani się cofać ..zawsze tylko do przodu zapomnieć o tym co było! myśleć o tym co będzie bo przecież wiele od nas zależy ..od nikogo więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Kasiu ile lat ma Twoja córka? Moja ma 14 i też wiecznie dokłada mi dodatkowych stresów. Efka dzięki za przepis sałatkowy, poproszę o jeszcze, uwielbiam sałatki. :) Ada może lekarz powie, że wyniki są ok. Nie denerwuj się na zapas. Niezapominajko nie myśl o tym mrowieniu, mnie też dość długo trzymało, ale chyba troszkę się z tym już oswoiłam. Teraz dołują mnie zawroty głowy i szum lub jakiś ucisk w uszach. Od dziś poszłam sobie na zwolnienie :), będę mogła częściej z wami pogadać. Trzymajcie się, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko nie martw się tak bardzo z córką będzie wszysto dobrze , odpocznie trochę i wróci do sił.Ja też tak mam, że zamartwiam się zawsze bardzo jeśli chodzi o zdrowie moich bliskich.Już taka jestem.Pozdrowienia dla wszystkich.Dziewczyny przepisy na ciasta super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana dzięki !!!! niespokojna ma 13 lat i taki głupi okres to jest hormony itp ale problemów z nia ogólnie nie mam ,jest troszke nadwrazliwa , za bardzo wszystko przezywa .NiEstety stare powiedzenie{mówi kto ma dzieciatko ten ma swiątko}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×