Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

To jeszcze dwie sałatki: kukurydza konserwowa puszka ananasa 2 cebule piersi ugotowane z kurczaka sól .pieprz , zielona natka pietruszki ,rodzynki majonez ....wymieszać! Druga : puszka kukurydzy por świeży 4 jajka ugotowane jabłko szynka seler konserwowy majonez i do smaku ... wymieszać ! To wszystko jest sprawdzone i często ...robione! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
CZESC NETKA JA NAM INTERNET TYLKO W KOM?RCE A WIĘC GDYBYŚ MOGŁA WYSŁAĆ MOJE FOTO TYM KTÓRE PROSIŁY MIĘDZY INNYMI NIEZAPOMINAJCE1234 I INNYM KTÓRE JESZCZE NIE maja MOJA PROSBA NETKA30 PRZEŚLIJ MOJE FOTO DZIEWCZYNO KTÓRE NIE MAJA A CHCIAŁYBY OCENIC MOJE ZDJECIE. OK?PODAJCIE DALEJ .DZIS BYLEM W KOSCIELE I KUPILEM SOBIE PO WYJŚCIU KRZYŻYK Z PANEM BOGIEM I MI TROCHE POMOGLO B?G TO COS NADZWYCZAJNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też dołują zawroty głowy, teraz są już o mniejszym nasileniu ale miewałam takie , że nie mogłam dotrzeć do domu.Najgorsze są jednak zaburzenia równowagi , miewam też mrowiena dłoni i stóp, a najgorsze dla mnie jest mrowienie policzka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a robiła któraś z was kiełbasę ..w słoiku ? hihihi obiecuje uroczyście już więcej nic nie napiszę o jedzeniu ...ale robiła któraś to jest coś takiego jak mielonka turystyczna .Ja jakiś czas temu miałam chęci i robiłam sama w domu takie słoikowe kiełbasy bo wszystkie szynki dla mnie są jakieś bez smaku i takie wodniste ... Jak jest zainteresowanie to podam ..jak nie ... to nie podam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabił baca żonę. Prokurator go pyta: • Baco, pewnie mieliście jakiś powód, żeby ją zabić? Może wam ubran nie prała? • Oj panocku, prała. Wszystko bieluśkie jak snieg, pachniało aż miło. • No to może gotować nie umiała? • Oj panocku, w Paryżu w restauracji tekiego żarcia nie było jakem ja miał codziennie... • No to może wam nie dawała? • Oj dawała, panocku, dawała piknie... • No to czemuście ją zabili? • Oj, bo taka ogólnie menconca była... posmiejcie sie dziewczyny troszke !!!! mnie on rozbawił .A na poczcie byłyscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim.widze że znowu jedzonko.a może otworzymy wspólną restauracyjke.ciekawe jaką by miała nazwe. sycylijczyk ja juz nie mam twojej fotki bo bałam sie że jak zostawie kiedyś komp włączony to mój mąż zobaczy że mam zdjęcie od jakiegoś przystojniaka.może kto inny przesle.jeśli chodzi o boga to sama co wieczór modle się żeby dał mi siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj efka poczytam !!! mniam mniam mniam a tu pomidorek ,sałata ,ogórek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia podaj to może ja mojemu zrobie jak w nastepną trase będzie jechał.on mi kiedyś mówił że niektórzy kierowcy mają coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak macie coś fajnego to prześlijcie na maila podaje www.lidka-1970@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
DZIEWCZYNY WYSYŁAJCIE MOJE FOTO TYM KTÓRE NIE MAJA A CHCA BO JA NAM INTERNET TYLKO W KOM?RCE I NIE ZAWSZE UDAJE MI SIE WYSŁAĆ E MEILA PROSZE WYŚLIJCIE WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM NA FORUM CO CHCA MIEC JE .SLYSZALEM ZE JAKAS MIŁA NA TYM FORUM CHCE Z CÓRKA OCENIĆ MOJE ZDJECIE .TAK SZCZERZE TO CALY CZAS NAM OBJAW DUSZE SIE I NAM DZIWNE MYŚLI TO MNIE DOBIJA ODPISZCIE I WYŚLIJCIE ZAINTERESOWANYMYM MOJA FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana kochaniutka.widze że bardzo źle się czujesz.ja popołudniu źle się zaczęlam czuć ale położyłam się i przespałam to wszystko.teraz pewnie dopiero zasne o 2 w nocy :-(ale ja wieczorami czuje sie zawsze lepiej.dana zawroty głowy to my wszystkie tu mamy.to chyba njczęstszy objaw tej choroby.każdy ma coś co go męczy.ale życ trzeba dalej.dana czy ty leczysz się u jakiegoś lekarza.bierzesz jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu z Zajączkiem złapali złotą rybkę i of coz rybka do ze nich starym tekstem, że 3 życzenia i w ogóle, tylko wypuśćcie ją. Na to Misiu: • Chciałbym żeby w naszym lesie były same niedźwiedzice tylko ja sam jeden niedźwiedź. Rybka myk•bzyk i w lesie same niedźwiedzice i żadnego samca prócz Misia. Teraz kolej Zajączka: • A ja chciałbym motorek. Miś na niego gały wywalił, rybka mało orła nie wywinęła, ale cóż. Myk•bzyk i Zajączek już ma motorek. Misiu podjarany, ciągnie dalej: • Ja to bym chciał, żeby w całej Polsce były same niedźwiedzice, tylko ja sam jeden niedźwiedź. Rybka myk•bzyk i w Polsce same niedźwiedzice i żadnego samca prócz Misia. Zajączek skromnie poprosił o kask. Myk•bzyk Zajączek w kasku. Misiu podjarany wali: • Rybka, ja to bym chciał, żeby na całym świecie były same niedźwiedzice, tylko ja sam jeden niedźwiedź. Rybka myk•bzyk i na całym świecie same niedźwiedzice i żadnego samca prócz Misia. Misiu cały happy i napalony jak buhaj po urlopie, leje z Zajączka. Zajączek wsiadając na motorek, rzuca na odchodnym:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu z Zajączkiem złapali złotą rybkę i of coz rybka do ze nich starym tekstem, że 3 życzenia i w ogóle, tylko wypuśćcie ją. Na to Misiu: • Chciałbym żeby w naszym lesie były same niedźwiedzice tylko ja sam jeden niedźwiedź. Rybka myk•bzyk i w lesie same niedźwiedzice i żadnego samca prócz Misia. Teraz kolej Zajączka: • A ja chciałbym motorek. Miś na niego gały wywalił, rybka mało orła nie wywinęła, ale cóż. Myk•bzyk i Zajączek już ma motorek. Misiu podjarany, ciągnie dalej: • Ja to bym chciał, żeby w całej Polsce były same niedźwiedzice, tylko ja sam jeden niedźwiedź. Rybka myk•bzyk i w Polsce same niedźwiedzice i żadnego samca prócz Misia. Zajączek skromnie poprosił o kask. Myk•bzyk Zajączek w kasku. Misiu podjarany wali: • Rybka, ja to bym chciał, żeby na całym świecie były same niedźwiedzice, tylko ja sam jeden niedźwiedź. Rybka myk•bzyk i na całym świecie same niedźwiedzice i żadnego samca prócz Misia. Misiu cały happy i napalony jak buhaj po urlopie, leje z Zajączka. Zajączek wsiadając na motorek, rzuca na odchodnym:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko ..hihihihih dobrze że mój chłop bacom nie jest ...bo ja też taka trochę..menconca! A teraz przepis na słoikową kiełbaskę: 1 kg. boczku świeżego 1kg. łopatki 1kg. szynki wieprzowej majeranek czosnek pieprz sól Mięso przez maszynkę przemielić przyprawić ,można to posmakować ,ja dodaje dużo czosnku i majeranku. Powkładać w słoiki więkrze od słoików dzemowych żeby były dość szerokie u góry.Ubić to ściśle 3/4 słoika wstawić go kociołka i gotować godzinę ,zostawić do wystygnięcia wody i na drugi dzień znów przez godzinę gotować słoiki. Taka kiełbaska może stać nawet do pół roku jak nikt tego prędzej nie ...zje! a jest dobre i nawet taka galaretka po bokach się robi... I juz nic odemnie o jedzeniu nie usłyszycie ...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JA PRZYSTOJNIAK?NETKA! KTO NA MOJE FOTO I WYSLE BO JA NIE MOGĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzis koniec ,bo mnie mąz zwolni z posady ,dobrej nocy babeczki ,buziaki dla wszystkich Efka ,ada, netka ,miloszka,mamajulki,aniołek,loczkins,marysia ,niezapominajka,renka ,iwszystkim których nie wymieniłam ❤️ dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
TO JESTEM TAK PRZYSTOJNY ZE MĘŻOWIE SIE NIEPOKOJĄ?CHOCIAŻ ZLE SIE CZUJE TO JA LUBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
NETKA A CO WE MNIE TAKIEGO JEST LADNEGO?ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia wlasnie o to mi chodziło.tak mieli kierowcy zrobione ale ten mój nie potrafił mi wytłumaczyć.dziekuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka tak leczę się u endokrynologa mam problemy z tarczycą miałam źle dobrane leki po których były różne sensacje zdrowotne, mówię ci droga przez mękę myślę , że ta N to po tym wszystkim co przeszłam.Obecnie nie biorę leków , ponieważ wysiadła mi wątroba.Takie tam tylko ziołowe innych nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
którąś NERWIczka śniada o NERWICY z sycylijczykiem przystojniczkiem?KTO NA MOJE FOTO NIECH PRZEKaze DALEJ TYM DZIEWCZYNOM KTÓRE CHCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sycylijczyk ogólnie jesteś przystojny i robisz wrażenie.ale ty chyba jestes bardzo niepewny siebie i potrzebujesz ciągłej akceptacji.sam odpowiedz sobie co w tobie jest pieknego.musisz sam to dostrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×