Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Starababo, ja się dwa razy pytałam Beznadziei o jej objawy, a ona nie odpisała. I Zgredek też pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: nie ma problemu. Przytargam wielokrążek od kumpla. mieszkanie mam wysokie a sufit mocny. Zapraszam :D Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki która z Krakowa pójdzie ze mna razem? to było pytanie za milion dolarów bo pewnie bym sie nie odważyła...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest pogaadac o wszystkim nie tylko o porblemach i tym co nas boli, czasem trzeba odrqacac mysli od NNNN i to mi w tym forum pomaga najbardziej, pomaga mi to jak Efka i inne kopia mnie w tyłek kiedy mam zly dzien.. dzieki Wam za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JEST MAMA JULCI ?mamo julki powiesz mi parę SL?W?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: trzeba czasem kimś mocniej potzrąsnąć. Zresztą masz na ulicy efekty bezstresowego wychowania. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ubaw z tym wieszaniem bo sztangę miałam zamontowaną w futrynie drzwi ..dziecko niby jeszcze było małe ,miał 11 albo 12 lat .On miał fioła i kiedyś za oszczędzone pieniądze kupił sobie liny do wspinaczki i tam były takie szelki więc ..przerzuciłam linę przez drążek i dziecko w szelki i ...jak się zaparłam :) to nic nie dało..więc ..tylko się nie śmiać! przywiązałam się! do kaloryfera i tak wciągałam swoje dziecko żeby nogami mógł się zaczepić i tak sobie ..dyndać! Pózniej już się wyćwiczył i sam się wieszał za stopy..aż tak wyrósł że musiał przestać wisieć jak nietpoer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku mnie tak ściska pod zebrami i na plecach mam wdety wrazenie jakbym brala pól oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
DO ANIOŁEK21 WYŚLĘSZ MI ZDJECIE SWOJE?MOJE JUZ MASZ ravsycylijczyk@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starababo przeciez kazdy może dołaczyć się do rozmowy ja sama tu jestem od niedawna i nikt mnie nie zignorował chociaz na początku tez tak czulam ,ale to minelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: czasem nie spisz powykrecana jak ciasteczka chruściki ? głowa w jedna stone, plecy w dróga, nogi poplatane :) zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilku wlasnie wtedy wydaje mi się ,ze padne ,ze biore zamalo powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie chyba najpiewr efka zagadala :) a teraz jest moja mamusia :) ktora znajdzie spospb zeby mna dyndac hihih buzka mamciu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku może mi się wydaje ale gdyby to coś było od kręgosłupa to chyba stale byś ten ból miała . Ja też miałam bóle w żebrach ,pod łopatką ,za mostkiem .Niektóre trwały kilka miesięcy i tak jak nagle się zaczeło tak nagle się skończyło. ale jak masz jakieś wątpliwości to zrób badania żeby Siebie upewnic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek mi neurolog kazał spać na płasko i na plecach ,ale to jest nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez i mi sie tak dziwnie w glowie robi jakby z braku powietrze, ale zawsze sobie mysle przeciez przez 4 lata nie umarlam to teraz tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek masz rację jak sobie pościelimy tak się ..wyśpimy! jak jest niewygodnie to mogą być uciski i rano połamane wstajemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sycylijczyk ale ja juz mam w bazie danych ze ci slalam moja fote! :) teraz siedze na laptowpie bo chlopaki film ogladaja w tv na zwyklym kompie wysle Ci raz jeszcze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: sam tek staram się spac. albo masz za twarde wyrko albo za miękkie. wywal poduszkę tylko podłóż wałek z recznika czy czegos tam pod szyję. i ew pod dolną czesc kregli zwinięty na 2 lub 3 recznik. wysokość dobierz tak zeby było wygodnie. po paru dniach przstan uzywać podkładki pod kręgle L. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyku pośle Ci maila co? wiesz sorki latam tam i z powrotem .. ale zaraz spokojnie usiadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia a ciasto na drożdzach potrafisz robic? bo jesli tak to jak rozwałkujesz to tam się daje twarożek i rodzynki i się zawija ...a jak nie to musze przepisu poszukac bo to co mam dzisiaj to sąsiadka mi na rynku kupiła ..za 5 złoty całego stucla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: i pewnie wstaje wyspana wtedy szyja odpoczywa i głowa jest podparta a na poduszcze masz wygiętą szyje. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze masz taka specjalna... zeby kregoaslup byl prosty kurcze albym cos zjadal dobrego.. taki mi smaczek narobilyscie tym drozdzowcem :) mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×