Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

mamaJulki: nie chce Ciebie straszyć ale jak ktoś nie umie robić masaży to niech nie robi. Masażem można człowiekowi zaszkodzić !!. I trzeba uważać jeżeli osoba masowana ma nadciśnienie bo może być nieciekawie !! Lepiej trochę poczytać o tym. A najlepiej do masowania uzywaj (nie śmiej się ) oleju kujawskiego z dodatkiem olejków np eukaliptusa. A maści przeciw bólowe i rozgrzewające nie stosuj do masowania. Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku jak masz coś z kręgosłupem to to wyjdzie na zdjęciu .Przy nerwicy robią się blokady na kręgosłupi w częsci szyjnej i miedzy łopatkami .Wiem napewno bo mi ustawiał mi to neurolog i za kazdym razem chrupalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek, nie obraź się, ale straszysz... A czy ktoś z Was czytał może którąś z książek A.Kępińskiego, \"Lęk\" albo \"Psychopatologię nerwic\"? Bo ja je dzisiaj tak wertowałam w księgarni, ale nie mogłam się zdecydować. Moje zainteresowania są na przeciwległym biegunie niż psychiatra, powinnam pisać zgodną z nimi pracę mgr, a nie myśleć tylko o tej cholerze, ale na razie nie umiem inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zle Cie zrozumialam! tak sie robi bo stres tamsie odkalda mnie boli mniedzy loipatkami wlasnie i szyja, to to ponoic tez boli os ktore nie maja skrzywien kregoslupa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Aniolku to nie są zastrzyki tak to określił mój lakarz poprostu w pewnych miejscach kręgosłup robi się sztywny ja nie moglam obracac glową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: medycyna zawsze mnie pociągała. Dlatego też gorzej jest mi słuchac lekarzy bo ja juz mam swoje zdanie swoje wiem no i duzo miałem takiech cichej praktyki. Swego czasu byłem trampem. Plecak na plecy las i 20-30 km z buta. No i tak wychodziło że ja na tych wypadach byłem doktorek. Jak trzeba było to sie i szyło gościa bo fajtłafa się pocharatał. i tak później było że w swoim plecaku profilaktycznie pół szpitala sie targało hehe. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku to boli jak cholera ,ale on mi to ustawiał i dostalam broszure z cwiczeniami ,ale jeszcze mnie zlapie szczególnie miedzy lopatkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MAMO JULKI TAKIEGO ZDJĘCIA JESZCZE NIE MIALEM UWIERZ W SIEBIE MASZ MOJE ZDJECIE?JESTES WSPANIALA DZIEWCZNA NIE WYGLADASZ NA NAME TYLKO NA DZIEWCZYNĘ TĘTNISZ ZYCIEM MASZ KLASĘ NIE OBRAZ SIE ZE TAK CIE CHWAŁĘ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieceie co chyba bede startowac w pazdzierniku na rehabilitacje, chcialam zawsze by c pielegniarka ale teraz boje sie igly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek to moze zrób się na psychologa i udzielaj nam grupowych terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke: Niestety nie strasze. Zły masaż może pogorszyć samopoczucie lub zaszkodzić. przy masażu dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych. A plecy do dosyć duża część ciała. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek, no wiem, tylko to tak zabrzmiało złowieszczo. MamaJulki się cieszy, bo mąż ją wymasuje, a tu takie czarne prognozy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: nie wiem czy to dobry pomysł. Sam mam problemy ze sobą i z własną psyche. Co prawda wiem trochę na ten temat ale wiedza to nie wszystko. Trzeba też dostać co jakiś czas kopa w dupę. a sam sobie raczej tego nie zafunduje bo zawsze znajdzie się jakieś ale . A psychologia to bardzo ciekawa dziedzina. I widzisz jaki ja jestyem pokręcony przez zakręcony. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku lekarz kazał żebym Swoje dziecko powiesiła za nogi i tak ma sobie codziennie ..podyndać ! on też miał skolioze i było dla nas ogólnym zaskoczeniem że na badaniach przed wojskiem wyszło że on ma prosty kręgosłup. A też czasami go musiałam masować ,ale nie po kręgach tylko obok po mięśniach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke: Jak jej do tej pory nic nie było to raczej nic nie będzie. ale kręgle to nie zabawki. przyciśnbiesz za mocno, przestawisz potem masz ucisk na nerw i wyjesz albo masz jakieś dziwne objawy. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
DO BEZNADZIEJNA - poczułś sie tutaj na tym forum zignorowana ,niestety takie sie już ono zrobiło.Te pare osób wymieniających między sobą pogaduszki powinno dopuszcać czsami kogoś z problemami z nerwicą.Nie Ty pierwsza zostałaś tak potraktowana,śledzę od dłuższego czasu to forum, iwiele nowych osób zproblemami przestało się tu wypowiadać.Prawdopodobnie masz do czynienia z nerwicą.Opisz swoje dolegliwości - pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po miesniach,...wiesz Efka to dobry pomysl tylko kto mnie bedzie tak dyndał?? ciezka jestem i wielka .. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dzieciaki broją wcale nie mają ochoty spać :D zaraz będzie płacz przeważnie tak jest gonia ażktórys ,,padnie,, a potem: mami help! Sycylijczyku dziękuje bardzo za komplementy, to miłe, ale uwierz to siedzi we mnie , może wiem,że jestem dobra wspaniała, moja przyjaciólka ciągle mnie chwali, większość osób z nerwicą jest bardzo wrażłiwych.. czemuu tak jest nie wiem, czasami wstydze sie samej siebie, ale właśnie potrzeba mi psychologa by to wydusić z siebie i dowiedzieć sie co robic by siebie pokochać.. To bardzo pomaga jeśli ktos powie jesteś super uwierz w siebie tylko szkoda,że mi to nie wystarcza, albo nie dociera tam gdzie powinno.. to ciągle narastało, doszły inne rzeczy, teraz zbieram sie do Kliniki w Krakowie Psychiatrii i leczenia zaburzeń jedzenia... hmm.. teraz muszę leciec do później bo sobie coś zrobią tak wariują,, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starababa: nie masz racji !! kilka razy się ja próbowanoo zapytać, porozmawiać i nic. Sam pytałem co jej dolega, żeby opisała. Zero reakcji. Inne osoby tez starały się zagadać Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×