Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ja dzis smaczny obiad wykombinowalam pyry obrane do piekarnika w polowkach, surowka z kapusty bo zalegala i sosik czosnkowy z jogutu naturalnego, pycha, tani i pyszny obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUCIO22: nerwica jak się patrzy i stany lękowe. Spoko mam to też staraj się ignorować objawy, jak Ciebie bierze to zajmij się czymś maksymalnie absorbującym uwagę. Weź sobie meliski zrób. jak myslisz o tym to Ciebie trzyma wystarczy że na minutę zapomnisz o tym i puszcza Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku on ma na imię Jarek ...i jest zadowolony ale jest dużo rzeczy dla niego dziwnych .Cieszę się że może poznać innych ludzi .Teraz ma kumpli jeden jest z ukrainy a drugi z białorusi ...i oczywiscie jest kilku chłopaków z polski. Ale tam ma więcej wrażen bo poprzednio był w niemczech to nie było tak jak w Londynie. Ostatnio stwierdził że kocha komunikacje miejską ...bo codziennie 4 godziny w niej spędza! oj dużo by pisać bo codziennie z nim rozmawiam i na bierząco wiem co się dzieje.Teraz bardzo chce kupić prezenty i mi koniecznie chce kupić perfum ,ale ja wolę żeby on sobie te pieniądze zarobione na coś przeznaczył .Ja i tak rzadko wychodzę jak dostanę perfum to cały rok go mam . A w zeszłym roku to mi kupił malutkiego szklannego słonika i wiesz że się nad nim poryczałam bo zawsze jak on mi coś daje to jest to dla mnie najwiękrzy ...skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: i mi smaku narobiłaś. Czosnem mniam. Znowu będą mnie jutro unikali hihihii Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia a rodzynki albo twaróg to w srodek wsypać przed pieczeniem i jak zrobić dobrą kruszonke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka tez bym chciala tak kkochac swoje dziecko,.... i bede kochac! troche po wariacku ale co tam hihih jak szalona!! moj chlopak sie boi troche bo mowi ze jestem jak Elwirka a Animkow hihi a\\bo sciska mocno kazde zwierzatko i dzieci tez a one potem mnie nie lubia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucio nie bój się psychiatry to nie boli a jak ci da psychotropy to możesz ich nie wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
No już dobra,dobra.Powiem coś na temat tego braku powietrz w płucach.Ostatnio psychol wytłumaczył mi w czym tkwi problem.Otóz w takich momentach - uczuciach duszności - nasze płuca są pełne powietrza a namsię wydaje,że są puste i probujemy jeszcze powietrzem je doładować.Skutek wiadomy- paaanikaaa.No ale nie wytłumaczył mi jak to wyrównać.Pewnie sami widzieliście jak nieraz na filmach ludzie w oanice oddychają do torebek papierowych - raz sprobowałam,ale dostałam silnch zawrotow glowy -może tak tylko ja na to zareagowałam? Może ktos wie coś na ten temat. o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: ja u psychiatry zaznaczyłem że nie chce psychotropa no chyba że już jest tak źle że inaczej się nie da Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia tak jak ciasto już jest wyrośnięte to wtedy smarujesz twarogiem i rodzynki i zawijasz .Ja takie ciasto lukruje ,nie robie kruszonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek ladnie... wiesz co przed swietami przesle Ci moj nowe foty taki ladne jakies zrobie ( o ile to w ogle mozliwe) i Ci posle okkoko ? i masz je wszedzie rozwiesic oki? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek ladnie... wiesz co przed swietami przesle Ci moj nowe foty taki ladne jakies zrobie ( o ile to w ogle mozliwe) i Ci posle okkoko ? i masz je wszedzie rozwiesic oki? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara babo mi tak doradził psychiatra ,który wogóle nie patrzył mi w oczy ,ale nie próbowalam jego propozycji z workiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia lukier to jest szklanka cukru pudru i do tego dodajesz albo wodę ,albo winko ,albo sok, i to trzeba mocno rozmieszac i tego płynu to nie za dużo żeby gęste było i tym smarujesz po upieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam film i slysze ze duze baby sa dobre na kazda pore roku bo zima daja cieplo a latem cien hihihihihi dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
jacy wy mili dla siebie, a mnie mdli moze to po rexetinie dzis zaczelam bo coaxil po 2miesiacach jakby przestal dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: ja tam jestem zadowolony: Bakbra nie spuszczała mnie z oka analizowała moja gestykulację, sposób wymowy, przepytała pod kątem fobii, trochę podpytała o środowisko w jakim przebywał. Non stop obserwowała. Całkiem ładny referacik wyszedł jej w mojej karcie. Długawa lekturka. Fajnie się to czytało. Ale babka widac zna się na tym. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia mi z tego plesniaka to ta polewa najlepiej smakuje ..:) Aniołku dobre musze to mojemu powiedzieć niech się cieszy że ma ze mnie pożytek ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama: tak, mdli Ciebiue po rexie mnie też mdli a biore to od niedawna no i czaem trochę w głowie się kręci. I chyba ostrość widzenia mi się na jakiś czas zwiększa tak po 2 godz od łyknięcia tablety i tra ok godziny. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×