Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

nie mowicie o jedzeniu bo nie chce mi sie robic a chopaki tez sie lenią!!i nie chca mi zrobic kolacyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: ja jeszce nie byłem u psychologa. ale musze go sobie poszukać. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam brzuch jak balon jakbym miała urodzić slonia ,a polewe to mi smerfy wyzarly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
skoro tak to po tym bywa to juz mi lepiej choc i tak jest do d.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JA ROBIE Pizzę i umiem robił pierogi każdego rodzaju oraz sery na sniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adka ja im obiad sprzxatac zmywac a oni KOLACJE powinni kurcze nie dam sie! to jest wyzysk ,,, ale w suemit to siedze w domu i nic nie robie.. moze maja racje ze powinnam wszystko robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja umiem zarabisate pierogi ze wszystkim bo to jes tylko kwestai tego sie tam wrzuci, casto takie mieciutki.. mniam lubie z paszczetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
cztyalam z ulotki,ze mi sie poprawi za jakis czas a co robic w miedzyczasie pomijajac ( o ile mozna pominac) telepki, lęki, doly,smietane zamiast mozgu mdlosc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama na efekty działania leku trzeba trochę poczekać. Dlaczego jesteś taka zniechęcona? nie można tak sobie pozwolić na takie załamki bo to wtedy dłużej chorubsko tkwi w nas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to drogi Aniołku jutro będe jadł pierożki. Wierzę że robisz mi je prawda ? ja mam chwilowo dosyć garów. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
telewizpr wyje, kot tupie, kartki ksiazki szeszcza jak łoskot kamieni ja chyba zaraz zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyamko: zrób tak : łyknij tablete uśmiechnij się i mów już mi lepiej i np zacznij coś robić co Ciebie zajmie na jakieś 2-3 godzinki. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani mój czas dobiegł niestety ..konca ! współlokator domaga się ...dojścia do kompa...:O Aniołku córuniu ....czółko ! 👄 Wszystkim miłej i spokojnej nocki ... i aby jutro nie było gorsze jak dziś! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
hm, zgredek ty wiesz jakie to trudne ile wysilku kosztuje siedzenie przy kompie, nie chce nic wiecej lykac bo i tak sie boje tego rexetinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będzie lepiej. Ja też powoli ide przykleić się do poduchy. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
efka43 moj podly nastroj to nie moj wybor ja go nie chce , sam sie do mnie przy................. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama: nie siedź przy kompie. Zrób obiad czy śniadanie, posprzątak albo poczytaj sobie coś npo fantastyke, sf, jakaś przygodówkę byleby nie romansidła (rozklejacze cholerne) rob coś co zajmie Twój umysł albo idż się prześpij z godzinkę tabletę się bierze rano w czasie posiłku. U mnie zauwazyłem że działa ona tak po godzinie. zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
zgredek, wtym rzecz ,ze totalnie nic mi sie niechce tylko rzygac. ale maie racje jutro bedzie lepiej, przeciez to nie pierwszy raz tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie pod prysznic wlozyc, a potem musze w kocu z tym moim pogaadac to tylko w kompie wciaz siedze ... dobrej nocki koledzy i kolezanki Niech Wam sie Aniołki śnią albo diabelki, takie jak ja :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama: ja tablete łykam ukradkiem w pracy. A że od rana ma trochę zajęcia to nie mam czasu myśleć o tym że coś mi dolega. W tym czasie tableta zaczyna sobie działać nawet nie wiem kiedy. ale zanim łykniesz zjedz śniadanie albo w trakcie śniadania. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też was juz opuszczam. Czas trochę się polenić. Dobranoc wszystkim Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
prosic zgredek mozesz ale nie dostaniesz nie podobam sie sobie wiec nikogo straszyc nie bede zwlaszcza przed snem. sorrki. a tak poza stara baba zabrala mi nick adekwatny dla mnie iiyame mam na monitorze bo sama nic dzisiaj nie wymysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×