Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość iiyama
pytanko do jedzacych rexetin,jest mi po nim niedobrze- trudno ale poszlam pocwiczyc troche tak na rozum bo wleke sie tam wylacznie z rozsadku i troche mi goprzej jakbym byla pijana, czy mieliscie podobne doswiadczenia rexetin i sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
zgredek ale kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo no w końcu się wyrobiłam co to dzisiaj z tymi naszymi połówkami się dzieje dobrze że w pracy 2 zmiana (maruda nad marudami) chyba go nikt nie pobije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
jestem bardzo niecierpliwa kobieta. zastanawiam sie czy nie przerwac na ten czas treningi, czy tez zignorowac i lazic jak w pijanym widzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama nie znam się na tym ale wydaje mi się że nie powinnaść rezygnowac z treningów to napewno minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
sprobuje jeszcze, cwicze bo to niby ma dobrze dzialac na psyche i pewnie tak jest choc dzis kolowata jestem, ale wszystkich wymiotlo jedza obiadki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
a ja biegam tu obiore ziemniaki tam zerkne do kompa w biegu posmrodze wychowawczo domownikom latam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama: u mnie jest tak ok po godzinie jak połknę tabletę zaczynam czuć jej działanie. A po kolejnej godzinie jakby mijało albo się przyzwyczajam. Ale chyba coś dają te tabledy. Jakby bym był ciut inny. Trochę więcej życia we mnie czy co nie wiem. Może to też pyć poprostu pozytywne nastawienie sam nie wiem. Ale jak narazie jest dobrze - bynajmniej lepiej niż pół tygodnia temu Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
jak mi kot pomruczy nad uchem to mi tez lepiej i nie ma skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
a zycia we mnie jak na lekarstwo takie flaki zolejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama: no ja skapciałem, zgredziałem, czuje się jakbym miał 70 lat (ale młodnieje) :D ja wogóle jakis inny jestem. jakiś trudny przypadek. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
zgredek ale ja tak nie chce, chce by bylo jak dawniej kiedy zycie mnie cieszylo nawet jesli to byly drobiazgi, chcialaby by wrocila moja energia choc nie pamietam juz jak to bylo bo to bylo dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek bo oprócz promieniowania z monitorka przesyłamy sobie nawzajem...moc uzdrawiającą! Ale człowiek jak jest w grupie i nie musi stale się tłumaczyć i nie musi się wysilać i jest sobą to ma taki komfort że czasami dostaje skrzydeł . Chyba zawsze jak jest między ludzmi zrozumienie to nawiązuje się taka miła atmosfera. Bo przecież my wszyscy się rozumiemy ..co jest grane ;) A ja się teraz relaxuje! zapaliłam sobie świeczki .. leci miła muzyczka dla ucha... zrobiłam sobie kafkę ;) i muszę odreagować połowę dnia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka: to racja w grupie raźniej i to w grupie która wie o co biega ? A może zorganizujemy sobie jakiś \"utajniony\" zlocik ? Ale taki bezalkoholowy :) wiem jak działają takie tablety + alkohol = całkowicie nie polecam -> istny psychodelik. A mi się świeczki skończyły. U mnie na wsi nie kupisz tanio nawet zwykłych wkładów kominkowych. Taniej wychodzi mnie wysyłkowo :D Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Witaj Bettttka :) Jakie leki brałaś? Może u Ciebie obędzie sie bez nawrotów, poza tym z tego, co wiem, to nawroty czasem polegają tylko na jakiś zupełnie pojedynczych atakach lęku. Głowa do góry i - jak pisała Renka - nie martw się na zapas :) Byłam dzisiaj na zakupach w centrum handlowym, na początku trochę się bałam, jak to będzie, potem raz czy dwa na króciutko mnie dopadło, że powinnam stamtąd wyjść, ale się nie dałam! Nareszcie też trochę odpuściło poczucie, że jest mi słabo. Fajny dzień ogólnie, prawie zapomniałam o swojej \"koleżance\", staram się nie myśleć o miejscach i sytuacjach, które wywoływały ataki. Dziękuję za wszystkie maile :) Iiyama, ja biorę seroxat, od tygodnia, a to ten sam typ leku, też jest mi niedobrze i sobie odpuściłam na razie siłownię i aerobic. Ja sobie nie wyobrażam ćwiczenia w takim stanie, ale jeżeli dałaś radę - to kontynuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ta muzyczka do twojej kafki nie wiem jak się to mailem wysyła ale i tak mozna posłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sama chlop w 2 pracy , 2 chlop na uczelni jeszcze.. a ja strasznie nie lubie sama siedziec.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek, a może jakieś zwierzątko byś wzięła? To zawsze weselej, jak się po domu pies czy kot kręci albo chociaż chomik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×