Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witaj Buba,fajnie ze dolaczylas do naszego grona.Napisz cos wiecej o sobie i zagladaj tu czesciej. Dzisiaj chodzilam po swoja corcie do szkoly 3 razy,za kazdym razem za wczesnie.Miala Andrzejki i disco.Zadowolona wrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu,wspolczuje Ci tej sytuacji chorobowej.Opiekuj sie dzielnie,a my Cie wspieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,wspolczuje Ci tej sytuacji w wannie-trzeba bylo zawolac kogos.Ja miewam cos takiego,ze wlaze pod prysznic i mysle czy zdaze sie umyc zanim mnie cos zlapie.Czesto mi sie tak zdaza .Szybko sie myje i wyskok z pod prysznica.Wylaze zdenerwowana przez to swoje myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie dziś ok jestem zadowolona ponieważ mężus ma urlop i nie muszę sama siedzieć w domu.Humor psuje mi perspektywa pójścia do pracy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jutro mam cały dzień wolny.Bede sie lenic i nic nie robic!Akurat tak tylko sobie marze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia kciuki trzymam .. Kasienko chłop to jak duże dziecko , mój jak jest chory nawet jak ma 37 temperatury to stęka i jęczy ale tylko wtedy gdy mnie widzi . Tez wtedy ma dziwne zachcianki , a syn to wręcz się cieszył jak miał iść do łózka bo wtedy cały czas koło niego siedziałam oczywiście jak był mały . Rrenko a przypadkiem za długo w wannie nie siedziałaś ? bo może było za gorąco i zrobiło Ci się słabo .Ja nigdy nie weszłam do wanny jak nikogo w domu nie było ..teraz mi to przeszło i nic mnie nie bierze ,ale kąpie się przy uchylonych drzwiach bo jak jest za dużo pary to zle się czuje . Byłam po południu przed blokiem bo musiałam kumpeli dokumenty zanieść a ona wracała z pracy i była zamęczona i nie miała siły wleść do mnie na to trzecie piętro , stałam z pół godziny i raz mnie myśl dopadła ..czy wyłączyłam wodę bo robiłam kawę ..i moment złapała mnie lekka panika , ale spojżałam do góry płomieni nie było widać ..;) i mi przeszło . Ale poczułam takie ciepło od nóg do głowy i taki niepokój ...dobrze że to sobie poszło :D 🌼❤️👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia czy możesz mi orzesłać jeszcze raz swoje zdjęcie. Miałam awarię komputera , wszystko wykasowane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana w ciągu dnia to jestem przyzwyczajona ...gorzej w nocy ...bo ja nie zasnę jak jest ..cicho ! bo mój chłop chrapie i wtedy mnie to usypia :) i jeszcze mam coś takiego ...że jak go nie ma to śpie w jego górze od piżamy ... a jak ją wypiorę to znów pryskam jego perfumami i to tak jest jakby był obok . To chyba jest dziedziczne bo zauważyłam że syn jak był mały a my gdzieś wychodziliśmy , albo ja szłam z koleżankami się pobawić to on brał moją bluzkę i z nią spał . Teraz mi się to przypomniało ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana już idę na pocztę... ;) Aniołku a czemu tak ? sama musisz podatek odprowadzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale jest nowa szefowa, zawsze byl szef, i taki pomysl dla oszczednosci firy pewnie glupia piapa! w dupie teraz bede to miec!! bedze jezdzci na ostatnia chwile!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia mój mąż jak był w szpitalu to ja też spałam w jego bluzie.Na szczęście w nocy była ze mną córka, inaczej bym zwariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że bym była zła, ale szkoda Twojego zdrowia jesteś młoda piękna głowa do góry będzie dobrze pa pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×