Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giligili

pytania dotyczące antykoncepcji? chętnie pomogę

Polecane posty

w takim wypadku idż do ginekologa zdecydowanie! myśłałam, ze to taka przenośnia było, a jednak nie...idz do ginekologa-a on odpowiednio Cię pokieruje (inny lekarz, odpowiednie badania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, dziewczyno, sikanie krwią może oznaczać naprawdę poważne problemy z nerkami. Jeżeli rzeczywiście miałaś krew w moczu to jedź jak najszybciej do lekarza, zwykłego rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regulonka
czesc dziewczyny! czy macie tez tak czasami ze jak bierzecie tabsika to macie potem wrazenie ze on wam stoi w gardle lub cos takiego?? wiem ze to moze glupie no ale.... ;) a tabsik i tak juz zaczyna dzialac prawda - wazne zeby go polknac!! odp mi! dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __.......__
ja mam pytanie dotyczące antykoncepcji stosuje od jakiegos czasu plastry uwazam to za swietna metode mam jednak pewne pytanie czy jestem zabezpieczona caly czas czy tylko przez 3 tygodnie a jesli przez 4 to jak sie to dzieje , na jakies zasadzie to dziala?? powiem szczerze ze zawsze uwazalam ze jestem zabezpieczona zawsze ale moj chlopak zapytal jak to jest i nie potrafilam udzielic mu odpowiedzi a to wzbudzilo we mnie pewne watpliwosci... bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__........__- jesteś zabezpieczona przez cały czas...a działa to w ten sposób, że cześć tabletek (hormonów) magazynuje się w naszym organiżmie i są ,,zużywane\" podczas 7-dniowej przerwy-dlatego zapewniją nam skuteczną ochronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2222
witam " mam obawe" u mnie wszystko w porządku !! okres pojawił sie dzis rano tak jak zwykle więc bez obaw u Ciebie tez na pewno wszystko bedzie w jak najlepszym porządku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regulonka
bralyscie kiedy globułki dopochwowe takie co nazywaja sie jakos na S... nie moge odczytac dokladnie z recepty?? ale nie jako srodek antykoncepcyjny tylko w celu zeby nie wydziel sie jakis zapach z pochwy?? co o tym sadzicie?? odpowiedzcie mi prosze bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obawę
ja zaczęłam właśnie świrować, ale brzuch mnie boli jak na okres więc jestem dobrej myśli...trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na
nie , nie miałyśmy na s zadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkka
wiem z e to moz enie an temat ale prosze bys mi odpowiedziala, bo po twych postach wynika z e znasz sie na plodnosci itd... otoz pare dni przed okresem przez3dni mialam taki sluz jaki jest an owulacje,najwiecej bylo go rano...dzien przed @ go nie bylo.Potem dostalam zwykly okres(byl on tylko taki ciemnobrazowy) i nie czulam takich skurczow macicym jak zawsze przy tym. byl to29dzien cyklu mam troche nieregularne okresyz powodu stresu itd....) usg nic nie wykazalo i wizyta u gina. teraz jest 21 dzien cyklu i znow mam taki sluz..i troszke poobolewa mnie brzuch.czyli moz eniedlugo znow odstane. Mam ptanie co taki sluz moze oznaczac.Blagam odpisz. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może jakieś zaburzenie hormonalne...co lekarz powiedział? sluz może się również odrobine zmienić (a tym sammy zmylić Cię) jeżeli się stresujesz lub chorujesz (dlatego właśnie NPR nie są zbyt bezpieczną metodą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelkka
giligili: mam straszny metlik w glowie, nie wiem co robic, prosze napisz co sadzisz bo liczy sie dla mnie kazda minuta:( sprawa wyglada tak: od roku i 3 msc biore Cilest, dzis wieczorem wsumie teraz powinnam wziasc 3 pigulke ale sie waham bo chce je odstawic. dlaczego? bola mnie nogi, jak dotykam lydek czuje ze sa twarde i nabrzmiale. Wiem ze nie powinno sie przerywac pigulek przed koncem opakowania ale z drugiej strony martwie sie o nogi co o tym sadzisz, jakie jest twoje zdanie? i kolejne pytanie: czy spotkalas sie z problemem bolacych lydek przy braniu pigulek? czy jesli bola mnie przy cilescie to mozliwe ze beda bolaly przy kazdych innych pigulkach? czy nie jest to konieczne? bo np cilest ma za duzo hormonow? czekam na odpowiedz pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuska
ja ci odpowiem. nnie bierz wiecej cilestu i idz do lekarza. Te objawy moga minac przy innych tabletach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelkka
czyli mowisz odstawiac od dzis? :( jeju tak bardzo boje sie tego krwawienia po odstawieniu:( czytalam ze jest straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstaw tabletki-nie ma sensu męczyć się do końca opakowania, ból przy innych tabletach może być-nie musi moglobym się podpisać pod wypowiedzią ,,przedmówczyni\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelkka
dziewczyny! ale ja sie panicznie boje:( - tego krwawienia i bólu :( - piersi mi juz calkiem stana sie nie widoczne :( - atak pryszczy:( :( jejuuuu mamoo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelkka-o co chodzi z tym krwawieniem i bólem? straszną ktoś panikę zasiał na tym forum...1 krwawienie niewiadomo kiedy wystapi, ale to nie oznacza, ze krew Cię zaleje (zapewne krwawienie będzie takie jak okresy przed tabletkami) jeżleli piersi zdecydowanie Ci urosły to też nie jest to dobry znak-zatrzymanie wody w organizmie najlepiej udać się do lekarza i właśnie z nim to przedyskutować! najpewniej, najbezpieczniej i może doradzi inne tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelkka
no to co w koncu? nie brac dzis 3 pigulki czy co? kurde zwariuje zaraz:( P.S sory ze marudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ból jest bardzo silny-odstaw! ale jeżeli dasz rade wytrzymać do wyzyty u specjalisty lub do końca cyklu to bierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelkka
no i znowu jestem w kropce :( porazka totalna chyba dzis nie wezme...chyba...a jak ulegne:( co ja mam zrobic:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuska
odstaw te tablety. A zreszta rob jak chcesz. Wolisz miec zakrzepice niz odstawic tabletki to Twoja sprawa. tyle ludzi Ci odpowiedzialo a Ty dalej swoje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aimee22
czy tabletki anty mogą być powodem wzdęć i ogólnego "opuchnięcia" podbrzusza???ja mam coś takiego od kilku dni i nie wiem co mam z tym zrobić...dodam ze nie mam problemów z wypróżnianiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aimee-szczerze mówiąc nie spotkałam się z takim skutkiem ubocznym...ale być może to właśnie tabletki są przyczyną, ale równie dobrze może być to cięzko strawne jedzenie-obserwuj co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przemowczyni Kiedys na tym forum wypowiadal sie ginekolog ale go wykurzylyscie. A to powiekszenie brzucha moze byc od tabletek. Zaparcia tez.. A zapalenie wyrostka objawia sie najpierw bolem brzucha. Gdyby kazde zaprcie oznaczalo zapalenie wyrostka to ja to zapalenie mialam juz chyba z tysiac razy w ciagu mojego 20 letniego zycia, idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna reka
idiotko -,,kurwa" to co z każdym bólem brzucha mam lecieć do lekarza , bo moze być zapalenie otrzewnej? jesteś pojebana! a giligili nie jednej już pomogłoa i za to jej wielkie dzieki-giligili nie przejmuj się takimi poijebami!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to racja
piszesz : "z takim czymś się nie spotkałam" jakbyś była autorytetem ! A jesteś nastolatką, która sama zaczęła brać tabletki, wiedza wynika z przestudiowania ulotki ( no brawo) i podobnych forów. zdesperowane młódki się jednak tego łapią, zamaist faktycznie dbać o siebie i pytać lekarza ! Autorka tematu zadufana w sobie, przmądrzała nastolatka, która uważa się za dorosłą i mądrą "kobietę", bo lekarz przepisał tebletki... żałosna dziewucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to racja
co do bólów brzucha, to tak, owszem, z każdym utzrymującym się dłużej niż 1 dzień idzie się do lekarza. A jeśli utrzymuje się krócej, nie marudzi się i nie szuka pseudo-pomocy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem z początkiem września giligili przybędzie 1000 obowiązków tak więc nie będe mogła udzielać sie na forum...poza tym widzę, ze jakakolwiek proba pomocy z mojej strony jest krytykowana, więc nie ma sensu dłuzej dyskutować...zresztą spodziewałam się, że wkrótce pod moim adresem będą wszelkie mozliwe obelgi:)...nie jestem zaskoczona:)...nie chce nikogo do niczego przekonywać...pozdrawiam...giligili ps.byłoby miło gdyby jakaś inna ,,dziewucha, która czuje sie dorosła\";) kontynuowała ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apell
giligili w imieniu wszystkich forumowiczek prosimya abyś została z nami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×