Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Tądrogą, mam prośbę do kretyna co nakleja po windach w Warszawie naklejki z napisem Wolna Ukraina. Naklej sobie to na czoło. Lepszy skutek niż rozlepianie gdzie popadnie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee nie przesadzajcie wlepki nie są takie złe - Wolna Ukraina to może przesada - lepsze to niż bochomazy w autobusach, wydrapane norzem na szybach - wlepkę można łatwo usunąć a takie gówno to wandalizm... Baby są zbyt ogólne - gadają swoim językiem - człowiek lubli precyzję* (*) Teraz się zacznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynka007 przy całej sympatii do Twej osoby niestety muszę odmówic piątkowemu odurzaniu sie w grocie gdyż to dla mnie nieprzyzwoita pora>jakby nie było ja tam nie chodzę ( dla samego siebie tylko dla dziecka) Dziecko wieczornemu wypadowi mówi stanowcze ( bełkoczące : NIE) z niejakim bólem to piszę gdyż nad wyraz sympatyczna z Ciebie osoba ( tylko bez przesady;)wnioskuję tylko po tym co piszesz) zasad swoich nie łamie ( szczegolnie, że nie ja je narzucam) taki los ... czuję sie wytłumaczony z mej absencji w piątkowy wieczór:) Niemniej życzę udanego spotkania w zbawczym dla zdrowia mikroklimacie Sympatyczną landrynkę gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera nie mam dostępu do kompa buuuuu 😭 Ja się w ogóle dziwnie czuję od poniedziałku :o Zaplutek a wy jak? bo ja nie wiem czy to grota czy co... Pozdrawiam wszyskich :) ja transom mówię nie, wystarczy mi schiza w pracy i vogle...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zaplutek---> jestes podejrzanie miły ;)...mimo wszystko moze innym razem Blondi---> eh wiedziałam, że nie dasz się namówić na te transy reszcie pewnie też wyskoczy 100tys rzeczy i nie będą mogli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :classic_cool: No to słuchajcie co w końcu z tą zabawa w jaskiniowca tj wypadem do groty?? rozumiem że w piątek 31.03 tylko o której?? Landi miałaś rację - ja też podziękuję za Piekarnię. A tak w ogóle masz juz pomysł co zrobić z psem? Stic, pozwól że pominę milczeniem Twój komentarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo...ale co z tym psem nie tak ?? Wyje jak nikogo nie ma w domu czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyje, piszczy, warszy, ujada, skomle, skrzeczy tak skutecznie ze była juz u nas sąsiadka a kikla bab z bloku poszło na skarge do administarcji....z jednej strony przesadzają-bo on został sam w domu moze z 5 razy i to nie dłużej niż 5-6 godzin -zresztą cały czas nie wyje bo jak wracałąm to tylko raz go słyszałąm ale z 2 jak wyjde na noc to nie chce rozjuszac tych wstrętnych bab. Blondi napisałam mi sms-a ze ma pomysl na psiaka a jesli nie to cos wykobinuję.... czy wy wogole lubicie chodzic na imprezy marudy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi ja i owszem ale preferuję inne klimaty - chyba bardziej kameralne i podejrzewam że spokojniejsze :P Ps. a ja poznałam historię mojego królika - jest to zwierze po przejściach - więc wybaczam mu gryzienie, fukanie i generalnie szeroko pojmowaną agresję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfh
ftu5ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh szkoda w sumie to nie chodzi do konca co kto lubi bo gusta są różne...ale żeby spędzić razem fajnie czas trochę się wygłupiając.. nie zamykajcie się tak na nowe...:) mimo wszystko podchodzę ze zrozumieniem do waszej domowy:) moze innym razem na coś was naciągnę albo na coś spokojnieszego....co powiecie na hausy. albo muzyke latynowską???? zresztą tak sie ciewszyłm a być moze okzaesie, ze nigdzie nie pójdę w ten piątek bo chyba bede musiała wyjechac słuzbowo na 2 dni (piatek, sobota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh szkoda w sumie to nie chodzi do konca co kto lubi bo gusta są różne...ale żeby spędzić razem fajnie czas trochę się wygłupiając.. nie zamykajcie się tak na nowe...:) mimo wszystko podchodzę ze zrozumieniem do waszej domowy:) moze innym razem na coś was naciągnę albo na coś spokojnieszego....co powiecie na hausy. albo muzyke latynowską???? zresztą tak sie ciewszyłm a być moze okzaesie, ze nigdzie nie pójdę w ten piątek bo chyba bede musiała wyjechac słuzbowo na 2 dni (piatek, sobota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma, landi - ja bym poszedł tylko muszę jechac do Lublina :( Po prostu mam taką sytuację...ale życzę miłej zabawy, na pewno będzie wypasiście :) Kurde ganiają mnie do pracy - co za bezczelność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest qurfa...sieć wam odcięli Ladni>>>Wyciągaj, wyciagaj - wspieramy Cię wspieramy Śliwka>>>Rozpocząłem debatę na temat Twoich nylonów - udziel mi kilka wskazówek - firmy - miejsca gdzie kupujesz. Czy istnieją inne modele niż tak zwane \"burdelówy\" ;) Coś nie czuję tej wiosny :/ jakoś tak zimno się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) nylony kupuję w róznych miejscach - wxchodzę kupuje i już. Preferuję kabaretki i takie zwykłe jednolite i broń boszzze wzorki :O Kolorystyka w zależności od humoru i okazji albo ostra (czerwień, róż, turkus)- wtedy reszta stroju czarna a torebka i makijaż w kolorze nylonów, bądź klasyka (czerń grafit, brąz). Jeszcze jakieś pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze pytasz o marki - no cóż ja tam w przuypadku nylonów nie patrzę na firmę :P gdy coś mi sie podoba kupuje i koniec. Co do rodzajów tych nylonów - no to pewnie ze są różne ale ja się na nich nie znam bo w nich nie gustuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> stic { Eeeee nie przesadzajcie wlepki nie są takie złe } Są złe. I nie ma w tym przesady. Bohomazy też. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mervin >>> Mi nie przeszkadzają (ja 26 wiosen). Dla mnie to rodzaj pewnego przekazu nie koniecznie tak nachalnego jak manifestacje w stylu odmienności seksualnych - wlepka może wkurzać ale nie mam nic przeciwko niej - o wiele bardziej denerwują mnie Rumunki w tramwajach z dzieckiem na trasie Plac Bankowy - Konstytucji... Śliwka>>Chyba na razie nie - ale powiało seksapilem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuhguio
iuhbvui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widzę, że coś ten temat nylonów nie daje wam spokoju. Zeby jeszcze bardziej podsycić atmosferę podaje 2 stronki, ktore podeslała mi koleznaka z Hiszpanii -podobno tam to jakiś ostatni hit jeszcze dobrze nie przejrzałam ale na 1 rzut oka widać, że podkolanówczeki wracjaą do łaski. aha tylko firefox nie obsługuje tych ston. miłego oglądania www.goldenpointonline.com www.goldenpointonline.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nalepek zgadzam się ze Stickiem -nie są nachalne a coś przekazują. Niektóre są dość zabawne. zresztą Stic nie moze być przeciwko \"sticokom\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszana - nie otwiera się :( a się napaliłem jak miś na miód 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×