Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milli

tu możemy porozmawiać na każdy temat...

Polecane posty

Motylku nie masz wyjścia...mów co się dzieje.... Elfie, wieczorkiem spokojnie Ci odpiszę...:) Pamiętam...:) Wracaj do nas jak najszybciej...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy Motylku wiemy...ale bedzie dobrze zobaczysz...pamietaj ze jakby co mozesz sie wyzalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Cię pocieszyć Motylku...ja tęsknię za kimś , kto w 50% jest w mojej wyobraźni...ciężko to zrozumię, ale ja jestem z natury bardzo dziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam dziewczyny:) Kurde denerwuję mnie ten komputer jak siadam to on pada:( Ale mniejsza o większość:) Wiedzę że macie wisielcze nastroje czyli nie jestem sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość moja droga, miłość !!!!! Najwspanialsze uczucie pod słońcem.... Jak kochasz : tęsknisz, pragniesz. pożądasz, nie śpisz, jesteś bliska obłędu... Ale dzięki temu wiesz, że żyjesz !!!!!! Dzięki temu masz świadomość, że potrafisz oddać się bez reszty drugiemu człowiekowi.... Dzięki temu tak naprawdę jesteś najszczęśliwszą osobą pod słońcem .... To jest miłość !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaraz zalapie dola...a bylo tak dobrze...dziewczyny powiedzcie dlaczego ludzie są tak bardzo zdziwieni jak ktos im mowi ze chce i zamierza byc sam...dlaczego wszyscy od razu biorą sie do przekonywania takiej osoby ze jeszcze na nią przyjdzie czas...czy oni są glusi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsilność, my tu mamy się właśnie uśmiechać.... Bo Was dziewczyny pogryzę.... Uśmiechac się .....już!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviaczek tak, mozna powiedziec, ze sa glusi... bo nie wiedza co w danym momencie czujesz.... ja czasem jak powiem, ze chce byc sama to nawt uslysze, ze glupia jestem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość mówisz a wiesz u mnie te wszystkie czucuia jakie opisałas są powodem nieszczęśćia...... A co do ludzi eviaczek chyba ty pisałas ludzie są dziwni jak się czegos chce to d... potrafią wypiąć a jak nic nie chcesz to wciskają ci wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsilność---> dlaczego ? Wiecie, ja jestem od Was starsza i nauczyłam się nie zwracać uwagi na głupie przytyki...ważne, żebyście Wy się dobrze z tym czuły , a co Was ludzie obchodzą i ich zdanie ? Zobaczcie na przykład... ktoś chciał mnie dziś obrazić, a ja się z tego uśmiałam, a wiecie dlaczego ? Wiem kim jestem , do czego dążę, co jest dla mnie w życiu ważne i dlatego nie ma znaczenia co powie ktoś złośliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie zwracałam uwagi na to co pierdzzielą o mnei obcy ludzie bo mnie nie znają. Więc dorbze robisz milli ze olewasz i smiejesz sie im w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem też potrafię się, aż popłakać...bo to jest przykre, ale ludzie nas uczą jak z nimi postępować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na razie muszę Was opuscic, ale będę później...... Miłego pisania..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu... ale chyba za pozno i nikogo nie ma. Pczekam troche i skocze do \"baru pod Zapomnieniem\" albo pojde spac bo juz rzeczywiscie pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli - glownie algbra. Ciagle mam nadzieje, ze sie jeszcze czegos naucze. Pozatym poszedlem sobie cos zjesc wiec przeoczylem Twoje pojawienie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×