Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milli

tu możemy porozmawiać na każdy temat...

Polecane posty

A rodzice dziecka juz wrócili ? Powinnaś być bardziej tolerancyjna , przecież im też się coś należy od życia...nawet jak maja dziecko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLAsnie go przyuwazylam jak z bramki sms przesyla jej jakies teksty ktore kopiuje wczesnie z jakies ckliwej stronki pewnie jakies wierszyki podeszlam i zminimalizowal udalam ze ide do lazienki i sie niezle poryczalam jestem bezradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylem, ze dzieci tak latwo zasypiaja jak czlowieki po seksie. Pewnie im sie wydzielaja te same hormony czy co tam sie wydziela zeby takiego czlowieka natychmiast uspic... Kiedys nawet sie dowiedzialem jak to sie nazywa od pewnej MD ale do dzisiaj to juz mi wylecialo z glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać jestem padnięta, mam nadzieje, ze jak ja bede miec dzieci to nie bedzie tak strasznie.... Dobranoc wszystkim, słodkich snów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście bardzo weseli....ale ja muszę Was zostawić....:( Elfie specjalnie dla Ciebie [ usta] to w jedno uszko, 👄 to w drugie...czuję jak ciarki przebiegają po Twoim karku... [ usta] a to w.... ;) Dobranoc, kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc milli 😘 jestem_w_kropce - olewaj jego przygody. Niech Ci tylko przyzeknie ze skorzysta z rady motylka: \"nie uprawiać sexu bez zapezpieczenia\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............
ten ostatni to w dupę chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę , a już myślałam, że cię z nami nie ma....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elf ob-leśny
Ja zawsze jestem tam gdzie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie skąd tyle złości u Ciebie...a tak właściwie, ta złość jest skierowana do mnie, czy elfa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
hej mam problem...właśnie sciągnęłam program kazaa lite rewolucja 2.6 i nie wiem jak to podłączyć ...:(nie mogę wtbrać opcji wyszukiwanie...co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie zastanawiam się co Ciebie to interesuje ? Skocz sobie na forum erotyczne, tam możesz pokazać co potrafisz... Nasza rozmowa jakbyś na to nie patrzył , nie wykracza poza pewne granice... Myślę, że jest to raczej prywatna sprawa i żale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatne sprawy omawia sie z reguly bardziej kameralnie. Tak myślę i przypuszczam, nie tylko ja. Skok na erotyczne proponuję wam, bo tylko tam jako tako będziecie pasować. A teraz możesz pocałować mnie w ...to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro prywatne sprawy omawia się bardziej kameralnie, to rób to i daj sobie spokój z tymi złośliwymi przytykami. A my, a przynajmniej ja będę rozmawiała tam , gdzie mam na to ochotę. Zostaw zatem swoje dobre rady sobie... Co się zaś tyczy całowania gdziekolwiek.... to wybacz , ale za wysokie progi jak na Twoje.... Wiesz co, życzę Ci spokojnej nocy, bo Twój własny jad Cię zatruje... Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że ty zawsze kończysz rozmowę, kiedy ja zaczynam :D Za wysokie progi, rzeczywiście, przydałoby ci się więcej intelektu, kultury osobistej, skromności. Wymieniać dalej? Jadu w sobie nie mam, w tobie czuje gorycz staropanieństwa. Aniołek ci nie wystarcza, to Elfów szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymieniaj dalej jeśli to Ci przyniesie ulgę.... Idę spać, bo muszę rano wstać...nie jest to spowodowane antypatią do Ciebie...nawet jeżeli mówisz o mnie źle...ja i tak nie mam na to wpływu... A jakbyś dokładnie czytał, wiedziałbyś...to nie ja szukam elfów...to elf znalazł mnie , a Aniołek ....zresztą, co Ty możesz wiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mogę, bo jest was pełno na forum. Jesteś bardzo moralna, a w obecnej chwili romansujesz z żonatym facetem. Niektóre kobiety plują na takie jak ty, płaczą, przez takie jak ty. I mi śmiesz zarzucać złośliwość. Zaprawdę, powiedam ci, bądź dalej taka wrażliwa, a wszystkie anioły z wrażenia z nieba na łeb pospadają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wiesz dużo więcej ode mnie o elfie...nie mam pojęcia , czy jest żonaty i tak naprawdę mało mnie to interesuje, a wiesz dlaczego.... to jest forum , a co za tym idzie zabawa w kreacje...zabawa wyobraźni i ja tak to traktuję... Romansuję ? Czy Ty masz pojęcie co to jest romans ? Nigdy w życiu nie widziałam tego człowieka na oczy i nie zobaczę, a Ty mówisz o romansie ? \"Niektóre kobiety plują na takie jak Ty\" ...a skąd Ty wiesz jaka ja jestem ? Jakie masz prawo mnie oceniać , na jakiej podstawie ? Nie znasz mnie w realu i śmiesz wypowiadać się na temat mojej osoby ? Co się zaś tyczy mojej wrażliwości...bardzo mało wiesz, a Twoje zachowanie w stosunku do mnie świadczy o Tobie... A teraz wybacz, ale nie mam ochoty męczyć się takimi rozmowami i to właśnie dlatego , że śmiesz wystawiać ocenę drugiemu człowiekowi kierując się własną urażoną dumą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na twoim topiku mówią o zranionych uczuciach i zdradzie. Dobrze je traktujesz, to widać. Znajdź na tym forum jego wypowiedzi, to wszystkiego się dowiesz. Maile to już nie forum publiczne, więc nie wal głupa, kobieto. Prowokujesz, jakbyś miała cieczkę, ale pamiętaj, że tylko kundel za tobą poleci. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletne wariactwo
może każesz dziewczynie jeszcze iść na kolanach do Częstochowy i pokutowac za wszystkich zdradzających łachów. a jeszcze lepiej, niech prosi każdego faceta przed rozmową o ksero dowodu osobistego, śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie należę do osób głęboko wierzących w Boga. Częstochowa odpada. Wierzę jednak głęboko w sprawiedliwość, uczciwość, poszanowanie ludzkich uczuć i godności własnej. Wejdż na \"Klub przyjaciół Czarnej Wandy\", tam o elfie dowiesz się wielu rzeczy. Ona już tam była, też wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to bajki
? tutaj każdy pisze co chce, a skąd wiesz kim On jest ? ludzie zapominają, że to forum. więcej tu kreacji niż ludzi prawdziwych.powiedz lepiej co cie z nim lączyło, nie opowiadasz bajki o moralności, akurat nikt w to nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszla kochanka dostaje
swira i w kazdej kobiecie doszukuje sie potencjalnej zdziry, a sama pewnie nia jest hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzący*****
Ja tez sie zastanawiam po co wlasciwie milli z nia rozmawiala,od razu widac prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli, jeśli chcesz się bronić, rób to pod własny nickiem, tak będzie lepiej. Zwracam ci uwagę, bo używasz tych samych wyrażeń. Myślę, że tak ty, jak i ja mamy prawo do własnego zdania. Sama napisałaś, że\" tu możemy porozmawiać na każdy temat\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×