Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milli

tu możemy porozmawiać na każdy temat...

Polecane posty

Gość ANIA108
zaczynam pisać haotycznie.......... bo rozne mysli mi chodza po glowie .............................. Ale przedewszystkim chce usluszec czy ktoras z Was spotkala mezczyzne ktory sie nadmiernie pocil i jaki mialyscie do tego stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu, niestety ja się nigdy nie spotkałam z takim problemem... Jednak pamiętaj zawsze o tym , że miłość i to jaki jest człowiek, którego kochamy jest najważniejsze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Juz prawie dzis zapomnailam co to internet..... Takie małe parolrtnir dzieciatko mnie \"molestuje\" ...... miłego pisania Wam życze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie dosc dluga wypowiedz wiec prosze sie nie zrazac bo historia trwa juz 3 lata otoz jestem z Nim a raczej bylam 3 lata poznalismy sie na 1 roku u Niego milosc na maksa u mnie nie bylam z nim raczej dla bycia z kims i tyle po roku przerwalismy studia wyjechalismy na pol roku za granice przez ten pierwszy rok ciagle urzadzalam mu jazdy zrywalam on plakal nie raz i nie dwa przeze mnie mowil ze bedzie czekal na mnie po poltora roku cos we mnie drgenelo poczulam ze kocham ale wciaz bylam nieznosna po dwoch latach zdecydowalismy sie na studia za granica rzucilismy Polske on sie oswiadczyl mimo ze mielismy po 21 lat zamieszkalismy razem za granica zaczely sie problemy praca szkola normalne zycie brak zycia towarzyskiego poczulam ze sie oddalamy a ja juz tak kochalam mocno nadskakiwalam robilam wszystko za niego on znalazl kolege zaczal wychodzic na noce wogole sie nie widywalismy wszystko sie rozpadlo czulam ze to koniec on to powiedzial ze sie dusi wrocilismy teraz do Polski gadalismy on powiedzial ze nie chce nastepnego dnia spotkalismy sie jak kumple na spacer wzial mnie za reke powiedzial ze szczerze chce sprobowac bo mnie kocha tego samego dnia poszlismy na impreze wrocilam o 2 on zostal do rana wtedy poznal ja... wrocilismy za granice tydzien temu nie jestesmy razem przeczytalam ich smsy byly czule i trafialy prosto w serce chodzilam jak we snie ryczalam prosilam o szanse nic z tego od kilku dni wyciszylam sie zrozumialam zaczelam wychodzic z domu dbac o siebie nie robie awantur jestem usmiechnieta i mila i wiesz co zaczal za mna chodzic przytulac na maksa szukac kontaktu nie wiem co myslec jak dalej postepowac czuje ze w nim to nie umarlo tylko przygaslo ale boje sie znow angazowac kiedy powoli do mnie dociera ze jestem sama dodam ze ze wzgledu na wiele czynnikow prze najblizsze dwa lata poki tu nie skonczymy studiow mamy mieszkac razem wiem ze on to ten jedyny jak pozytywnie myslec by go przyciaganac spowrotem jak mnie kiedys tak kochal to chyba znow moze prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam eviaczek* , co tam ciekawego przyniósł Ci dzisiejszy dzień ? Motylku , czy to znaczy, że nas zostawiasz ? Gdzie jest mój elf ? Smutno mi , a jego wciąż nie ma. Uczy się cały dzień zamiast choć przez chwilę pomyśleć o mnie....;) Nieładnie elfie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic ciekawego...niedawno wrócilam z pracy i zaraz ide nyny...poza tym mam troszke dola ale to inna bajka... jestem w kropce==>no troszke ciezka sytuacja, nie wiem co Ci poradzic choc bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli - ja nie tylko mysle ale sprawdzam co pewien czas czy obiecany mail sie nie pojawil. Bo mam nadzieje ze bedzie dlugi jako ze bardzo lubie czytac dlugie maile od czlowiekow o ktorych mysle... to mi zawsze daje material do nowego myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem_w_kropce masz problem , ale pamiętaj czas działa na Twoją korzyść...:) Ile można czekać ? Elfie jak miałam się uśmiechać skoro Ciebie nie było.... :( Pomyślałeś przynajmniej choć przez chwilkę o mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie cos wiecej on teraz jedzie do Polski na 2 tygodnie spotka sie z nia jestem pewna boje sie ze sie zakocha i nie bedzie juz szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem_w_ kropce - on Cie moze naprawde kochac i dlatego do Ciebie wraca. Musisz z nim wiecej rozmawiac to Ci to powie. Faceci nie sa naogol tacy sprytni zeby cos umieli udawac. Poza tym nie lubia udawac. Tylko niektorzy to robia ale jezeli go znasz juz tak dlugo to powinnas juz wiedziec czy on tez moze udawac. Z tego co o nim piszesz to chyba nie. Wiec czasami to mu sie moze podobac jakas dziewczyna ale jak mu przechodzi to znowu jestes Ty bo Cie jednak chyba kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem_w_kropce posłuchaj elfa w końcu jest mężczyzną.... Co prawda myśli o mnie jakoś mało intensywnie, bo tego nie czuję....:P A jak dostanie odpowiedź, to zapewne przestanie w ogóle myśleć....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Właśnie oglądam \"Smerfy\" i próbuje uśpic syna kuzyna...... a ten maly taki uparty i ciagle gada ze nie chce spac..... ja za chwile wyjde z siebie................ !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stań obok, zobaczysz jak zabawnie wyglądasz w roli niani... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem_w_kropce - jak on pojedzie do Polski i ja tam spotka to jeszcze nic takiego. Szczegolnie jezeli nie jest w niej zakochany. A jezeli juz z nia spal to sie w niej juz nie zakocha wiec w zasadzie nie musisz sie bac. Jezeli w Tobie byl zakochany a chyba byl z tego co pisalas to raczej wroci do Ciebie. Wiec jezeli takie jego postepowanie Cie specjalnie nie martwi to wszystko moze byc OK. Faceci lubia czasem przeleciec jakas dziewczyne ale potem wracaja do tej ktora kochaja. Taka juz ich natura. Jezeli go kochasz to sie tym nie musisz przejmowac. Dopiero miala bys problem jak ktoras z nich nie chciala by mu dac bo sie wtedy moze w niej zakochac. I dopiero wtedy bedzie problem. Ale tez najprawdopodobniej i tak wroci do Ciebie. Ludzie z biegiem czasu zapominaja rzeczy zle a pamietaja dobre. Wiec jak mu z Toba bylo dobrze to bedzie to zawsze pamietal. I jak mu z ktoras bedzie gorzej to bedzie chcial wrocic do Ciebie zeby mu znowu tak bylo. To tylko sprawa tego czy Ty bedziesz chciala zeby wracal i czy chcesz czekac az sie nabzyka z innymi i przestanie od Ciebie odchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, nie gniewaj się na mnie... To musi zabawnie wyglądać...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli - jak dostanie odpowiedz to bedzie musial o tej odpowiedzi pomyslec. I pomysli pewnie cos na temat tej odpowiedzi. Wiec jezeli chcesz zeby to bylo o To bie to powinno tam byc duzo o Tobie w tej odpowiedzi. Najlepiej wszystko co o sobie wiesz albo sobie wyobrazasz... To znaczy jaka myslisz ze jestes... A im bardziej szczera jestes tym latwiej trafisz do jego mysli. Bo szczerosc znaczy ze myslimy powaznie i nikogo nie chcemy zwiesc. Nie wiem czy kobietom sie to zdarza ale faceci zawsze maja nadzieje ze tak jest. Dlatego kobiety tak ich latwo nabijaja w butelke. Mimo, ze takie nieporadne istotki. Oczywiscie ulatwia im to prymitywna psychika facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfie jak nauka ? Mam nadzieję, że coś Ci jednak wchodzi do głowy... Ja usiadłam dziś przykomputerze i od czterech godzin coś piszę...na szczęście już niedługo skończę... Obiecuję, że dostaniesz bardzo, bardzo długiego maila... Uda mi się Ciebie jakoś ułagodzić...👄 👄 👄 Te buziaki były w nosek, takie delikatne i zmysłowe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku-->widzę, że możesz choć przez chwilę posiedzieć przy komputerze.Bardzo mnie to cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli a te dla Ciebie 😘 😘 😘 i dodatkowe za to co piszesz (bo mysle ze bedzie tego warte) 😘 😘 😘 Ale czy to wypada tak sie tutaj tek calowac jak dookola wszystkie dziewczyny takie nieszczesliwe? Pomysla, ze nie mamy ❤️ ❤️. Ale przeciez wlasnie widza ze mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem znowu znajdzie się jakaś nawiedzona, która będzie chciała mnie utopić w naszym jeziorze marzeń...a Ty bohaterski elf będziesz musiał mnie uratować... wpadnę w Twe męskie ramiona...ujrzysz wdzięczność i oddanie w mych oczach...;) 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można miec tak nie odpowiedzialnych rodziców do cholery!!!!!! Dziecko chce do mamy, płacze a oni sobie kurde gdzies poszli, przecież nie bedę całą noc siedziała i oglądała bajek(bo to tylko go uspapaja) tylko dlatego, ze rodzice mieli ochote wyjsc. Co oni sobie do choinki myślą, że przyjechali na wczasy?! Nie trzebabyło szaleć i uprawiać sex bez zapezpieczenia to by nie mili problemu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku nie przejmuj sie nam nic nastroju nie moze zepsuc a Twoje rady wezmiemy sobie do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×