Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

ta wyzej to moja wypowiedz,trenowalam na innym topicku rozne buzki:) ;) i zmienilam swoj nick:)sorki:)ale to bylam ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znowu !!! U mnie dzień minął nawet dobrze .Wprawdzie nie było samych warzyw tak jak planowałam ale nie było źle. Dziś zjadłam w sumie: 300g kapusty kiszonej, 200 g fasoli szparagowej, troszke płatków suchych i jablko. :) Ale nie jestem głodna już z trzy tygodnie się ograniczam w jedzeniu i chyba żołądek się skurczył . Już kiedyś schudłam dość sporo i nigdy nie stosowałam żadnych środków wspomagających odchudxzanie tylko piłam herbatke czerwoną Pu-Erh . no nic trzymajcie się papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOO SANDRULAAA, DAJ COŚ JESZCZE, BO JUŻ WYTRZYMAĆ NIE MOŻNA, TAKIE TU NUDY, A TE GŁUPIE PIPY DALEJ NABIERAJĄ SIĘ NA TWOJE PROBLEMY, PRAWDA, ŻE ODPISYWAĆ NIE BĘDZIESZ TO DOBRZE, ALE I TAK JESTEŚ NA MOJEJ LIŚCIE, ZŁOTKO, WIEM GDZIE MIESZKASZ, TYLKO TY DZIWNE ŻE NIE WIESZ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandrusia--->z ostatnia twoaj wypowiedzia zgadzam sie praktycznie w stu procentach:) a teraz..ide spac:) hbo czuje sie dziwnie zmeczona, i jesli nie poloze sie do lozka to zaraz mnie jakies jedzonko zacznie kusic a dobry sen przy odchudzaniu jest bardzo wazny:) (osoby ktore wciaz niedosypiaja maja duza sklonnosc do tycia,ze wzgdu na niedostatek jakiegos tam hormonu,osoby ktore spia sobie wystarczajaca maja mniejszy apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIECIE, ŻE SANDRULA LUBI SEKSIĆ SIĘ W KAKO!!!NIE..... TO JUŻ WIECIE!!!!! NAWET JEJ MATKA POWIEDZIAŁA MI ŻE SIĘ BARDZO ZMIENIŁA NA KORZYŚĆ PRZY MNIE, PRZYNAJMNIEJ NIE ŻRE TYLE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm......co do tego snu.....ja przez ostatnie 3 tygodnie nie moge zasnac wczesniej niz 4 czasami nawet 6 nad ranem a potem wstaje o 12/15.klade sie o 24.00,leze,ale jakos do snu mnie nie bierze:(nie wiem jak to zmienic,martwi mnie to troszke bo jestem potem bardzo nie wyspana. Czytalam na innym topicu ze na drugi podbrodek pomaga spanie bez poduszki,ja osobiscie drugiego podbrodka nuie mam,ale jakos tak mnie to zainteresowalo,myslicie ze to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi_21 bardzo ładny dzionek!:) Malutko zjadłaś, należy brać z Ciebie przykład :] Mi siępewnie nigdy tyle zjeść nie uda [no chyba że Wy wszystkie zaczniecie tylko tyle jeść :P], ale będę się starać!!!! Słodkich snó Sisi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz odzwyczaićorganizm od tak późnego chodzenia spać i przyzwyczaić do wcześniejszej pory. To niestety potrwa kilka nocy:] A co do drugiego podbródka....to jakaś dziwna teoria moim zdaniem.......nie zamierzam jej praktykować........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia mój przyjaciel ma podobny problem. Kładzie się do łóżka ale zasnąc nie może, zaspypia dopiero gdzies kolo 3, a wstaje o 13. Początkowo myślała, ze to ze zmęczenia, ale teraz się o niego martwię i wysyłam go do lekarza ;) Jeśli chodzi o spanie bez poduszki to możesz spróbować, ale mnie osobiście wydaje się, że wtedy mięsnie karku (szyi) nie odpoczywają i rano może Cie trochę szyja poboleć. No ale spróbuj, może to akurat coś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki,to ja juz zmykam z tego netu,moze poogladam telewizorek albo cos takiego:)do jutra:)mam nadzieje ze wkoncu zalozycielka sie pojawi z nasza tabelka:)woman czekamy na ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JAK SANDRUSIA NIE MASZ PODBRÓDKA, TY MASZ ICH AŻ TRZY, TYLKO TA BRODA CI ZASŁANIA, MÓWIŁEM CI GOL SIĘ CHOCIAŻ RAZ DZIENNIE!!!!!!!!!!!!!!! A TY TYLKO ŻRESZ, ŻRESZ, ŻRESZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patience - to dlatego bo teraz nabrałam jakiejś chęci do schudnięcia ;). Jakoś w roku szkolnym nie umiem się nigdy zmobilizować żeby troche schudnąć . Wiem co robię źle jak się stresuje to wtedy non stop coś jem . Szczególnie w czasie sesji . Teraz co prawda też mam 2 poprawki na wrzesień ale nie pooddam się , latem jakoś nie chce się tyle jeść . A co do tego spania to ja też nie umiem zasnąć szybko :( najwcześniej to 1 -2 w nocy a potem śpie do 12 -tej :) no nic dobranoc tym co idą już spać papa do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej czyzby wszystkie z was poszły juz spac:( Ja miałam rodzinną imprezke i nie mogłam sie oderwac:( na szczescie jadłam tylko sałatki wiec nie jest zle :) Apropo tych tabletek ja chyba jednak sie skusze i wezme je przez kilka dni.....troche mnie rozwalaja ale mam wakacje i moge lezec w domu:D Ze spaniem tez mam problemy, jestem nocnym markiem i jak nie musze rano wstawac to chodze spac o 1-2 i wstaje o 12 :( Kochane a wytłumaczcie mi o co chodzi z tym chromem, bo pierwsze słysze....to jakos hamuje apetyt czy lepsza jest po nim przemiana materi ??? i to sie bierze w tabletkach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i co z tą tabelką? Swoją drogą melduje że spieprzyłam równo :( Chyba się poddam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
Nestea !!! Nie nie nie poddawaj sie ja tez spieprzyłam równo ale to nic małysmy zaczac od 1 sierpnia a jeszcze jest pierwszy wiec od teraz bedziemy przestrzegac dietki :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie poddam się!!!! Jeden spiepszony dzień to jeszcze nie koniec świata!!! Jutro będzie lepiej, zobaczysz :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dzięki:*:* Sama niewiem zobacze jak potoczą sie moje losy dalej - narazie wstyd mi całą parą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd to całkiem ludzka emocja, nie ma się czego wstydzić ;) A jak jutro zachce Ci się jeść to pomyśl, że chcesz tu napisać, że Ci się udało. Na mnie to działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezo36
Ech kuzwa ale jestem kuzwa wkurzony kuzwa. Nie moglem dzisiaj na basenie plywac, bo basen opanowaly same grubasy ze swoimi grubymi dziecmi. Jeszcze w ciuchach do basenu wpitolili sie... Dobra a teraz do sedna sprawy: Nienawidze grubych ludzi ktorzy zamiast cos zrobic ze swoim tluszczem narzekaja, jacy to oni grubi sa, wpadaja w depresje i jeszcze wiecej wcianaja paczkow. Albo probuje diety z jakichs gazet ktore im gowno wciskaja....Nie to nie pomoze, dla wszystkich grubych ktorzy chca schudnac - uprawiajcie jakis sport, chodzcie na silownie, a najwazniejsze - plywajcie, biegajcie i skaczcie na skakance. Diety nie pomoga, narzekanie nie pomoze, depresja nie pomoze, samobojstwo moze pomoc, ale watpie, stracicie tylko 21 gramow... W Polsce to w sumie nie taki problem, ale tutaj to ja pitole. Blaaaaah wlasnie najgorsze jest to ich narzekanie "o patrz jaka gruba jestem chlip, mlask mlask zjem sobie te 24 paczki to mi przejdzie". Ps. uff wiem, ze post jest balaganem, ale jestem wkurzony niezle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezo36
Jasne, najlepiej siąść na dupie i narzekać ... Moim zdaniem w takim wypadku lepiej w ogóle ... yyy ... zamilknąć. Starałem się być nie wiem czemu kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam zapytac ile kcal ma jedna kiełbaska opiekana przy ognisku ? :( GRATULUJE DZIEWCZYNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolalojalna
W mętnej wodzie przyszło żyć żabce, co ma styl Gęstym szlamem cały dzień ma zapchany pysk Skóra chemią wypalona, podła niczym rdza Cóż ze stylu, kiedy w brudach przyszło spędzić Krótki ziemski czas W mętnej wodzie przyszło żyć żabce, co ma styl Kiedy tylko zrobi ruch w śmieciach grzęźnie pysk Tęskny rechot tłumią trzciny, żabce braknie sił Kto się ujmie, gdy grubasy robią chemię Aby szybciej tyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yettti
Fizjologia czlowieka jest bardzo prosta moje grubasy. Nie jesz -tracisz wode i miesnie. Tluszczu nie ubedzie, bo jest MAGAZYNEM ENERGII A NIE MATERII. Tluszcz jako paliwo spalamy przy WYSILKU. Tu oczywiscie chca Wam wcisnac kosmetyczne napinacze skory. Rozwiazanie krotkotrwale i nieuczciwe. Dla leniwych. Czemu jestescie takie leniwe i tylko gadacie o traceniu wagi? Dobra. Teraz czekam na post mojego klona-geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yettti
Niestety, z własnego doświadczenia wiem, że mało osób lubi grubasy. Wręcz spotykałam się ze stwierdzeniem ,że grubas to nie koń, a jedynie wyrób "koniopodobny" Zdecydowana większość lubi szlachetne konie, a już araby to mają ogromne rzesze miłośników. Nie powiem, są śliczne, ale nie w moim stylu A jeździł ktoś z Was na grubasie? Dla mnie to wrażenie jest nieporównywalne z niczym innym!!! W przyszłości planuję hodowlę ślązaków i grubasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
chorom ma niby chamowac apetyt na słodkie ale powiem Ci szczerze ze mi nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
jadłam i chrom i słodkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×