Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość witch 3
WITAM Długo mnie tutaj nie było,no cóż problemy trochę poleżałam w szpitalu z powodu bólu podbrzusza teraz już jest oki tylko biorę nospę i luteinę UFF trochę mam wydatów z tego powodu 38 zł tygodniowo ;-( trochę pójdzie pieniążków na to bo sama luteina kosztuje 30.50zł a starcza na tydzień .Termin mam na 1 .04 .2006 FAJNA DATA CO NIE??????? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wich, najwazniejsze, ze teraz wszytsko dobrze, musisz nanieść zmiany do tabelki, jestes o jeden dzień przede mną! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo tabelka i ja się pojawiam. Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06..........???????...........????.............???? Ania26.............02.04.06.........???????..........????..............????? kizia...............02.04.06.........???????..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? dowa................07.04.06.........??????.........??????............???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????............?????? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............????..........??................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada, jak bedziesz znow modyfikować tabelke, to dopisz mi w nabytych kilogramach: 1,7kg. Zadnej z was nie przybywa jeszcze kilogramow, bo mnie to troche martwi, ze za szybko ich przybyło. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie martw się bo ja też już mam 2 kg na plusie, mnie też możesz dopisać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją droga to ja tez sie martwię dentystą , bo mam słabe zeby i pewnie bede musiała latać cały czas:( Ania ty nie masz mdłości ze przybywa Ci kg?? Bo ja nie mam i do tego mam apetyt, to pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza, żołądek mi dokucza, ale nie wymiotuje, to raczej zgaga i przez to tez ciagle podjadam, bo jak jem, to mi na chwile przechodzi, ale od niektorych rzeczy mnie odrzuciło zupełnie, albo nie ten smak, albo nie ten zapach. Jem tez czekolade, bo po niej na chwile mi przechodzi, a poza tym czytałam, ze jak sie je czekolade w ciazy to dzieci sa radośniejsze, to pewnie mit, ale ja sie tym usprawiedliwiam, ze niech za te moje kilogramy przynajmniej Dzieciaczek będzie radosny!!! A tak w ogóle to kiedys bylam bardzo szczupła, ale po ślubie ( a jestem od roku mężatką) troche wrzuciłam na luz i przybyło mi 6 dodatkowych kilogramów, no i jeszcze teraz szybciutko mnie przybywa, wiec pewnie niedlugo bede jak balonik! Ale najważniejsze, ze Mężuś zachwyca się moim ciałkiem, a zwłaszcza piersiami, które od momentu zajscia w ciąże, stały się bardzo jedrne i oby tak zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, rozpisujemy się, że hey Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06..........???????...........????.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????..............????? kizia...............02.04.06.........???????..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? dowa................07.04.06.........??????.........??????............???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????............?????? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............2kg..........??................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ciężarówki Cieszę się że zostałam dopisana do tabelki o ten wynik walczyłam od około 2 lat ;) można tez dopisać +2 kg, niestety pomimo, iż wymiotuje regularnie, to apetyt również dopisuje a jak jem to nie mam zgagi, oby tylko cała ciąża tak nie wyglądała bo się wykończę. Mój szanowny mężuś śmieje się tylko ż mojego żygania, jedzenia i marudzenia że teraz mam zgagę, Na wizytę do gina idę 31.08 więc dopytam się dokładnie o termin porodu. Dziewczynki mam pytanie przeziębiłam się, męczy mnie kaszel, nie wiem czy znacie jakies sposoby na pozbycie się tego paskudztwa, bo niestety leków żadnych brac nam nie można. Ja po cichtku licze na córeczkę, ale michu uparty jest na synka ech byle zdrowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizia ja też byłam przeziębiona w zeszłym tygodniu, przwiało mnie moja gin powiedziała ze na gardło (problemy z przełykaniem śliny i kaszel mały) mogę wziąść Cholinex i rutinoskorbin, a na karat wziełam sztyft do kupenia w aptece za 2,5 zł, on jest jakis ziołowy więć napewno nie zaszkodzi. Ja Ci tylko mówię co mi pomogło. Pozdrowionka i zdrowij szybko Kizia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Dziewczyny, jak Wy to robicie, że nie tyjecie? Ja też mam mdłości, czasem wymiotuję i wcale nie jem więcej niz zwykle. Tymczasem brzuch już mam taki, jakbym była zdrowo przypasiona... Chciałabym mieć już wreszcie normalny, ciążowy wygląd, a nie takie koło zapasowe. Trzymajcie się ciepło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR, u mnie dokłądnie to samo, fajnie to ujęłaś-koło zapasowe, ja kiedyś mówiłąm do Męża, ze teraz jakbym weszła do wody to bym się na pewno nie utopiła, bo mam koło ratunkowe! Strasznie to wygląda i coraz trudniej ukryć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06..........???????...........????.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????..............????? kizia...............02.04.06.......... 2kg..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? dowa................07.04.06.........??????.........??????............???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????............?????? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............2kg..........??................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie przytyłam ale brzuszek już mam spory taki typowo ciążowy. Dziwne bo w poprzednich ciązach nic nie było po mnie widać do końca czwartego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kolezanka zrobiła mi wczorej ząbek. Mam nadzieję że wytrzyma te pare miesięcy. Ja nie wymiotuje, ani nie mam zadnych nudnosci czy mdłości, ale na początku schudłam 1 kg, a teraz już go odrobiłam. Ale to może dlatego że mam zaparcia, ale i też więcej jem. Dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życzę miłego dnia końca tygonia, już o 15 zaczyna się weekend w końcu. Ja nie wiem jak moja waga, bo w domu takiego urzązenia nie posaidam, ale się obawiam, że wzrosła bo jej więcej i częściej. Nie jem dużo słodkiego bo wogóle nie mam na to ochoty, bardziej na mięso na coś kwaśnego i ostrego. Myślę, że tak właśnie moje maleństwo daje mi znać, że będzie małym urwisem płci męskiej, ale to jeszcze zobaczymy. Za tydzień idę do lekarza i zobaczę jak tam moja waga poszła w górę. Pozdrawiam wszyskie mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! jak sie dzisiaj czujecie? ja dzisiaj wyjatkowo dobrze :) obliczam dni do pierwszej wizyty - nie moge sie doczekac ❤️ Dorota dobrze ze sprawe zabka masz juz z glowy :) piszcie spiochy bo watek spada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serek
Czy mogę dołączyć? Termin 30 kwiecień. Już chciałam tydzień temu dołączyć ale wolałam poczekać aż będe po wizycie u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowa przyszla kwietniowa mamusie!!!! 👄 szybko poszlas na usg bylo juz cos widac?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serek
Widze że jestem pierwsza na 30 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serek
Na USG było już widać pęcherzyk, gin skierowała mnie na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku fajnie :) ja ide na pierwsze usg w poniedzialek to bede 5 tydzien i 4 dzien mam nadzieje zobaczyc mala \"kropeczke\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serek
do Evi Lekarz mi taką datę wyznaczył, ciążę ocenił na 5 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serek
Tak naprawdę to ja nic nie widziałam. Lekarz zobaczył - ma większe doświadczenie. U Ciebie też napewno już bedzie widać (tzn lekarz zobaczy) ale jeśli tobie uda Ci się coś dojrzeć to Ci pogratuluję sokolego oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełnię tabelke Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06..........???????...........????.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????..............????? kizia...............02.04.06.......... 2kg..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? dowa................07.04.06.........??????.........??????............???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????............?????? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............2kg..........??................??? serek..............30.04.06............?????.........????..............????? Źle mi strasznie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×