Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Roza - dzieki za dodanie mnie do tabelki :) juz nie moge sie doczekac nastepnego usg i kiedy uslysze bicie serca naszego malenstwa :) dziewczyny pocieszylyscie mnie tym, ze tez was boli brzuch jak na okres. ja mam skurcze identyczne jak podczas pierwszego dnia okresu choc staja sie coraz rzadsze (takie mam wrazenie). a karty ciazy tez jeszcze nie mam - bede miala zalozona przy nastepnej wizycie u gina czyli za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, witam również Lolcie. Co do tych torbieli to moja koleżanka miała krwiaka- nie wiem czy to to samo w 7 tyg. był 2 razy większy niż dzidzia a za 2 m-ce już go nie było bo się wchłoną. Ja już raz pisałam o sobie ale jeszcze raz powtórzę. Mam 29 lat dwie córeczki. Tak jak prawie wszystkie z nas jestem nauczycielką (języka angielskiego) Teraz nie uczę bo jestem na wychowawczym, ale podobnie jak Lolcia w prywatnej szkole. To chyba na tyle. Kończę bo padam z nóg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Aniu, chce mi się iść do pracy, ale może dlatego, bo przecież nie będę pracować do końca roku! Chciałabym dociągnąć do ferii, ale zobaczymy , jak to będzie. Któraś dziewczyna pytała o bicie serca.Otóż ja go nie słyszałam, ale widziałam na usg w 8 tyg., taki mały, pulsujący punkt. Byłoby dobrze, tylko czemu mam taki duzy brzuch? A u Was też już widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też chce się iść do pracy, może dlatego, że długo nie mogłam jej znaleźć i bałam się, że znów zostanę na lodzie...Martwi mnie tylko to, że nie będę mogła odrobić stażu i od przyszłego roku znów będę pracowała jako stazystka za marne grosze...A co do brzuszka, to jeszcze bardzo go nie widać ale czuję po ubraniach, wszystko mnie uciska i już nie wiem co ubierać. Pozdrawiam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Evi powinnas juz uslyszec serduszko. Masz racje RRR, ze pocieszajacy jest fakt , ze ten rok szkolny bedzie dla nas krotszy! Anna80, denerwujesz sie przed rozpoczeciem pracy w szkole? Bo ja jak zaczynałam w tamtym roku, to nerwy chciały mnie zjeść. Widzę, ze duzo tu humanistek, ja ucze matematyki i fizyki. RRR u mnie tez juz widac brzucholek! Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka*27
Witam wszystkie przyszłe mamusie....... :) Wczoraj sie dowiedziałam że nosze pod serduchem 6-tygodniowe życie (termin na 21 kwietnia 2006). Wiadomość przyszła tak nagle i była tak niespodziewana że do dziś nie wiem jak nazwać uczucia które sie we mnie mieszają. Radość, strach, podniecenie tym co będzie, ogólnie totalny chaos. Nie planowałam tej ciąży, przeciwnie - wydawało mi sie że w moim przypadku będzie to mało mozliwe bez "wspomagaczy". Tak sie składa bowiem, że jestem "szczęśliwą" posiadaczką policystycznych jajników i ostałam wyraźnie uprzedzona że planowanie ciąży w moim przypadku będzie musiała być poprzedzone seregiem badań a samo jej uzyskanie wspomożone lekami. Cieszę sie więc ale jest i strach....... nie dbałam o siebie przez te 6 tygodni, nawet w najśmielszych myślach nie dopuszczałam do siebie możliwości bycia w ciąży. Folik i witaminki dałam bąblowi dopiero wczoraj :( Nie umie też zapanować nad stresem....... Czuję sie jakby mi położono na sercu 100 kilo. Nie wiem co mi wolno, czego nie, mam nadzieje że troszkę sie dowiem od Was..... ciesze się że jest nas tu troszkę, pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majeczka no to gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!! Super, oj wiem jakie Tobą teraz uczucia targaja :D:D, kazda z nas chyba to przechodziła, chyba- co ja piszę naperwo:):) Zauwazyłam ze ja już zaczynam sie robic wybredna, i kawa mi nie smakuje zbytnio o sypanej to wogole moge zapomnieć, strasznie śpiąca dziś jestem :O majka dopisz sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06..........2 kg...........????.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????..............????? kizia...............02.04.06.......... 2kg..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????............?????? dowa...............10.04.06.........??????.........??????...............???? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............???..........??................??? serek..............30.04.06............?????.........????..............????? Lolcia..............23.04.06............????.........?????..............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja GRATULACJE!!!! topic nam spada :( jak sie dzisiaj czujecie?? bo mnie dopadly chyba mdlosci :( czuje sie fatalnie nie moge nic zjesc a zoladek boli jak po przepiciu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Evi :) Oj biedactwo zaczęło sie, mnie nic nie dopada jedynie głód:P. wczoraj przelezałam cały dzionek, a czuje sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ROZA Ciebie tez to czeka wiec sie tak nie ciesz :-P ja juz lepiej sie czuje ale wszystko mi smierdzi :( pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ble, czyję się strasznie jem tylko twarożek i jabłka dzieci się złoszczą bo nie gotuję im obiadów (tych śmierdzących)a śmierdzi mi właściwie wszystko. Jeszcze trochę i padnę z głodu. Ja chcę juz być w czwartym miesiącu. Zmienię tabelkę Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06..........2 kg...........????.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????..............????? kizia...............02.04.06.......... 2kg..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? Czekolada_29.....08.04.06.........-1kg.........?????..............?????? dowa...............10.04.06.........??????.........??????...............???? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? Majka*27..........21.04.06...........?????...........?????.........????? Lolcia..............23.04.06..........???????........??????...........???? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............???..........??................??? serek..............30.04.06............?????.........????..............?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki! mi odeszły wszelkie dolegliowści poza bólem piersi i oczywiscie niechęcia na różne potrawy. Ale na szczęście przeszły mdłosci, mam nadzieje, ze na stałe, a nie tylko chwilowo. Czy wy tez jestescie ciagle zmęczone? Pozdrawiam! I witam Nową Kwietnióweczkę- Majkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu też Ci życze ,żeby odeszły już na stałe wszystkie niedobre dolegliwości. (sobie też). Ja też jestem ciągle zmęczona nie wiem czy to przez te mdłości, czy tak ciążowo ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada, ja tez ci zycze zeby juz te dolegliwosci mineły.A budzisz sie czasami w nocy głodna? Bo ja ostatnio dosyc czesto, ale poki co wytrzymuje do rana? Aha, dziewczyny, która z was w nocy spaceruje do toalety na siusiu? bo ja przynajmniej 2x musze wyjsc, czy wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja nie mam mdlosci na szczescie, mam nadzieje, ze juz sie nie pojawia. Ciagle bola piersi, wstaje do toalety w nocy ( i rozbudzam sie wtedy niestety) no i mam skurcze takie jak na okres od czasu do czasu. Trwaja kilka sekund, sa dosc bolesne i przechodza. Szybko sie mecze i bardzo potrzebuje drzemki w ciagu dnia. To tyle z objawow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Ja też mam nocne spacery, tak ze 3, ale normalnie też przynajmniej raz musiałam wstawać. Nie wiem, jak ja się obudzę do dziecka, bo teraz jestem nieprzytomna... Boże, od jakiś 8 lat spokojnie się wysypiam, a teraz... Ale wiecie co, chciałabym, zeby to zleciało jak najszybciej.Mógłby już być 5 kwietnia, pewnie będzie już po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie było mnie przez weekend bo nie miałam dostepu do inetrenetu. Mam 26 lat i jestem dwa lata po ślubie. Na poczatu roku odstawiłam tabletki, zrobiłam sobie półroczną przerwę i od czerwca zaczeliśmy starania i już w lipcu był ten złoty strzał. Bardzo się cieszymy, że to tak szybko bo wszyscy gadali, że jak się bardzo chce to nie wychodzi. Do kibelka w nocy biegam 3-4 razy, ale o dziwo nie mam problemu z zasnięciem ponownym. Co jakiś czas jezt mi niedobrze ale nie wymiotuję, nawet zapach na mnie zle nie działają tylk oogólniee jestm zmęczona cały czas nawet teraz jak siedzę w pracy to myślę sobie jakby fajnie było poleżeć sobie w łóżku i pospać. Za tydzień idę na urlop i sobie odbiję wszystko mam nadzieję, że po powrocie do pracy wszystkie dolegliwości miną i zacznę normalnie funkcjonować. Ok ale sie rozpisałam pozdrawma i do usłyszeni papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Nie mam w weekend dostepu do internetu więc dopiero teraz się odzywam. Chcecie wiedzieć coś o mnie? Ja mam 29 lat, męża od czerwca a w ciąży jestem od 5 tygodni. To moja pierwsza ciąża. Z mężem znałam się przed ślube prawie 10 lat, zręczeni byliśmy prawie 2 lat. Mamy swoje mieszkanko. Chcieliśmy mieć dziecko (ja chciałam urodzić jeszce przed 30-tką) i udało nam się od razu. Uważam że kwiecień to super miesiąc na poród. Nie ma większych dolegliwości związnych z ciążą. Pracuję jako sekretarka w prywatnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja mam 27 lat, od ponad dwóch lat mam mężą, a dzidzia wyszła nam w drugim miesiącu starań. Pierwszego miesiąca celowałam na dziewczynkę, ale nic z tego nie wyszło, i w drugim miesiącu dałam sobie spokój z wyliczaniam i się udało. Pracuję juz 8 lat. Jestem księgową. Na szczęęcie nie dopadły mnie mdłości ani wymioty, bola mnie tylko piersi, no i mam zaparcia. Masakra. Może zna ktoś dobry sposób żeby się tego pozbyć. Do łazienki w nocy wstaję tylko jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Witam i z radością dołaczam do Was :) Termin mam na 28.04. Pierwsze USG dopochwowe miałam robione tydzień temu i widziałam wtedy 8 mm woreczek. Dzieciątka nie było jeszcze widać ale następna wizytę mam 8.09 i mam nadzieję że wtedy zobaczę i usłyszę już bicie serduszka mojego maleństwa :)) Już nie mogę się doczekać. Jutro zacznie mi się 7 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Dorota275 na zaparcia bardzo dobre i skuteczne (sama tak robię) są suszone śliwki kalifornijskie. Uwierz mi to działa, pomysł wziełam od mojej kolezanki która rodziła w marcu tego roku. Teraz ja jestem w ciąży i tez wcinam sliwki, bo zaparcia męczą mnie dość często. Oprócz tego bolą mnie też piersi, ale tylko w nocy ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkamy z mężem u teściów, oprócz nas jest jeszcze jego brat z żoną i dwumiesięcznym Kubusiem. Jak powiedzieliśmy (kilka dni po zrobieniu testu) w domu, że Kuba będzie miał braciszka lub siostrzyczkę to wszyscy się bardzo ucieszyli. Wszyscy dbają o mnie jak o jajko, teściowa nie pozwoliła mi myć okien, tylko sama to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, wypróbuję śliweczki. zauważyłam że jak jem więcej owoców i piję dużo wody to jest trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko masz fajną teściową. Ja w poprzednia sobotę myłam okno niestety sama (mąż pracował w sobotę). Czuję się bardzo dobrze wiec ze wszystkim sobie świetnie radzę. Gotowac też mogę (zapachy mnie nie drażnią). Dla mnie na zaparcia najlepiej działała gimnastyka np aerobic ale w obecnym stanie chyba tez przerzuce sie na śliweczki. Z mojego doświadczenie pomaga tez czerwona herbata, maślanka, pieczywo wieloziarniste. Naturalny bardzo dobry sposób na zaparcia to siemie lniane, teraz można kupić w sklepie zielarskim zmielone gotowe do spożycia chyba bez gotowania. Ja nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Serek spełniam twoja prośbe i pisze coś o sobie :) Mam 27 lat, w czerwcu mieliśmy 3 rocznicę ślubu a o maleństwo staraliśmy się prawie 2 lata :) więc teraz jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi :))) Pracuję w biurze 8 godzin przy komputerze. Na razie z nikim nie podzieliliśmy się naszym szczęściem jednak moja przyjaciółka juz coś podejżewa :) Rodzinie powiemy dopiero po 2 wizycie u gina i jak na USG wyjdzie ze z naszym maleństwem jest wszytko w porzadku i ze rozwija się prawidłowo. To tyle o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Widzę dziewczyny, że jesteśmy w podobnym wieku :) Na kiedy macie wyznaczone daty porodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×