Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość witch3
WERE-dziękuję za odpowiedź. POZDRAWIAM SERDECZNIE pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Gabrysia ja przytyłam narazie 14 kilo i sie tym nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, jak miło zajrzeć na takie ożywione forum. U mnie konferencje, wywiadowki, wiec po przyjsciu z pracy padam na twarz, wiec rzadko zagladam. ciesze sie ze nie tylko ja tak tyje, chociaz szczerze mowiac mam problemy z depilacja bikini, bo juz moj Brzusio przysłania mi cały świat. Jutro ide na badania a od poniedziałku L4. Dzis dostałam od jednej klasy takie sliczne skarpetki-pajacyki, bardzo wzruszył mnie ich gest, niespodziewałam sie takiego gestu na pozegnanie. Dziewczyny moj Maluch czasami tak kopie, ze mnie skręca. A w nocy mam wrazenie że sie szykuje do drogi, bo tak naciska na kość łonową, ze nie moge ruszyc nogą a o chodzeniu nie wspomne. Tak ze mnie to niepokoi i nie moge doczekac sie wizyty u lekarza, bo narazie nasze pozycie małżenskie lerzy w gruzach, bo nie wiemy czy wszystko jest ok. Roza ciesze sie ze nie masz takich problemow. Witch współczuje z tą opryszczką! Witam Gabrysie! Anna80 a co u ciebie? RRR to ty juz leniuchujesz! Pomyślałam Dziewczyny o tym, zeby sama siebie zaopatrzyc w wyprawke, bo jakby nie było wszystko moze sie zaczac niewiadomo kiedy i jakby sie zaczelo niespodziewanie to jestem kompletnie nieprzygotowana. Jedyne co kupiłam to jeden biustonosz do karmienia, a trzeba pomyslec o koszulkach, podkładach itp. A wy juz macie własna wyprawkę? Całuje i pozdrawiam Brzuchate Mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam nową mamusie. Mój brzuszek też coraz większy, za spaniem też coraz gorzej ale do pracy mam zamiar jeszcze pochodzić do końca lutego , oczywiście chyba że pani doktor stwierdzi że nia mam już chodzić i da mi zwolnienie. Na razie jeszcze nic nie mam z wyprawki dla małego ani dla siebie ale po wypłacie w lutym mam zamiar kupić wszystko co potrzebne dla mnie i potem powoli wszystko dla synka. Dzisiaj zauważyłam ze obrączka na palcu zrobiła się ciasniejsza a to pewnie oznacza że już zaczęłam tyć nawet w palcach ;) ogólnie czuje się dobrze , za tydzień wizyta u lekarza zobaczymy jak mały rośnie już nie mogą się doczekać. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia*
Kurcze - dziewczyny - czytam Wasze teksty i zdaje sobie coraz bardziej sprawę , ze tez nie mam jeszcze wyprawki ani dla siebie ani dla Synka - i nawet nie bardzo wiem w co mam sie zaopatrzeć , ale licze na to, ze juz 30 stycznia troche mi sie w głowie rozjasni , bo zapisałam sie do szkoły rodzenia - mam nadzieje, że tam też ktoś poroadzi mi na jaki szpital mam sie zdecydować. Aniu26 -mój Maluszek też szaleje, ale wieczorami - w nocy na szczęscie jeszcze daje spać. A co do pozycia małżeńskiego to jeszcze nie umarło, chociaż czasami sie dziwie, bo zachowuje sie teraz jak typowa kłoda - he he- bynajmniej nie dlatego, że nie mam ochoty - poprostu cięzko mi sie ruszać :) Rybka25 - ja swoja obrączke zdejmuje na noc, bo rano moje palce wygladaja jak nadmuchane baloniki, wiec radze robić to samo - w ciagu dnia jest juz lepiej, wiec lepiej zapobiegac niz leczyc jak to mawiaja - szkoda by było ciac obrączki albo palca (żart:)) Trzymajcie sie ciepło Grubaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moja Malutka dała mi popalić - chyba mi dziś brzuch odpadnie. Wreszcie się cieplej zrobiło ale słyszę że zapowiadają śnieżyce. U mnie zaczoł się remont w domu. Nie mogę sobie miejsca znaleźć, bo wszędzie bałagan. Witch skąd Ci sie wzięła ta opryszczka? Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie!:) Ania26 ja też ostatnio myślałam o tym, że pora skompletować \"wyprawkę\" dla siebie. W zasadzie już za kilka tyg. może zacząć się poród, chyba lepiej być przygotowanym wcześniej! Aż trudno w to uwierzyć!Denerwujecie się już przed tym wielkim wydarzeniem? Bo ja co raz bardziej.... Aniu mnie dopiero czekają zebrania, rada pedagogiczna i jeszcze całodzienne szkolenie :( Strasznie mi się już nie chce....Jak sytuacja z pracą męża?Mam nadziję, że wszystko na dobrej drodze! Ja też mam kłopoty ze spaniem a dzidzia ostatnio daje mi czasem takie nieprzyjemne kuksańce, jakby po żebrach. Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80, z praca męża na razie bez zmian, chociaz byl dzis na jednej rozmowie i maja sie w ciagu 2 dni odezwac, staram sie byc dobrej mysli, ale czasami ciezko. Mnie czeka jeszcze jutro wywiadowka i juz widze koniec, wiec wspolczuje ci ze to wszystko jeszcze przed toba. A porodu boje sie panicznie, dzis rozmawialam na ten temat z pielegniarka, ktora mi robi prywatnie badania, no i ona zasugerowala mi zeby sie dogadac z moim lekarzem, zeby byl przy porodzie, wiem ze to na pewno kosztuje, wiec musze sie zorientowac ile, ale w ogole nie wiem jak zaczac taka rozmowe. Ciesze sie ,ze nie jestem jedyna panikara tutaj, z Toba zawsze razniej. A jak pozostałe Mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Witajcie Mamuśki i Brzuszki(wszczególności nowe Mamusie)!! Właśnie wróciłam od lekarza. Na te skurcze mięśni co mam, pani doktor zwiększyła mi dawkę Asparginum. No i leki takie jak do tej pory. Wyniki mam dobre, jedynie mam za mało białka we krwi. Ale na to mam po prostu jeść dużo produktów zawierających białko. Na usg idziemy za dwa tygodnie. Ania26 - jeśli udałoby Ci się dogadać z lekarzem to chyba by było dobrez. Przede wszystkim czuła byś się pewniejsza. Moja lekarka nie ma dyżurów w tym szpitalu, w którym ja chcę rodzić. Ale jakbym miała taką mozliwość to bym na pewno z niej skorzystała. Anna80 - ja także myslę o "wyprawce" dla siebie. Ostatnio rozglądam się za koszulą nocną bawełnianą rozpinaną z przodu, ale na razie spotkałąm tylko z długim rękawem, a ja chcę z krótkim. Podobno w okolicach walentynek powinny takie letniejsze. Gabrysia* - ja także na noc zdejmuję obrączkę i pierścionki. Ale robiłam to zawsze i w ciąży także. Uaktualniam tabelę o swoje kg i dopisuję Ciebie Gabrysiu*, bo widzę, że nie jesteś wpisana. Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........101cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....7kg......102.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........??....... KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06....7kg......??.............synek.....?? Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06.....3kg.....78cm..........??.............. magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....90 cm.......córeczka........Łódź alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia*
Dzieki Joasia za "wciągnięcie" mnie na listę :) uzupełniłam troszkę swoje dane. Ja tez byłam u lekarza i mój synek waży 1255g - kawł chłopa z Niego. Ostatnio ciągle zastanawiam sie nad imieniem dla Małego - to mnie bardzo zajmuje, wiec przynajmniej nie mysle o porodzie i nie denerwuje sie tak bardzo - tobie Anna80 tez polecam zająć mysli czymś znaczniej przyjemniejszym :) podobno ta istotka którą wydasz na świat złagodzi każdy ból :) ( dobra - gadam tylko tak - a naprawde to sama mam stracha ) A wracajac do imienia to ja stale upieram się przy Bartłomieju - natomiast mój mąż bąka cos o Borysie - ostatnio znalazłam interpretacje , ze Bartłomiej oznacza "syn wojownika" i jakby mój maz powoli sie przekonuje do tego imienia - ehhh męskie ego :) słyszałam oststnio, że becikowe ma obowiązywać dzieciaczki urodzone od 1- go lutego - ale to nas nie dotyczy - mam nadzieje, że zadnej z Was sie nie spieszy rodzić przed kwietniem!! Dowa - zazdroszcze Ci, że masz co remontowac - my narazie mieszkamy w malutkim wynajmopwanym mieszkanku-ciągle rozgladamy sie za czymś do kupienia , ale jakos nic mi nie odpowiada tak w 100% , a kupno mieszkania to inwestycja na lata więc nie chce tez byle czego- mam nadzieje , że to sie niedłuo zmieni i bede mogła się cieszyc remontami . Trzymajcie sie cieplutko - i dbajcie o siebie -pamietajcie , że my to 2w1:)) Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........101cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....7kg......102.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06....7kg......??.............synek.....?? Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06.....3kg.....78cm..........??.............. magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....90 cm.......córeczka........Łódź alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia27
Czesc Mamusie! Też mam termin na kwiecień (29.04) i strasznie się boję porodu. Staram się oswoić z tematem ale jakoś kiepsko mi to wychodzi. Do tej pory przytyłam 9kg, będziemy mieli córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
Witam wszyskie mamy i ich maleństwa:) Wczoraj byliśmy cała rodzinka na usg, ginek wszystko dokładnie opowiadał, wszystko jest ok. Nasza córcia ( potwierdziło sie po raz kolejny), wazy 1250 g.Jest bardzo ruchliwa, rusza sie praktycznie 24/24 i w szczególności upodobała sobie moje żebra:) Po drugim tescie na glukoze spadła mi do 123 z 144 w przyszłym tygodniu ide do gina wiec zobacze co powie. Do wszystkich mam obawiających sie porodu: naprawde nie ma się czego bac , a w momecie porodu najbardziej pomaga spokój i opanowanie mamy bo tak naprawde to nie lekarz nie mąz czy połozna ale to mama musi urodzić dziecko.Nie taki poród straszny jak się słyszy zreszta same sie o tym przekonacie:) Mi pewnie jest łatwiej bo to moja druga ciąza, ale głowa do góry, zobaczycie ze juz po fakcie bedziecie myślały podobnie jak ja:):):) Pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Ja czuję się nadal bardzo dobrze. Rosnę tylko w brzuchu. Nie puchnę, wyniki badań w normie, nic mnie nie boli. Mała kopie teraz naprawdę mocno ale to fajne uczucie. W pracy mam sporo roboty bo oprócz standartowych obowiązków doszła mi do wyszkolenia Pani, która będzie mnie zastępować jak będę na macierzyńskim. Jak czytam wypowiedzi dziewczyn z terminem na początku kwietnia to się zastanawiam czy kłopoty np. z noszenie obrączki dopiero są przede mną czy mnie ominą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie!!!! Serak nie jest powiedziane ze kazda ciezarna ma klopoty z noszeniem obraczki. Mi w piereszej ciazy nie pochly ani nogi ani palce u rak,obraczke nosilam do samego konca ciazy.Teraz tez nie puchne , a nawet obraczka mi lata na palcu , zwlaszcza pod wieczor bo rano palce sa nieco grubsze.Ja ogolnie tez czuje sie dobrze,nie mam rozstepow ani zadnych boli,no tylko czasem boli mnie kregoslop.....ale da sie wytrzymac. Sloneczko27 twierdzisz ze kobieta co juz rodzilz jest w lepszej sytuaCJI, ALE TO TAK NAPRAWDE JEST SPRAWA INDTWIDUALNA, ja teraz bardziej sie boje niz za pierwszym razem bo juz znam ten bol, przy pierwszej ciazy bylam bardziej wyluzowana, ale jakos to bedzie...Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witch jak tam walka z opryszczka mam nadzieje ze minie.A co na nia stosujesz?? Ja tez mam w sobie wirus opryszczki tylko ze mi wyskakuje na ustach, jest naszczescie mala i szybko znika.Smaruje ja zowiraxem.A czy ktoras z was tez miala opryszczke na ustach? mam nadzieje ze wirus nie zaszkodzi dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia*
Powiedzcie mi co stosujecie na rozstepy? Na udach, pośladkach i brzuchu nie mam sladu rozstepów, natomiast piersi wygladaja okropnie - czerwone kreseczki sa wszędzie - martwie sie , ze tak juz zostanie - stosowałam różne preparaty, kremy, kostki i niestety jest jeszcze gorzej - teraz uzywam normalnej oliwki dla niemowlat - tak mi poradziły koleżanki które maja juz to za sobą, ale jakoś nie chce mi sie wierzyć, że oliwka cos tu pomoże..... Napiszcie czy tez macie takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........101cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....7kg......102.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06....7kg......??.............synek.....?? Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....90 cm.......córeczka........Łódź alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja tak samo nie mam żadnych problemów z ciążą, co mnie bardzo cieszy:D, jedynie zgaga i bolące żebra i coraz bardziej krzyż. Na rozstępy ja mam baby dream, taką oliwkę z rossmana, jest nie droga, ale jakoś nie mam zbytniej motywacji aby ją codziennie wklepywać, a rozstępów tez nie widzę. Do łazienki to już mam dośc latania, dziś w nocy dwa razy wstawałam, juz nie wspomnę co sie działo przed pojściem spać:O Wiecie ja to sie martwię czy bede miała pokarm, moje piersi jakos zbytnio nie urosły, nie bolą wcale, chodzę w tych samych stanikach i wydaje mi sie to dziwne:O. Są tylko na nich widoczne żyłki. Chyba jeszcze raz sie zapytam o to gina. Jak do 10 tyg bolały tak do teraz nic. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia27
Roza - ja zawsze miałam małe piersi i tak tez zostało do dzisiaj. Lekarz mówi że prawdziwa produkcja mleczka zacznie sie dopiero jak dzidzius będzie ssał i nie zależy to absolutnie od wielkości piersi. Więc głowa do góry! ;) Dziewczyny jak u Was z pożyciem? Zrezygnowałyście zupełnie czy może tylko ograniczyłyście? U nas jakoś samoistnie, bez specjalnych dyskusji i przemyśleń, temat pożycia zupełnie znikł:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trochę mnie pocieszyłaś:), może to i racja i też mam małe piersi. Co do seksu to my nadal mamy ochotę i prawie nic sie nie zmieniło, tylko śmieje sie do męża ze wyglądam jak słonica i brzusio trochę przeszkadza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ktorego tygodnia sie zaczyna 8 mieś ciąży i pozniej 9? Wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Roza - według mojego podrecznika 8 miesiac zaczyna sie 32 tygodnia a 9 od 36, Ja wczoraj wróciłam za szpitala. Pobyt tam byl okropny. Lezalam na przeciwko porodowki wiec tak jak sie nie balam porodu tak teraz mnie on przeraza. Poza tym dostalam w szpitalu jakiejs wysypki najpierw na brzuchu a dzisiaj mam ja juz prawie na calym ciele i wieczorem ide do rodzinnego, zeby zobaczyl co to jest. Ten pobyt w szpitalu mi sie nie udal, bo poszlam zasadniczo tylko na obserwacje, a wrocilam przerazona i z wysypka. zmienily sie takze moje dane do tabeli przytylam juz 13 kg, a w pasie ma 106 cm. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
VIKI-mi już opryszczka minęła .Też smarowałam zowiraksem i brałam tabletki Heviran.Czytałam ,że są one bezpieczne w ciąży. pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie używam do smarowania nic specjalnego. Staram się tylko żeby preparaty pielęgnacyjne były tłuste. Smaruję się oliwką w sprayu albo balsamem oliwkowym. W moim przypadku to się sprawdza. Serię z Rossmana o które pisze Roza też używałam. Mam suchą skórę i przed ciążą też często używałam oliwki. Co do piersi to nieznacznie się powiększyły. Są natomiast bardziej wrażliwe a wręcz tkliwe. Mam duży biust więc cieszę się że zmiana w wyglądzie piersi na razie nie jest znaczna. Jednak w nieco większy stanik byłam zmuszona się zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzis ostatni dzien byłąm w pracy, wiec teraz zaczynam lenistwo. Opryszczke miałam na ustach w 3 miesiacu, a teraz w tym miesiacu walcze z nia drugi raz. Ale ja tak zawsze miałam w okresach intensywnej pracy (sesje), a teraz mialam kupe roboty wiec to z przemeczenia. Moje piersi zmieniły sie o 2 razmiary i sa całe w rozstepach. Okropności! Ostatnio mam mdłości jak na początku ciąży, ciagle mi niedobrze, i nie wiele moge zjesc, ale to chyba Maluszek uciska na żołądek! A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Hej!! Roza - nie masz co się martwić. Mi przy pierwszym dziecku, tzn jak byłam w ciąży nic mi piersi nie urosły. Dopiero po porodzie. I miałam bardzo dużo pokarmu i na początku musiałam co chwilę go ściągać. Teraz już mi w ciąży urosły piersi. Zobaczymy jak będzie dalei. Sloneczko27 - uważam dokładnie tak jak Ty. Nie bałam się idąc na pierwszy poród, tym bardziej jestem spokojna teraz. Gabrysia* - ja stosuję krem Gerbera na roztępy. mi jakoś w ciąży ani pierwszej ani drugiej nie przybyło roztępów. Ale ja zawsze miałam rozstępy. Lekarze mówią że to taka moja uroda (no cóż i tak bywa!!). Kasia27 - wpiszę Cię do tabelki. Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........101cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....7kg......102.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06....7kg......??.............synek.....?? Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....90 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja rówież jestem kwietniówką 2006! Termin wypada na 21go. Z tego co widzę jestem dotychczasową rekordzistką bo przybyło mi już 12kg. W pasie też dość sporo bo 108cm. Noszę pod serduszkiem synusia a jestem z Aleksandrowa Łódzkiego. Czy znajdzie się dla mnie trocę miejsca u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 12
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia*
dzieki dziewczynki za porady oliwkowo -kremowo -gerberowe :) co do moich piersi do są wieeeelkie jak melony - mój mąz mówi, że nie obraziłby sie gdyby takie zostały - ehhh- faceci :) no i zauważyłam, że po nacisnięciu wydostaje sie juz z nich tłusta "ciecz" mam wiec nadzieje, że bede miała pokarm dla synka zgodnie z Jego potrzebami. Irlandia - nie jesteś pierwsza na liscie z kilogramami które przybyły - ja tu zdecydowanie przoduje :( ale mysle , że jak bede karmiła to szybko zrzucę :) Róża - popieram Agę_krz - wg mojej ksiązki 8 misiąc to 32 tydzień a 9 od 36. Trzymajcie sie Mamusie cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irlandia! witamy Cie wśród nas , umieszczam Twoje dane w tabelce. Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........108cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....7kg......102.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06....7kg......??.............synek.....?? Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....90 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............... A u mnie w pasie tyle samo co u Ciebie, a na wadze od miesiaca nie staje, czkam na przymusowe ważenie u lekarza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×