Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Joasia79 jak tam po chrzcinach.My tez mielismy chrzciny naszej Oliwii.Pol mszy przespala a druga polowe przelezala patrzac sie na tatusia i podziwiajac sufit w kosciele, pod koniec wpadla nam do becika bo strasznie wielki a poszewka sliska,bylo jej widac tylko sam czubek glowy, wtedy musialam ja wziasc za bety i do gory.Ogolnie wszystko sie udalo, a najwazniejsze ze byla pogoda, po obiedzie goscie przeniesli sie do ogrodu i tam byla impreza.Najlepiej bo w sobote zapomnialam ze mam drugie dziecko, polozylam oliwie do lozeczka i tak cicho lezala caly dzien tylko,dwa razy wyciaglam ja na karmienie a tak to caly dzien spedzila w lozeczku. Jesli chodzi o wage to napisze za tydzien dokladnie, bo idziemy do szczepienia, ale mysle ze jest gdzies okolo 5 kg., a ma 6 tyg. Jutro ide do dermatologa z tymi krostkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o moja wage to zostalo mi jeszcze 4 kg. ale najwazniejsze ze nie mam juz brzucha i wchodze w wiekszosc ciuchow, a 4 kg. to niewiele szybko pojdzie. Mnie tez czasem boli jakby macica i tez myslalam ze moze kosci biodrowe sie schodza spowrotem ,dobrze by bylo,bo faktycznie sa jeszcze szeroko rozstawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny dzionek!Nareszcie słoneczko!:D U mnie też były wczoraj chrzciny.Denerwowałam się troszkę ale wszystko super się udało. Milenka była bardzo grzeczna w kościółku.Cały czas spała a obudziła się tylko na samą ceremonię chrztu. Ciesze się że mamy to za sobą! Co do wagi to w 6tym tyg. ważyła 4700 a waga urodzeniowa 3400. Ja zrzuciłam już 15 kg ważę 2 kg więcej niż przed ciążą ale chcę żeby mi tak zostało bo raczej byłam chudzielcem, teraz ważę 51 kg więc może być. Tylko ten flaczek na brzuszku... :O Joasia79 a czym karmisz swoje maleństwo?Butelką czy piersią że tak ładnie śpi??? Pozdrawiam cieplutko!!!pa!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie Ale się opaliłam na tym spacerku, nareszcie możemy cieszyć się piekną pogodą ja jestem happy bo Iza mi na spacerach śpi a w domu nie bardzo. Jutro szczepienie. My chrzcimy dopiero 22 lipca więc mam jeszcze czas. Anna80 tak pochodzę z Tarnowa i jade tam w ten piątek na całe dwa tygodnie. Musze się pochwalić, że nareszcie doszła długo oczekiwana huśtawka ale przyznam, że boje się wkładac Ize w nią bo strasznie przekrzywiona w niej leży. Co do tej skazy od tygodnia nie jem, nie pije niczego co zawiera mleko i żadnych produktów mlekopochodnych a córcia dalej wysypana. Oczywiście mniej niż przedtem, a podobno po tygodniu miało to zniknąć. \\Ci lekarze sami nie wiedzą co wmawiać tym przerażonym mamusiom. Tak wogóle jak ubieracie dzieciaki w tak piekne słoneczne dni?? Ja@ nadal nie mam i mam nadziej że nie prędko dostanę, bo wcale ze nim nie tęsknię.Lekarz powiedział, że jak kobieta karmi piersią rwgularnie w dzień i w nocy to prolaktyna jest wydawana która hamuje krwawienia. Przepisał mi też tabletki ale jakoś mi nie spieszno z wykupieniem ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi_krz
a jaki laktator kupilas? bo mi sie zepsul i tez chce jakis kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj miałam nerwa cały dzień sama nie wiem dlaczego. Kaj od 2 dni nie zrobił kupy to dałam mu rano proszek troisty i dzisiaj było 4 razy złoto w pieluszce. A jak szukałąm coś w necie na ten temat to znalazłam śmieszny opis tego problemu: http://www.republika.pl/wija63/kuparadosci.html poczytajcie, pośmiejecie się. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość along
czesc dzieki za podawanie wag dzieciaczkow, moja malutka byla chora miala temperature przez 3 dni teraz juz jest prawie dobrze bo nie chce jesc i jest strasznie rozwrzeszczana caly czas placze i trzeba ja nosic na rekach i nie chce sama spac w lozeczku jak bylo do tej pory wiec musze ja zabierac do siebie do lozka boje sie ze sie przyzwyczaji lece bo malutka placze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość along
czy wasze dzieciaczki juz sa zainteresowane grzechotkami karuzela nad lozeczkiem czy mata edukacujna, pytam bo moja mala jakos nie bardzo patrzy na karuzele jak sie kreci ale bez wiekszego zainteresowania a jak ja poloze na ta mate kolorowa to patrzy z przerazeniem albo poplakuje chyba sie tego wszystkiego boi jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja już na nogach od 6.30,mósiałam zrobić butle.Pogoda cudowna na spacer.Jak ubieracie swoje maleństwa jak jest tak ciepło? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubieram Kube w body z krotki rekawem, i do tego przewiewne spodeenki.Jak slonce naprawde grzeje to tylko body z krotkim rekawem, plus czasami skarpetki.O rany musze kawy wypic , bo jestem nieprzytomna.Milego dnia! Aha , ja karmie regularnie w dzien i w nocy i jakos mi to misiaczki nie zahamowalo.Nie wiem czy to ze wzgledu na to ze to pierwsza @, czy co , ale zalewa mnie strasznie! Dzis obudzilam sie w kaluzy doslownie.Mam nadzieje ze to minie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) długo mnie nie było a troche sie wydarzyło. Byłam tydzień temu z Kacperkiem u arelgologa-pediatry z tymi krostkami. Okazało sie ze jest to na pewno na tle alergicznym lecz nie mozna na 100% powiedziec ze to skaza białkowa. Równie dobrze moze to byc alergia punktowa czyli np.na proszki, dezodoranty, kosmetyki których my z mezem uzywamy bo objawy sa podobne (krostki na twartzy i główce). Nadal nie jem nic co moze miec zwiazek z mlekiem lub jajkami. Kazała tez zmienic mleko na razie na HA i dała recepte na zrobienie w aptece maści. Smaruje nia buzke Kacperkowi i jest juz znacznie lepiej. Oprócz tego myje ja emulsja Oilatum. Jak juz mu wszyustko zejdzie z buźki to po tygodniu moge spróbowac zjesc jogurt badz kefir i jesli bedzie reakcja to znaczy ze to skaza a jesli nie to alergia ale na innym tle. Nosic tez mamy go tylko pleckami do nas a buźką na świat tak by nie dotykał naszych ubrań. To tyle o Kacperku. Ja byłam dopiero wczoraj (ponad 7 tygodni) u swojego gina. Myślałam że dostałam @ ale niestety to ostatnie krwawienie to nie @. Zbadała mnie bardzo dokładnie i okazało sie ze mam stan zapalny w środku :( Dostałam antybiotyk na 5 dni po 2 tabletki. Powiedziała ze wiele kobiet po cc mysli ze dostało tak wczesnie @ a to niestety zapalenie. Karmiąc cały czas piersia @ nie moze wystapic tak wczesnie i kazde ktakie krwawienie w pierwszych miesiacach nalezy zgłaszac lekarzowi bo nie leczone moze doprowadzic do komplikacji. Pytałam o poźniejsze zabezpieczenie i takj jak wiekszosc z was dostrałam cerazette podobno jedyne tabletki które moga stosowac karmiące matki. To tyle wiesci od nas :) Sorki za byczki ale karmie Kacperka i pisze jedna reka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, skonsultuj to krwawienie, bo ze mnie tez bardzo leciało i ja tez myslałam ze to @ ale niestety to stan zapalny tam w śrtodku :( Ja Kacpiego tez ubieram w body z krótkim rekawkiem i cienkie spodenki bądź krótkie ogrodniczki + skarpetki-stópki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Silvia to mnie wystraszylas.Zadzwonie dzis do lekarki.W sumie mialam zmienic ginke na gina, bo ona to niemka a on polak , ale u niego dlugo sie czeka i to dosyc daleko ode mnie.No nic w tej sytuacji pojde jeszcze raz do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, idź do niej bo nie ma co czekać. Zbada cie, zrobi usg (u mnie na dopochwowym wyraźnie było widać że tam cos sie dzieje :( Po badaniu bedziesz spokojniejsza. Ja tak z luzem podeszłam ze to juz @ mimo iz miałam nadzieje ze jak bede karmic to sie tak szybko nie pojawi a ona mnie wyprowadziła z błędu. Ten antybiotyk podobno jest bezpieczny dla mojego maleństwa wiec mam nadzieje ze ten stan zapalny minie i ze wszystko w srodku zagoi sie jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry My dzisiaj na 12:15 na szczepienie, ale się boję:) Jejku to ja przegrzewam to swoje dziecko a patrząc na inne dzieciaczki myślałam, że ona marznie:)). Mnie też coś brzuch pobolewa od trzech dni właśnie jak na @ oby nie bo w piatek czeka mnie długa podróż.Iza też ma nadal wysypke mimo, że odstawiłam nabiał, i może to tak jak u Ciebie Silvia będzie alergia na chemie i kosmetyki, no zobaczymy co ta moja mądra pani ddoktor dzisiaj powie. Zrobię sobie małej kawki i zjadłabym coś słodkiego do niej ale co?? jecie jakieś słodkości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!!! My byliśmy wczoraj na badaniu bioderek i na szczęście wszystko dobrze:) Ale przy okazji doktor odkrył przebuklinę (mam układać go na brzuszku), wodniaczki na jądrach (mam mu je podnosić) i to, że układa głowę przeważnie na jedną stronę (muszę układać go na drugierj a to wcale nie łatwe) Poza tym bardzo dobrze się trzyma jak na 7 tygodniowego kawalera. Co do ubierania to ja też lekko ubieram Misiaczka. Tak jak WY! A mam jeszcze probklem z jedzeniem. Bo malec nie chce już piersi tylko butle. Zresztą pokarmu mam jak na lekarstwo. Oj coś mi się wydaje, że będzie się kończyć mleczna kraina....:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) Kasika właśnie moja mała też układa główkę na jedną stronę, i kurcze jak chce ją odwrócić to tak się złości, to jest chyba asymetria. Nie wiem co z tym robić. Jak śpi to wkladam jej pod poduszke pieluszke ale chyba bedzie potrzebna rechabilitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sineqanone mi lekarz powiedział, że wystarczy go układac na druga strone po kosci sie jeszcze odkształca u takiego szkraba. Kacpi tez sie zlosci jak zmieniam jego pozycje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja bylam dzisiaj u dermatologa z oliwia i podobno to nie zadna alergia tylko to moze byc skutek moich hormonow po ciazy i mam to przeczekac, doktorka stwierdzila ze to napewno nie skaza bialkowa i nie kazala mi rezygnowac z nabialu.Widzicie jak kazdy lekarz twierdi co innego,ale widze ze najprosciej to powiedziec ze to skaza bialkowa i z glowy , mama biedna rezygnuje z nabialu innych rzeczy a tu dziecku i tak nie przechodzi,my na razie mamy przeczekac powinno samo przejsc ale chce to skonsultowac jeszcze z innym lekarzem,do najleopszej dermatolog w Krosnie bylo wolne miejsce dopiero na 26 czerewca, moze do tego czsu juz przejda a jak nie to ona napewno rozpozna co to za krostki. Ale sa takie same jak u waszych dzieci ,na policzkach glowce szyjce i troszke na kladce piersiowej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) zapowiada się dziś kolejny upalny dzień i chyba znowu cału spędzimy w domu chowając się przed tak ostrym słońcem. W niedziele bedziemy chrzcili naszego Aniołka. Kupiłam mu bardzo ladny komplecik z welurku i niesrtety w piątek czeka mnie bieganie i szukanie czegoś nowego bo zapowiadają u nas upał do 32 stopni, to by mi sie zagotował w tym co kupiłam :( Ach ta pogoda .... ps. wstawiłam nową stopkę, ciekawe czy wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Troszkę mnie nie było ale z racji pięknej pogody cały czas jesteśmy na dworku. Co do ubierania to ostatnio kupiłam takie body z falbaneczką z krótkim rękawkiem i to jej zakładam. W wózku jest po prostu skwar. Taraz siedzimy cały czas u moich rodziców a tam mam taką typową gondole to jeszcze troche powietrza w nim ma, bo w tym moim graco to chyba by sie ugotowała. Viki widzisz jak jest z tymi lekarzami. Ja tez byłam u kilku - trzech i trzy różne diagnozy. W końcu sama ją wyleczyłam. :) Jak tak patrzę na wasze suwaczki to myślę jak ten czas leci.... Zrobiłam więc swój i ciekawe czy będzie działał. Zmykam na działeczke bo szkoda tracić słoneczka. Papatki. [url=http://www.tik-tak.pl]http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers6738.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... Z waszych opisów wynika, że przegrzewam swojego szkrabka bo ja zakładam jej śpioszki i kaftanik :O Ale u nas pomimo słońca ciągle wieje wiatr i boję się troszkę zakładać krótkiego rękawka... Kasika ja pomiędzy 6 a 7 tyg. też miałam bardzo mało mleczka , byłam przerażona, że to koniec karmienia a to był tzw. kryzys mleczny, przeczekałam . Trwało to ok. tyg., często przystawiałam dzidzię i teraz jest już ok.Może u Ciebie jest tak samo? Ja bardzo chciałam karmić więc się nie poddawałam... Też mamy problem z odwracaniem główki na jeden bok. Tak jest od urodzenia , walczę z tym ale bezskutecznie...Milenka i tak gdy tylko się odwrócę główkę na lewo... Renolka a gdzie Ty sie podziewasz?Ania 26 jak kolki?Bo u mnie jest poprawa , daję małej wodę koperkową na zmianę z espumisanem. Milenka dzisiaj ładnie spała.Od 23 do 2.30 a potem do 4. W porównaniu z innymi nocami to dziś jestem wyspana! :) Miłego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ubieram kaja w domu w same body a na wyjście zakładam mu tylko kaftanik i spioszki takie cieniutkie, lezy w gondoli więc wiatr mu nie wieje. mimo, że w cieniu jest zawsze to i tak ma buźkę opaloną a ja teraz walczę z zaparciami małego: dałam mu proszek troisty to były 4 kupy w ciągu dnia, wczoraj rano 1 a dzisiaj znowu nic.. buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×