Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ojj Aniutka ten film to chce zobaczyć, ale zobaczymy jak to z czasem i chorobami dziewczyn... Foremniakowa ochydnie wygląda w tym filmie w tych włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jak ja jestem nabieżąco, myślałam że to pierwsza jedyneczka :) na górze :P Elizabetka tym bardziej idź kochana ćwiczyć :) no ciekawa jestem ile się spóźni....powiedziałamze ma wrócić o 21.30 to zaraz powinien być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka nie drażni jest bardzo obszerny więc może w nim swobodnie fikac , a czasmi to tak fika że potrafi wyciagnąc nózie z pajacyka w który jest ubrana:)oczywiscie cieszy sie że jak rano jest z niego uwalniana , ale juz nawet potrafi w nim raczkowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie się w czymś nie zgadzamy :P a mi się podoba bo już taka mdła ciągle w tych blond króciutkich włosach :) Aśka sie cieszy bo podobno w marcu kolejne odcinki Magdy M :p i znowu się zacznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah to ja myślałam, że On dopiero poszedł a On bidny juz musi wracać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to fajnie, może kupię Tosce taki spiworek albo jakąś ciepła piżamkę ze stopkami bo ja ją ubieram w taką normalną i spi z gołymi stópkami :( no jeszcze go nie ma, koniec dobroci więcej go nigdzie nie wygnam :P a ja za 3 tyg do pracy :( buuuuuuu nie chce....buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zapomnialam napiscac że sniło mi sie że poszłam w srode do gina po recepte na cerrazerrte on mi mówi że jestem w ciązy i będa 6 raczki:0 kurcze a faktycznie musze isc w srode do gina po te tabletki , no i zapomnialm dzis zadzwonic sie zarejestrowac ----------------ale po tym snie to az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka to ja za Ciebie pódę do roboty:) Iza tez śpi z gołymi stópkami Wrcia znowu poszłaś lac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamięta nas ktoś jeszcze??? :( Jak mnie nie ma to 5 stron napiszecie a jak jestem to nikt rozmawiać nie chce. Jak ja mam to nadrobić?? Przeczytałam coś o przebarwieniach na zębach o żelaza , chciałam tylko napisać że Marcelowi to nie grozi bo nie dość że żelaza mu nie podaje to on biedny jeszcze tych zębów nie ma!!! Zdrówka dla dzisiejszych małych jubilatów oraz dla wszystkich chorych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko hahah życze Ci dobrze, ale nie 6 raczków. śniłas mi się ostatnio i nawet wstyd się przyznać co to za sen;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko dzięki :) za info :) no dobra daję mu kwadransik :P Rybka dostałaś maila z tą dietą i ćwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mały to się nie wykopuje ale rączki ma zawsze nie przykryte jak mu przykryje nawet jak śpi to za chwilke już ma na kołderce. A śpi w śpiochach lub w pajacyku więc w stópki mu ciepło , Aniutka a jak masz piżamką bez stópek to może skarpetki luźne ubieraj, bo ja np. należę do osób które nie zasną jak im zimno w stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka kurde powiedz co sie sniło;) Aniutka pomieścic by sie pomiesciło kurde co ja pisze toz to razem z obecnymi byłaby 8 🖐️ Rybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłabym się już wykąpać ale boję się że jak wejde do wanny to się tośka obudzi i będę musiała na golasa lecieć bo tak niespokojnie śpi :( poczekam na mojego bandiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka dostałam ale jeszcze nie miałam czasu przeczytać, ale oczywiście dziękuję. A u nas wieje, zimno i nieciekawie. Mam dziś małego doła bo w końcu muszę zacząć szukać kogoś do Małego i jak tylko sobie pomyśle że mam go oddać pod opiekę obcej osobie to mi się płakać chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmnka wal - w zyciu trza byc twardym nie mietkim - wszystko zniose tylko nie pisz ze 8 raczki;) a gdzie kasik?????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana pewnie ze pisz tu zaraz co ci się śniło :) Rybka ja dlatego jej kupiłam piżamkę bez stópek bo za stopy w pajacyku tak ciągnęła ze mało sobie nóg nie połamała, strasznie jej pzreszkadza jak ma coś na stopach, a skarpetki to w sekunde zdejmie :) Słoneczko a za 20 parę lat jakby tak każdy z rodzinką odwiedził mamusie to dopiero bys miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale Wy to jesteście:p nie będę pisała bo był to sen nieco sprośny a w roli głownej była nasza Żanetka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko to napewno trudna sytuacja ,ja sie ciesze że nie musze isc do pracy bo tez bymi było cięzko zostawic Tynie z kims obcym Aniutka a wałek jakby coś masz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócił... i przyniósł mi rybkę po grecku od znajomych :) chyba będę go częściej wysyłała gdzieś :P Rybko wiem co pzreżywasz bo ja miałam to samo , to ze znalazłam to pryszcz ale za jakiś czas będe musiała zamknąć za sobą drzwi i zostawić binladenkę w rękach obcej kobity...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika teraz robi to co potrafi najlepiej:P:P:P Wypiłam dzisiaj ze 3 litry wody i mnie ciągle goni;) Ja wczoraj poszalałam z Marcinem i znowu będę sie zamartwiała czy będe tyła czy też nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmnka ja w sprosnym snie ;) przeciez ja jestem grzeczna jak aniołek;) no ale nasza Askienka zawsze msui wyskoczyc na temat seksu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zdjęcia. Asmanka Twoja Izunia wygląda biednie na tym zdjęciu mam nadzieje że ten katarek szybko minie 🌻 dla Izy Silvia gratulacje dla Kacpra, mój Marcel też od wczoraj potrafi wstać w łóżeczku, coprawda wychodzi mu to nieporadnie ale jak już wstanie to się strasznie cieszy. ale jeszcze nie wie że jak chce tak stać to musi się trzymać. Kasika ja ćwiczenia przerwałam w 14 dniu ale mam zamiar rozpocząć od nowa tylko jeszcze nie wiem kiedy ;) , i Gratulacje dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×