Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

no :) tyle nastukalysmy ze smigamy tymi naszymi zgrabnymi paluszkami po klawiaturce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jikaa
dziewczyny w ktorym dnia cyklu najlepiej robic prolaktyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka to ja dziekuje, nie che miec wiekszych piersi, starcza mi moje, i nie sa az takie zle, wystaczy ze posciskam znowu pilke tenisowa, i wzmocnie sobie miesnie biustu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa spodobał mi sie ten \"swawolny dyzio\" ! :D To co Ty kobieto wyprawiałas na tych studiach?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta jeszcze przeczytałam co napisałaś . Może nie masz tu rodziców ale masz rodzine i jak czytam to co piszesz to wydaje mi się że należysz do szczęśliwych ludzi więc tak trzymaj, ale do Stanów to jedź przecież to jest marzenie tylu ludzi w tym moje żeby chociaż na kilka dni polecieć do Ameryki............ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tej dietki to moze cycki urosna okazji to cała reszta;P Elizabeta ja ma kuzynke w stanach juz 8rok tam siedzi i dpiero w tym roku na gwiazdke będzie mogła swobodnie przyjecha do polski i wrócic z powrotem do stanów Asamnka gdzie sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej,uciekam! mężuś w piżamce zajrzał do mnie, puścił mi spojrzenie z rzędu :\"znowu wisisz na kompie\" i wyszedł bez słowa naburmuszony, poszedł sam do wyrka:) Lece bo sie jeszcze obrazi!:) Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu na studiach bylam przeszczesliwa, bo moglam mowic po niemiecku, nic inengo mnie nie interesowalo, malo imprezowalam, ale mialam niezla szkole, bo jak mam byla to wszystko za mnie robila, wszystko, a tu z dnia na dzien trzeba bylo samemu sobie radzic, to myla masakra, ale po tylu latach jest troche lepiej, potrafie gotowac, kosztem tylu spalonych garkow, czajnikow i innych urzadzen elektrycznych, nauczylam sie placic rachunki, juz mnie nie boli serce jak musze wydac pieniazki na te glupie fakturki, nie ma az tylu pajeczyn, moze nadal nie prasuje, nie mzywam naczyn systematycznie, ale co tam, wszystkiego na raz nie musze umiec robic:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa ja ze swojego biustu też jestem zadowolona, a raczej byłam bo po karmieniu to już nie jest taki super :P Dietka sie przyda , jescze taka z czekoladą po prostu super :) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka marzenie innych nie moje, mnie tam stany nie sa potrzebne do szczescia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystkie ida spac ,a moj Adas bedzie w domku dopiero za ponad godzine a za oknem sypie snieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to na kurniczku sa literaki ja teraz gram w 3-5-8 w tysiąca w kości itd... Słoneczko mój tez za godzinke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece , bo Izulka się kręci... Buziaczki i kolorowych snów i nie tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze zdążyłam - przesyłam życzonka dla Milenki córeńki Ani80. Julka sie znów kręci i budzi kurde kiedy przespi normalnie noc! Aniutka czytałam ze pytasz o moje samopoczucie - a ja to różne nastroje miewam. Dzis nawet nienajgorzej. A z rodzicami mało gadam i tak jest znacznie lepiej. A gdzie Ty Aniutka pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka,Aniutka❤️ i buziaczki dla Wszystkich kochanych Kobitek🌼. moja Myszka płakała całą noc, mam wiec oczy na zapałkach, ale przeczytałam wszystko. Moja Milucha śmiga juz sama po pokojach, jeszcze w łapkach coś niesie, wszedzie się wspina i tak jak Wasze pociechy robi \"porządki\". Zyczonka dla wczorjaszych i dzisiejszych Małych Jubilatów. Miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wszsytkiego naj dla solenizantek miesiaca i solenizantow rowniez iga dzis przespala cala noc! ale najlepsze ze rano posiadzilam ja na nocnik, dopiero drugi raz i zrobila wszystko, bystra, ma to po mamusi;) wstawac spichy, kawka sie juz parzy, komu polac?? z mleczkiem? z cukrem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Witam ranne ptaszki. Iza przespała poraz pierwszy w swoim życiu całą noc w łożeczku o 6 się obudziła wzięłąm ją do siebie i pospałyśmy do 8, więc jestem wyspana:):) Z nia jakby troszke lepiej własnie próbuje sie dodzwonić by ją zarejestrować.. Nasypało troszke śniegu :( Teraz ja zapraszam na kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie baby rozpisały:D U nas też przespana noc:) dzieki za gratulacje🌻 Wszystkiego naj dla solenizantów❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×