Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

My raczej w lipcu bo w sierpniu wesele mojego braciszka :D A gdzie to jeszcze nie wiemy, jesteśmy na etapie poszukiwań. Może do Darłówka bo bardzo nam sie tam podobało lub w okolice Niechorza bo tam też znamy te okolice no i tam od nas jest w miare \"blisko\" ;) W gre wchodzi zachodnie wybrzeże lub srodkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Darłówku byłam dwa lata temu. Fajnie było :) W Jarosławcu byłam rok temu i najbardziej tam lubię jeździć :) ) (to obok Darłówka). Jade jednak z grupą terapeutyczną syna, więc jade tam gdzie cała grupa. Trochę martwię się jak sama dam radę z dwójką,ale mam nadzieję, ze nie będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaa my tez 2 lata temu w Darłówku byliśmy :D A w Jarosławcu tez byłam ale to jak byłam piekna i młoda :P na obozie letnim i pamiętam że też bardzo mi się podobało. Darłówko jest fajne bo ludzi aż tak dużo nie ma a poza tym jest basen gdyby pogoda nie dopisała. Najbardziej mi sie w Pogorzelicy podobało. Cicho, mało ludzi i jak na Bałtyk to czysta plaża i woda też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a co z Twoim synkiem ? Dasz sobie na pewno radę z dwójką. Przecież skoro to wyjazd z grupą terazpeutyczną to będzie tam jakaś pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terapeutka Macka z którą się przyjaźnię powiedziała, że mi pomoże, więc mam nadzieję, że dam radę. Mąż niestety nie ma szans na urlop. Pracuje za pisekie pieniądze i nawet nie może sobie głupiego urlopu wziąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika tez bylam kiedys w jaroslawcu, oj dawno dawno to juz bylo, a co do wsadzania wozka do autka to niem mam problemu, nawet tej mojej kolumbryny nie musze skladac wsadzam jak stoi, bo mam minibusa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia.Pisałam kiedyś o moim synku tutaj na kafe. Jest wcześniakiem urodzonym w 26 ty, wazył tylko 1040 gram. Niestety..Pozostałości po niedotlenieniu pozostały :( Jest chory na autyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Jarosławcu byłam już trzy razy. :) Za każdym razem było super. Ostatnio, rok temu najfajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, teraz sobie przypominam Monika. Pisałaś o tym. Widzisz, to masz juz jedną pomoc na 100% wiec nie musisz się martwić :) Elizabetka to zaszalałaś z tym minibusem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a gdzie konkretnie w jaroslawcu, ja bylam tylko w tym osrodku wczasowym baltyk, bardzo tanio, pelne wyzywienie, tez bylam zadowolona, nie wiem jak tam teraz jest, czy ten osrodek jeszcze istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Dziękujemy bardzo za miłe życzonka!!!! U nas katarek jest ale nie mniejszy niż ostatnio wiec jakos leci ale odciagac musze i najlepiej idzie odkurzaczem. Monika - biżuteria na prawde superasta, ja też zamówie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus lubie praktyczne autka:))), zreszta to juz gruchot ale jezdzi:)) zmieszcze tam jeszcze z trojke dzieci, wiec mysle perspektywicznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc mniejszzy katarek ,spiesze sie i takie pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eklizabeto. Ja 2 razy byłam w Panoramie a ostatnio kurcze zapomniałam jak nazywał się ten ośrodek :(Moze sobie przypomnę..Ale kojarzę Bałtyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka :)Zapraszam :D Ciesze się, ze się Wam podoba to co robię :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Elizabetka to ty uważaj w te Walentynki :P bo jeszcze w trojaczki sie wstrzelicie i wtesdy juz full komplet w aucie będzie :D :D :D Renolka wszystkiego naj dla twojego maleństwa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w radio podali że 2 latek z onna wyleciał :O przeżył ale stan ciężki :( U mnie w pracy jest facet który ma dorosłą już córkę, sam skończył już dość dawno 50 i w weekend urodziły mu się bliźniaki, taka sobie mała wpadeczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeeto :) Ten Ośrodek wczasowy to Arka :) Pamięć mam dobrą, ale krótką :D hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus zebys wiedziala, szczegolnie ze teraz jakos wszczelenie sie jest bardzo wysokie :P ale jak wygram w totka to sobie szczele dzidziusie albo zaadoptuje a w ostatecznosci zostane rodzina zastepcza wyprowadze sie w gory, bede chodowac kozy, bo uweilbiam te zwierzatka i otocze sie gromadka rozbrykanych dzieci:)))) ach pomarzyc fajna rzecz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózków to ja ma 2w1 i głęboki i spacerówka. Biedny ten dzieciak,a gdzie rodzice byli przecież na takie maluchy to trzeba mieć oko nawet z tyłu głowy . A mnie znowu jakieś choróbsko łapie, już było dobrze zdążyłam wyjść w poniedziałek na miasto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz kończę pracę :) Ale się dziś naparcowałam..:D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubie kozy a w szczególności ser uwielbiam, ale nie moge nigdzie dostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi dziadkowie mieli kiedyś kozę jak moja kuzynka była mała (chowana na mleku kozim :) i mleczko i serek od kozy to pyszna rzecz :D mniam :D No to elizabetka uważaj moja droga, bo kolejność jest ważna, najpierw lotto a póxniej dzieciaszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już daję sobie spokój z dziecki :)Wystarczy:) Czym się zabezpieczacie po zakonczeniu karmienia? Ja narazie karmię,ale juz myslę co potem..Teraz biorę Cerazette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: ja przestałam karmić Oskara jak miał 2 miesiące i jak naciskam pierś to jeszcze troszeczkę wypływa mleko czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×