Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

cześć Serek :) u mnie tak samo :) ja w pracy, Tośka raczkować nie chce :( i ze spacerami jest tak samo :P trzeba biegiem coby nie wyła ;) własnie trzaby zaplanować jakąś majówkę :) ale nie mam narazie pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka czytam ze Cię ubywa :P o Ty małpo!!!! znikniesz nam i co będzie? a Ty już nie karmisz Izulki cyckiem? bo się za dietę wzięłaś :) moje koleżanki w pracy stosowały tą dietę z różnym skutkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka czytam ze Cię ubywa :P o Ty małpo!!!! znikniesz nam i co będzie? a Ty już nie karmisz Izulki cyckiem? bo się za dietę wzięłaś :) moje koleżanki w pracy stosowały tą dietę z różnym skutkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Aniutka kochana fajnie , że sie odzywasz... Niom ubywa mnie jak zakończe to sie pochwale ile mnie znikneło:P dzisiaj 8 dzień właśnie jestem po szpinaku , jajkach i pomidorku i jestem najedzona jak.... Wspólczuje Ci, że musisz pracować, ale wiesz co zazdroszcze Ci:P- ale masło maślane;)...Nie karmię już cycem i dlatego waga poszła w góre teraz jak jej dam cycusia to rączką się nim bawi a do buzi nie weźmie... Sylwia to i ja trzymam kciuki za wytrwałość ... Wera dasz rade z Ernim jesteś twarda baba jak co to lej go:P Co do sąsiadów to szkoda gadać jakich my mamy. Nad nami młodzi dziewczyna w moim wieku 27 lat on straszy o dwa lata dwóch synków jeden 3,5 drugi 2 on pracuje ona nie ...Cały dzień na kompie na spacery wogóle nie wychodza z dziećmi, ciągle słychać krzyki, płacze, ciągle się kłocą i nawet czasami on ją bije:(:(..echhh szkoda gadać... Słoneczko wyszło piękne cóż wiosna się zbliża a gdzie nasze słoneczko zniknęło?? Serek nie bój sie szefa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 76 ja po odstawieniu Kacpra przytyłam w sumie 7 kg więc biję Cię niestety :O A jaką dietę przed ciążą stosowałaś? Tą kopenhaską właśnie ?? Ja dziś miałam rano -1 na wadze i chciałabym tak do -9 zejść ale to chyba mało realne :( Aniutka buziaczki dla Ciebie 🌻👄 Zmykam teraz na spacerek z Kacpim. Rano świeciło słonko a teraz coś znikło ale i tak idziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Jestem , jestem i czytam WAs ale coś nie chce mi się pisać ,złąpałam jakies doła piśmiennego;) ADąs niestety nie zdał multiselektu:( ale + z tego taki że bynajmniej bęzie w domku a nie zadala d nas:) Wpadne moze pózniej ZYczonka naj lepsze dla Mini solenizantów 🌻❤️ Kasika ❤️ ASmanka❤️ Dzięki za pamięć o słoneczku:) U nas ślicznie grzeje:) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, ja z pracy stukam, jutro odbieram komputer, mam nadzieje ze go nie popsuli i ze zachowali mi wszystkie rzeczy o ktore prosilam a iga w zlowie, troche w ostatnim czasie znowu marudna, szoruje po dziaslach smoczkiem, swedza ja te dziasla, moze ida kolejne zebolki, zjadlam wczoraj ogorki kiszone i iga dzis rano strasznie plakala i jak sie wyproznila to odrazu ulge poczula, truskawek tez nie moge jesc bo jej nie sluza, ale pije ostatnio kawe rozpuszczalna, sztuk jeden moze po tym taka zmierzla, ale juz taka duzo, nic jej nie powinno byc\\ lece bo dzwonekbuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka – a Ty wróciłaś do starej pracy czy nową znalazłaś? Jakoś mi umknęła ta informacja. Ja mieszkam na osiedlu emerytów (bo to stare osiedle), którzy po woli się „wykruszają” i na ich miejsce wchodzą młodzi. U mnie na klatce po większości samotne babcie – wścibskie jak cholera. Pod nami - od 2 m-cy - wynajmuje młode małżeństwo. Imprezę już raz wyprawili. Zapowiedzieli, że będzie głośno i nie kłamali. Mojej Asi to nie przeszkadzało, spała jak zwykle rozkosznie. Za to mój chłop – korki chciał wykręcać na klatce. Straszny zgred się z niego zrobił, już nie pamięta starych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia🌻 rozumiem, że wszystkim to może przezszkadzać. Ale lepiej nie krakać, bo wykraczemy sobie takie same dzieciaki:) Sylwia🌻 trzymaj się kochana:) Aniutka🌻 nam też bardzo Ciebie brakuje❤️ Wera🌻 ja też się kłócę jak Konrad jest w domu. a ma zwolnienie do poniedziałku. Serek🌻 fajnie, że u Was wszystko dobrze. A z tą mjajówką super pomysł:) Słoneczko🌻 dobrze, ze potrafisz w tej sytuacji znaleźc jakieś plusy. My dzisiaj chodziłyśmy prawie 2 i pół godzinki. Byłyśmy w lasku i Agnieszka rzucała wiewiórkom orzechy. Teraz juz od godziny śpi (a Ona śpi w ciągu dnia jak jest chora) i sprawdzałam i ma 37 stopni. Mam nadzieję, że to ze zmęczenia. zobaczymy. Konrad dzisiaj ma o 18 tą rozmowę. Jak już będę coś wiedzię, Wam napiszę. Na razie zmykam. Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek, czy u Was dzis też był taki piękny dzień?bo u nas wiosna w całej krasie!A jakie słoneczko!!! Moje słoneczko dzis kończy 11 mcy!❤️Ślicznie raczkuje a od kilku dni \"puszcza się \" tak mówi teściowa ;) tzn.stoi bez trzymania i robi pojedyncze kroczki!:) Joasia, kasika, aniutka,słoneczko dziękujemy za życzonka!!! RRR witaj, no jasne,że Cie pamiętam, jestes przecież koleżanką po fachu ;)Nic nie poradzę Ci niestety na odstawienie cyca u mnie mała po pół roku sama powiedziała dosyć! asmanko dzięki za fotki, no niestety milusia też właśnie w taki sposób lubi siadać :O Byłyśmy dziś w poradni rehabilitacyjnej no i kolejne 10 zabiegów...Wytrwałości w dietce!:) Mnie by się tez przydało ale za duży łasuch jestem! rybko doskonale cie rozumiem ja też wyglądam tych ząbków jak zbawienia...;) A tu nic... Chyba tylko my mamy szczerbate dzidzie Aniutka ja też zerkam w pracy na zegarek i licze za ile godzin zobaczę Milenkę...No cóż tak to jest być pracującą mamą... :( Pozdrowinka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilkę bo Mąż też w domu i coś chce robić na kompie. Też ma urlop. Ania a w ogóle coś wskazuje na to że te zęby w Was idą czy raczej nie, bo Marcel to najpierw się strasznie ślinił (4 m-ce) potem wszystko kładł do buzi potem w nocy się przebudzał a teraz jak śpi to się wierci a zębów nadal nie widać :( a jak to u Was?? Ktoś się pytał czym się zajmuje - kadry i płace, ale czasem to myślę ze z księgowością sobie lepiej radze niż z ubezpieczeniami. Słoneczko jak na razie to osobiście znam jedną osobę co przeszła multiselect i już jest policjantem więc myślę ze to troche ja wygranie w totka, no ale mąz pracę ma więc nie ma się czym przejmować a jak będzie wytrwały to za rok niech próbuje drugi raz. idę do Marcela i dziś 5 dzień weidera przećwiczyć (a przed chwilą zjadłam pizze :P ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik. Ten facet z którym Konrad miał spotkanie powiedział, że On też jest na tak, więc w ciągu kilku dni zadzwonią z oficjalną wiadomościa, że ma tą pracę!! Jestem z Niego bardzo dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie te nasze chłopy się zmówiły i pobrały urlopy :D :D U nas też piękny dzień był prawie 20 C .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, pisze z laptopa julki, jakas blondynka ze mnie nie pomyslalam ze mozna wlozyc kabelek, a tu prosze stuku puku, ale mala klawiaturka, dzis faktycznie pogoda byla super, a ja w pracy, no ale mjutro od rana jedziemy w koncu na badania, mam nadzieje ze bedzie ok, i ze mi sie julka wysiusia do woreczka:P 3 dni nie cwiczylam nie mialam sily, zasypialam wczesnym wieczorkiem, chyba ta pogoda, a ostatnio pije kawke rozpuszczalna a cisnienie mam takie liche 120/60, a zanim mierzylam to bieglam. dzis odebralam swoje okularki przeciwsloneczne ale odlot, nigdy nie moglam nosic przeciwslonecznych bo nic nienwidzialam a teraz full wypas, normalnie jestem zadowolona ze hej no i tym sposobem moja mizerna w tym roku 13 stka poszla i to szybko. Ale za rok bedzie znow, miejmy nadzieje. ide pisac sprawdziany bo zapowiedzialam na ten tydzien wszystkim klasom i trzeba dotrzymac slowa, co nie:PP papa buzki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja na chwilke moje kochane.. Pogoda rewelazyjna żyć nie umierać.. Kurcze jestem zła tydzień temu kupiłam ten samochodzik Izulce i jeszcze nie doszedł podobno jutto będzie no zobaczymy.. A mąż mi zasponsorował na dzień kobiet rowerek stacjonarny, więc bede jeździła:P zmykam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,pewnie sie powtorze, ale u nas pogoda tez wiosenna, bylysmy na spacerze w parku ponad godzine i wracajac z powrotem znowu słyszalam\"mmmmaaammmm\" tak Liwcia robi ustami jak jest glodna lub jest temat jedzenia, wiec na sygnale do domu, a przeciez przed wyjsciem jadla, no chyba tak powietrze na nia ostatnimi czasy dziala:) Elizabet rób sprawdziany, rob, od czego jest nauczyciel:P my tez kiedys przez to przechodzilysmy:) Asmana wytrwalosci w cwiczeniach, ja poleglam:( nie mam czasu po tej robocie, a jak siedzie i nic nie robie to jakos tak...no po prostu lenistwo:P Joasia gratulacje dla meza!!Masz powody do dumy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) bylismy u lekarza, wszystko Ok. W środe robimy badanie kontrolne moczu. Waga równiutkie 10 kg :D co odczuwam wnosząc na to moje przeklęte 4 pietro :P Jutro wstawię taelke bo dziś mi się już nie chce. Zmykam się wykąpać i spać bo zmeczona jestem. Chyba swieze powietrze takna mnie działa bo dziś 3,5 godzinki bylismy na spacerze z Kacpim :D Dobrej nocki kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia gratulacje!Spisał się ten twój chłop!:D Rybko u nas dokładnie to samo z zębami ,miała 4-5mcy i nawet lekarze mówili nam,że juz, już idą zęby bo strasznie sie śliniła a teraz nic, zero, w nocy owszem, też sie wierci i jest niespokojna ale ma tak od kilku mcy więc wątpie czy to na ząbalki. Elizabetaa no to czekamy na fotke w okularkach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas była ciężka noc. Agnieszka co chwilkę się budziła. W nocy miała 38,5 temperatury. Bardzo kaszle i ma katar i mówi, że Jej się kręci w głowie. Wczoraj zadzwoniłam jeszcze do przychodni i oczywiście miejsc już na wtorek nie było, zapisała mnie na środę. Ale wezmę Agulę i pójdę dzisiaj jak przyjmuje i pewnie nas przyjmie. Juleczka na razie ok. Mam nadzieję, że Ją ten wirus od Tatusia ominie:) Anna🌻gratuluję Milence ślicznego raczkowania i \"puszczania się\" :) Elizabetaa🌻 mam nadzieję, ze dzisiejsze badania będą ok. Fajnie, że z okularów jesteś zadowolona. Anna🌻Kinga🌻 dziękuję bardzo w swoim i Męża imieniu:) Silvia🌻 dobrze, że u Was wszystko ok. A waga też ładna:) Asmana🌻 mam nadzieję, że dzisiaj dojdzie przesyłka:) Dowa🌻wszystkiego najlepszego dla Dianki❤️ Gosik24🌻wszystkiego najlepszego dla Damianka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże..Moja Małgosia wczoraj skończyła 11 miesięcy .. Jak ten czas leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam no juz po badaniach, teraz cos trzeba przekasic i do roboty, a po poludniu wyniki do odebrania. U mnie waga stoi od miesiaca albo i dluzej, cos tam niby drgnelo pol kg, ale ogolnie, jest 59 kg, a marzy mi sie ciut mniej, w sumie to jestem zadowolona, bo ubrania sa luznie, fajnie leza niektore nawet spadaja:P oki mykam jesc sniadanko i wio do roboty:))) az wam zazdroszcze tych spacerkow z dzidziami. tez tak chce, ale kiedy?:( lece papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj U nas dzisiaj znowu pochmurnie i wilgotno... Joasia duma Cię rozpiera ,ale masz babo powód;) a co znowu za choroba się przypelętała??? Elizabetka juz niedługo świeta a potem długi weekend i wakacje i spacerki z dziećmi... Aniutka łobuziarko zób sobie przerwe w pracy i napisz co u Was jak Tosia robi jakiś krok do przodu?? Wera miałaś byc wieczorem i co ?? mam nadzieję, że sie nie pozabijaliście z Ernim:P Silvia jak się czujesz??no i Sylwia do Ciebie też to pytanko katujecie sie nadal?? Kasika a Ty co tak mało zaglądasz ?? no tak u Was piękna pogoda to plewisz pewnie w ogródku:P Monika i jak Gosia lepiej dzisiaj nie wymiotuje już?? KingaP super sprawa jak widać, że w swoim nowym upragnionym mieszkanku coś się dzieje...ja raz też poległam na 7 dniu, ale tym razem zawziełam sie i nie ma że boli:) Anna80 a jak Wasze mieszkanko kochana??powiedz mi w poradni powiedzieli Wam cos na temat takiego siadania Milusi? Aniu26 buziaczki dla Was wpadnij powiedzieć jak sobie dajecie rade.. Słoneczko dość dołowania się i obrażania na klawiature pisz tu zaraz co u Was... U na kolejny ząbek i liże wszystko co metaliczne i zimne pocieszne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) wiosna idzie u nas dzis ma być 12 stopni a jutro nawet 14 :D Hurraaa :D Tylko że ja wiosennych rzeczy nie mam :O Trzeba będzie na jakieś zakupy pojechać za kurteczką cienką bo w tej zimowej to już trochę za ciepło :) Asmanka, czytałam że 9 dzień dietki i że samopoczucie OK :) U mnie dziś 3 i wczoraj opuściłam lunch tzn. kurczaka i sałatę i w sumie zjadłam tylko 2 poisiłki. Rano kawkę i późnym popołudniem szynkę i jogurt. Dziś jestem trochę głodna ale jak się przyssam do butelki z wodą to głód przejdzie :P Zaraz uzupełnię tabelkę i zmykam przyszykowac obiadek a później na spacerek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka, mój Kacper też tak czasem siada i ta lekarz do której chodzimy jest też bardzo dobrą rechabilitantką. Wczoraj spytałam ją o takie siadanie i powiedziała że to normalne i tego się nie koryguje a jak bedę chciała i zauważę że on siada tak często to mogę mu pomóc i usadzić normalnie tzn. z nóżkami na krzyż (jak siad po turecku) lub normalnie na wprost w literkę V. Kacpi zazwyczaj siada w V lub siad z posladkami na stopach. Natomiast powiedziała ze tego się nie rehabilituje i nic z tym generalnie nie robi. Sprawdziła jak siedzi, jak raczkuje i jak wstaje na nóżki i stwierdziła że wszystko jest OK. Ciesze się bo poprzednio to ciągle mówiła byśmy trochę z nim ćwiczyli. Teraz jest dobrze i nie potrzebna rehabilitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz ta tabelka :D 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Elizabetaa.....Iga-3100.............9400......74.. .11 m….........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....10 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......10 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 0 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....10 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??......8 m-cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590......10,5 kg...80cm.....10mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 10 mies......24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......10 m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....9,5m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia dziękuje Ci 20 znowu idziemy najpierw do lakarza i ona stwierdzi czy musimy sie nadal rehabilitować a potem na ćwiczenia. Co lekarz to inna mądrość... Poprzednie ćwiczenia mieliśmy z inną kobietą i ta kazała nam sadzać Ize zupełnie inaczej niż ta co byliśmy u niej teraz. I bądź tu mądry i pisz wiersze... Wiadomo jako matka przybieram sobie do głowy wszystko co może być złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka, to prawda co lekarz to inna opinia i tak jest we wszystkim, z jedzeniem, z rozwojem fizycznym itd. itp. Ta nasz jest b.dobrym specjalistom z rehabilitacji NDT BOBATH a do tego jest pediatrą ze szpitala. Mam do niej zaufanie. Natomiast Ty nie bierz sobie wszystkiego do serca. Jesli trzeba ćwiczyć to OK, ale myślę, że w przypadku Izuni nie jest to coś, \"wada\" nie wiem czy to dobre słowo ale wiesz chyba o co mi chodzi, co mogłoby drastycznie wpłynąc na jej dalszy rozwój ruchowy. Więc nie ma co się zamartwiać na zapas. Poza tym siadaniem przecież wszystko jest OK więc głowa do góry bo bedzie dobrze :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jestem ale oczy mi sie kleją:O Silvia u nas wczoraj był cudnie, tez pospacerowałam z małą:) za to dzis beznadzieja, mzy ale ciepło za to :) Asmana to zaczynasz ćwiczyć na rowerku:) widze ze efekty już śą:) Joasia to chyba juz mozna pogratulować mężowi:) Słoneczko nie ma tego złego..., bedziesz spokojniejsza o męża:) Zapraszam na kawę:) Kasika przeżyłam, wyszłam bez szwanku:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×