Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmana 🌼 na pewno Marcin znajdzie nową pracę trzymam kciuki 👄 Elizabet 🌼 mam taki rowerek tylko bez daszku.Oskarowi się podoba przede wszystkim lusterko,które trzyma bardzo mocno. ivon 🌼 ja podaje Oskarowi zupki ze słoiczka i te które szykuje dla nas,także on zjada wszystko co się mu da a najbardziej to ziemniaczki :) Oskar też po szczepionce dał mi w kość, trzymał się za nogę i tam gdzie ja to i on i tak całe popołudnie,ale teraz jest już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrcia a jakosciowo jak ten rowerek oceniasz i czy jezdzi twoj szkrab w nim, oprocz trzymania lusterka:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia a jakosciowo jak ten rowerek oceniasz i czy jezdzi twoj szkrab w nim, oprocz trzymania lusterka:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa Milenka dostała taki rowerek na roczek od chrzestnej, podobny tylko bez baldachimu. Jest strasznie zadowolona.Kiedy pierwszy raz wyszłam na podworko z rowerkiem to jak wsadziłąm Milenkę to dopiero wyjęłam ją kiedy wracałysmy do domu, po 1,5 godziny. Sama byłąm zaskoczona bo to straszny wiercipiętek a siedziała dumna jak kupka ;) i ani myślała wstać. Ostatnio (zanim sie pochorowała) zamiast wózkiem to ruszamy na spacer rowerkiem. tak więc my jesteśmy zadowolone. Joasiu dzięki, na szczęście Milutka ma się lepiej.Podaje jej antybiotyk i od wczoraj nareszcie przestała gorączkować. A jak twój skarbuś po szczepieniu?Nie gorączkowała? Asmanka nie martw się, Marcin na pewno coś znajdzie. U nas tez problemy w pracy, taka nasza rzeczywistość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie MArcin pojechał spotkać się ze byłymi pracodawcami i mają dojśc od ugody jakiejść - chodzi o wyprawe zaległe urlopy itd.. denerwuje się jak cholera-- marudzę - ale gdzies musze:P ogoda się pochrzaniła u nas na piątek zapowiadali 5 stopni i śnieg z deszczem.. Jezuu ludzi na roczek mi przybywa a teraz to nie mam ochoty na nic . Nie chce mi się nic robić i wogóle...:( Iza pokazuje jak sie robi \"aty aty\" pokazuje gdzie lampa. nos, oko, nauczyła sie u rodziców schodzenia ze schodków tyłem a jak stanie przodem to mówi \"bam\" strasznie dużo zaczeła mówić. Za dwie rączki zaiwania aż się kurzy za nią... Anna80 to dobrze, że Milenka ma się lepiej oby jak najszybciej wróciła do zdrowia. Elizabetko ja bardzo żałuje, że zamiasta takiego właśnie rowerka kupiłam ten samochodzik chicco... Słoneczko kochane moje a Ty gdzie się podziewasz?? Kasika łobuziarko a jak poszukiwania pracy?? Wera malutka i fajnie zjeżdżało się na zjeżdżalni??? Zaraz i ja wkleje kilka foteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja chcialam kupic ten cicco ale po dluzszym zastanowieniu doszlam do wniosku ze to sie nie nadaje za bardzo do jazdy po wertepach, a u mnie nie ma innych drog, wiec chyba skusze sie na ten rowerek, szczegolnie ze wczoraj dostalam duzy zwrot podatku:)) bo mi w tamtym rku za duzo zabrali pieniedzy za macierzynski i teraz mi zwrocili:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam, musze jeszcze przygotować się do lekcji na jutro :O Pozdrawiam i zycze dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja 12 to na dniach też będzie przypływ gotówki. Niestety wydatek tych pieniędzy jest już zaplanowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana moj tez musze opacic julce kolonie i chce tez zakupic idze jezdzik:)) ale do 30 dostane wyrownie z podwyzki obiecanej przez pana ministra wiec kolejna kwota splynie:)) juz za rok tak fajnie nie bedzie, ale i tak moge co roku liczyc na jakies 500 zl ekstra, hii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja też mam taki rowerek bez budki i tak jak Ania80 jestem bardzo zadowolona i jak było ciepło to mogłam z Marcelem też z 2 godz jeżdzić, to chyba dlatego że dzieci wtedy dużo więcej widzą. Asmana nie martw się do przodu z ta pracą męża na pewno coś znajdzie nowego i będziecie wszyscy zadowoleni. Tego Wam zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam wam linka do zdjęć z roczku bo do tej pory tego nie zrobiłam, chociaż już większość widziała zdjęcia. http://marcelk.fotosik.pl/albumy/167439.html a to ostatnie zdjęcie Marcela http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5b4715f2c2c1fdc.html Tak wygląda najedzony i zadowolony Marcel A teraz idę już spać. Asmana ja składałam pit 2 i już tydzień temu dostałam przelew Miłego wieczoru pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Aniutka 30🌻dla Tosi ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Aloiram🌻dla Agnieszki ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Kirrikirri🌻dla Zosi ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Kingap🌻dla Oliwii ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla 🌻 Tosi, ❤️ 🌻Agnieszki ❤️, 🌻Oliwii❤️ i 🌻Zosi ❤️ i sto lat❤️ postulat na dzien dzisiejszy: my chcemy zabki my chcemy zabki, juzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻 gratuluje ząbków Izuni i postępów❤️ Mam nadzieję, że Marcin znajdzie jakąś ciekawa pracę. Elizabetaa🌻 fajny ten rowerek:) Dobrze, ze ten jeden się przebił i że na razie jest spokój❤️ Ivon🌻 no to niezłą jazde miałaś z tym pobnraniem krwii:( A jeśli chodzi o objawy to podobno kupy sa jak polakierowane i takie jak coś w podobie ptasiego mleka (pewnie chodzi o te pęcherzyki), no i kupa jest ogromniasta. Poza tym brzuch robi się bardzo duży. No ja Jej jeszcze gotuję raczej osobno, zwłaszcza, że chodzi o ten gluten. Tzn właściwie to w odpowiedniim momencie Jej odkładam jedzenie i robie tego więcej, żebym miała na trzy dni, albo sobie mroże. Rybka🌻 super zdjęcia:) A jaki przystojniakz Marcela❤️ A tort jaki super. Wera🌻 no to u nas było to samo po szczepieniu, ale jakoś około 18, 19 wreszcie Jej przeszło. Anna🌻 na szczęscie u nas po żadnej szczepionce nie gorączkowała. I Agnieszka tez pamiętam, że po szczepieniu nic się nie działo. Cieszę się, że z Milenką lepiej i oby jak najszybciej wyzdrowiała❤️ Miłego dnia Wam zyczę a chorowitkom szybkiego powrotu do zdrwoia. Ide się szykować bo niedługo jedziemy po Tatę na lotnisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu, nooo ale jak juz sie drugi przebije to z marudy stanie sie znowu wesola dziewczynka, i tak mi jej zal, bo ot tak nagle zaczyna plakac, poklada sie, lezy na ziemi i ryczy a za chwile jakby nic juz cos gada itp, tak jak obserwujac to mysle ze to bedzie to dziecko co sie marketach i nauliczy z histeri kladzie na ziemi i tupie nogami i tp, juz poitrafi salym cialem sie rzucac jak jej sie cos nie podoba. najpiekniejszy jest pierwszy rok potem to jest juz tylko gorzej:)) okres buntu dwu lata, trzy latka cztero lata, piecio lata szescio tez i napewno siedmiolatka , za rok powiem wam czy osmiolatek tez przechodzi bunt:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde skasowało mi całego posta😠 🖐️ Kacpi znowu zasnął sam w łożeczku (choć troche to trwało-45 min) i o dziwo przespał całą noc, aż do 6.30, co jak na niego jest rekordem Katar dalej mu dokucza i szczepienie na pneumokoki przełożone na następny tydzień. do urodzin juz blisko, robimy je w ta niedzielę,Karol piecze torta, ja zrobie sałatki Renolki , szampan i świeczka juz kupione:) Wspomniany rowerek my też posiadamy, Kacpi dostanie go na urodziny. Sadzaliśmy go w nim w sklepie i był zachwycony, zabaczymy jak długo...:P Agnes🌻 wiem jak to jest, ale wytrzymajcie, już niedługo. Panterka🌻 i jak sie szafa spisuje?? Renolka🌻 a pocóż ci ten angielski??:P Na roczek robie twoje sałatki. Róża🌻 ani się obejrzysz, a Majeczka będzie chodzić, wszak już pierwsze koty za płoty:) Wera🌻 A my szcepienie na pneumokoki w czwartek za tydzień a za miesiąc kolejne Viki🌻 no nareszcie się podezwałaś:) Ja tez mam tego ECDla, ale on mi sie jeszcze do niczego nie przydał:O z trym aerobikiem super sprawa. Joasia🌻 popieram pomysł o spotkaniu wszystkie razem:) Czekamy na zdjęcia. Udanego dnia z mężulkiem:) Asmana🌻 nie martw się, wszystko się ułoży, pamiętasz jak tak pisałas Aniutce, jak była w takiej sytuacji? ❤️ Marcin napewno wkrotce znajdzie cos nowego...i lepszego. pracy narazie nie szukam, zaczał sie sezon wesel (karlos gra) więc z kasą bedzie lepiej. Elizabeta🌻 ja tez mam taki rowerek, tylko bardziej chłopięcy:P Ivon🌻 Nasz Kacpi je praktycznie to co my, oczywiście są to potrawy lekkostrawne i bardziej urozmaicone, Anna80🌻 zdróka dla Milenki. Rybka🌻 sliczne zdjęcia, oczy ma Marcel nieziemskie. Tosia, Agnieszka, Zosia, Oliwka: Sto lat, sto lat, niech żyją zyją nam Sto lat, sto lat, niech żyją zyją nam niech żyją nam🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tosia🌻Agnieszka🌻Zosia🌻 Oliwka🌻 Sto lat, sto lat, niech żyją zyją nam Sto lat, sto lat, niech żyją zyją nam niech żyją nam. Elizabeta ja już dawno pisałam że nasze dzieci są do siebie podobne :D Kasika fajnie masz z tym zasypianiem w łóżeczku , bo Marcel to na razie ze mna w łóżku zasypia a potem go przekładam I znów dziś nie mam czasu bo jutro 20 wiec dochodówka do zrobienia. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar wstał o 5.30 ,zadowolony jak zobaczył swojego wielkiego misia to rzucił się na niego i zaczął się przytulać :) :) Pogoda się poprawia ale zimny wiaterek. Elizabet 🌼 Oskar jak go wsadziłam to go wyciągnęłam po 2 godz na przewinięcie ale za bardzo nie chciał :) Tak samo zachowywał się jak Anni80 Milenka :) Asmana 🌼 super się zjeżdża,przypomniało mi się dzieciństwo,polecam i tobie :) :) Rybka 🌼 Marcel super gościu :) Kasika 🌼 ja na pneumokoki będę szczepić za 4 miesiące,ile u was kosztuje ta szczepionka? Wszystkiego najlepszego dla:Tosi,Agnieszki,Zosi i Oliwki sto lat 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwewczyny ja na moment Oliwcia wlasnie zasnela dlatego mam chwilke, mamusiona coreczka sie zrobila caly czas musze byc w poblizu, nawet jak bajka czy reklamy sa w tv:P nie mam na nic czasu... Dziekuje za zyczenia dla Oliwci, my tez pozostalym solenizantom zyczymy zdrowka i sloneczka oczywiscie usmiechu na buzi 🌻 Wlansie pieke biszkopt, robie dzis trot truskawkowy dla Oliwci, tzn dla nas w domu i jutro do pracy chce zaniesc kawalek. A w niedziele imprezka i zamowiony tort i goscie itd. Ale dzis taka mala kameralna imprezke sobie robimy:) Lece dalej robic i sprzatac wykorzystujac sen Oliwci. Obiecuje ze nadrobie zaleglosci... Asmanka...wierze ze bedzie dobrze z praca meza, gratulacje dla Izy. Na reszte odpisze wieczorkiem :) Pozdrawiam i calusy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×