Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć Niech już będzie piątek, bo znów nie mam czasu na kafe. Widzę że Aniutka się odezwała a miałam przekazać wszystkim pozdrowienia od niej, spóźniłam się :( ale i tak wszystkich pozdrawiam od Aniutki i Tosi. Moje dziecko też jest szcześliwe jak jest brudne a zabraniane się bawić w piaskownicy tylko dlatego że się pobrudzi to już przesada. My piaskownicy jeszcze nie mamy ale Marcel bawi się w piasku i trawie przed domem. Miłego wieczoru pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziękuję za życzonka zdrowia! z małą już lepiej, dostaje bactrim, na szczęscie obyło się bez antybiotyków, jutro znowu muszę się zwolnić chociaż na trochę z pracy, a u mnie krzywo na to patrzą... muszę się pochwalić, że dostałam małą podwyżkę w pracy, wreszcie zmiana kody z 1 na 2 z przodu ;), ale pomijam, że pracuję w tej samej firmie już 5 lat. W sumie to nie są duże pieniądze ale i tak się cieszę!!! Mąż na 99% zdecydowany na wyjazd do Anglii. Teraz ma dać wypowiedzenie i jeszcze w lipcu leci. Co ma być to będzie, jakoś sobie poradzę, tylko martwię się, żeby dostać się z Julką do żłobka, bo jest ciężko z miejscami, złożyłam papiery i czekam. Byloby super, bo żłobek mam 5 min drogi wózkiem wiec luz. Aniutka!powodzenia przy zmianie pracy! Wera, zdrowka dla Oskarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lece na sniadanie, miłego dnia:classic_cool: Ja mam rozłożony basen więc zapraszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz zabieram Izulke na rowerek i nad jeziorko niech się dziecko popluska:) do jeziorka mamy nie całe 10 minut drogi , która jedzie??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko :) ale Wam zazdroszczę !!!! jeziorko, basen...a u mnie w domu gorąc i klima włączona na maxa już nie wyrabia :( miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar na widok pielęgniarki zaczął płakać bidulek :( ale zaraz przestał bo zawołała pieska{jeździmy do niej do domu} Asmanko 🌼 z miłą chęcią byśmy do was dołączyły :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewcyznki koniec roku szkolnego a ja sie chyba rozchoruje, wiec poczatek wakacji bede sobie zdychac, ale wytrzymie jeszcze dzis i jutro potem sie walne do lozka i sie wykuruje:) a teraz zmykam do pracy, ciekawre czy bede miala lekcje, bo wczoraj przebimbalam 4 godziny, dzieci nie bylo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część wam muszę wam coś powiedzieć dziś rano zrobiłam test i wyszło że jestem w CIĄŻY tak się cieszę normalnie że szok. Jeszcze nikomu nie mówiłam chcę Piotrowi zrobić niespodziankę w sobotę w Dzień Ojca i powiedzieć że znowu będzie tatą. Jeżeli sobie dobrze wyliczyłam termin to wypada na 25 marca a jak maleństwu bedzie sie tak spieszyło na świat jak Kindze to pewnie zahaczymy o kwiecień. A Kinga wie ale powiedziała że nikomu nic nie piśnie. Jaka jestem szczęśliwa. Pozdrawiam i zabieram się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieja gratuluję, ale się mąz ucieszy z prezentu. Dobrze ze ty również się cieszysz bo jak to przeczytałam to az mi skórka gęsia wyszła ze strachu że ja też mogłabym mieć już drugie, ale my na razie nie jeszcze chcemy trochę pobyć w trójkę. Jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieja 🌼 suuuuuuuuper prezent mąż dostanie :) Cieszymy się z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy pierwsza mamę w ciąży:)która następna????;) SYlwia napisz coś więcej bo dawno Cie nie było:) Elizabetka no to masz fajny opis gg:)ja tez się ciesż że jutro koniec roku szkolnego:) Aniu 80 Ty też pewnie nie możesz się doczekać:)?? Wera oby zastrzyki szybko pomogły Oskarkowi:) Kasika ja poproszę pierożków:) Aniutka❤️:) Asmanka my tez mamy jeziorko parę minutek od nas ale takie brudne , zreszta juz pochłoneło parę osób(nie ma lata by ktoś tam sie nie utopił:( ale WAm życze udnanego pluskania nad Waszym jeziorkiem:) Agnes fajnie że Julci juz lepiej:)gratuluje podwyżki:)mam nadzieję że uda się ze złobkiem :)i napewno sobie poradzicie z Julcią jak mąż wyjedzie:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Macieja superrr:D:D gratulacje. pozdrowienia dla was, zmykam jeśc obiadek:D dziś byłam na uczelni i zaliczyłam gramatykę:D:D:D pozniej postaram sie odezwać Wera biedulek z Oskarka, przytul go od nas, zastrzyki.... wrrryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my przemoczone wrocilysmy z festynu przedszkolnego, i przy okazji pozegnania zerowki. Julka dzobyla 3 miejsce w zbieraniu makulatury:)) a niedawno dopiero poszla do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ jeszcze do pracy nie wróciłam a czasu na kafe ciągle brak aż strach pomyśleć co to bedzie jak wpadnę w wir pracy (o iule wrócę od września bo wszytko zaczyna się coraz bardziej piep... :( co do tesciowej, to szkoda gadać ... dobrze że z mężem już jest lepiej bo jeszcze tego by brakowało żeby przez nią wojny w domu były. Co do kolanka Kacperka to dziękuję, zagoiło się bardzo ładnie ale od tamtej pory miał jeszcze 2 poważne \"wypadki\" :O Przy pierwszym (w niedzielę) serce miałam w gardle i czas mi się zatrzymał, nie wiem nawet jak doszłam niosąc go na ręku do domu. Upadł twarzą na ziemię i uderzył główką o krawężnik i to na placu zabaw (tym samym co wczesniej rozwalił kolano). Głowa, łuk brwiowy i nos strzaskane i poździerane. A we wtorek przytarta do krwi broda :( Jakieś pechowe to moje dziecko i nawet na pół metra nie można od niego odejśc bo zaraz coś wykombinuje. Nie wiem jak Wasze maluchy ale Kacper uwielbia pakowac różne rzeczy do pralki i kosza na bieliznę. Wczoraj w pralce były klucze od mieszkania, plastikowy młoteczek i reklamówka a w koszu książka i podpaski :P Ostatnio mężowi do torby od laptopa wsadził wodę utlenioną i klucze z którymi uwielbia chodzić i pakowac je w różne dziwne miejsca :D My dziś ostatni dzień na antybiotyku i za tydzień badanie kontrolne moczu, mam nadzieję ze ten antybiotyk coś pomógł. Jutro przyjeżdża mój tato i jedziemy na 10 dni do moich rodziców :) Samochodu nadal nie mamy :( facet wziął zaliczkę (4 tys.) i nic nie robi, kiepsko widzę ten nasz wyjazd nad morze a to już za 3 tygodnie :( Macieja wielkie gratulacje 🌻❤️🌻 i napisz koniecznie w sobotę jaka była reakcja męża :) Aniutka, pracusiu super że się odezwałaś i super że udało Ci się zmienić pracę :) Agnes_bdg napewno dasz sobie radę jak mąż wyjedzie. U nas rekrutacja do żłobków już była i oblężenie straszne ale Kacpi na szczęście się dostał i to do II grupy \"średniaków\" :) Na koniec zdrówka dla chorych dzieciaczków 🌻 Zmykam myć Kacperka a że dziś znowu sama to troszkę mi to zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo! U na ma sie na burze, ale czarno to widze, upal jak cholera:( Macieja weielkie gratulacje, zazdroszcze widoku dwoch kreseczek, pamietam jak dzis jak pol roku nie moglam sie doczekac i wreszcie w sierpniu zobaczylam upragnione kreski:) My jak narazie wstrzymujemy sie od drugiego dzieciatka choc czesto chodza mi te mysli po glowie. Oliwcia lgnie do dzieci, slodko bawi sie znaszym pieskiem byloby super miec juz dwojke:) Sylvia no to masz malego lobuziaka z guzami i siniakami:) U nas jak dotad siniaki na nogach:) Elizabetko mam nadzieje, ze Cie jednak nie rozbierze chorobsko. Wera przytulki dla Oskarka :* Roza gratulacje zaliczenia gramatyki! Kasika narobilas mi ochoty na pierogi jutra beda! Asmana my jedynie w parku nad stawem mozemy odpoczywac:) Agnes super z podwyzka kazdy grosz jest dobry! Trzymam kciuki zeby z zlobkiem wszystko wyszlo. Moj Maciek w koncu nie jedzie, przynajmniej teraz. W sierpniu odbieramy mieszkanie i chcemy sie jakos zmobilizowac i wejsc do niego w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Elizabeta a mnie nikt dziś nie rozbierze, głowa mi trzeska ze hej, wogole dziś marnie sie czuje, wszystko mnie boli buu dobrej nocki:) Kinga dzieki za gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Przepraszam, że tak długo sie nie odzywałam, ale nie miałam kiedy. Na wsi było fajnie, ale w nocy z piątku na sobotę Julia miała gorączkę coś koło 39 stopni. Więc noc była trudna, zwłaszcza, że dziewczynki poszły spać około 24 a Agnieszka wstała już o 5 rano. Następna noc byłą troche lepsza, ale oby dwie budziły się ciągle z płaczem i znów pobudka przed 5. Więc w sumie niezbyt odpoczęłam, bo po południu Agnieszka i Julia była strasznie marudna. Po powrocie Agnieszka strasznie spuchła na buzi. Okazało się, że zrobił Jej się robień po jedynką, więc w środę moja Mama z Nią była u chirurga na usunięciu. Wczoraj miała mieć tylko leczoną drugą jedynkę, ale okazało się, że tam też jest robień i zrobiłą się przetoka. Więc druga jedynka też do wyrwania i zaraz Ją wysłąli do chirurga. Teraz nie ma dwóch górnych jedynek. Ale była bardzo dzielna. W środę nawet nie drgnęła, wczoraj już troszczę popłakiwała. Ale wczoraj trafiła się inna osoba niż w środę, która nie miała podejścia do dzieci. W środę pan doktor znieczulił jej żelem, a wczoraj dostała zastrzyk. No to tyle wrażeń. A dzisiaj mam pieczenie i sprzatanie, bo jutro Agnieszka ma 4 urodziny. Jutro przychodzą Znajomi z dziećmi, a w niedzielę Rodzinka. Aha, moja Przyjaciłóka jest w ciąży. W grudniu ma sie urodzić Ich trzecie dziecko. A miała poczekać na mnie. Ma już dwóch chłopaków (Wiktor, o tydzień młodszy od Agnieszki, Karol pod koniec września ma 2 urodziny). Magda śmieje się, ze jak będzie trzeci chłopak, da mi do adopcji:) Teraz luknę co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 fajnie, że udało Ci się nakupować dużo koszulek na lato. Ja prawie nie kupuję ubranek, bo ciągle coś dostaje, albo ma po Agnieszce:) Super zdjęcia. Bardzo ładna jest Iga❤️ A jak super wcina makaron:) Super, że Julia zdobyłą 3 miejsce❤️ Kasika🌻 ja wiem, ze to spóźnione o tydzień, ale gratuluję Kacperkowego słowa \"niebo\". Buziaczki dla Niego😘 Zdjęcia wkleję, ale to dopiero po weekendzie, po imprezach:) Fajnie, że udało się grillowanie. A kuzynka karlosa się nie przejmuj. Pamietaj o tym, że brudne dziecko to szczęśliwe dziecko!!! Słoneczko🌻 buszowania nie było bo byłąm taka padnieta po nocach. A jak byłą wolna chwilka to ja szłam rwać truskawki a Konrad pomagał zwozić drewno. Musze przyznać, że dawno razem nie buszowalismy. Może dzisiaj uczcimy tak moje urodziny, a jutro Agnieszki urodzinki tak uczcimy:) Gratulacje dla Męża, za zaliczenie kursu:) Gratuluję wygrania termosu❤️ Widzę, że byłam poszukiwana. Ale listu gończego jeszcze nie wysłałaś za mną hihihi...:) Rybka🌻 super, że Marcel tak ładnie śpi w nocy. Buziaczki dla Niego😘 Śliczne zdjęcia. Marcel to bardzo przystojny mały Mężczyzna❤️ Roza🌻 gratuluję zdanych egazminów❤️ No niestety jeszcze Mężowi nie wynagrodziłam:) Anna🌻 buziaczki dla Milenki, która pieknie mówi \"Mamusia\"😘 Asmana🌻 buziaczki dla Izy, że nauczyła się smarkać do chusteczki😘. U nas do tego to chyba jeszcze dalega droga:) Fajna niedziela Wam się szykuje. Z Arką Noego. Z chęcią bym poszła z dziećmi na taki festyn:) Fajnie, że z uszkiem Natalii już lepiej. Buziaczki dla Niej😘 Agnieszka i przy przebijaniu i przy wyrwaniu była bardzo dzielna. Nawet nie krzyknęła, tylko siedziała bez ruchu. To wczorajsze wyrywanie było podobno troszkę gorsze. Ale nie płakała tylko przed tym jak usiadła to kroszke popłakiwała. Ale na fotelu była bardzo dzielna. Serek🌻 jak mogłaś pomysleć, że może któraś z naspomysleć, ze nie dbasz o zęby. Czasami tak się dzieje. O mnie tez ktos może pomysleć, że wyrodna matka jestem i nie dbam o zęby Aguli, boo już dwóch nie ma. A ja zaczęłam myc Jej wcześnie ząbki i to pastą od razu. I po wieczornym myciu już nic nie je, a pije tylko wodę. Kinga🌻 super, że u Was nocki spokojne❤️. Buziaczki dla Oliwki za postępy😘. No i za to, że jest taka dzielna😘. No i może tak miało być, żeby Mąż został tutaj:) Ania🌻 fajnie, że udało Ci się do nas cos napisać. trzymaj się i mam nadzieję, że czas zacznie leczyć rany❤️. Buziaczki dla Milusi za postępy😘 Agnes🌻 no i cp tam z Juleczką? Mam nadzieję, że lepiej. Całuski dla Niej😘. Fajnie, że dostałąś choć małą podwyżkę. Głowa do góry, napewno poradzisz sobie❤️ Silvia🌻 ech... te Teściowe... Nie pechowy jest Kacperek, tylko raczej to normalne, że gdzieś upadnie. Julia ma całe nogi w siniakach. Jeszcze na beton nie upadła, ale w domu często sobie napija. U mnie z tym pakowaniem do pralki jest tak samo:) No to dzisiaj już dzień bez antybiotyku. Super:) Udanego wyjazdu i oby szybko ten samochód był już wasz. Wera🌻 trzymaj się, szybko miną te dwa tygodnie urlopu.Co z Oskarkiem? Jak się czuje? Aniutka🌻 super, że się odezwałaś❤️ Macieja🌻 GRATULUJĘ😘 BARDZO SIĘ CIESZĘ❤️. U nas Agula się urodziła w dzień ojca:), a Ty zrobisz prezent wiadomoscią, super. Zapomniałam jeszcze dodać w niedzielę Agnieszka dostałą od Znajomych ptaszki. Parka Zeberków, nazwała je Jaś i Małgosia. Dobra lecę, bo robota czeka. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Josaia nareszcie sie odezwałaś:) Oj to miałaś niezbyt udany odpoczynek, ale najważniejsze ze wiadomo co było przyczyną i jest juz po wszystkim. Tylko biedactwo musiało sie namęczyć:O Jula też. Widze ze czeka cie roboty, urodzinki sie zbliżają:) u nas dziś pada a chciałam wyjść:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza🌻masz racje, nareszcie się odezwałam. Teraz mam chwilkę bo karmię Julię. No ja miałam może niezbyt udany wypoczynek. Ale Agula z Juią były wniebowzięte:) Bardzo tam lubią jeździć. Roboty mam sporo, ale jeszcze mam jutro rano trochę czasu. A sprzątanie to mi zostały w pokojach tylko podłogi, no i cała łazienka i kuchnia. Bo kurze i w szafkach sprzątałam w środę jak myłam okna:) Zaraz biorę się za sernik z pianą i brzoskwiniami:) Tylko na razie Julia mi nie daje. U nas też pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia podziwiam- ja nie pamiętam kiedy ostatnio tak sprzątałam:O chyba przed wielkanacą tamtego roku ojjj. Dobrze ze dziewczyny wypoczeły:). Mi tez przydałby sie odpoczynek, juz mam dosc na ten rok jeżdzenia na uczelnię. Maja śpi ale zasypiała godzinę, muślałam ze wyjde z siebie- i tak żle i tak kotłowańsko ze ho ho. jeszcze jakaś rozdrażniona jestem, czekam sobie na okres ale kiedy sie doczekam to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dzięki jesteście kochane 👄 👄 👄 Oskar już czuję się lepiej jak na razie gorączki nie ma oby już nie wróciła,wczoraj miał 39 stopni i po podaniu Nurofenu i czopka pyralginy nie prędko mu zeszła gdzieś po 1,5 godz i za parę minut znowu wzrastała,to było straszne cały czas leżał i spał nie mógł sam stać,łapał się za główkę i pokazywał rączką że go boli.Myślę,że po zastrzykach mu przejdzie. Wszystkim duuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka ❤️ Zapraszam na pizze bo robię na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×