Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej Kasika Karolinka prześliczna:) Kapcerek z pewnościa szybko przyzwyzai sie do nowej sytuacji:) Super że macie już rodzinke w komplecie:))))) Wercia buźka za podtrzymywanie topiku:) Asmankka nie warto się przejmowac - kto jak kto ale TY dasz radę!!!!! Fajniue że Izulce dobrze w przedszkolu i powodzenia dla Natali w nauce angileskiego:) ile płacicie za prywatne przedszkole bo nas to czeka od marca ale z pewnościa u nas drożej w tamtym roku było 500 zł za cały dzień:( Moja kuzynka urodziła wczoraj chłopca (drugie dziecko) 4300/58:) miłego dnia u nas Adaśko ma urlop do środy włącznie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko fajnie,że Izulka zaklimatyzowała się w przedszkolu. A co do teściowej to dla mnie temat rzeka, co ja przez nią przeszłam.... Będę zyła 10 lat krócej przez tego babsztyla, ale mam to juz za sobą :) Wojna była długa, ciężka i wyszłam z niej mocno poraniona (myslę o psychice swojej ;) ) ale było warto, po4 latach zrozumiała , że straciła bezpowrotnie kontrolę nad synem i jego zyciem....Teraz jest miedzy nami książkowo.:) Co nie znaczy,że jej zapomnę..... Słoneczko, tyle kasy za przedszkole??? Ja płace 100 miesięcznie, no ale to państwowo - wiadomo, nie ten standard, co prywatnie....Za to mam znajomą, która zostaje z MIską, gdy nie idzie do przedszkola. To anioł kobieta, emerytowana nauczycielka. Ma wyjątkowy dar do dzieci, MIlenka ją uwielbia. Nigdy nie oglądają tv, zawsze razem czytają, malują, bawią się, oglądają książeczki. Widze,że bardzo duzo mała uczy się od tej naszej Pani własnie. Pozdrowionka dla wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki piekna pogoda byla w weekend, krajobraz zmienia sie jak w kalejdoskopie. W sobote pojechalismy na goroby moich dziadkow, a niedziele spedzilismy wiekszosc na swiezym powietrzu. Mam fajna taka kolezanke w pracy, tak kolo 60, mysle sobie, i mowie jej ze nie pamietam tak cieplego poczatku listopada, a ona pamieta, wlasnie wtedy rozpoczela studia :))) listopad kojarzy mi sie z przymrozkami, szronem brrr,a tu prosze zapach pieknej polskiej jesieni,tylko przystanac i patrzec jak ostatnie liscie spadaja z drzew. Ten tydzien zapowiada sie dluuugi, bo az do soboty pracuje, a na dodatek w piatek mamy imprezke z okazji dnia nauczyciela (jakjos przegapilismy wszystkie terminy), niestety w sobote po szalenstwie do pracy, do jednej odrobic 2 stycznia a do drugiej odrobic zabalowany piatek. na pocieszenie potem niedziele, pracujacy poniedzialek ( mamy zakaz odrabiania 10.11 bo jest okragla rocznica i imprezka w miescie) i wtorek dopiero wolne. buuuuuuu Iglak samodzielny sie robi ze hej, uwielbia przynosic mi ubrania, nie wolno jej sie sprzeciwic, musze sie niezle nakombinowac, zeby ubrala to co ja chce, inaczej wpada w taka histerie, ze sie dlawi z placzu. masakra. Jeden plus tego ze pieknie ubiera rajstopki i buciki, zreszta reszte tez, a w rozbieraniu sie jest mistrzynia. wieczorynka ufff chwilka ciszy e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane Anna ja za państwowe przedszkole płace 290zł, a za prywatne - 380 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
hej to ja pisze ale mam cos z kalwiatura i nie mge piscac polskich znakwow😠 wczoraj bylam u nowej ginki bardzo fajna kobieta , mila i rzeczowa , zadnej nadrzerki nie stwierdzlia :D Tabsy przepislaa bez problemui , musze tylko wykonac badania na watrobe i tp. piersi tez mi zbadala , wzystko ok:) pozdrawiam wszystkie kwietniowki i maluchy:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie odzywałam sie, bo nie miałam internetu. Impreza urodzinowa mojego taty sie udala, byl bardzo wzruszony. Słoneczko dzieki za zyczonka. Znow mam problem z sikaniem. Milena po przeziebieniu przestala wolac siku, jak ja przypilnuje to ok, ale czesto zdarza jej sie nasikac w majtki. Czy Wasze dzieciaczki juz wszystkie sikaja do nocniczków?A poza tym to dni mi tak uciekaja, ze nie wyrabiam na zakrętach. Pewnie jak kazdej z nas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Tynia obudziła się dziś z bółem gardełka :( macie jakies domowe sposoby oprócz herbatki z miodem i cytryna??????? psikam tez tantum verde Aniu Tynia własnie od kilku dni nie woła wogóle siku tylko robi w majty i tzn, . 1 raz zawoła a 2 nastpne nie i tak w kółko nie wiem co jej sie przestawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetsem dziewczyny w temacie, bo od mojego pobytu w szpitalu, Kacpiemu zdarza się zrobić kupę w majtki:( Nie zawsze oczywiście, zazwyczaj wtedy gdy karmie mała. Ogólnie trochę zazdrosny jest W stosunku do niej jest kochany, ale biega, krzyczy, psoci, robi wszystko by zwrócić na siebie naszą uwagę. mam nadzieję, że szybko się przestawi.. Zdrówka, bo pora taka, że o chorobę nie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. W poniedziałek byliśmy z Oskarkiem u urologa z cycusiem.Nie potrzebnie zdjęłam mu spodnie bo zaczął płakać i nie chciał się położyć myślał że dostanie zastrzyk.Ale po chwili się uspokoił i spoglądał co robi mu doktor Pan doktor ściągnął mu skórkę i jest dobrze, no jak będzie się coś działo to mamy przyjść. A dzisiaj byliśmy u pediatry bo Oskar wstał i mówił , że go gardełko boli no i ma zapalenie gardła i dostał antybiotyk, syropki. Co do siusiania to Oskarowi też się zdarzy zrobić ale tylko wtedy gdy jest bardzo czymś zajęty a tak to woła. Asmana 🌼 nie daj się teściowej, ja mam to samo ale bardzo często się z nią kłócę taka wredna baba . Anna 80 🌼 Ania 26 🌼 Kasika 🌼 Słoneczko 🌼 i jak Tynia ? Pozdrawiam i zapraszam na krewetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak Tynia??? Wewrcia musze doczytać po co byłaś u urologa, Ja byłam z małym bo miałn jeszcze zrośnięty napletek, ale już wszystko ok, odkleiło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia❤️,Kasika❤️ dzięki za troskę :) Tynia ma infekcje gardła- dostała clemastinum , ceruvit i nurofen i tantum verde, na razie bez antybiotyku i mam nadzieje że tak pozostanie:) Wercia zdrówka dla Oskarka wiedze że podbnie jak Tynia zachorował na gardełko: dobrze że z tym napletkiem juz ok:) a za krewteki ja podziękuje;) Kasika to masz wesoło , chyba w kazdym wieku jest jakaś zazdrość młodsze rodzeństwo:) pa dziewczyny dziś 40 milonków do wygrania:D:D:D:D:D:D:D więc szczęśliwego losowania!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to zdrówka dla Tyni😘 Przydały by sie te pieniążki, przede wszystkim kupiłabym nowe ubrania, o rozmiar większe:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika dzięki a ja zrobiłabym operacje plastyczną czy jakięs odsysanie;) i też bym kupiła nowe ubrania ale o 2 rozmiary mniejsze;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko nie osłabiaj mnie:classic_cool: Mi zostało 9 kilo i chyba z kilo skóry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosodnosnie dzisiejeszgo dnia:D -kochaniie co byś zrobił gdybym wygrała w lotto? -Wziąłbym połowe i Cie zostawił! Ok. Trafiłam 3 masz tu 8 zeta i sie wyprowadzaj:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) kasik :))) 9 kg, to nie tragedia, szczegolnie ze 2 tygodnie temu urodzilas, iga na szczescie nie robi w majtki, ogolnie nie ma z nia klopotow, rano przynosi ciuszki sama sie ubiera. zreszta wiekszosc czynnosci wykonuje sama, lacznie z podejmowaniem waznych decyzji, wtedy to nikogo nie slucha, hiii, musze ja troche stopowac, czesto udaje ze nie slyszy jak cos zabraniam, a jak jej zwroce uwage to mow \" nie krzycz mamusiu na mnie, dobla\" na pytanie co robilas w zlobku\" bawilam sie z amelka i tosia\" jej przyjaciolka :) to amelka, nie mozna ich odkleic. Ale musze przyznac ze amelka jest przesliczna i przefajna:)) zreszta ja bym wszystkie dzieci wziela do domu. nie moge sie doliczyc w tym miesiacu kiedy mialam @, nie pamietam, i jakos cale moje obliczenia sie sypnely, mam nadzieje ze to nie zaowocuje jakos;) ale ogolnie czuje zespol napiecia przed@. ide pogonic dziewczynki do zlozka. milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naszukałam naszej stronki! Cześć wszystkim. Kasika gratulacje :) skrobnę coś później bo Julka mnie ciągnie - ciągle chce układać puzzle. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dzięki:) Elizabeta mój mały wczoraj w sklepie powiedział, że jeansy, które mu wybrałam są głupie:P i wybrał sobie moro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja czuję się jakbym się nie czuła , łep mi pęka , @ dostałam nalepiłam dziś 70 ruskich pierogów więc obiad jutro mam z głowy ;) właczyłam \\Tyni inhalacje z atoventu bo dostała brzydkiego kataru:( Kasika nizeły Kacperos modniś rośnie , Tynia na razie nie wybrzydza z ubrankami;) Agnes [cześć ] skrobnij koniecznie co u Was:) Elizabetka ja jestem w trakcie napięcia @ ;) super że Iga taka samodzielna i gratuluje przyjacióki Amelki🌻 u nas Tynia jak mówię do niej coś co jej się nie podoba to mówi: cicho mama już!!! lecę odpoczywać:) buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Oskar już nie kaszle wraca do zdrowia.Oby nie zachorował na początku grudnia bo jedziemy do CZD. Z Ernim kiepsko się układa, coraz częściej się kłócimy.Szkoda gadać Piękna pogoda się zrobiła świeci słoneczko i jak wstanie Oskar to na dwór idziemy pozbieramy liście i zrobimy róże. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tynia nadal kaszle :( zwląszcza rano ale po nocy tak bywa w dzień mniej dziś zrezygnowałam i założyłam jej pampersa nie wiem co jej sie porezestawiało , nic sie nie wydarzyło coby mogło spowodowac \"cofnięcie się\" :( jak jej pytam czemu robi w majtki to mówi : a tak ,albo nie wiem:) zobaczymy jak wyzdrowieje Wercia dobrze że Oskarkowi juz lepiej a co do kłotni z mężem to gówka do góry ułoży sie zobaczysz:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko nie martw się, Tynia szybko się znowu przestawi na normalne sikanie, to pewnie przez chorobę. Wera a my z Karolsem o dziwo wcale sie teraz nie kłócimy, bo poprosty nie ma czasu:) A Was to pewno dopadła jesienna chandra, Kiedy Joasia naprawi ten komputer??? Ja walczę z kolejnym zapaleniem piersi, ta goraczka mnioe dobija😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda gadać na ten temat , wiem tylko tyle, że jak Oskar pójdzie do przedszkola od przyszłego roku a ja jak mi się uda znaleźć pracę to składam papiery o rozwód bo nie mogę już wytrzymać , wykańcza mnie psychicznie od dłuższego czasu.Mam już tego dość.I wiem że będę wtedy szczęśliwa.Dobra koniec bo was zanudzę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Aż tak źle . Napiszę po jutrze jak Ernest będzie w pracy . Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×