Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć.Oskar zasnął. Serek 🌼 Oskar też tak reagował , że nie chce iść, ale jak poszliśmy i siadł na fotel to całkiem inny chłopiec , nic nie mówił tylko otworzył buźkę i dał sobie policzyć ząbki.Tak zresztą mu tłumaczylismy że pani doktor policzy ci ząbki jeden dwa trzy itd..a na drugie badanie to sam chciał iść, wiedział że nic mu złego się nie stanie to śmiało wszedł na fotel. Elizabet 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko przerobilam to w maju, nie raz nie dwa, znam chyba na pamiec, a i po angielsku potem jeszcze przeczytalam:)) poszukaj sobie w sieci zmierzch oczami edwarda, wycieklo 12 rozdzialow kotre autorka napisala, midnightsun czy jakos tak sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli napewno poszukam jak skoncze z tą sagą :) chociaż w planach mam dom nad rozlewiskiem , wczorajszy odcinek był już troszke ciekawszy od poprzedniego - jak uważasz ?? Zapomnałam WAs pozdrwoic od Anny 80 biedactwo zalatana i nie ma na nic czasu , obiecała wkrótce się odezwac :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli wiem że ksiązki są leppsze ale domu nad rozlewiskiem nie czytałm więc może dlatego , zdanie zmienie jak przeczytam. Dlatego najpierw czytam zmerzch a potem będe oglądać film :) a jeszcze dziś zaczne księżyc w nowiu :) miłego dnia u nas pogoda pod psem (bez urazy dla wszystkch czworonogów ) idziemy z Tynia na kontrole pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Mieszkanie kupione , teraz wynajmiemy koledze na rok A u nas pada śnieg Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale fatalna pogoda :( Wercia super - gratulacje :) Dla naszych wszystkich pań nauczycielek :) Rzekę pięknych kwiatów znamy, tulipanów, róż i bzów. Dla nauczycieli mamy, Najpiękniejszy bukiet słów.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia a jeśli to nie tajemnica ile dostaliście tego kredytu? My też się zastawiawmy nad kredytem by kupić większe mieszkanie, ale teraz podobno ciezko je dostać. Z góry dziękuję za odpowiedź. Jestem od poniedziałku sama w pracy, bo koleżanki wnuczek ma sepse:(, ale już jest dobrze tzn. nie ma zagrożenia życia , ale co się dzieciątko nacierpiało. U nas w porządku jak narazie , dziewczynki zdrowe a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Asmana 🌼 wzięliśmy 20 tysięcy na 4 lata, pozostałą kwotę mieliśmy ze sprzedaży działki Ernesta no i składaliśmy od ślubu czyli 7 lat. Braliśmy w PKO.Dostaliśmy bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko dzieki za zyczenia, my dzis mielismy dzien nauczyciela, wieczorkiem jest impreza, ale w ty roku musze odpuscic sobie, bo bede potrzebowala zwolnic sie w listopadzie dwa razy w piatki i nie chcialam przeginac jeszcze teraz, zreszta jestem wykonczona pisanem, to jest wlasnie tak jak sie cos robi na ostatnia chwile, potem czlowiek siedzi po nocach. wercia a dla ciebie chapeau bas - jestem pelna podziwu za taka systematycznosc w oszczedzaniu od dzis jestes moim idolem:) serio, tez bym tak chciala umiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś zaczynam "zaćmienie" kurcze każa część jest fajniejsza od poprzedniej :) w wczoraj obejrzałam sobie zmierch - film taki sobie nie ma jak książka Wercia🌻 :) Eli🌻:) Asmanka🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko a mi sie film podobal, szczegolnie muzyka.. juz sie nie moge doczekac new moon w konach do premiery zostalo 30 kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloeczko27
Eli film nie był najgorszy ale troche okrojony :) np. jak oglądałam nigdy w życiu i ja wam pokaże to mi się bardzo podobało a potem czytałam książki i ksiązki bardziej mi się spodobały z wzglęðu na okorojenie flimów też nie mogę się doczeakć księżycva w nowiu , a ciekawe czy zrobia zaćmienie i zdążyć przed świtem??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko zacmienie kreca:)) iga mi troche pokaszluje, ale nie wiem czy to nie od kaloryferow, bo w przedszkolu maja strasznie suce powietrze. poobserwuje ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eli no to super :D a ja zaczymam dzis przed świtem :) już nie mogę się doczekac jak to się skończy a z drugiej strony smuto że to juz ostani tom miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Co Wy dziewczynki tak przycichłyście? Piszcie szybko co tam u Was. U nas nie za ciekawie niestety. Młody ma skazę białkową więc musiałam przejść na dietę. Poza tym od jakiegoś czasu się, źle czułam no i w sobotę się ujawniło co mnie dopadło – ospa. Od poniedziałku mam dużą wysypkę więc łykam heviran i musiałam synka odstawić od piersi. Mam nadzieję, że po chorobie wrócimy do karmienia naturalnego. Czekam teraz tylko na to co dalej, które zachoruje pierwsze Asia czy Mikołaj a może mężuś bo on też nie przechodził ospy w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas ok.Jestem trochy zabiegana miedzy jednym mieszkaniem a domem.szukam na necie firanek ale jak na razie nie znalazłam takich jakbym chciała. Serek 🌼 zdrówka Elizabet 🌼 Słonko 🌼 ASmana 🌼 Kasika 🌼 i reszta załogi co z Wami?????????????????? Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×