Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witajcie kochane po dosc długiej nieobecności. Nie zdążyłam wszystkiego doczytać ale jak tylko bede miała chwilke to na pewno to nadrobie. Ja już mam swoja córeńkę , właśnie zasypia. Zdjecia przesle, jak maz wroci bo musiał wyjechac na weekend i wzial aparat. Maleńka urodziła sie z 28 na 29 marca, dokłądnie 10 minut po północy. Waży 4020g i ma 59cm. Wiec dosyc duza z niej pannica. Kochane, ja nie miałam zadnych objawow zblizajacego sie porodu. 28.03. poszłam na wizyte, lekarz mnie znadal, mowi, ze wszystko gotowe do porodu i jak zaczal badac ułozenie główki, odeszły mi wody. To był potop dosłownie, lało sie jak cholera. Szybko do samochodu, poszłam do domu sie przebrac i po torbe i na porodówke. Skorcze delikatne zaczeły sie juz w samochodzie. W szpitalu zbadali rozwarcie , tylko na 1,5 palca. W sumie akcja porodowa trwała 8 godzin, skurcze były juz nie do wytrzymania, horro, a rozwarcia nic, poniewaz minęło juz duzo czasu od momentu odejscia wod i mimo podawanej oksytocyny ujście sie nie otwierało, ordynator zadecydował o cesarskim cięciu i chwała mu za to, bo juz bym nie wytrzymała. Jeżeli mozecie bierzcie Mężów ze sobą, to bardzo duzo daje zarówno nam jak i im. Wczoraj wróciłąm do domu i pomału dochodze do siebie, chociaż rana boli bardzo, ale Niunia jest taka słodziutka i kochana, że mogłabym na nią patrzerc całe dnie. Odezwe sie przy odrobinie czasu. Trzymajcie sie dzielnie nierozdwojone Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko kochana gratulacje!!!!!!!!!!!!❤️❤️ Naprawdę ogromnie się cieszę, że masz już swoją maleńką przy sobie!!!Czekam na zdjęcia! :D Pozdrawiam serdecznie szczęśliwą mamusię!!! Ucałuj swoją córcię od wirtualnej ciotki!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80 zrobie to z prawdziwa przyjemnościa, a za ciebie trzymam bardzo mocno kciuki. Dziewczyny jezeli bedziecie mialy problem z brodawkami przy karmieniu to ja polecam te nakłądki silikonowe, na poczatku nie mialam pokarmu, a mały SSak ciagnął, wiec myślałam ze z bolu umre i dzis mama kupiła mi te nakładki, bardzo fajna sprawa. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... Ania26..........02.04.06.....17kg........112cm....córeńka......Rzeszów aniachodak@tlen.pl kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... agneska.pop.... 03.04.06.......?............?..............? Mo.nika........04.04.06......10kg.........118cm.....synek-Jakub.....Bremen Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów ANNA80.......10.04.06.....13 kg...............?........córeczka..... Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie dowa...............10.04.06......11kg........107cm......córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......15kg.................?......synek....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn Renola..............15.04.06.......9kg...............?....córeczka..śląskie ptrenata@plusnet.pl marta771......15.04.06....20kg.119cm.synek..Warszawa..marta771@op.pl grazie................16.04.06.......15 kg.........103cm.......synek....... aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi ola23...................20.04.06........9kg.........103cm......dziewczynka Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....15 kg..........?......córeczka...Bydgoszcz.. agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8,3kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........13kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl Roza...................29.04.06........9kg......96cm.......córeczka......Olsztyn serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06.............2300.......47cm.....Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27.......19.03.06...........2100.......51cm.......???.............Alicja Elizabetaa .....23.03.06......3100 .....55 .......Bytom ........Iga Ania26........29.03.06.........4020.....59........Rzeszów.....Milenka (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piękny dzionek:) Aniu26 sredeczne gratulacje, wszystkiego dobrego dla Was i szybkiego powrotu do formy ale Twoja córcia to duża panienka-buziaki dla niej:] Czekam na zdjecia i wszystkiego dobrego:) Papa i miłej niedzieli:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 26 gratulacje!! 🌻 🌻 🌻 Duża ta twoja pannica. Napisz przy odrobinie czasu jak się rodziło i jaką dajesz ocenę temu szpitalowi bna Lwowskiej. Cicocia czeka na zdjęcia Malutkiej. Viki wyobraż sobie, że jak byłam na Ktg to dopytałam się położnej i powiedziała, że od kwietnia to ważność książeczki jest nawet 2 albo 3 miesiące, nie dłużej. Mówiła też że nawet nie wszystki położne o tym wiedzą i żebyś popytała dokładnie. Mam nadzieję że jakoś u ciebie się to rozwiąże Taka śliczna pogoda, że z Karlosem cały czas siedzimy na polu, (pokazują się już zawilce:D ) Nic uciekam, ciekawe która następna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zwiedziłam blok porodowy :) Psychicznie raczej jestem nastawiona, więc niech się dzieje co chce :) Na razie spokój. Torba czeka więc bez paniki. Aniu26 WIELKIE GRATULACJE. Ucałuj Malutką i też czekam na zdjęcia. Aniu80 trzymaj się - już zaraz bedziesz tulić swoje maleństwo. :) Ale super pogoda, aż chciałabym wyjść juz z wózeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu🌻 super gratulacje.. żebyś jak najszybciej doszła do formy.. całuski dla córeczki❤️ dzięki za radęodnośnie nakładek silikonowych, słyszałam że sa ale nie wiedziała mczy zdają egzamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU -serdeczne gratulacje dla ciebie i Twojej córeczki.(ale ci zazdroszczę) U mnie termin minął i nadal nic.Jutro idę na ktg więc dowiem się co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie też WIELKIE GRATULACJE Dla Ciebie ANIU!!!!!!!! Jak to super miec maleństwo już przy sobie. Z niecierpliwością oczekuje fotek. Dziękuje za rady na przeziebienie- zaraz uskuteczniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałam sobie w tym dniu , w rocznice smierci Jana Pawła II że szpital w którym mam urodzić moja córcie znajduje sie na alei Jego imienia:) myśle że bedzie czuwł nad nami:) i wszystko pójdzie dobrze... ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie termina zbliża się wielkimi krokami A oznak nie widać Wystraszyło mnie to że w czasie badania mogą odejść wody jak u Anny26... Może to i lepiej - można działać Ja czekam do 9.04 a potem na badanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola- mam super sposób na katar jak byłam w 5 mies. to chorowałam i to pomogło od razu. Potrzebny jest tran rybi, kupiłam go w aptece robisz tamponiki z waty nasączasz je tranem i wkładasz do nosa tak głęboko no ale oczywiście tak żebyś je mogła później wyjąć ;) i tak trzymasz je w nosku ok. 30 min. Później nieźle zaleje cie katar ale to dobrze bo wszystko się oczyści. I za ok. 2 godz. powtórz. Bardzo polecam mi pomogło w 100%. O jeszcze jednej metodzie na przeziębienie przeczytałam w gazecie z tej serii \"dla mam\" wypróbowałam i też pomogło:wieczorem przed snem nacierasz stopy taką maścią rozgrzewającą np. \"vick-em\" i zakładasz skarpetki i tak do rana. Tą metodę polecali dzieciom które często sie przeziębiają a teraz to całą moja rodzinka tak się leczy i póki co pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... Ania26..........02.04.06.....17kg........112cm....córeńka......Rzeszów aniachodak@tlen.pl kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... agneska.pop...03.04.06..25kg...115cm..synek..Chełm..agneska.pop@op.pl Mo.nika........04.04.06......10kg.........118cm.....synek-Jakub.....Bremen Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów ANNA80.......10.04.06.....13 kg...............?........córeczka..... Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie dowa...............10.04.06......11kg........107cm......córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......15kg.................?......synek....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn Renola..............15.04.06.......9kg...............?....córeczka..śląskie ptrenata@plusnet.pl marta771......15.04.06....20kg.119cm.synek..Warszawa..marta771@op.pl grazie................16.04.06.......15 kg.........103cm.......synek....... aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi ola23...................20.04.06........9kg.........103cm......dziewczynka Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....18kg....?...córeczka...Bydgoszcz..agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8,3kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........13kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl Roza...................29.04.06........9kg......96cm.......córeczka......Olsztyn serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06.............2300.......47cm.....Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27.......19.03.06...........2100.......51cm.......???.............Alicja Elizabetaa .....23.03.06......3100 .....55 .......Bytom ........Iga Ania26........29.03.06.........4020.....59........Rzeszów.....Milenka (chyba) Aniu26, gratulacje!Odpoczywaj i wyslij nam fotki córeczki:) Agneska dopisalam Twoje dane do tabelki no i dodałam moje kg :( Wczoraj ustawiliśmy łóżeczko, dziś jeszcze ostatnie zakupy no i będę czekać i czekać... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Aniu serdecznie gratuluję. A u mnie nic. Jutro mam jeden z terminów w czwartek drugi i czuję, że jednak nic z tego nie będzie. Wczoraj dwa razy "wbiegałam" (no jesli to można nazwać wbieganiem, ale napewno szybkim wchodzeniem tak) na 7 piętro, "seksikujemy" się z Mężem też dość często, dużo chodzę, mało odpoczywam, zaczęłam nawet trochę nosić prawie trzyletnią Córeczkę i ciągle nic. Nie chę iść do szpitala i tak jak z Agusią leżeć i czekać na poród. A Agusia?? Już nie mam pomysłu, co robić, żeby Maleństwo zechciało wyjść ze mnie. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wielkie gratulacje!!!!to wspaniale ze masz juz swoja pociechę przy sobie,nawet duza ta twoja coreczka.Wracaj szybko do siebie!!!czekam na zdjecia twojej coreczki. Wiecie co dziewczynki mi przed pierwszym porodzie brzuch wcale nie opadl, cala ciaze mialam go pod samymi piersiami i tak pozostalo do konca,nawet lekarz sie dziwil.Teraz od poczatku ciazy mam o wiele nizej brzuch i mozliwe ze tez tak zostanie.Zreszta ja w ciazy wszystko mam na odwrot, wy piszecie ze pochna wam nogi a mi wrecz klapia letnie buty i zsowam moje kozaki do kolan bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Na początek GRATULACJE dla Ani:) 🌻🌻🌻 super:):):) ja też juzz nie najlepiej sie czuję, wczoraj brzuch twardniał mi często, na dodatek wieczorkiem mała była mniej ruchliwa niż zawsze, no i dopadały głupie myśli, kazałam męzulkowi przyłozyć głowę do brzucha i powiedzieć co słyszy, a on mi na to ze chrapanie i mam nie wymyślać:). Co do opadniecia brzucha to ja tez nie wiem czy zauważę, moj brzuch nie jest pod piersiami od początku tylko do przodu wysunięty wiec nie wiem. Dziś jeszcze od rana boli mnie krzyż:O. Nie wiedziałam ze spadek wagi to oznaka zblizającego sie porodu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u msie przejaśnia, ale rano padało. Za to wczoraj była super pogoda i cieplutko:) Dziewczyny mozecie przesłać mi zdjęcia Ani corci?, Adres mam pod nickiem:) Ciekawe jak tam Irlandia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wychodzi słoneczko:) Może będzie tak pięknie jak wczoraj. Agneska.pop ty masz termin na dziś. Jak samopoczucie? synek pcha się juz na świat? Teraz zmykam może zajrzę wieczorkiem. A gdzie się Roza podziała? Coś ostatnio mało nas tutaj. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Roza że juz jesteś :) Może niebawem będę w szpitalu to skontaktuje sie z Irlandią - chyba że wcześniej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Pomimo,że dziś ładny dzionek-to ja znowu muszę ponarzekać.U mnie drugi dzień po terminie i nadal nic.Na 12.30 mam iśc na ktg a o reszcie lekarz ma zadecydować.Także zobaczymy co bedzie póżniej . Odezwę się poźniej. MIŁEGO SŁONECZNEGO DZIONKA WAM ŻYCZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:), nie mogłam wejśc na kafe:O jakieś przeciążenie. Dowa to daj znaćjak coś bedziesz wiedzieć:) Czytałam ze juz zwiedzałaś blok porodowy, ja też sie wybiorę przed 38 tyg ( to za tydzień) z mężylkiem. ciekawa jestem jak to wszystko wygląda. Napisz czy jest jakis postęp, po tym czopie:) With tez sie odezwij, chyba ze juz lekarz na oddział Cie wezmie:) rozumiem Twoje zniecierpliwienie, ale już nie długo:) Zmykam bo nie wysiedzę przez krzyż, wezmę sie za pozadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Obudziłam sie dziś i zobaczyłam jakie mam spuchnięte kostki..:( Wybieram sie dzis na ktg i może będę sie kontaktować z moją ginką..może czegoś sie dowiem a propo terminu cc.. Poza lekkim pobolewaniem brzucha to nic dalej sie u mnie nie dzieje. Liczę,że tak jak poprzednim razem odejdą mi wody i będzie przesądzone:) Czy wam też te ostatnie dni tak sie dłużą?Bo ja już nie wiem co ze sobą mam zrobić:)jeszcze 6 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to miejsca nie mogę sobie znaleźć... Brzuszek lekko pobolewa, jakby było mi niedobrze, zmęczona się czuję od rana Czekamy ;-) Wolałabym normalny poród nie wywoływany ale to wiadomo czy do terminu dzidzia się zdecyduje wyjść? Pierwsze dziecko to podobno dłużej się nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenefer🌻 ja to też tak się czuje .. w kuchni posprzątałam.. trochę źle soię stoi przy zlewie bo kręgosłup boli i brzuch przeszkadza.. zaraz biorę się za odkurzanie.. Słoneczko u mnie własnie wyszło.. może Kajtek się w końcu zdecyduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×