Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

No to pieknie gratulacje kolejnej szczęśliwej świeżo upieczonej mamusi. Tylko pozazdrościć. Dziewczynki czy Wy też macie takie głupie myśli, że jesteście w sklepie i zaczynają Wam wody odchodzić?? Ja to się boję, że w Wielką sobote pójdziemy święcić jajeczka itd. i zaleje kościół wtedy mam termin. Moja Izunia chyba nie pcha się na ten świat bo zero skurczy brzuszek ciągle wysoko a ja już bym chciała mieć wszysto za sobą i nie boje się porodu, tylko mi już cięzko zresztą same wiecie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch 3- jesteś już po terminie tak jak ja. I co się u Ciebie dzieje? Co mówi gin.? Ja leżałam na szczęście tylko jedną dobę w szpitalu na obserwacji, no i tak wieczorkiem pojawiły się skurcze już myślałam że coś się zaczyna położna i lekarz też twierdzili że moze się rozkręci i tak całą noc bolało a tu nic rozeszło się po kościach. A te skurcze przypominały bóle jak na @ tylko takie mocniejsze, ja zwasze miałam bolesne miesiączki więc dla mnie to było dobrze znane. No ale ten mój mały skubaniec nawet nie szykuje się do porodu, jest jeszcze wyskoko nawet nie wszedł w kanał. I w poniedziałek rano znowu do szpitala to już będzie 1 tydzień po terminie, gin. coś wspominał o wywoływaniu. Z jednej strony to się boję a zdrugiej cieszę \\, bo strasznie boję się przenoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na początek zmaina tabelki :) Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... agneska.pop...03.04.06..25kg...115cm..synek..Chełm agneska.pop@op.p Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów ANNA80.......10.04.06.....13 kg...............?........córeczka..... Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......17kg.................?......córeczka....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn Renola..............15.04.06.......9kg...............?....córeczka..śląskie ptrenata@plusnet.pl marta771....15.04.0620 kg..119cm..synek..Warszawa.. marta771@op.pl grazie................16.04.06.......15 kg.........103cm.......synek....... aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi ola23...................20.04.06........9kg.........103cm......dziewczynka Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....18kg....?...córeczka..Bydgoszcz. agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8,3kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........16kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Roza...................29.04.06........9kg......96cm.......córeczka......Olsztyn Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06..........2300......47cm.......Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27......19.03.06..........2100......51cm.........?.............Alicja Elizabetaa ....23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ......Iga Ania26.........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów....Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika........03.04.06........3200.....51cm........Bremen......Jakub Dowa .........06.04.06 ......4060 .....60cm ........ Łódź .......córeczka .....dowa1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa gratulacje dla Ciebie i Twojej córeczki jak i szczęśliwego pewnie Tatusia :D 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska-ja mialam robione 2 dni po terminie ktg i wszystko oki było.Jeśli do niedzieli nie urodzę to w poniedziałek 10 do szpitala mam przyjść po skierowanie.U mnie żadnych mocnych skurczy nie ma-jedynie ruchy małej mocniej zmożone-no cóż ciasno juz ma i przez to nocki mam nieprzespane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 => gdzie jesteś ?? Nie odzywasz się od rana a wczoraj źle się czułaś :( Mam nadzieję że wszytko OK. Daj znać. Roza => jak zakupy? Nie dałaś znać ani wczoraj, dziś od rana też cisza :( Mam nadzieję dziewczynki że wszystko z Wami OK, obiecałyście pozostać w elitarnej grupie i rodzić po świętach. Czekam na jakieś wieści od Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to pewnie w szpitalu tak jak pisała. czyzby coś się działo? Silvia ja tez na 99% rodzę po świętach razem z Wami:) Wczoraj chciałam namówić męża na małe co nie co ale nie dał się, wytrzymaliśmy tyle czasu to te trochę tez wytrzymamy ;) mam pytanie: jakie kosmetyki macie dla małych szkrabów? Polecacie jakieś konkretne firmy np Johnson, Nivea, Penaten czy Ziaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes_Bdg to witaj w klubie, jeśli jednak zaczniesz ostro seksikować z mężulkiem to możesz jednak nie dotrwać do po świętach :D Mam nadzieję ze z Kasiką i jej dzieciaszkiem wszytko w porządku. Mam nadzieję że jak tylko będzie mogła to się odezwie co się dzieje. Co do kosmetyków to ja dziś chcę iść do apteki i kupić troszkę rzeczy. Wczoraj rozmawiałam z moją przyjaciółką i powiedziała co najlepiej kupić (ona rodziła w sierpniu 2005). Johnson wiem od wielu osób że uczula więc ja nic nie kupuję z tej firmy. Do kąpieli kupiuę emulsję do kąpieli Oilatum - większy wydatek ale jest to do skóry suchej i dla alergików i oprócz tego że myje to i nawilża więc nie trzeba dzieciaszka smarować żadnymi oliwkami czy kremami. Zamiast Oilatum można kupić Balneum - też bardzo dobre i polecane. Oilatum i Balneum mają całą serię kosmetyków dla dzieci:mydła, płyny, emulsje, kremy, szampony itp. Chusteczki mam Nivea Baby. Słyszałam że generalnie kosmetyki Nivea Baby są dobre i polecane. Oprócz tego kremy i maści np.Linomag krem, Bapanthen krem dla dzieciaszka a dla mnie na piersi maść Bepanthen (sprawdzona i z kilku testowanych najlepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Gratulacje Dowa!!!!!! duża corcia:):) Silvia zakupy sie udały, mam już wszystko, wózek zostaje do kupienia ale przed samym porodem:) Muszę zabrac sie za pranko, bo jeszcze doszło mi parę ciuszków od teściowej:) Z męzem zapomniałam pogadać, ale dzis to zrobię, wydaje mi sie ze nie bedzie miał nic przeciwko:), taki ugodowy chłopak z niego he he;) Dziś byłam na kontroli i u mnie wszystko szczelnie pozamykane nic sie nie dzieje, ale najwazniejsze ze wszystko jest ok. Za tydzień znowu. Smiał sie ze jezeli chce urodzić wczesniej to zalezy ode mnie ;) i musimy podziałac z mężem. Ale poczekam do pełnego 38 tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z doświadczenia wiem co kupić. Chusteczki mam pampersy bo nivea strasznie uczulały moją pierwszą córcie, jeśli chodzi o krem na odparzenia to niezastąpiony jest sudocrem i polecam wszystkim. Jednak jak każdy jest inny tak i jedno dziecko będzie tolerowało dany kosmetyk a inne dzieciątko nie. Więc to wszystko w trakcie wyjdzie czego uzywać a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes_Bdg-jeżeli mogę coś doradzic to nie warto kupowac Johnson ponieważ uczula dzieci-chociaż jest używany w szpitalach ale położne nie polecają tego produktu,Nivea-dobra firma,pprzeważnie nie uczula,niestety moja Milenka jest uczulona.Penaten-nie wiem a Ziaja-bardzo dobra,a mogę polecic LINOMAG-bardzo dobre kosmetyki.Maśc - świetnie natłuszca,krem-likwiduje odparzenia-super a zasypkę najlepiej kupic zwykłą-Alantan bop te firmowe są bardzo perfumowane i uczulają-niestety.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Roza że wszystko w porządku z Tobą i Twoją Córcią :D Już zaczełam się martwić ze się nie dodzywasz :) Co do kremu Sudocrem to też słyszałam że jest dobry. Jednak cała reszta kosmetyków to wyjdzie w tzw. praniu. Trudno teraz przewidzieć jaką nasze Maleństwa będą miały skórę, suchą, normalną czy tłustą i jaki kosmetyk będzie dla nich tak na prawdę najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy tylko że mały seksik nie zaszkodzi wręcz \"pomoże\" ,my co wieczór pomagamy i co?? i nic dziecko ani rusz:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szybko się mnie nie pozbędziecie:D Wróciłam z KTG skurcze są, ale jak pytali czy chce zostać w szpitalu, to powiedziałam, że nie!!! I mam w domu czekać na czop, albo na wody, albo na akcje poerodową. Przecież ja nic innego nie robie:) Idę zaraz troche sprzątnąc ogród to może szyjka się skróci. A tak poza trym to w szpitalu cichutko bo strajk. To może poczekamy jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika 1- O kurczę masz termin na koniec kwietnia i tak ostro działasz??? i już ktg?? no to powiem ci że fajnie Ci. Ja po terminie a u mnie nic :( ten mój dzidziuś to chyba na stałe zamieszkał w brzuszku ;) Ciekawe jak to jest z tym wywoływaniem porodu jak u mnie dzidziuś jest jeszcze wysoko szyjka zaciśnięta. To co jak będą wywoływać to wszystko sie normalnie zacznie??? Już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!! Mysmy wczoraj z mezem zadzialali troche tzn.posexili sie ale nic oczywiscie mnienie bierze ale to dobrze bo jeszcze prawie trzy tyg. do terminu. Jesli chodzi o kosmetyki to ja juz troche zdazylam wyprobowac przy mojej corci,ale wiadomo ze karzdy organizm jest inny i nie mozna ogolnie powiedziec ze cos jet dobre a cos nie.Ja kupowalam wiki do kapieli plyn johnsona i byl dla mnie najlepszy lekko nawilzal skurke corci i nie musialam ja pozniej smarowac zadnymi olifkami ani kremami,bo jak sie uzywa oliwki albo kremu to skorka dziecka przestaje sie naturalnie nawilzac.krem przeciw odparzeniom NIVEA jest super,chusteczki nawil. najlepsze PAMPERS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska ja sama nie wiem co tam się dzieje:) Widocznie co ma być to będzie. czekam sobie spokojnie a jak nic się nie zacznie to po świętach cesarka. tak czy tak bedzie dobrze. Ide prać firanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z grazie
dawno jej nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż Anny 80
Żonka urodziła córeczkę w środę o22 40.Malutka ma 55cm, 3,400kg.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, widze ze zaczynamy sie rozdwajac:)) moja mala spi slodko, ile szczescia moze dac taka drobinka, tylko siedziec i patrzec na nia moglabym caly dzien. pozdrawiam i pedze prasowac, bo duuuzo tego sie nazbieralo. gratulacje dla wszystkich mamusiek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu przenosze Anne 80 do szcześliwie rozdrojonych GRATULACJE Aniu !!!!!!! Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... agneska.pop...03.04.06..25kg...115cm..synek..Chełm agneska.pop@op.p Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......17kg.................?......córeczka....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn Renola..............15.04.06......12kg...............?....córeczka..śląskie ptrenata@plusnet.pl marta771....15.04.0620 kg..119cm..synek..Warszawa.. marta771@op.pl grazie................16.04.06.......15 kg.........103cm.......synek....... aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi ola23...................20.04.06........9kg.........103cm......dziewczynka Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....18kg....?...córeczka..Bydgoszcz. agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8,3kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........16kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Roza...................29.04.06........9kg......96cm.......córeczka......Olsztyn Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06..........2300......47cm.......Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27......19.03.06..........2100......51cm.........?.............Alicja Elizabetaa ....23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ......Iga Ania26.........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów....Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika........03.04.06........3200.....51cm........Bremen......Jakub ANNA80........05.04.06..........3400......55cm................córeczka....melania26@op.pl Dowa .........06.04.06 ......4060 .....60cm ........ Łódź .......córeczka .....dowa1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje kolejnej szczęśliwej mamusi i Jej męzowi. Kurczaczki zaczynają sie wykluwać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Anny80 i jej męża , dużo dla Was zdrówka i szybkiego powrotu do domku:) Aniu czekamy na Twoje wrażenia z porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dla Anny80 i Jej Męża. Byłam w szpitalu, ale na razie nie mają miejsc. Robili mi KTG i badał mnie lekarz. Wszystko dobrze, więc jutro znowu mam pojechać na 10 rano. Jeśli bedzie miejsce to mnie chyba położą, a jak nie to będę codziennie jeździć. Miłego dnia. A tak w ogóle to myłam dzisiaj pomniki, a w nocy Mąż mi robił lewatywę i też nic nie było. W nocy znów będzie dzisiaj \"seksik\" i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne gratulacje dla Dowy i Anny80. Widzisz Aniu szybciutko sie doczekałaś!❤️. A moja Milenka robi kupke w kazda pieluszke , juz mam tego dosyc. Co do kosmetykow to mam głównie bambino, a krem do bużki nivea. Wczoraj próbowałam założyć jakies spodnie sprzed ciązy, ale niestety daleka droga, chociaż od porodu do przyjazdu do domu straciłam 14kg, to mimo wszystko tyłek i nogi mi nie spadły. Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 26 to rewelacyjnie szybko zrzuciłas już tez 14 kilogramów jak to zrobiłaś?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania26 a wiesz jaki obwód główki miała Twoja maleńka jak sie urodziła - mówią to? I czy pokryło sie to z wylicz. na usg? wiesz jaki na ostatnim usg był przekrój główki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a właśnie te wymiary USG nie dają mi spokoju.. na badaniu w tą środę wyszło głowka BPD: 96mm czyli 40-sty tc kośc udowa FL: 71mm czyli 38-my tcsam lekarz poiwedzial, że jest duża rozbieżność :( jak to u was było... mam 2 dni do poodu .. i czarne myśli martwić się ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×