Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość smutnomi
to niesprawiedliwe ze takie maluszki musza cierpiec:( :( :( wspolczuje Wam i malenstwom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko Bardzo Ci dziękuję!!! Napisz prosze jeszcze jak u Was to sprzedają -- też przez akwizytorów? Bo mam znajomych którzy przyjeżdżają do Polski co pewien czas i mogli by mi kupic, tylko nie wiedzą co to jest i gdzie to jest. możesz mi jakoś pomóc? Jest jakas str. internetowa?- żebym im podała gdzie mają mi to kupic. Zapewne w całych Niemczech ta sama cena. Tak bardzo ułatwiło by mi to życie - wszystko przygotowywuje sie tam błyskawicznie. Jeszcze raz bardzo Ci dziekuję za tak szybką odpowiedź - i tak pozytywną! No u mnie druga nocka bez karmienia. Smutno mi ze nie karmie, widze że dzidziuś tak teskni za cycem, leży i buźką i szuka. Aż mi sie płakac chce. usypia od 19:00 do 21 lub dłużej i co troche szuka cyca a po podaniu butli troche popije i popłakuje. Ale tak po trochu pije, przysypia i wreszcie zasypia. ciekawe kiedy zapomni o cycu. Odciągam pokarm z nadzieją ze po paru tyg. jak jelitka sie wyleczą wróce do karmienia jak uda sie utrzymac pokarm i mała bedzie wyleczona!!! Ale widze ze jak nie karmie to na prawde maleństwo jest zdrowe! Dobrze spała całą noc i dużo w dzień. I nic ją nie boli. Zadzwoniłam dzis o to nosidełko i powiedzieli ze nie mają tego koloru i dlatego nie wysłali . no i nie mogli dac znac zeby wybrac inny!!\\ no niektórzy sprzedawcy to na serio amatorszczyzna. Wystrzegac sie takich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore witaminy chociaż morfologia ok. Ale dużo chudne mam małourozmaicone jedzenie wiec wole łykac wtaminki. A biore od 2 tyg cerezette i wczoraj wziełam 3h później niz zwykle i zaczełam krwawic i do dzis leci. nie miałyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja koncze cerazette, na poczatku krwawilam , mysle ze to mogl byc okres, ale teraz jest, ok, czy u waz cerazette tez takie drogie 37 zl??? mam nastawiony budzik w komorec na 8:30 i codziennie razem z witaminami biore pigulke, jak ma byc o jedej godz to o jednej, a rano zawsze mam ta godz dla siebie, bo iga ma swoja drzemke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola 🌻 thermomix sprzedają na Allegro za ok 2000zł http://www.allegro.pl/search.php?string=thermomix a mojemu Kajowi zrobiła sie na przedniej stronie rączek i nóżek taka sucha skóra jakby łuska.. czy to może być alergia na coś.. skaza białkowa?? a może AZS?? smaruję oliwką ale zastanawiam się czy nie wyeliminować mleka z diety . .a codziennie rano jem na śniadanie Musli.. Elizabetaa🌻 ja dzisiaj idę wykupic cerazette więc dowiem się ile kosztuje ale lekarz mi mówił że jest drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola , z tego co zdazylam sie zorientowac, to tutaj rowniez sprzedaja to przez akwizytorow.Ewentualnie jeszcze mozna to kupic na ebay.sprobuje poszukac jeszcze wiecej informcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle się czyta że te nasze dzieciaczki coś mają... My mieliśmy kiepski Dzień Dziecka bo jechaliśmy z małą do szpitala. Rano dostała na całym brzuszu i troche na twarzy jakieś krostki. Pomyślałam że to może uczulenie na proszek, choć cały czas piorę w tym samym jelpie. Ostatnio kupiłam płyn do zmiękczania jelp, więc myślałam że to po tym więc szybko ja przebrałam. Wszystko zaczęło się wieczorem. Darła się i spać nie mogła. Rzucała główką w prawo i wlewo i cały czas płacz. Usypiała się na chwilkę i z płaczem sie budziła. Po konsultacji tel. było podejrzenie ze moze to zapalenie uszu. A w Łodzi strajk :(, ale okrężną drogą dostaliśmy się do lekarza. Diagnoza - uczulenie od oliwkę bambino- tak jak ją posmarowałam tak ma krostki albo co najgorsze jest to skaza białkowa. Główką rzucała bo to ją swędziło.Dziś już jest lepiej więc mam nadzieje że to ta oliwka. Nie myślałam że bambino może uczulić. Mina wykąp małego w Oilatum i zamiast oliwki posmaruj go też tym płynem. Spróbować zawsze możesz. Asmana Ty się naczekasz na tę hustawkę :) Renola ja zamówiłam tę matę Tiny Love Plac zabaw. Właśnie dzis przyszła. Odpakuje jak męzus z pracy przyjdzie. Zdam relacje jak sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane Dowa a widzisz ja tez mala smaruje oliwka bambino i tez ma troche krostek , a juz po husteczkach bambino to miala takie odparzenia że cała skórka byla zdarta , a tylko odstawiłam je i zmieniłam na papmers w ciągu 1 dnia znikło, a biedulka się męczyła :( Kochane a ile kropelek podajecie wit D bo ja 2 dziennie, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wróciłam z dziewczynami z długiego spacerku pogoda taka piękna, że mogłam bez problemu wystawić cyciusia. Takie słonko to trochę męczy, ale lepsza taka pogoda niż ta pościelowa. Moja waga spadła o kolejne dwa kilko mam jeszcze 4 ale chciałabym dużo dużo więcej zobaczymy mam nadzieje, że się uda. Huśtawki jak nie było tak nie ma najchętniej napisałabym maila z podziękowaniem , że już jej nie chcę, ale cholera za bardzo mi się podoba. Tak wogóle jakim kremem smarujecie dzieciaki jak wychodzicie na spacer jaki faktor? Wspólczuje Wam , że macie tyle problemów, czytając Was stwierdzam że mam szczęście nie mając tych kłopotów. We wtorek idziemy z bioderkami w czwartek do poradni audiologicznej potem chwila przerwy więc wyjeżdżam na dwa tygodnie odpocząć od męża. Potem powrót i rehabilitacja na asymetrie. My chrzcimy 22 lipca i powiem szczerze że nie mam pojęcia co zrobić do jedzenia, a Wy macie już jakieś koncepcje?? Ja o tyle dobrze nie będę sama robiła tylko kobieta będzie Nam robiła.Ja ze starym nadal się nie odzywam i tym razem nie wyciągnę ręki, mam spokój bo jest w pracy wróci jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola, z tego co mowiłą dermatolog to atopowe zapalenie skóry i skaza białkowa to jedno i to samo. Moja Milenka tez ma cos jakby łupież na głowie(i nie jest to ciemieniucha) i całą skórę szorstka a miejscami łuszczacą się zwłąszcza tak jak pisze Monika, na łokciach, pod kolankami i we wszystkich zgieciach, za to na buzi ma łądną skóre.. Też przy kapieli wrzeszczy okropnie, a dawniej lubiła sie kapać. Kąpie ja w Oilatum płynie i mydełku, a smaruje robioną w aptece emulsją, a na te wieksze zmiany dostałą emulsje Locoid. Moja Mała nie zatolerowała tego mleka Bebilon Pepti, dostałą po nim takich kolek(mimo iz działą przeciw), ze płakałą cały dzien od rana do nocy, wiec przeszłąm znow na bebilon 1 bo on zawiera prebiotyki, ktore dobrze działaja na jelitka, ale nie wywołuje alergii. Renola mi lekarka kazałą jak najdłuzej karmic piersia, tylko musze byc na diecie. Ale z tym moim karmieniem jest tak, ze pokarm mi prawie zanika, przez to chyba ze sie wszystkim denerwuje (choroba Małej, mąż). Pocieszyłąm sie dziewczyny, ze nie tylko mojego Męża nie ma całymi dniami w domu, teraz zaczynam doceniac moja Mame, ktora mi pomaga przy małej, jak ma atak kolki, to nosimy ja na zmiane, a mezusia nigdy nie ma, a teraz wyjechał na cały weekend na szkolenie. Kirikiri , Słoneczko strasznie wam współczuje. Mo.nika dzieki za rade w sprawie tego płynu Balneum, jak skonczy mi sie to opakowanie Oilatum na pewno wyprobuje. Anna80, ja tak samo czsem juz z tej bezsilnosci to rycze razem z Małą, tymbardziej, ze jak jej podałem ten bebilon Pepti to płakałą na okrągło i wcale nie spała. Mina29, to moze byc objaw AZS, u mnie sie tak zaczynało, na a mleko jest silnym alergenem, juz lepiej od czasu do czasu zjesc jogurt lub biały ser niz mleko, tak mowiłą ta moja lekarka, no i jeszcze bezwzglednie wyeliminowac kakao, orzechy, prawie wszystkie owoce (prócz winogron, moreli i brzoskwin i jabłęk), pomidory i ich pochodne, ryby itd. sineqanone ja podaje jedna kropelke wit. D. Asman ja smaruje Nivea, faktor30. Odnosnie chrzcin, niewiele doradze, bo my robilismy w knajpie. U mnie mija 10 tydz. od porodu, a nie mozemy sie z Mężem spotkac w sypialni, jak on wraca z pracy to ja spie, jak ja wstaje to on spi, a na weekend teraz wyjechal, a zwykle tez sie jakos rozmijamy. Przekichane. Pozdrawiam serdecznie, przy odrobinie wolnego czasu znow sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny , jestem bardzo ciekawa jak wygladacie.Tak sobie pomyslalam moze wymienimy sie zdjeciami? Juz od kilku miesiecy piszemy tutaj, przyzwyczailam sie juz do Waszych nickow, i jestem teraz ciekawa twarzy.Gdyby ktos mial ochote to moj mail w stopce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mo.nika, jednak chyba masz racje. Własnie na tej stronie sa podane produkty, ktorych ta lekarka zabroniłą mi jesc. Cos mi sie moze przesłyszało, ze to jest to samo. Pozdrawiam. A ten pomysł ze zdjeciami dobry, ale poczekam az zrzuce jeszcze pare kilo bo narazie wygladam jak słonik. Ale tez chetnie poogladam wasze zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika! Dokładnie o tym samym myslałam juz od jakiegos czasu, fajnie byłoby sie poznac chociaz przez fotki. Spotkałybysmy sie kiedys gdzies na wakacjach i przeszły obok obojętnie. A tak to nawet w tłumie sie rozpoznamy. Tylko ja przed fryzjerem nie bede moze szkodzic Waszym oczom- już w ciąży sie wybierałam i do tej pory nie dotarłam. Ale ja jestem za tym pomysłam a Wy? tu mamy adresy mailowe Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** Przyszła Mama....05.04.06.......2kg..........63cm......?...... Czekolada_29.....08.04.06.....0,5kg..........82cm......?....... Gabrysia*........11.04.06......17kg.............?......synek......Wrocław. marta771.........15.04.06......20kg.........119cm......synek......Warszawa marta771@op.pl anette1111.......16.04.06......12kg.........110cm......córeczka...Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg ........116cm .....córcia.....Warszawa Lolcia...........23.04.06....11,5kg.........100cm......synek...... Nick........Data urodzenia.....Waga......Cm.......Miasto..............Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.......18.03.06........3030g.....55cm......Poznań..............Krzyś Leonek gial@o2.pl Kasia27.......19.03.06........2100g.....51cm..........................Alicja Elizabetaa ...23.03.06........3100g.....55cm .....Bytom ..............Iga RRR...........26.03.06........3460g.....56cm..........................Mikołaj Ania26........29.03.06........4020g.....59cm......Rzeszów.............Milenka..... aniachodak@tlen.pl Mo.nika.......03.04.06........3200g.....51cm......Bremen..............Jakub Madelaine.....03.04.06........3730g.....57cm......Szczecin............Milenka Aga_krz.......04.04.06........3900g.....56cm......Szamotuły...........Roksana..... kriwas@poczta.tp.pl Kizia.........04.04.06........3180g.....53cm..........................Julia ANNA80........05.04.06........3400g.....55cm..........................Milena...... melania26@op.pl Monikaa_......05.04.06........2570g.....50cm......Opatów..............Małgorzata Dowa .........06.04.06........4060g.....60cm .....Łódź ...............Diana Milena dowa1@o2.pl Renola........08.04.06........3100g.....55cm......śląskie.............Julia.....ptrenata@plusnet.pl Grazie........09.04.06........3900g.....58cm..........................Maciek wera66........09.04.06........3650......57cm......Ostrowiec...........Oskar Marteczka77...10.04.06........4350g.....62cm......Lublin..............Damianek Lolonek.......10.04.06............................Sucha Beskidzka.....Leon Mikołaj Mina29........11.04.06........3400g.....55cm......mazowieckie.........Kajtek Jenefer25.....12.04.06........3250g.....60cm......Głogów..............Julcia Joasia79......12.04.06........3200g.....56cm......Łódź................Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia......12.04.06........3450g.....53cm......Aleksandrów Łódzki..Olek....olakrowka@tlen.pl Agneska.pop...14.04.06........3800g.....61cm......Chełm...............Brajan..... agneska.pop@op.p Witch3........14.04.06........3500g.....54cm......Chełmno.............Karolinka rybka25 ......14.04.06........3350g.....50cm .....Rakoniewice ........Marcel Róża..........17.04.06........2650g.....53cm......Olsztyn.............Majka Ola23.........19.04.06........3759g.....56cm..........................Julia kirrikirri....19.04.06........3450g.....57cm......Gdańsk..............córka Agnes_Bdg.....20.04.06........3060g.....54cm......Bydgoszcz...........Julia...... agnes78@op.pl Er............20.04.06........3200g.....58cm......ok.Łodzi............Hubert macieja8......21.04.06........3990g.....57cm......Gdynia..............Kinga Sylwia_76.....21.04.06........4000g.....60cm......Sosnowiec...........Andrzej Sineqanone....22.04.06........4150g.....62cm......Białystok...........Ola Silvia27......22.04.06........3950g.....59cm......Wrocław.............Kacperek Kasika1.......24.04.06........3590g.....58cm......Rzeszów.............Kacperek... kasiapodolec@wp.pl słoneczko27...28.04.06........3410g.....55cm......Gdańsk..............Martynka... mr_adam@wp.pl asmana........29.04.06........3500g.....54cm......Olsztyn.............Iza serek.........30.04.06........3450g.....55cm......Łódż................Joasia Viki2.........01.05.06........3200g.....53cm......Krosno..............Oliwia..... ndorota1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sineqanone nic się nie martw ja też daje 2 kropelki vigantolu,. Ja też chcę Was zobaczyś a nie mam podanego @ więc podaje asmana@o2.pl a może poprostu tutaj na strone dawać ze swoimi pociechami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki podajcie mi adres na suwaczka ale po polsku bo cos kombinuje i mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z tymi zdjeciami to fajny pomysl, wysylajcie mi wasze zdjecia na moj adres email ja sobie zrobie jakies i tezwam wysle.Fajnie by bylo zobacztc jak wygladacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, kurcze, ja też mam sporp problemów z maluchem.Po pierwsze- nie chce spać w dzień.Bywa czasem tak jak dziś- w sumie ok.1,5 g przez cały dzień, oczywiście po kawałku.Gdześ koło 17 zaczyna się cyrk na kółkach wrzeszczy niemiłosiernie, a nie jest to kolka, przeważnie na rączkach przechodzi.Spokój tylko w kąpiel, później na nowo, nie chce czasem cyca i dostaje butlę, której też przeważnie nie chce, wreszcie zmęczony pada koło 20.Na buzi też ma krosty, uszka mu się łuszczyły i było podejrzenie o skazę .Uszka mu się ładnie wygoiły, a z buzi też po kremie oilatum zaczyna wszystko schodzić.Podobno trądziku się nie leczy, ale mnie to drażniło. Piszecie o mężach- mojego też długo nie ma , wraca koło17, ale jak mu coś wyskoczy to później. Ja nie narzekam, nawet mi pomaga, jest dużo lepiej niż przy pierwszym dziecku. Sprawdza się to,że faceci powinni zostawać ojcami po 30. Myślę już z przerażeniem o powrocie do pracy, u mnie będzie to na początku października. Z jednej strony chciałabym sie wyrwać na dłużej z domu, ale ciężko mi będzie zostawać małego. Rozważamy urlop wychowawchy, ale tu znów finanse wchodzą w grę. A Wy - jakie macie plany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR ja wracam do pracy w połowie wrzesnia, o urlopie wychowawczym nawet nie mysle, po prostu wchodzi tu w gre jak i u Ciebie kwestia finansowa. Moja Mała nawet dzis grzeczna była, co prawda juz tak rozpieszczona, ze tylko na raczkach, ale przynajmniej płaczu było mało. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie! ... strasznie mi smutno jak czytam jakie macie kłopoty z dzieciaczkami.. Współczuję i trzymam kciuki,że by wszystko sie jak najszybciej poukładało i jak najwięcej zdrówka!!!!! Dobrej i spokojnej nocki-papa!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×