Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Czasem to mam wszystkiego dość...:O Karlos wczoraj grał wesele, wrócił rano, teraz tez go nie ma bo gra poprawiny, a ja ciągle z Kukusiem buuuuuuuuu Chciałabym czasem posiedzieć sobie sama,a żeby karlos zajął sie małym. Jeszcze dziś w nocy położyłam sobie małego na miejscu męża i widocznie mu to sie nie podobało bo wstawał 2 razy. A ja juz się od tego odzwyczaiłam:( Jerszcze okres mam dziś dostać i pewnie dlatego jestem taka zła, a włąsniwie smutna, a raczej to i to:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika na pocieszenie powiem, że nie tylko Ty jestes smutna. Ja też sama od 6 rano do jutra, mam dość wszystkiego też marzy mi się chwila spokoju w samotności. Co ja mam powiedziec ja wstawałam dzisiaj 8 razy. W dzień natomiast spała tylko 2,5 godziny jednorazowo i na tym koniec, a tak to wielki krzyk ciągle nie wiadomo o co. Natalia daje mi do wiwatu, więc mam ochotę trzasnąć drzwiami. Wczoraj bylismyh nad morzem zjadłam sobie rybke mniam mniam. Kasika głowa do góry ja chyba wariuje po tabletkach anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ty też się nie poddawaj, kurcze czy ktos powiedział, ze bedzie łatwo??!! Buzi dla Izuni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie powiedział, też że będzie cięzko. Cholera zabrzmiało to jak u babci 80 letniej Iza włąsnie leży na podłodze i \"wariuje\" wykapie ją dzisiaj wcześniej bo nie wytrwa do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam doła od piątku 😭 Nienawidzę jak mój mąż wyjeżdza. Żałuję wtedy że zostawiłam przyjaciół, pracę, rodzinę i się przeprowadziłam tutaj. Na poprawę humoru zamówiłam dla Jędrka zabawki na allegro, nie mogę się doczekać kiedy przyjdą. Może jutro będzie lepiej Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ja tez siedzac w domu czasami jest mi smutno ale jeszcze smutniej jest, jak sobie pomysle o powrocie do pracy. Jestem zła bo opiekunka zrezygnowala, powiedziała, że tak jak my pracujemy to za długo, żeby codziennie być z dzieckiem prawie 9 h i że się nie podejmie tego. I znowu jesteśmy w punkcie wyjścia :( Poza tym jeszcze mamy trochę problemów, mąz się zwalnia, bo ma dość swojej firmy i nic nie może znalezc póki co, bo żaden potencjalny pracodawca nie chce czekać na niego tyle czasu a obecna firma chce do przytrzymać do końca października.Chciałabym, żebby chociaż te kilka dni od konca wrzesnia on posiedział z małą, ale z 1 pensji na dłuższą metę to trudno normalnie żyć a wiadomo nasze maluchy rosną i z tym się wiążą coraz większe wydatki. troszkę musiałam pomarudzić, a co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dziś już lepiej :) , zo oknem piękna pogoda więc pójdziemy z Jędrkiem na spacerek. Na razie piję kawkę :) Agneska powodzenia w szukaniu nowej opiekunki i lepszej pracy dla męża 🌻 Mój mąż jak zmienił w lipcu to na razie: kasa bez zmian, i od tego czasu widujemy go co dwa tygodnie :( a miało być dużo lepiej finansowo i nie tylko. Mam nadzieję że niedługo to sie zmieni i jakoś wytrzymam jeszcze te 1,5 miesiąca sama. Najsmutniejsze jest to że Jedrek tak się zmienia, a mąż dużo traci nie widząc go codziennie. Czy wasze dzieciaczki tez już wkładają nóżki do buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KAsika i Sylwia ciesze się , żę u Was lepiej u mnie coraz gorzej ryczałam dzisiaj na dodatek zaczęłam plamić zero libido może to wszystko po tabletach anty. Znouw dzisiaj do lakzrza z Izą ma zapchany nos i kaszle, a na 13 października zabieg z oczkiem ( miałam wtedy jechać do Tarnowa) Joasia i jak udąło Wam się zobaczyć z dziadkiem?? Kasika na co kase wydajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Asmana 🌻 musiałam jechac do banku, kupiłam przy okazji książeczkę kukusiowi, szczotkę do butelek bo mi sie zepsuła, majtki jednorazowe do pieluszek i deserki:0 Oto całe moje Kacperkowe zakupy:D Stara ty sie nie dołuj, szkoda mi cię:( moze poprostu zmień tabletki>>?? Buziaki dla Ciebnie 😘 ,😘 Agnes 🌻 tobie też troche pozytywnej energi śle. Dajecie dzieciom Flipsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Kasika już dodałam twojego szkraba do naszych dzieciaczków.Ostatnio zmieniałam i zapomniałam za co bardzo przepraszam.U nas dzisiaj piękan pogoda około 30 stopnij.Mam nadzieje,że będzie tak do soboty bo chrzcimy Oskara. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj smuta. Nasza Kotka zginęła pod kołami samochodu. Akurat w dniu kiedy Kaj skończył 5 miesięcy. Została u teściów na Dolnym Śląsku i tam miała pola, las, i niestety ruchliwą ulicę gdzie chodziła do kumpli. zresztą jeden z nich tez zginął razem z nią. Była tam przez 3 tyg i wierzę że były to szczęśliwsze dni w jej życiu. pełna wolność ale i miejsce - dom - do którego się wraca. Jak tylko o niej pomyślę to łzy napływają do oczu.... a tak lubiła dzieci..... [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a654428ae6661ab2]http://images2.fotosik.pl/159/a654428ae6661ab2m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina bardzo mi przykro z tego powodu,ja też miałam kotka i musiałam go uśpić bo wredny sąsiad tak go pobił, że ledwo chodził i nie widział na oczy bo złapał mu gołębia. U nas pogoda dzisiaj piękna dopiero co wróciliśmy ze spacerku. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera dzięki bardzo❤️ Mina mi tez niedawno zginął kotek i nawet napisałaś mi wtedy pare słów pocieszenia, wiec i ty si nie martw, to bardzo przykre, ale tak juz bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzis iga miala zdjecia w zlobie, ciekawe jak wyjda. Iga przeszczesliwa jak widzi panie ze zloba, dzis daly jej zupke z mieskiem, troche zjadla ale ona i tak woli mleko:(( Ma maly katarek, ale inhaluje ja, sciagam gruszka, ale malo tego, oklepuje, stosuje masc majerankowa i olibas, mysle ze sza dwa trzy dni bedzie juz ok, ktoras sie pytala czykotos podaje flipsy. Ja malej daje od miesiaca, uwielbia je, a jak fajnie ciamka:)) pozdrawiam ide poodpoczywac, bo mialam dzis 8 lekcji i w tym 5 dyzorow, wiec nogi mnie bola strasznie. elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj większośc dnia spędziliśmy na dworze, mam nadzieję że jutro też będzie tak ładnie. Dostałam dziś e-mail że wysyłali mi dziś zabawki które zamówiłam dla Jędrka, na zdjęciach wyglądają super. Jeszcze cztery dni i mój mąż przyjedzie do domku :D Chciałabym żeby już był piątek :) Elizabetaa fajnie że Iga dobrze się czuje w żłobku, dużo zdrówka dla niej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A dzisiaj ja jestem pierwsza :D .Pogoda zapowiada się piękna. Jeżeli nie umieściłam któregoś dzieciaczka na blogu to napiszczie i nadal czekam na zdięcia.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Asmana🌻 dzięki za pamięć. Niestety nie pojechalismy do Dziadka bo okazało się, że na tym oddziele wszyscy mają biegunkę i oddział zamknęli. Z Dziadkiem jest trochę lepiej, ale stan jest nadal bardzo ciężki. Jedziemy do Niego w ten weekend. Super zdjęcia. A jaki cudny uśmiech. Trzymajcie się Mamuśki pracujące. Elizabetaa🌻 fajnie, że Iga dobrze czuje się w żłobku. Aby tak dalej. Mina29🌻 wspólczuję Ci. Mi zdechły dwa króliki i pozyły tylko pół roku. No cóż tak juz jest. Sylwia_76🌻 no masz rację z tym zmienianiem się Dzieci. No ale chyba nie macie na razie wyjścia. Moja Juleczka od kilku dni zaczęł wkładać paluszki u nóżek do buzi. Jest niesamowita w tym. Jak Je sobie liże a potem wkłąda i ciućka. Agnes_Bdg🌻 mam nadzieję, że uda Wam się jak najszybciej znaleźć opiekunkę. No i ze Mężowi uda się znaleźć pracę. Trzymam kciuki. Miłego dnia. Ja mam na dzisiaj i jutro sporo roboty (Mąż jutro kończy 29 lat), więc nie uda mi się tutaj zajtrzeć. Miłęgo dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowki
dziewczyny poleccie jakas spacerowke na zime-na co trzeba zwrocic szczegolna uwage?dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaa_ 🌼 śliczna ta twoja Małgonia :-) Duzo zdrówka dla malutkiej. wera66 🌼 czy zdjecia przesłac ci na maila czy wystarczy podac ci link do fotosika? Mina 🌼 jestem straszna kociara wiec doskonale rozumiem twoj ból. Buziaki dla ciebie My z Małgosia idziemy dzis do alergologa. Trzymajcie kciuki, mam nadzieje ze to nie bedzie nic powaznego. Miłego, słonecznego dnia. U nas tez powrot lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskie ślepka możesz mi przesłać meilem:jkowalczyk66wp.pl,jak i link do fotosika 🌼 .U nas piękna pogoda nawet sie troszeczki opaliłam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×