Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Pozyczyłam od Majówek słonia, żebyśmy dobiły do 200 strony, Asmana wpadnij do mnie na kawe jak bedziesz w tym tarnowie, bo ty Widze fajna babka jesteś:) .........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ \\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 z przyjemnością, ale ja w Rzeszowie znam jeden kierunek Politechnika bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poznasz inne, kierunek na Łańcut, a potem na moją kuchnie i kubek kawy.(_)`` To jest dymiący kubek jakby ktoś nie wiedział:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zapraszam do siebie duży domek , las dzieciaki beda spały pod rzewkami a my.... popijały gorącą kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za godzinkę kąpie teraz czekam na Sopot.Natalka bawi się z Izulą to ja przyszykuje łóżeczka umyję wanne - bo w wannie kapie Ize a najbardzij lubie wspólne kapiele z nią. Niestety dzisiaj męża nie ma , więc sama się wykąpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Może otworzę tę 200 strone!!! Dzięki za wsparcie mam, które nie muszą jeszcze wracać do pracy. Ja , jak i inne nauczycielki od poniedziałku ruszamy już pełną para.Niestety. W szkole staram się nie mysleć o moim skarbien niestety nie potrafie:-( (jestem w szkole już od tygodnia przez półkolonie) Zaczęłam wprowadzanie nowych produktów od soczków-dotychczas karmiłam tylko piersia. Śmieszne minki Agnieszka robiła:-) Jestem za założenie stowarzyszenia przeciwko teściowym-też swojej nie trawie. Całe szczęście, że Agą będzie zajmowała się moja mama. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczke, mamy mieć gości i musze przygotować co nieco. Kasika 210 tylko rano mu robie, od kiedy przeszłam na sztuczne mleko to od razu zaczoł lepiej przybierać na wadze. Jak poszłam po tygodniu na kontrole wagi to doktorka nie mogła uwierzyć że tyle przybrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy 200 stronkę aby tak do 1000 :D .Co do teściowej to też jej za bardzo nie trawie.Jak Oskar miał ostatnio biegunke to powiedziała,że sobie zmyślam bo dziecko jest takie radosne,że wmawiam mu chorobę , myślałam,że zaraz ją walne i sobie pójdzie ale jakoś mi szybko przeszło.Powiedziałam jej żeby nie robiła ze mnie idiotkibo to jest moje dziecko i wiem co mu dolega.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest 200:) musze sie wiec wpisać ,mała chyba chce oglądać sopot bo wyjatkowo nie chce spać, wiec ja jedna reka pisze , druga za wózek i dodatkowo zerkam na tv własnie leci mój ulubienic sprzed lat -stachurski:D Asmana podaje ci linki do firm http://www.nestle.pl/ne_kontakt_form.asp i rtam gdzie jest pytanie komentarz to popros o próbki http://www.nutricia.pl/klub_napisz_do_nas.php tu tez tam gdzie pytanie to pisz o próbki http://www.hipp.pl/ centrum.informacji@gerber.com ale mi napisali że wogóle nie posiadaj próbek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko dzieki serdeczne za informacje. Moje Pannice śpią od 40 minut ja życze dobrej nocki zmykam spać Buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika własnie czytam porady teściowek i normalnie chyba zaraz spadne zfotela ze s,iechu - synek siedzi obok i pyta mama czemu sie smiejesz do monitora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale sie sprężyłyście! Zaglądam a tu 200 strona! SUPER! Aloiram, Elizabetaa, Anna80 - tyle wypatrzyłam tu nauczycielek - musicie wracać do pracy od września? Czy urlop macierzyński nie zabrał Wam urlopu wypoczynkowego? Ja wracam w październiku bo wykorzystuję zaległy urlop. Mam problem z moją Małgosią. Wezwałam lekarza, bo małą znowu wysypało na buzi. Pediatra jednoznacznie stwierdziła: ALERGICZKA! Musimy robić testy. Przynajmniej na 10 alergenów. Jeden kosztuje 50zł. :-( :-( :-( Nie wiem jak to zrobimy. Poza tym mała przekrzywia główkę i zezuje na jedno oczko, a to może wskazywać na wadę wzroku. Umówiłam się dziś do okulisty na badanie dna oka. Zapisali nas na 3 października! Mam strasznego doła. Moje małe biedactwo. Po tatusiu alergia, po mamusi wada wzroku. Ale ją obdarzylismy. nie ma co... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! mamy dziś święto!200 nam stuknęło!:D! Ja też dostałam dziś paczkę z nestle a zawartość taka jak wspomniały poprzedniczki.Mam problem bo Milena nie chce jeść zupek - wcale. No i czym ja mam ją karmić???Zagęszczam jej mleczko i podaję deserki ale czy to nie mało?Zwłaszcza jak tak marniutko przybiera na wadze? Ania26 super,że z rączką Milenki wszystko w porządku.Z mężem na pewno wszystko się ułoży.Wobec nas teściowa tez stosuje taki emocjonalny szantaż więc znów mamy coś wspólnego ;) Na szczęście nie musze rozpoczynać stażu, doliczą mi tylko 2 miesiące. Joasia79 przykro mi z powodu dziadka...Dzięki za pocieszjace słowa. asmanko Milenka ważyła 3400 po urodzeniu więc całkiem ładnie i przez pierwsze 6 tyg. przybrała 12oo a potem to już było co raz gorzej... Trzymam kciuki żeby z oczkiem maleńkiej było wszystko dobrze! słoneczko27 napisałaś,że przez 5 lat mieszkałaś z teściami a teraz z rodzicami. No więc my też mieszkamy u teściów ale zastanawiamy się nad wyprowadzką ,jesli nic nie znajdziemy to do moich rodziców.Ale bardzo obawiam się reakcji teściowej gdy jej to obwieścimy...A jak to wyglądało u Was???Oj, mam tak samo z trzymamniem małej przez teściową..A kiedy myślę,że mam zostawiać z nią dziecko :O niebieskie oczy niestety ja musze wrócić do szkoły juz od września :(. Nie martw się!Na pewno wszystko będzie dobrze z Małgosią!Milenka też przechyla główkę i podejrzewano u niej alergię (ciągle była zesypana w pierwszych mcach) ale teraz jest już dobrze, wszystko ucichło.Mam nadzieję,że u Małgosi też tak będzie. Napiszcie proszę ile razy dziennie zagęszczacie dzieciom mleczko?I wjakich proporcjach? Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My przez rok po slubie mieszkalismy ztesciami i w miedzy czasie remontowalismy dom ktory kupilismy jeszcze przed slubem,ale mi sie dobrze z nimi mieszkalo ,bo to sa naprawde wspaniali ludzie.Teraz jak do nich jezdzimy,to nigdy nie wracaja sie w wychowanie dzieci,tesciowa zawsze mi sie pyta jak chce cos dac wiki np.ciasteczko itp.liczy sie bardzo z moim zdaniem i nigdy w zyciu mnie nie pouczala...poprostu cudowni ludzie...widze ze wikszosc z was nie moze tego powiedziec o swoich tesciach,a czy jest jeszcze ktos kto ma tez super tesciowa???? Ja sie zastanawiam czy nie zagescic mojego mleka kaszka na noc, bo mala zaczela sie czesciej budzic, a spala juz do rana bez jedzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, juz po najgorszym, nie wiem czy dla mnie czy dla Igi. Mocno to wczoraj wszystko przezylam, bo caly dzien mnie potem mdlilo i bolala glowa a noc byla do kitu, ogladalam sufit. Rano odprowadzilam Jule do przedszkola apotem Ige do zloba, przyjaciolka jechala ze mna, w zlobie spokojnie, pieknie, kolorowo, tylko jest jeszcze jeden taki maly dzidzius jak Iga, reszta juz biega. Po 3 godzinach przyszlam po nia, ale przez te 3 godziny, ciagle myslalam o niej. Jak przyszlam to jeszcze spala ale jak mnie zobaczyla, rzuciala sie na mnie i zaczela szukac piersi, troche pociagla i to ja uspokoilo, smiala sie do pan. Najwazniejsze ze nakarmily ja moim mlekiem, dalam im dluga liste apropo igi, co je, co lubi itp. mnie sie urlop konczyl 7, ale juz teraz woze ige do zloba na pare godzin zeby jej to potem wydluzac, a sam poszlam do pracy, bo mam troche roboty. w drugiej mam wiecj urlopu bo tam jest inny system, kursy itp, wiec tam ide nastepny tydzien na krotko, a potem dopiero pod koniec wrzesnia, tak zeby iga miala juz 6 miesiecy, miala wprowadzona zupke, moze deserek, bo narazie zje po sloiczka zupki ale musi jeszcze do dobic piersia. Przez te wszystkie miesiace sie tak wyluzowalam, nic nie musialam, a teraz zaczyna sie dla nas sajgon. Trzeba wstac, pojechac, odebrac, brrrr. Mysle ze sobie poradzimy, i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Viki to tylko pozazdrościc super teściowej:) Aniu80 moi teście przyjeli normalnie nasza wyprowadzke ,b o przygotowywali sie do niej ok. 2 lata, gdzie w tym czasie rodzice kończyli budowe domu, mieszkamy więć razem ale mamy tak jakby odzielne mieszkanie tylko klatka wejściowa jest wspólna:) Zreszta teście mieszkaja od nas zaledwie 20 minut drogi autobusem, więc tak daleko nie maja Aniu 26 dobrze że z rączka Milenki wszystko ok🌻 Niebieskie oczy dużo zdrówka dla Małgosi🌻 Elizabeta wytrwałóści🌻 Odnisnie teściów to ostatnio tęściowa przywiozła soczek dla wnusi -jabłkowy, jak posmakowa lam to sam miód wiec ten soczek a raczej syrop nadawał sie tylko do rozcieńczenia 1:10. Mowie więc że jset za słodki ona na to że tylko troszke cukru dała, 2 dni wczesniej mąz przywiózł mi jabłka z których robiła ten sok - kwaśidła że aż buzie wykrzywiało więc tylko sobie wyobrażam ile tam było cukru. Stanęło na tym że powiedziałm że soku małej nie podam - to sie obraziła, a syrop rozcieńczałam synkowi:) Pozdrawiamy i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 80 moja Iza ważyła 3500 a waży 6420 niewiele więcej od Twojej Milenki i lakarka wcale nie powiedziała, że za mało przybiera, więc głowa do góry na pocieszenie powiem, że moja starsza córka (była chowana na flaszce) przybierała miesięcznie 10-20 dag miesięcznie i wcale nie jest chudzinką owszem jest szczupła, ale nie będzie w przyszłości płakać, że jest gruba). Wróciłam ze spacerku teraz zasiadm na kafe popijając kawke, obiad się gotuje po obiedzie na spacer jeśli nie zacznie padać. Renolka dzięki za zdjęcia Twoja niunia to istny cukiereczek. W poniedziałek Natalka do przedszkola, no zobaczymy czy tam też będzie taka odważna. Viki pozazdrocić teściowej , ale mi trudno uwierzyć, żę istnieje na świecie :dobra teściowa\" bez urazy:):):) My od razu mieszkaliśmy sami na swoim i życzę tego wszystkim. Niebieskie oczy a na co jest uczulona Małgosia?? Czy dopiero będziecie to sprawdzać?? Ja dzisiaj zamieniłam gondole na spacerówke , bo ju ledwo sie Iza mieściła. Wera torszke spóxnione, ale za każdym razem wypadało mi z głowy super wyglądasz w tej fryzurce zdecydowanie lepiej niż poprzednia fryzura. Jak ja sie cieszę, że od dzisiaj jestem na urlopie wychowawczym a z drugiej strony chciałabym iśc do pracy do ludzi, bo żyję jak dzikus od 5 lat w domu:(:( Kasika1 zołzo gdzie jesteś??Wczoraj nadrobiłas na cały tydzień?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Już po spacerku,dzisiaj Oskarowi podam poraz pierwszy Bebilon 2 aż się boje.Mam nadzieje że mu podpasuje.Od kilku dni nienadążam zmieniać mu bluzek tak się slinji. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana 🌼 sam zabieg przepychania kanalika trwa krótko może około 3 min. z tego stresu to dokładnie nie wiem. Zabierają Ci dziecko i przynoszą tak spłakane że nie wiesz jak je utulić. Lekarze mówią że to nie jest bolesne tylko dziecko płacze bo jest mocno przytrzymywane. Na zabieg przyjechało bardzo dużo dzieci, okropny widok zapłakanych matek brrrrrrrr. My teraz czekamy czy wszystko jest OK za 2 tyg. na kontrolę. A Ty gdzie jedziesz na ten zabieg, bo ja już szukałam lekarzy w W-wie ale oni właśnie polecali tego lekarza do którego właśnie chodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Dzieki bardzo za słowa otuchy. Jak moi Rodzice pojechali w piątek do Starachowic to się sporo wyjaśniło. Ma bardzo rozsianego raka w płucach i mozliwe, ze kości tez już są zaatakowane. Poza tym ma cukrzycę (i dostaje cztery razy na dobę insulinę). Ma połamane kości biodrowe z rozpryskami, więc nic Mu z tym już nie będą robić i nie będzie już przez to chodził. Stan się poprawił i co najważniejsze poznał moich Rodziców. Więc jest bardzo wyraźna poprawa. Wczoraj byliśmy na ślubie naszych Znajomych. Mieli ślub w samo południe. Ładnie wyglądali i spotkaliśmy paru Znajomych nie widzianych przez parę lat:) Po południu byliśmy u Męża Brata i Jego Żony na 1 rocznicy ślubu i Ich imieninach. No i wróciliśmy trochę zmęczeni. Fajnie, ze dotałyście jakieś paczki. Ja po wysyłałam i teraz czekam. Agneska.pop🌻 cieszę się, że jesteście już po zabiegu. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie tego powtarzać :) Super zdjęcie!! Asmana🌻ja szczerze mówiąc jak wprowadzałam jedzenie w 6 miesiącu Agnieszce, to bez kaszek bo też tak jak Iza miałą skazę białkową. Dopiero jak przestałąm karmić piersią to wprowadziłam. A teraz to już wogóle nie wiem jak bedszie bo Juleczka ma chyba tez skaże i białkową co gorsze glutenową. A u Izuni pewnie lada dzień ząbki. No to gratuluję:) Mam nadzieję, że Natalka będzie zadowolona z przedszkola:) W szpitalu w którym ja rodziłam też dostaliśmy dwa pudełka niebieskie pudełko skarb malucha i pudełko dzidzuś. Kasika1🌻 no widzę, że niezłe szaleńsrwa u Was odchodzą :) Słoneczko27 gratuluję zbliżających się ząbków:) Niebieskie_oczy🌻 powiedz mi na jakie testy Was skierował pediatra. Z krwii? Potrzebne jest skierowanie? A nie da się zrobić tego na NFZ? Nie martw się z tą wadą wzroku. U Agnieszki też wszyscy mówili, że zezuje, a okazało się, że to jest taki chwilowy zez, który czasem Jej się robi jak spojrzy i to nie jest choroba. Viki2 🌻 moja Teściowa też jest w porządku. Też jak Agnieszka chce np czekoladkę, to każe zapytać się Mamy i dopiero Jej daje. Wiadomo, czasami mnie wkurzy, ale tak samo czasem moja Mama mnie czymś zdenerwuje. Elizabetaa🌻 dobrze, że już pierwszy dzień za Wami. Trzymaj się dzielnie :) Miłego dnia. Mój Mąż dzisia na 10 musi iść do pracy i nie wiadomo o której wróci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie i ich skarby! Choć dlugo mnie nie bylo to systematycznie Was czytam, dużo zdrówka dla Waszych pociech! U nas po staremu, no byliśmy na szczepieniu, Oliweczka waży 8! kg, normalnie az sie przestraszylam, lekarka mnie uspokoiła bo cały czas jest w jednym przedziale siatki centylowej, a cóz z tego ze w tej górnej granicy:) Za to jest bardzo długo ma ponad 70 cm wiec wszystko ładnie sie rozkłada:) Poza tym zdrowa a martwiłam sie bo my z mezem troszke osmarkani chodzilismy pare dni, na szczescie omineło ja to wielkim łukiem:) Nock, no cóz czasem lepiej czasem gorzej, ale juz jestemspokojna dawniej bardziej nerwowo na to reagowalam ze budzila sie np co godzine do 24 a pozniej juz niby spala do 6. Ostatnie nocki spoko, od 20 do 6 z jedna małą pobudka na zmiane pozycji. A jesli chodzi o mnie, to mama malego dola. Waga stoi w miejscu:( Nie jesm zbyt duzo, waga z przed ciazy prawie wrocila, jeszcze 3 kg, ale figura normalnie szok, brzuch jak na 4 miesiac ciazy:( Do cwieczen nie mam motywacji, moze sil...Nie wiem co robic, jak zabrac sie za siebie, ten dol tez troche odbija sie na dogadywaniu z mezem....ikarmie piersia myslalam ze szybciej odzyskam forme, co do jedzenia to nadal dbam o to zeby razcej jesc gotowane np mieso na obiad...malo , tlustego a to ...moze to te ciasteczka. Pozdrawiam i zycze milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7000........68.........4 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......5 m-cy aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7000.........68.........17 tyg. Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............7700........69........4,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8170 .........??.... 4m.i 18dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............8000..........71........4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7300...........???.......4 m-ce i 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×