Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Mocno długo mnie nie było kurdę mój Brajan ma aką alergie pokarmową że prawie ma astmę. Jest uczulony chyba na wszystko może jeść tylko ziemniaki, ryż i marchewkę normalnie tragedia. A on biedaczek tak płaczej jak widzi kotlecika albo kiełbaskę. Byłam u jednego alergologa i póde do drugiego co on na to.Testy z krwi wyszły bardzo wysokie. Muszę mu robić 3x dziennie specjalne inhalacje.Na poczatku codziennie płakałam, tak mi go było szkoda ale teraz zbieram siły i trzeba bardz pilnować diety. A to najnowsze zdjęcia mojego Kitka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fb7f41953a573a9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c17d9e1cbd01497.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska no niezle nieżle z tą wagą u Was:):) to już czujesz że nosisz dzieciaka na ręku. Dodać jeszcze te wszystkie bety:P Kasika jejku jak Ty masz dobrze, chociaż nie chciałabym takiego \"słodkiego\" męża , bo ja uwielbiam ciasta i nawet nie chcę mysleć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska to Ci serdecznie wspólczuje i Brajanka szkoda- trzymaj się dzielnie, i dobrze, że już sie troszke pozbierałaś. Jak sie objawia ta alergia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) witaj Agneska , fajny Twój Brajanek , szkoda że nie moze jeść tego co chce , zdrówka dla niego🌻 Asmana super że usg wyszłko ok. zrowia dla dziewczynek🌻 Kasika ja tez bym chciała żeby mój mężus piekł a, on upiekł tylko pysznego murzynka ale tom było jeszcze w narzeczeństwie , teraz czeka aż ja coś upichce:) Wera fajne zębule ma Oskarek i ślicznie gra na organkach, Martynia tez czasmi pogrywa🌻może założą orkiesrtę???? Joasiu znam sporo ciast ale nie mam zytnio czasu , gdyz Marynia jest bardzo absorbująca:)udanych imienin🌻 Agnes to Julka upodobała sobie fajna stacje;) Aniutka to widze że Tosi tez sie nie spieszy do stania na nóziach ,ale myslę że nie ma sie czym martwic jeszcze przyjdzie czas że nie nadązymy za naszymi dziewczynkami:D A Martynia słucha właśnie przebójów dla przedszkolaków i pdryguje na dywanie:) Pozdrowionka i miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kacpi kończy dziś 7 miesięcy :) :) :) Joasia79 i Kasika dziękujemy za życzenia :) Kasika twój Kacperios rzeczywiście super wygląda w tym czepku :) My też chcieliśmy chodzić na basen ale póki mój Kacpi ma ZUM niestety musimy poczekać. Do szpitala idziemy 4.12. Rano mamy się stawić na izbie przyjęć Oddziału Nefrologii Dziecięcej. W tym dniu zrobią mu badania krwi i pobiorą mocz gdzieś ze środka ale nie wiem jak i czy z pęcherza czy z cewki. We wtorek 5.12 Kacpi będzie miał USG a 6.12 najważniejsze badanie - cystografię. Na to badanie czeka się bardzo długoo i są zapisy. Terminy do końca roku są już wszytskie rozpisane i mielibyśmy dopiero szanse w nowym roku i to też nie wiadomo czy w styczniu czy jeszcze później. Udało mi się jednak porozmmawiać w poniedziałek z lekarzem, który akurat zastępował ordynatora i on wcisnął nas na 6.12. Nie wiem jak to zrobił ale nie ważne, ważne że Kacpi będzie miał zrobione to badanie tak szybko. A tak wogóle, to jak zadzwoniłam w poniedziałek czy możemy przyjechać na oddział to jakaś strasznie niemiła pani doktor spuściła mnie na drzewo, że nie ma miejsc w szpitalu a poza tym jak Kacpi ma akurat teraz bakterie to oni takiego dziecka nie przyjmą na badania bo to najpierw trzeba wyleczyć. Na szczęście nie miała czasu by ze mna dłużej gadać i przełączyła mnie do tego faceta lekarza, który jednak znalazł dla nas miejsce. Nie wiem jednak czy będę miała łóżko czy przyjdzie mi te kilka dni i nocy spędzić na krzesełku przy łóżku Kacpisia. Niby na oddziale może być matka z dzieckiem ale maja tylko kilka łóżek i jak jakieś będzie wolne to je dostanę a jak nie to niestety tylko krzesełko. No ale trudno, trzeba będzie wytrzymać bo samego go w tym szpitalu nie zostawię tym bardziej że jeszcze karmię trochę piersią a poza tym te badania nie będą przyjemne. Mam nadzieję że za 2 tygodnie będziemy już wszystko wiedzieć. Agneska.pop szczerze współczuję Brajankowi i Tobie. Taka alergia pokarmowa prawie na wszystko to tragedia i przeciez testów na wszystko nie robiłaś wiec kto wie na co Brajanek może być jeszcze uczulony. Każda nowość na którą jest uczulony będzie powodowała nieprzyjemne dolegliwości u malucha. Biedne te nasze dzieciaszki. Wczoraj moja przyjaciółka dzwoniła do mnie i jest w podobnej sytuacji co Ty. Zrobili tydzień temu testy i jej karol nie jest uczulony tylko na kurczaka i na ryż reszta pokarmów wyszła dodatnio a to tylko jeden test i jedna mała grupa pokarmów. U niego objawy były różne czasem wysypka, czasem rozwolnienie i ból brzuszka. Ostatnio dostał straszną wysypkę przy jaderkach i wiece co, to też jeden z objawów alergii. Zjadł coś na co jest uczulony i w moczu później to wyszło. Biedaczek w nocy nie mógł spać, w dzień nie mógł sie na niczym skupic tylko cały czas sie drapał. Skąd się biorą te paskudne alergie u dziciaszków ... Rany ale sie rozpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dawno nie pisałam ale jakoś nie miałam nastroju i nie chciałam Was zarażać moją chandrą. Ostatnie dwa tygodnie nie były dla mnie miłe, umarła babcia mojego męża, miałam potworną migrenę a w moim małżeństwie ostatnio panuje chłód. Asię obsypało po ziemniaku więc teraz jeszcze ostrożniej wprowadzam nowości. Po ponad półrocznym siedzeniu w domu z małą postanowiłam, że muszę mieć jakieś zajęcie poza domem i jutro pędzę zapisać się na angielski. Asię będę zostawiać z moją mamą. Teraz poczytam o czym pisałyście ostatnio a później może jeszcze coś napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze u niektorych tez nastroje depresyjne.:((( U nas na slasku kolejna tragedia, napierw katowickie tarig, potem spierc mojego uczna a teraz to:( bezsensu, na dodatek dzis byl pogrzeb ojca jednej z uczennic. Nie pierwszy... napije sie piwa i pojde spac, bo smutek ogarnia mnie, jak ktos umiera to przypomina mi sie grzes, jeden z moich uczniow, , najlepszy w szkole, bsytry inteligentyn, poprostu swietny i w wielka sobote zmarl, codziennie wstaje i mysle o nim, przechodze korytarzem i zastanawiam sie dlaczego nikt nie pamieta. codziennie jezdze droga gdzie zgina i odrazu zwalniam, stawiam znicz w chwilach smutku i nie moge obedzic sie od mysli o nim, czytam bloga jego mamy, i biegne sprawdzac czy dzieci spia i czy wszystko z nimi ok, ide spac, bo nie ma nastri\\oju, kolejne in vitro czeka przyjaciolke, nie moge patrzec jak cierpia i walcza o to dziecko, serce mi sie kraja. Milego wieczory dziewczyny, ide sobie poplakac buzka elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem pierwsza!! Więc to ja muszę Was obudzić: POBUDKA! Od tygodnia Kacpi robi kupę na nocnik:P Agnes_Bdg 🌻 To się mała nasłucha rerigijnej stacji.. Tylko, żeby nie zaczęła mówić Rydzyk, tzn. ojciec Dyrektor:D aniutka 30 🌻 Kacpek miał normalny czepek, tylko mu troszkę z tyłu związałam. Joasia🌻 jak się sprzątanie udało?? agneska.pop 🌻Zdjęcia śliczne, ucałuj biedaka od ciotki Kaśki, strasznie mi przykro namęczy sie biedaczek, a co może jeść?? Róża🌻 i jak wyniki?? Co do mojego Karlosa, to on z gotowania to tylko jajecznica:P za to piecze swietnie, ale jak większośc facetów jest leniwy i trzeba się go naprosić, żeby coś zrobił. Asmana🌻 ty sie nie przejmuj, że nie masz ochoty na sex, ja jak wreszcie ułoże malucha, posprzątam, zjem coś to padam na twarz i marzę tylko o spaniu. To normalne słoneczko🌻 to jakich przebojów słucha Martynia?? SYlwia27🌻 trzymamy kciuki za zdrowie naszego imiennika, bedzie dobrze😘 SEREK🌻 JA TEZ MAM CZASEM OCHTE ZOSTAWIC TYO WSZYSTKO I WYJSC GDZIES. Elizabeta🌻:(😭 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wredna małpa tez sie pojawiła:)) - mam na mysli oczywiście KAsike:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, włączyłam TV i takie smutne wiadomości od rana :( Za oknem słoneczko ale dzień taki smutny :( Biedne te rodziny i te wszystkie dzieci co ojców straciły ... niesamowita tragedia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już musiałam położyc małego, Sylwia u nas pochmurno, ale smutno tak jak w całej Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chociaż jedna:P A co z Werą?? Opija te wszystkie , duże zęby?!:D Daj jakiś pomysł na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kiełbasy:P Muszę się wybrać do sklepu, ale taka brzydka pogodai mi się nie chce. Jak tata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nic konkretnego mama miała do mnie dzownic po 10 i milczy. Ja Ci dam kiełbaske do wyboru do koloru:) Moja Iza na balkonie śpi niech sie dzieciak wietrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja białą poprosże. Kacpi śpi, ale też muszę go przeiwetrzyć. Wczoraj robiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywny, już się zastanawiałam jak dam sobie radę z dwójką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kochana dla Ciebie będzie biała. Oj dałabys rade z dwójką byłaby super róznica wiekowa. Ja na Twoim miejscu od razu bym o drugie sie starała, bo nam nie wyszło, ale sie doczekaliśmy w końcu Izulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero jak bedziemy na swoim, bo narazie nie ma miejsca na drugie łóżeczko:P Idę kochana na te zakupsy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mój Kacpi zasnął i mam dziś taki dzień że pogadać mogę to Kasika na zakupy poszła :( A Asmana też pewnie obiad pognała robić. No nic to i ja idę zupkę Kacpisiowi ugotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×