Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Roza wiem czasami też tak mam .Jutro juz bedzie lepiej. Niestety dzieciaki trzeba zrozumieć bo nie potrafia nam powiedziec co im dolega, a nie jest to proste. Iza tez dzisiaj w nocy dała popis i nie wiem dlaczego , ale teraz śpi na balkonie od godziny, więc mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam ze ja jedna Asmana kochana ja lece bo Mjka jest okropna:( moze zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Od rana nie mam czasu, bo teśiowa robi pożegnanie(odchodzi na emeryture) i zgadnijcie kogo poprosiła o pomoc w przygotowaniach?! MNIE!!:O Jak zwykle... I tak od rana latam Mnie mąż wymeczył:D A potem wymeczył mnie syn, wstał o 2.30 i do 4 kolędował:( Może zęby na górze idą:!? ja tez się czuje zaniedbana jakaś taka, brzudka i gruba:(:(:( Jeszcze dzis jak rozkładałam to żarcie u teśćiowej w pracy to jej koleżanka mówi:\" Oj Kasia, przytyło ci sie po tej ciąży😭 😭 normanie płakac mi się chciało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika Ja to bym wystawiła język tej kobiecie, albo powiedziała że mi to nie przeszkadza że jest mnie więcej:) Ja sobie popijam drineczka i pakuje się :) Cisza tu jak makiem zasiał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 dzieki za komplement na temat moich wlosow.Jutro ide do fryzjera poprewic grzywke tzn.bardziej wycieniowac zeby bylo bardziej widac te ciemne wlosy spod spodu.mnie tez denerwuja uwagi innych na temat mojej wagi ,tylko ze mi kazdy mowi,Boze jak ty schudlas ,jedz wiecej bo wpadniesz w anoreksje itp.A ile wazysz kasika???????? Mikolajem byl u mamy moj tato a w domu moj kolega sasiad.Wiktoria byla w siudmym niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, my juz dzis po spacerku, jak fajnie, przypomina mi sie macierzynski, gdy calymi dniami chodzilam z Iga na spacery. Ale juz niedlugo ferie zimowe i conieco powtorze. Przez tyle miesiecy nie chodzilam po miesice ze jestem w szoku, tyle sklepow sie pozmienialo. Zrobilysmy zapasy zupek i kaszek. Do ubrania nie ma co kupowac, bo waga mi szaleje, ale z tendencja do gory:((((, ani diet stosowac bo karmie ani ziolek, jedyne wyjsce to cwiczyc, ale wieczorem jak juz pozbede sie dzieci spac to mi sie poprostu juz nic nie chce. Zreszta kazda wymowka jest dobra. Trzeba ograniczyc zarcie, to jedyne wyjscie. Ach...... Ide bo zaraze sie humorem depresyjnym, ale kiedys trzeba bedzie sie zmobilizowac.... Rybka, jak na tym forum bylam tylko pare razy, dlugo czytalam, bo nie mialam sily pisac, za dlugo sie staralam i nie potrafilam o tym rozmawiac, ale dolaczylam do was jak mi sie udalo, ale to bylo dawno temu:)))ale jak to sie mowi wymienilysmy uprzejmosci hiii buzka elizabetaa renolka gdzie jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia Kacperek śliczny chłopaczkem ... Iza własnie wcina ser żółty... Gdzie sie podziewacie?? Wera wykupuje chyba całą Srode Wielkopolską:) - dobrze pamietam ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asmanka ❤️ za komplement dla Kacpisia :D Twoja Izunia też śliczna dziewczynka a ja patrzę na te zdjecia gdzie tak pięknie raczkuje to już nie mogę się doczekać kiedy Kacpi zacznie tak zasówać :D Asmanka życzę dużo zdrówka 🌻❤️ i by rehabilitacja pomogła twojemu kręgosłupikowi bo Izunia rośnie i robi się coraz cięższa więc kręgosłup potrzebny :) Na jak długo wyjeżdzasz ?? 🌻 Aniutka zdjęcia super a grzyweczka extra !!! 🌻 Słoneczko, dziękuję za pamięć i troskę o zdrówko Kacpra. Kaszel już słabnie chociaż nadal się rwie i jest mokry. natomiast katar cały czas gęsty i nos wiecznie zapchany :( O tej szczepionce nie słyszałam ale jak wrócimy do domu to muszę podjechać do lekarza i spytać o to, bo juz ponad 3 tygodnie walczymy z tym katarem :( 🌻 Kasika, Wera i reszta ja również mam kilogramów na plusie co mnie zaczyna martwić, dlatego od 2 stycznia biorę się za ćwiczenia i za zdrowe odżywianie :) 🌻 Aniu26 bardzo mi przykro :( Mam nadzieję że Nowy Rok będzie dla Ciebie jeszcze lepszy niż ten i że znajdziesz drugą kochająą osobę bo teraz już przecież jedną masz. Swoje cudowne dzieciątko :) A to dla ciebie 👄 🌻 Kasika czekamy na zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waże 59-60 kg i wzrost 168 ale wcześnuiej lepiej wyglądałam:( Ale w du... to mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia zdjecia sliczne:) Asmana masz w tarnowie internet?? bo tesknic bedziemy... Aniutka a ty gdzie?? Wera to pewnie je na zapas bo od nowego roku WIELKIE ODCHUDZANIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia jade na tydzień Kasika mam internet w Tarnowie , ale nie będę miała czasu na niego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 9:10 mamy refabilitacje Izy a po niej w droge:):) dzisiaj sie juz pożegnam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dopiero mąż mi udostępnił kompa Asmanka i Aniutka dzięki za życzenia dla Martyni No i właśnie dziś zaserwowaliśmy jej pobieranie krwi i wyorażcie sobie nawet nie pisnęła , patrzyła tylko swoimi oczkami na panią pilelęgniarkę , nie wiem czy to dlaego że pobierali jej z rączki , czy taka fachowa pielęgniarka czy może po prostu Martynia taka dzielna dziewczynka:) - chyba to ostatnie:) Asmanka , skoro jutro wyjeżdzacie to dla Izulki która kończy jutro 8 miesięcy duzo zdrówka i udanego pobytu w Tarnowie[ kwiat]🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kasika Tynia też spała na brzuszku dopóki nie zapakwałam jej w spiwoerk , teraz tylko na boczku lub pleckach:) a co do wagi to wcale nie ważysz dużo ja przy 164 waże ok 56-58 , a to Cie teściówka wykorzystała;) Sylvia superanckie zdjęcia a to przy stole z tym kieliszkiem - zajefajne:D jeszcze raz dużo zrówka dla Kacpra żeby ten katar przepadł na zawsze:) Elizbetka fajnie ze czujesz się jak na macieżynskim:) u nas ferie dopiero w połowie lutego ( nie lubię tego rannego wstawania i zaporowadzania Matiego do szkoły)- ale doczekam sie :) Roza co do plaży do zapraszam do Gdańska - latem bo teraz to tak nie bardzo kłaśc się na plaży:) ja tez mam czasmi dośc karmienia zwłaszcza że Tynia budzi się do cyca po 3- 4 razy nocy Rybka my juz mamy 2 dzieciaczków więc mam nadzieję ze nic się nam nie powiększy;) Wera jak zakupy:) Dobra zmykam , jutro musimy jechac kupic wózek Tyni bo w tym starym siedzisko się popsuło i nie ma pozycji siedziącej a Tynia na spacerach ani myśli leżeć :) Udanego reszty wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko dziękuje w imieniu Izulki:) Ja Wam wszystkim gdyby już nie zajrzała, życzę szampańskiej nocy sylwestrowej(zwłaszcza Tobie Kasika:P:P), zabawy do białego rana usmiechu bez liku i aby ten nowy rok był lepszy od tego co przemija...Ania26 Tobie wielkie ❤️ Buzka wielka pa,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×