Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Sa przyjecia do urzedu miasta i co bede czekała może akurat:) a mi jedynie praca biurowaa odpowiada , bo inna nie ma szans:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zdrugiej strony dostać się na państwową posadę to praca na ho, ho, ho... też ma swoje plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jak to w budżetówce 1000 zł co do sklepu pójde zapieprzać za jeszcze mniej. ja mam problem bo nie mam co z dziećmi robic popołudniami ,więc jedynie taki system pracy mi odpowiada musze do nich się dostosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Tynia zasnęla dzis po raz3 co nie często się zdaża Rybka fajowa sukienka Asmanka ja mam gdzies jakąs książke z listami więc jak znajde to napiszę , no i powodzenia , będe trzymać kciuki:) Wera ja uwielbiam fasolkę ,ale pprosz ewtedy gdy przestane karmić :) Sylvia no tak nie ma tak dobrzes koro spał całąnoc to teraz musi mamie dac poczuć że ma synka:) Zmykam sprawdzić jak Mateusz odrobił lekcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka, to czeka nas samotny wieczór Nie lubie jak wychodzi rano i wraca w nocy, wtedy Jędrek go nie widuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia u mnie jest to przez tydzień... Niby sie przyzwyczaiłam do samotnych wieczorów, Natalie wychowałam praktycznie sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami czuje się jak samotna matka :( U mnie jest różnie zależy na która godzine idzie do pracy, jak idzie na pierwszą zmiane to i tak wróci prawie tak jak by wracał z drugiej :( najlepiej jak idzie na druga bo wtedy wraca zazwyczaj godzine później niż powinien. Mam nadzieje że od lutego to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany aniutka 30 ale byłaś szczuplutka,a ile teraz masz w pasie????????Ja mam 68 a brzuch płaski jak deska,to sobie wyobrazam jaki ty mialaś.Kilka brzuszkow co wieczor i bedzie taki jak wczesniej. rybka extra sukienka i niedroga, jak ja szukalam na sylwestra na allegro to nie bylo takiej.nie zastanawiaj sie tylko bierz jak ci sie podoba. oliwia juz spi od pol godziny,spala dzisiaj tylko raz ale za to 3 godz.Na razie jej sie nie pogarsza a nawet jest juz lepiej.Przespala dwie ostatnie noce to pewnie nic ja nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia i Asmanka a mój wróci ok. 23:30 :( nie lubie jak chodzi na popołudnie )a dodatkowo tak jak dzis i w czwartki to jeszcze przed praca chodzi na anglelski tak wię cnie ma go od 8:O0 i tak do konca czerwcadołańczam sie wiec do grona samotnie spedzających wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to jest nas juz trzy :) Tomek wyszedł dziś z domu ok 7:30 i tak będzie do piatku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki, padam na przyslowiowy ryj( przepraszam za slownictwo) dzis u nas byla wspaniala trojak pana G, masakra, nie widze sensu tego, wieszkosc zreszta tez, takie to na pokaz ze bylo, ze sie zrobilo no i oczywiscie ze nic z tego nie wyniknelo:)) A sukienka super, taka bardzo sexy:))), no ale trzeba mniec do takiej figure, ach.... Fajnie ze sie ktos przylacza do moich \"6\" weidera, naprawde sa bardzo fajne cwicznonak, ale podejzewam ze jak nie uda mi sie zrzucic brzuszka to kaloryferek bedzie pod tluszczykiem:)) A w budzetowce to najlepiej pracowac, i wydaje mi sie ze optymalnym zawodem dla matek z dzieckiem jest szkola, duzo wolnego, normowany czas pracy, oczywiscie zarobki sa jakie sa, ale jak ma sie staz pracy, dodatki, nadgodziny i jeszcze zalapie sie na druga posadke to wychodzi sie bardzo przyzwoicie. Z drugiej strony praca w gimnazjum jest ciezka, bo taki cielency wiek, ale jak ktos lubi walke z ciaglymi wiatrakami to polecam:))) No a moje dwie corcie juz spia, dobrze sie czuja, juli to bylo takie dziwno jednodniowa goraczka a dzis jak skowronek. Iga dzis cala czas robi brum brum:) lobuz jeden kochany❤️ wpadne do was pozniej jak nie zasne, ide z psem, potem boja magiczna szostka weidera i oczywiscie herbatka i kremik, staly zestwa wspierajacy mnie i podtrzymujacy na duchu:))) ale gadula ze mnie ide ide e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wychodz o 5:50 a wraca 23:20 tak mniej więcej i czasami sie przedłuża. ale co my biedne kobity zrobimy ??NIC musimy sobie radzić... Jutro Natalia ma bal... Elizabetaa i ja od dzisiaj robie \"6\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka myślałam raczej o jakiejś firmie prywatnej i pracy biurowej, u nas dziewczyny w biurze źle nie zarabiają i pracuja od 8.30 do 16,30 Sylwia no tak to jest ja czasami też tak się czuję :( ale napewno rzadziej niż wy :( oj Viki nawet nie chce mierzyć rano jest w miarę ale wieczorem to 4 miesiąc ciąży :( Elizabetka pewnie że to fajna fucha bo wakacje wolne i ferie :) moja mama była przedszkolanką więc całe wakacje miała wolne :) Asmanka a ma jakieś przebranko na ten bal? ale ci zazdroszczę ja sie nawet nie zabieram za te ćwiczenia bo będą siedzieli i się ze mnie śmieli a i tak dłużej niż 2 - 3 dni nie wytrzymam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wszystkie oglądaja M jak miłość a jak ja pójdę to sie rozgadają :( dobrej nocki i miłego wieczoru samotnie spędzającym go mamusiom :) szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffff, zrobione cwiczonka, a jak tam u was leniuszki, kasik co jest czwiczysz czy wbilas pupe przed telewizor????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie samotne, mój mąż też dziś póżno wrócił :( pracę ma teoretycznie od 8-16 (ma swoją firemkę ale pracę 5 dni w tygodniu wykonuje w siedzibie swojego największego klienta) a wychodzi z domu o 6:30 i ostatnio wraca o 21:00 albo i później. A jak tam skończy wcześniej (17-18) to jedzie jeszcze do innych klientów :( Tak więc jest nas samotnych tu coraz więcej. Aniutka ja mam ten sam problem co Ty tzn. brzuch i u mnie do tego jeszcze uda :( góra jest OK chociaz właściwie górą mogło by po ciązy być zdecydowanie więcej ;) Aniutka którego kremu Avon uzywasz ?? Ja zajmuję się avonem i teraz mam ten anew liftingująco-wyszczuplający brzuch i pośladki. Mam dopiero pierwsze opakowanie więc nie wiem jak działa ale z tego wcześniejszego nie byłam za bardzo zadowolona. Pare lat temu tzn. jakieś 2-3 ten zupełnie pierwszy żel był super. Wchłaniał się szybko, tak fajnie szczypał i dawał efekty a te się wchłaniają i wchłaniają a efekt jak dla mnie mizerny :( Co do nocnika to ja też chyba poczekam jak Kacpi zacznie chodzić tym bardziej ze teraz to kupe robi zazwyczaj podczas snu wiec trudno było by go sadzać na nocnik ;) Chciałam tylko się zorientować czy któraś jeszcze sadza dzieciaszka. Mam juz wydrukowaną "6" i jutro z samego rana zaczynam działać :D Teraz lecę pod prysznic bo jeszcze głowę muszę umyć. Dobranoc kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po 22, a mojego męża jeszcze nie ma :( Jędruś śpi, prysznic już wziełam :) Próbowałam dziś robić \"6\" ale to chyba nie dla mnie :( Jutro idę odebrać wyniki Jędrka ciekawe czy furaginum pomogło. Dobrej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka udenej zabawy dla Nati❤️ Ja też zmykam , pobiegałam troche po kafe (marcówki 2006 są dpoiero na 201 stronie) Buziaczki i dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka mój mąż chyba wróci tak jak twój ok 23:30 Ania26, Ania80 co u Was odezwijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×