Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

🖐️ Zdjęcia dzieciaczków cudne,wasze córcie są bardzo duże i Martynka i Izulka wyglądają jakby miały 2 latka super :) Co do teściowej:to po ostatniej kłótni zamknęła swój dziób,nic nie mów, a ja też z nią za bardzo nie rozmawiam staram się być od niej jak najdalej. No w końcu to jej wnuczek niech mu kupuje ubranka,stać ją na to,jak ona co dziennie wydaje co najmniej 200 zł na pierdoły . Basen napompowany woda stoi ale pogoda do kitu. Idę gotować zupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Joasiu córcie jak zawsze pieknie wyglądaja:)mój paluch juz ok:D a u Tyni z jedzeniem znowu zastój, ale co zrobić , czuje jak na wadze przybiera , zastanwaim się tylko po czym??????? a co do naszych przyszłych ziciów to fakt - biedni będą:D a co do Matiego to cały poniedziałek byłam w szoku że pojechal i to bez nas - rodziców:0 i dzięki za miłe słowa 🌻 Asmanka ale Ci córy urosły przez wakacje:)a Izulka robi się podobna do Natalki:) Wera dzięki🌻dobrze że teściówka się uspokoiła:P a skoro może to niech rozpieszcza Oskarka:) Buziaki , lece bo Tynia jak widzi że siedzę przy kompie to zaraz też chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻 superowskie zdjęcia❤️. Ale Natalia jest piękną małą Kobitka😘. A z Izuni też super lacha😘, zwłaszcza na wybiegu:). A potwór kapitalny. Fajowskie jest to z umorusoną Izunią:) Ale fajne kaloszki:) Wera🌻 no to chyba dobrze, że Teściowa się zamknęła:). A z tym kupowaniem masz racje:) Słoneczko🌻 dziekuję w imieniu dziewczynek❤️. Dobrze, że z paluchem już lepiej:) Najważniejsze, ze Tynia przybiera na wadze❤️. A z tym jedzeniem napewno znów wszystko wróci do normy. Wczoraj byłąm z Agnieszką u kosmetyczki i zdjęła Jej te pierwsze kolczyki i założyła nowe:) A potem pojechaliśmy dwoma autobusami do Prababci i Pradziadka. Tam też była Babcia, czyli moja Mama. Po obiedzie z Babcią i Pradziadkiem poszliśmy na dwugodzinny spacer na plac zabaw. Wróciliśmy po 18 i zaraz przyszła do mnie Przyjaciółka Sąsiadka z życzeniami i prezentem (wczoraj miałam imieniny). Nie spodziewałam się tego:). Bardzo miło mi było. Serek🌻 a Twoja Asia nie miała wczoraj imienin? Jeśli tak to wszystkiego najlepszego😘🌻😘🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Joasiu, Asmana i Słoneczko zdjęcia sliczne, nie mogę odżałować, że nam aparat siadł:O Słoneczko jak czytam o Tyni to zupełnie tak, jakbym widziała Kacpra, ciągle chodzi i NIE< NIE, NIE albo NIE MA i KUKU noi i oczywiście MAMO, TATO BABo itp Co do bicia, toniestety też tak samo:P Joasia -na jak długo mąż pojechał? I spóźnione zyczenia imieniunowe🌻 Wera- nasz basen się przekłul, ale nowego już w tym roku nie kupuje, chyba się nie opłaca. Do takiego przekłutego nalewam wody i jak chce to się pluska. Asmanaka co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika u mnie w porządeczku, wczoraj pojeżdziłam sobie rowerem po lesie było cudnie i smutno mi bo Marcin nie pamietał o moich imieninach;)... Pogoda zapowiada się cudna , umówiłam się z bratową Marcina na działeczce , więc sobie poplotkujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to tobie też spóźnione życzenia imieniniwe🌻, a Marcinem się nie przejmuj, Karol o moich urodzinach pamięta, ale imieniny to nie za bardzo. Stawiasz coś?;P:) A jak tam u Ciebie też była ta burza?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie Marciz zawsze pamiętał, a teraz nie, no ale to tylko facet. Dziękuje za zyczonka jestes pierwsza:):)Jakie te firanki pokazuj szybko.. U nas burza wieczorem \"przyszła\" błyskiawice, delikatne grzmoty, za to strasznie padało nie było nic widać, ale trwało to może 10 minut... W październiku- listopadzie jadę do sanatorium z Natalią i nie mam co zrobić z Izulką - jasna cholera tak to jest jak nie ma się z nikąd pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tarnowa nie bardzo, bo moja mam wybiera się na dwie operacje, więc nie będe jej jeszcze dzieciaka podsyłać..., a teściowa daj spokój ona taka jest że nie przyjedzie tu zamieszkać a Izy do niej nie dam bo ma fatalne warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co zrobisz? Może Marcin wezmie sobie wolne?! Pogoda cudna, idę sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 dziekuję bardzo w imieniu dziewczynek❤️. Może niedługo kupicie sobie nowy aparat, tego życzę:) Konrad bedzie w piątek rano w Warszawie, więc pewnie jakoś po południu dotrze do Łodzi, ale myślę, że będzie musiał jeszcze iść do pracy. Dziekuję bardzo za życzenia❤️. Napewno będą super te firanki. U mnie dziewczynki mają w księżniczki. Asmana🌻 wszystkiego najlepszego z okazji imienin❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Udanego plotkowania:) Mam nadzieję, że jakoś ten problem kto zaopiekuje się Izą jakoś uda się rozwiązać❤️. Na razie kończę, bo szykujemy się już na spacer. Miłego dnia❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłyśmy sobie na spacer w kierunku Tesco i wzięłam gazetę promocyjną, bo zostało mi kilka pampersów i chciałam zobaczyć czy od jutra jest coś w promocji. No i są. więc jutro pójdziemy na zakupy do Tesco. Jak wracałyśmy weszłam do kosmetyczki i zapisałam się na jutro na 11 na czyszczenie twarzy i maseczkę i hennę brwii i rzęs. Więc jutro będę miałą luksowy dzień. Tak dawno nie byłąm u kosmetyczki, że z okazji wczorajszych imienin postanowiłam za szaleć. Zwłąszcza, ze w sobote mamy 6 rocznicę ślubu i idziemy na jakieś smaczne jedzonko po południu. Mój Tata zostanie z dziewczynkami a my będziemy szaleć❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, to my z deszczowego dziś Wrocławia :) Wróciliśmy z wesela. Było super !!!!! Kacpi był największą gwiazdą i wybawił się i wytańczył chyba lepiej od nas :D Był bardzo grzeczny i spisał się na medal :D Wkleiłam kilka zdjęć. Ostatnie spojżenie w lustro czy wszystko jest OK :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91e7541e7c37bb9d.html Gotowy do wyjścia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b640f0fd4cb83c7.html Z dziadkami przy samochodzie młodej pary: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4847497e0d16385b.html Młoda Para :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23e2cf626c2f5a7e.html Więcej innym razem, kiedy ... nie wiem... jak znajdzie się więcej czasu bo mamy jeszcze zaległości ze zdjęciami z wakacji :O Nie czytam i nie pisze bo czasu brak na komputer a poza tym mam wielkiego doła bo za 11 dni Kacpi idzie do żłobka a ja do pracy a ostatnio to większość czasu już ryczę po kontach :( a jak nie ryczę to staram się być jak najwięcej i najbliżej mojego słoneczka :( Nie wiem, może jestem dziwna ale nie mogę się jakoś pozbierać i ta perspektywa rozstania mnie przytłacza :( Buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia napisz mi czy długo sie ta henna trzyma i ile kosztuje, bo tak sie kiedyś nasd nia zastanawiałam, ale nie wiem czy mi bedzie pasować. Sylvia zdjęcia sliczne, twój Kacpek super elegancki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu, Asmaneczko spóźnione życzonka imieninowe :duzo słonka , miłości m, radości, spełnienia marzeń i wielu wrażeń:)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Joasiu udanej wizyty u kosmetyczki i udanych zakupów w Tesco:) i udanej rocznicy:) my rocznice mamy we wtorek i sama nie wiem cos ostanio nie mogę się dogadać z tym moim mężem::( Kasika fajne firanki będzie mial Kacpi:)i dzięki w imieniu Tyni:)koniecznie spraw sobie aparat bo dawno nie widzieiśmy Kacperka:)to widzę że nasze dzieci maja podobne \"filmy\":P Asmanka zawsze musi byc ten pierwszy raz (mam na myśli że Marcin zpomniał)a na długo do tego santorium - najlpiej pewnie jakby Izulka zostałą z tatusiem:)a jak udały sie ploteczki????? Sylvia kochana wreszcie się odezwałaś:) razem z Tynia oglądałyśmy fotki Kacperka - super wygladal mój zięciunio:) a Tynia chyba nie poznała bo wołala tylko kto to??Mogę sobie tylko wyobrazic co czujesz , zawsz był z Toba 24/24 , będzie dobrze kochana - musi być trzymacje się dzielnie🌻 dobranoc kobitki a co z Elizabetką????????? Elizabetka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 kosztuje od 15 do 20 zł w zalezności gdzie robisz. tutaj u mnie na osiedlu gdzie idę 17 zł. A ile sie trzyma to nie pamietam. Ale spróbuję się dowiedzieć:) Silvia🌻 super, że tak fajnie bawiliście się na weselu❤️. Zdjęcia kapitalne:) A jaki przystojniak z Kacperka❤️. Śliczna Młoda Para. Mam nadzieję, ze jakoś dasz sobie radę i powoli przyzwyczaisz się do tej sytuacji. Trzymaj się i buziaczki😘. Słoneczko🌻 dziękuję z całego serca❤️za życzenia. No mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak jak należy. Najgorsze jest to, że zrobił mi sie jęczmień na oku. Kiedyś dwa, trzy razy do roku mi się robił. Ale odkąd jestem Żoną ani razu. Ja mam w oku gronkowca albo paciorkowca (juz nie pamiętam) i kiedyś często mi się uaktywniał. Ale teraz...:( Zwłaszcza że w sobotę rocznica, a w niedzielę przychodzi do mnie rodzina na imieniny. No i jeszcze jak to strasznie boli . Życzę Ci, żebyście jakoś fajnie spędzili wtorkową rocznicę i żebyście znów się dogadywali❤️. Elizabetaa🌻 no właśnie co z Tobą???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej I ja się wpadam przywitać:) Joasiu a nie ma u Was carrefura- niewiem jak się to pisze ja tam kupiłam tez mega pake za 88 zł - 144 peluchy(zalezy jaki rozmiar kupujesz)+ dwie paczki chusteczek po 63 sztuki firmy pampers... Ja też zmykam zaraz do tesco na zakupy w szczególności chusteczki Kasika nie wiem czy Marcin dostanie wolne, ale coś będziemy musieli wymysleć..., co z poszukiwaniem pracy? Silvia nie jesteś dziwna to normalna reakcja nagle z pobytu całodobowego musisz Kacperka \"oddać\"- ale początki będą trudne potem wszystko już będzie dobrze, ale trzymaj się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wszystkiego najlepszego Asmanko i Joasiu z okazji waszego święta 🌼 🌼 Asmana 🌼 Erni też nie pamięta jak mu przypomnę to mówi ;no rzeczywiście zapomniałem; Podeślij Izule do mnie jak nie masz ją z kim zostawić :) Sylvia 🌼 Kacpi super wyglądał :) , Kasika 🌼 firanki bardzo fajne Kto ma ochotę na pierogi z mięskiem to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera ja się wpraszam na pierogi bożesz ty mój ales mi ochoty narobiła..i dzięki za chęć pomocy porzy nanczęniu Izuli:):) Własnie wróciłam z Tesco nie dużo ludzi, więc szybko załatwiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny W końcu jest trochę więcej wpisów. Słoneczko – ale Cię Mateusz zaskoczył. Dobrze, że go puściliście. To będzie dla niego nowe doświadczenie. Wcale Ci się nie dziwię, że była w szoku. Taka kolej rzeczy – dzieciaki dorastają. Joasiu – czytam o Twoim Konradzie i tak sobie myślę, że fajnie by było gdyby miał tam możliwość – przy okazji - coś zwiedzić, coś zobaczyć. Napisz czy był to wyjazd wyłącznie zawodowy czy firma „zasponsorowała” mu jakieś „atrakcje”. Joasiu jak ja Ci zazdroszczę tej kosmetyczki i jeszcze bardziej tego wyjścia z mężem. Ja nie mam już sumienia prosić mamę albo teściówką o przyjście do Asi w dodatkowe dni niż te kiedy pracuję. Wera – życzę Ci żeby teściowa - jak to piszesz – „zamknęła dziób” na dobre. Twoja teściówka to rozrzutna baba jak bez zastanowienia wydaje 200 zł na pierdoły. Ty to zawsze czymś kusisz – narobiłaś mi smaka na pierogi. Najlepsze życzenia dla Asmany i Joasi. Mój mąż o moich imieninach pamięta wyłącznie dla tego, że są tego samego dnia co jego. Asmana – ja tez uważam, że w Twojej sytuacji tatuś powinien wziąć urlop albo zwolnienie na opiekę i zająć się Izą jak będziesz w sanatorium z Natalią. A może mógłby do Was dojechać z Izą na trochę. Silvia – ja za tydzień zabieram Asię na ślub i wesele znajomych. Mam nadzieję, że też się będzie dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Ja tylko wpdłam sie przywitac Idę dzis do gina mój chłop oczywiście głupi tekst że znowu będe sie rozbierać przd obcm facetem Wpadnę wieczorkiem Papa i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kacprea znowu wysypało, poszliśmy do lekarza i znowu alergia:O A było chwilę spokoju, teraz znowu Zyrtec i antybityk w maści. Cholerne pyłki.. Nad wodę też nie możemy jechać, a upał niemiłosierny.. Słoneczko- i jak u ginekologa? Moj mąż też czasem coś takiego rzuci, tym bardziej, że mój lekarz jest bardzo przystojny:P:P Serek- pytałaś kiedys o słodycze, choć staram się mu nie dawać to i tak czasem coś dostanie. Lubi te petitki Lubisie i ptasie mleczko:D Asmana tez właśnie słyszałam o tej promocji w carfurze, chyba sie wybiore. A co do pracy to szukam, ale bez rezultatu:( a TY? Wera- ale bym zjadła pierogów z mięsem, musze kiedyś zrobić mniam Joasia- dzięki i mam nadzieje, że henna się udała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika – to Kacperek biedaczek z tą wysypką. A masz pewność, że to od pyłków ta alergia a nie np. pokarmowa. Dzięki za odpowiedź w sprawie słodyczy. Moja Asia tez lubi Lubisie. Rzeczywiście chłopy to czasem potrafią coś palnąć jak o tym rozbieraniu przed ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja nie szukam, dopiero zacznę za rok. bo mam ciągle wychowawczy płatny więc szkoda mi rezygnować:).. Co do słodyczy moja nic nie weżmie, czasami lizaka pociamka, chociaż więcej go na dywanie, wersalce jak w buzi:) Oj Izulce wychodzi trójeczka i troszkę marudna dzisiaj jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×