Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witam was,dopiero siadlam i czytam, caly dzien zalatwiania, i biegania, dostalam zdolnosc do pracy,:((( . A Iga z sanepidu dostala zaswiadczenie i tez idzie do zloba a jula do zerowki. Usilnie gralam w totka cale wakacje zeby nie isc do pracy i siedziec z dziecmi w domu, ale niestety nic nie wychodzi:((. A tak na wejscie to mam juz robote, bo jestem protokolantem i babki ktore sie za mnie tym zajmowaly zostawily dla mnie troche roboty:)) Iga jakos nie wyczuwa zmian, ciagle sie cieszy, zjadla dzis pol sloiczka zupki, nie pluja nia, nie wypychalam jezykiem. To juz sukces. Rozmrazam mleko na jutro, moge w lodowce, i bez przegotowania, jak dobrze pamietam???? Ide spac, jak nie umre jutro z tesknoty to sie odezwe buzka pa elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka dzięki za zdjęcia!!!Ale z Ciebie laseczka!!!:DZ czego Ty się chcesz kobieto odchudzać?Super wyglądasz.Masz śliczną rodzinkę!A dziewczynki są słodkie! My dzis rano byliśmy na badaniu krwi -ale Milenka płakała strasznie przy pobieraniu...Aż boję się wyników.Przez 2 tygodnie przybrała...150 gram.... :( Waży teraz 6300 a ma 5 mcy bez 5 dniu.Straszna z niej drobinka... Zazdroszczę mamusiom,które zostają w domku z dzieciaczkami.Dziś byłam na kolejnej radzie, znów nie było mnie kilka godzin.Źle się czuję kiedy zostawiam ją z teściową, wolę z mamą lub mężem - jakoś czuję sie wtedy pewniej, no ale mieszkam z teściową i kiedy zawożę dziecko do mamy(niedaleko mieszka) to teściowa się obraża...W ogóle to mam z nią sajgon w domu...Mamy na oku mieszkanie do wynajęcia.Trzymajcie za nas mocno kciuki - może uda nam się stąd wyprowadzić!!! Elizabetaaa Ty już jutro do pracy?Trzymaj sie cieplutko!!! Kasika jak tak Kacpi po szczepieniu? Mam pytanko.Czy chodzicie na spacery jak jest zimno i wietrznie??? Pozdrawiamy z Milenką!PA!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7000........68.........4 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......5 m-cy aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300..:(......67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............7700........69........4,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8140 .........??.... 4m.i 10dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7300...........???.......4 m-ce i 1 Aniu 26 a jakie mięsko podajesz?Konsultowałaś to z lekarzem?Ja też mam zamiar za tydzień, dwa dać jej mięsko w zupce.Z tej okazji moja mama załatwiła dla nas 2 ....gołębie...:O Ponoć najmniej alergizujące mięsko i zdrowe dla takich osesków jak nasze...Zobaczymy!Jak tam układa się z mężusiem, wspomniałaś coś o stresie i problemach.Nie martw się!Będzie dobrze.Pocieszę cię,że my ostatnio mamy piekło w domu przez teściową.Chyba wstapił w nią jakiś demon :O , wymiękamy z mężem i szukamy czegoś dla siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ugotowałam jej skrzydełko takie malutkie z kurczaka, a moj tata kupi królika u znajomego. Moja lekarka nie jest zainteresowana wprowadzaniem nowych pokarmow dla mojej Milenki, po prostu u nas w miescinie jest tylko 2 pediatrow na naprawde ogromne ilosci dzieci, wiec wszystkie wizyty sa na \"odczep sie\", wiec wprowadzam sama na własna rękę, jak widze ze Małej nic nie jest, to podaje dalej. Na szcescie guzek w rece Milenki to nic groznego, a przy okazji lekarz(prywatnie) na szpitalnym (panstwowym ) sprzecie zrobił nam usg główki, brzuszka i bioderek i wszystko w porzadku. Aniu jak u nas była taka sytuacja na \"ostrzu noża\" z matka i powiedziałm, ze sie wyprowadzamy to wpadła w histerie i zastosowała w stosunku do mnie szantaz emocjonalny, a ze ja mam miekie serce, to tak tu bedziemy chyba mieszkac do konca moich lub jej dni, ale poki co jest do rany przyłóż. A z męzem nie mozemy podniesc sie z kryzysu poporodowego, ja jestem bardzo zakomplewksiona i przez to stałam sie chorobliwie zazdrosna, a on ma dosc ciagłego mojego marudzenia i szuka sobie rozrywek, byle by tylko sie gdzies wyrwac. Ale zaczelismy powoli sie dogadywac, to znow sa problemy z jego praca, a szkoda gadac, wszystko nie tak. A ja jutro do pracy juz tak jak ty Elizabetta, brrrrr. Aniu zaczynasz staz od nowa czy mozesz dokonczyc? Renolka ja tez poprosze fotki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Nie zazdroszczę co po niektórym z nas, że muszą iść do pracy. Ja na szczęście nie muszę. Wczoraj się dowiedziałam o bardzo przykrej rzeczy. Mój Dziadek (Ojciec mojego Taty), który mieszka w Starachowicach, w poniedziałek przewrócił się i zabrali Go do szpitala. Podejrzewali złamanie stawu biodrowego i była obawa, że będzie trzeba Go operować. A ponieważ mieli popsuty rentgen to dopiero wyjaśniło się we wtorek na tomografii, że to tylko potłuczenie. Wczoraj wieczorem zadzwoniła moja Mama, że okazało się, że Dziadek ma raka rozsianego w płucach (wiadomo było od lat o raku prostaty) i że jest umierający. Mam dziwne uczucia... czuł się w miarę (ostatnio moi Rodzice byli u Niego, no i podobno był bardzo blady) a teraz umiera w szpitalu. Właśnie moi Rodzice jada do Dziadka. Podobno nie ma z Nim już raczej kontaktu. Zobaczymy, może w niedzielę pojedziemy do Niego. Monikaa_🌻 cieszę się, że wyniki Małgosi wyszły dobrze i że ładnie przybiera na wadze. Śliczna jest :) Asmana🌻 ja też karmie tylko piersią i także zacznę wprowadzać po 6 miesiach inne potrawy. Mam nadzieję, że po tych kropelkach przestanie łzawić oczko Izy:) Słoneczko27🌻 dzięki za link do sciągniecia ksiązki kucharskiej dla niemowląt. Fajnie, że z bioderkami Martynki wszystko ok:) Renola🌻 moja Juleczka może nie przoduje tak w wadze, ale ja też miałam nadzieję, że jak urodziła się 3200 to będzie drobna. Agusia też zawsze była taka duża. Chyba nie jest mi dane mieć drobne dzieci:) Jeśli bym mogła poprosić, ja też bym chciała zobaczyć te zdjęcia z chrztu jsiudek@o2.pl Ania26🌻 czyli można rzec, że Milenka mówi już MA-MA. Gratuluję!! Fajnie, że zaczeliście powoli sie dogadywać z Mężem. Mam nadzieję, że problemy z pracą Twojego Męża się rozwiążą. Trzymam za to kciuki! Roza_🌻 mam nadzieję, że antybiotyk pomaga:) Wera66🌻 czyli na razie macie spokój ze szczepieniem. No to super:) Ania80🌻 nie matrw się. Napewno wyniki Milenki będą dobre. Trzymaj się! Ja wychodzę z Juleczką nawet jak trochę kropi deszcz. A jak jest wietrznie albo zimno, to staram się Ją ubrać stosownie do pogody. Ja mam jeszcze Agusię, która by nie wysiedziała całego dnia w domku i to też jest dla mnie motywacja. Mam nadzieję, że znajdziecie dla siebie jakiś kąt. Ja nie wyobrażam sobie mieszkać ani z moimi Rodzicami, ani z Męża Rodzicami. Miłego dnia. A dla wszytskich wracających do pracy dużo siły życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga do zloba idzie a ja pacze od rana ze musze sie z nia rozstac, ale dzi bedzie 3 godzniki, w poniedzialek 4 i tak powolutku bede jej wydluzac, w drugiej pracy konczy mi sie urlop pod koniec wrzesnia wiec wtedy rusze na calego, bo bede wracac do domu kolo 7-8 wieczorkiem, i mam nadzieje ze pani sie na ladnie zajmie. Ide ja zawiesc, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Joasia sama nie wiem wczoraj w nocy zwymiotowała, i darła sie przez godzinę, jak ją chciałam przystawic do cyca, dziś rano to samo ona wogole nie chciała ssać, z trudem ją \"zmusiłam\" bo odtatni posiłek był koło 24-tej. Juz byłam gotowa butle robić. Ale czy to mozliwe zeby pierś jej sie odwidziała?? Tak raptem. Ania80 ja tez jakoś nie chetnie zostawiłabym małą teściowej, wolę mamie a ze mieszkamy z moimi rodzicami to nie ma problemu. udanych poszukiwań mieszkanka:) Kasika biedactwo napłakało się, ale to dla jego dobra, ja też nie moge słuchać i nie lubię szczepień, chyba jak każda z nas:) Słoneczko to super ze wszystko ok:) może wyrośnie tancerka ;) kto wie. Ania26 to twoja rodzona mama tak sie zachowuje? oho nie zazdroszczę,. Dobrze ze malutka ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kacperek dobrze zniósł szczepienie, obyło się bez gorączki i marudzenia:) Dostałam paczke z Nestle. Elizabeta ❤️ trzymaj sie dzielnie w pracy. Renolka ❤️ śliczne zdjęcia:) Ania80 ❤️my też robilismy morfologie i jest duzo lepeij, ale musimy jeszcze przez miesiąc brac hemofer. A co do spacerków to jak tylko nie pada to my idziemy w świat. Joasia❤️ bardzo mi przykro z powodu dziadka:( Może założymy klub przyjaciół mam i tęściowych?!:D :P I jeszcze tabelka, bo ktos nas zmienił: ęnick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7000........68.........4 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......5 m-cy aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7000.........68.........17 tyg. Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............7700........69........4,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8140 .........??.... 4m.i 10dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7300...........???.......4 m-ce i 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża ❤️ mam nadzieję, że mała nie rezygnuje z piersi. napewno to tylko przejsciowe kłopoty. Trzymajcie się ciepło. Pozdrowienia od Kacperka:) Sylwia27 ❤️ trzymamy kciuki za zdrowie Kacperka, jak wyjdziecie ze szpitala daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.poprawiamy się w tabeleczce: nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7000........68.........4 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......5 m-cy aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7000.........68.........17 tyg. Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............7700........69........4,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8170 .........??.... 4m.i 18dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7300...........???.......4 m-ce i 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa 🌼 my już po zabiegu z oczkiem, byliśmy wczoraj, lekarz powiedział że kanalik był mocno niedrożny i może trzeba będzie robić jeszcze raz o Boże oby nie :( Napisz mi jak było u Was zaraz po zabiegu i co zalecił Twój lekarz, my mamy dwa rodzeje kropelek i dalej masować oczko.Na zabiegu bylismy w klinice w Lublinie ale tak sobię myślę że jak teraz się nie poprawi to może pojadę do Warszawy. Muszę dawać Brajankowi więcej wit. D3 bo mocno się pocił a to dlatego bo bradzo szybko rośnie. W nocy co godz. się budzi z płaczem idą mu ząbki na górze dziąsła już ma mocno spuchnięte, strasznie się ślini wszystko gryzie i ciągle marudzi, no i na noc daję mu czopek z paracetamolem to jest troszeczkę spokojniejszy. Kupiłam nawet taki specjalny smoczeka na zabkowanie, nawet pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska ❤️ napewno nie bedzie już potrzebny drugi zabieg. To czyszczenie oczka to jest pod narkozą?? Swoją drogą, Brajanek to już kawał chłopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneska pop mnie najpradopodobniej za dwa tygodnie czeka ten zabieg a dokładnie nie mnie a Izunie. Już się boję!!!:( ile to wszystko trwa?? Moja Iza też budzi się co godzine w nocy do cycusia czasami to wcale nie je tylko sonie possie jak smoczka a ja ciągle nie wyspana. Joasia powiedz mi serce drogie jak będziesz wprowadzać nowe produkty to kaszki też prawda?? Będziesz robiła je na mleku czy na wodzie. Kurde bo ja jestem zupełnie niezorientowana, bo mała ma skaze białkowa i napewno będzie to dla mnie utrudnienie. Elizabetaa no to trzymaj się dzielnie, ja bym oszalała jakbym miała oddać Ize do żłoba, ale wiadomo człowiek czasami nie ma wyboru. Renolka a ja to co też chcę zobacyć \\Twoją ferajne asmana@o2.pl:)) Ania26 ja mimo iż nie jestem bardzo zakompeksiona to jestem cholernie zazdrosna o męża, tylko mój nie szuka sobie rozrywek tylko ile może jest z nami i pomaga mi przy dziewczynach. Nie martw sie kochana wszystko wróci do normy. Nie zazdroszczę mieszkanie z teściową bo ja gdybym miała miszkać ze swoją to dawno byłabym za kratkami to nie jest kobieta do życia pod jednym dachem przynajmniej ze mną. Na szczęście mamy swoje mieszkanie. anna80 trzymam kcuki jak prosiłaś ja wychodze na spacerki jak wieje jak kropi co będę ją chowała pod kloszem?? jaka była waga urodzeniowa Milenki?? Ja też chcę paczke z Nestle i hippa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja wczoraj tez dostalam paczuszke z HIPPA,byłam mile zaskoczona, a co bylo w waszych paczuszkach????One pewnie sa z tego co wypelnialysmy wszpitalu????Wczesniej dostalam z BOBO VITY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki mi też sie wydaje że to dzięki ankietom wypełniomym w szpitalu. W mojej paczce znalazłam: dynia z ziemniakami, sok ze słodkich jabłek, kaszka mleczno-ryżowa brzoskwinie-morele, probiotyczne mleko HIPP 2 oraz łyżeczkę :) W szpitalu w którym ja rodziłam tzw. przyjazny dziecku rozdawali nam bezpłatne próbki ładnie zapakowane w pudełko, dostaliśmy dwa pudełka niebieskie pudełko skarb malucha i pudełko dzidzuś w środku różnego rodzaju próbki ( sudocrem, bepanthen, mustela, pampers..) i prospekty oraz taki fajny poradnik Pierwszy rok razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam identycznie jak Sylwia76 i te w szpitalu i ta:) Kasika no nie wiem:O. Mam nadzieje. Dziewczyny napiszcie mi co ile jedzą wasze maluchy- tak mniej wiecej. Moja jeszcze nic nie jadła od godz 8.20 a nie było takiego czegoś wcześniej. Wogole nie wiem co sie porobiło. Probowałam ją karmic ale drze sie nadal 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Sylwia 🌻 ja dostałam dokładnie to samo, i w szpitalu i teraz. Róża 🌻 mój Kacperek je tak koło 6 flache, kolo 8 kaszkę, koło 12 flachę i/lub deserek potem różnie ale tak koło 15 zupkę, potem o 17 flache i o 20 flache zageszczana. Pomiedzy posiłkami pije herbatke i soki. To tak mniejwiecej, czasami je wiecej i częsciej a czasami mniej. Nie martw się. kacpi tak szaleje: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d44404b4ac18463c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 80 powodzenia z mieszkaniem 🌻 , my na szczęście mieszkami sami nie wytrzymałabym mieszkania z teściami zresztą z moja mamą też. Małe to nasze mieszkanko, ale mam spokój, teściowie mieszkają blisko, jak dla mnie za blisko :P. Ja też nie lubię zostawiać Jędrka z teściami, ale nie mam czasami wyjścia moja mama mieszka 250 km od nas. Ja przeprowadziłam się po ślubie do męża i jestem tu troche samotna, bardzo brakuje mi moich przyjaciółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika jaką mu robisz kaszkę rano i ile ?? Ja Jędrkowi kaszką zagęszczam mleczko na noc, ale chciałaby mu też dawać w dzień gęściejszą tylko zastanawiam sie ile mu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża , zamierzam jeden z tych posiłków zastąpić kaszką i jeden obiadkiem. Ja karmię Jędrka mlekiem NAN 2. 6:00-210ml mleczko, 10:00-180 ml mleczko, 13:30 -180 ml mleczko, 15:00- nowe produkty w małych ilościach (marchewka) 17:00-180 ml. mleczko, 21:00-180 ml mleczka zagęszczonego kaszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Właśnie dostałam paczke z Nestle,dwie kaszki,mleczko i łyżeczke. Pogoda jest fatalna deszcz wiatr i jest bardzo zimno.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dzis u Martyni zauważła,m dwa punkciki biale an zewnetrznej stronie diząsełek wiec pewnie niedługo wyjda bo mała strasznie marudzi i trze diząsełak . troche pomaga calgel:) Joasiu przykro mi z powodu Twojego dziadka:( Asmana ja tez tym razem niczego nie wypełniałam w szpiatalu , i sama pisze do wszystkich firm z prośbami o próbki:) Róża może to przez ząbkowanie moja mała tez czasmi nie chce jeść, wtedy smaruje calgelem i dopiero zjada:)A co przyszłego tańcowania mojej córci to kto wie , podobno jej tatuś miał chodzić na balet hihihihi ale teściowej nie chciało sie wozic do szkoły bo za daleko a ja jakos nie wyobrażam sobie ślubnego w baletakch i obcisłym kostiumie hahaha:D Kasika śmieszek z Twojego Kacperka:) Agneska dużo zdrwka dla Brajanka oby kolejny zabieg nie był potrzebny🌻 Aniu 80 powodzenia w szukaniu mieszkanka:) Elizabrta domyślam sie tylko co czujesz zostawaiając mała w żłobku , ja nie potrafie wyobrazic sobie abym mogła zostawic moja kruszynke - dlatego powodzenia i wytrwałóści:) Kasika co do założenia stowarzyszenia to dobry pomysł , ja 5 lat mieszkałm z teściami :/) terz nmieszkamy z moimi rodzicami i jest ok. Nie wiem czy Wy tez tak macie ale ja nie moge znieść gdy teściowa bierze mała na rece. Pozdrawiam i zmykam ,bo zbliża sie pora kompieli Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak czytałam, że Jędrek je po 200 to aż sie za głowe złapałam. Bo mój niejadek tylko po 120:( Tylko na noc180. A Kaszkę to robie taka bananową dość gęstą, dodaję jabłuszka albo jakis deserek i karmie misia łyżeczką. Zdjęcie mi się złe wkleiło, ale trudno... No starać się, to 1 września dobijemy do 200 strony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko a gdzie piszesz podaj jakieś informacje to też będę się starała. Ja nie jestem chora , jak teściowa ma wziąć Ize na ręcę, bo poprostu jej jeszcze nie miała a wnuczke widziała trzy razy od urodzenia, moi rodzice którzy mieszkaja ponad 500 km od nas widzieli ją częściej. Niestety to temat rzecza. KAsika cudny ten Kacperek moja Izunia nie jest takim śmieszkiem w przeciwieństwie do Natalki. Moja Iza ma niby diw białe kreseczki coraz widoczniejsze na dile, ale nie ma dziąsełek nabrzmiałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, ale literówek nawaliłam, ale wybaczcie to te wstawanie nocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ty sie kochana popatrz na moje wypowiedzi..................brak słów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×