Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Własnie wera czemu nastepne za rok?? Róża to może ci jeszcze obgotować ?? bo zaraz ide ze swoja zrobic porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to takie buty:) Kasika juz wiecej nic:) ja też lece bo mała zaraz wstanie a chce jeszcze obrać ziemniaki:) Oj coś głowa mnie boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszczepiony już został od:WZW typu B, Błonica,Tężec,Krztusiec,Poliomyelitis i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzisiaj prawie cały czas na necie, bo Kacpi spi i zdążyłam wszystko zrobic. Nawet stwierdzam, że mi się nudzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika nie ma za co ;) ale to nie ja tylko moja wyszukiwarka jest w tym niezastąpiona;) Wera to juz 3 raz było szczepienie my idzimy za tydzien na druga sawkę 6w1. Dziewczy kupiłam nosidlo tylko mam mieszane uczucia czy aby dziecku jest wygodnie w nosidle , przy synku nie uzywaliśmy iwec nie wiem jak to jest a kupiłammtylko dlatego że gdy będe a raczej będziemy zaprowadzać Mateusza do szkoły to nie chce się pchac z wózkiem. takie mam nosidło http://www.allegro.pl/item122460727_nowe_nowoczesne_nosidelko_active_infant_do_12kg_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko pezepisy super, już sobie ściągnęłam Co do nosidełka to wyglądaświetnie, ja mam podobne, ale bardziej badziewne (dostałam od teściowej:P i mojemu Kacprowi jest w nim raczej wygodnie Chętnie w nim przebywa, choć zazwyczaj krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Przepraszam, ze się nie odzywałam,ale tak zeszło. Małgosi wtedy wyniki wyszły dobrze, nawet zrobiłam jej badanie moczu na posiew. Dlatego doktorka kazała zacząć ją dokarmiać dwa razy dziennie sztucznym mlekiem Bebilon. Robię tak więc, raz o 11 a drugi raz przed snem. Dziśm (po dwóch tyg) poszłam z nią na zważenie a tu moja panna przyrosła 800 gram:) Doktorka aż się za głowę wzięła, zdziwiona.ze Małgosia aż tyle przyrosła. Wazy teraz 5600 gram, zaraz uaktualnię też tabelkę. Zapytam jednak jeszcze o coś. Czy któraś z Was bierze tabletki cerazette? Jesli tak to napiszcie jak się czujecie i wogóle co o nich myslicie. Mnie wczoraj lekarz przepisał, ale mam dylemat, czy je brać. Teraz jeszcze tabelka... nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7000........68.........4 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......5 m-cy aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................7900.........68.........4 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............7700........69........4,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8140 .........??.... 4m.i 10dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7300...........???.......4 m-ce i 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W imieniu Izy dziękuję za życzenia. Tak karmie tylko piersią i mam zamiar conajmniej do roku, a po 6 miesiącach wprowadzać nowego pokarmy. ...Byliśmy u lekarza innego niz poprzednio i wiecie co ???nie ma zębów na horyzoncie. !!!!Ręce mi opadly. ..byłam tez u okulisty i dostałysmy antybiotyk jesli po nim nie przestanie łzawić oczko to na zabieg udrażniania kanalików łzowych. Bidula z tej mojej Izuni. ...Monika ja od 4 dni biore te tabletki i jak narazie dobrze się po nich czuje. ...Kasika ja niedługo będe w Tarnowie to podskocze do Rzeszowa po tą dynie a potem przekaże Rózy. Ja naszczescie mam ciuszki po starszej córci, ale nie przeszkadza mi to w buszowaniu po sklepach:)) Zmykam, bo zasypiam na sieząco a znowu w noct bede wstawała minimum 6 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja żeby do Was zaglądnąc to dosłownie kradne czas!!! Tak schodzi przy wszystkich oobowiązkach, a jeszcze wyprawa starszej do szkoły - zakupy od plecaka i przyborów po wymiane ciuchów bo powyrastała ze wszystkiego. No a Julka od kilku dni chyba ząbkuje - w nocy sie budzi, popłakuje, w dzień marudna nawet na rekach miąkliwa. Z jedzenia podaje oprócz mleka zupke dynia z ziemniakiem, deser jabłkowy, sok jabłko-mieta. Nawet marchew wszczymana. A je bardzo chetnie łyżeczką, uwielbia wszystkie potrawy, wcina cokolwiek dostanie. Krostki czerwone niektóre zaropiały, leczymy zasuszającym Tano. Dzieciaczki macie śliczne, jak miło fotki pooglądsac, ja czekam na kod i dopiero załącze zdjątka. Nie wiem ile to potrwa zanim przyślą ten kod. śliniakami jestem oczarowana, tylko kurde czemu takie drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Stęskniłam się za WAMI :D !Przez kilka dni miałam nieaktywny net ale już działa!Milenka spi a ja nadrabiam zaległości w czytaniu.Śliczne zdjęcia Waszych maleństw. Renolka czekam na zdjęcia Twojej córci! Monika_ ciesze się, że Małgosia już tak dobrze przybiera na wadze.My w piątek idziemy na badania krwi (dopiero, bo Milenka była chora) i wtedy też będziemy się ważyć.Aż się boję... Aniu Droga!Zazdroszczę wypadu wypoczynkowego :) Ja kisze się całe wakacje w domu...Jak się miewasz przed pójściem do pracy?Ja wczoraj byłam już 4 godziny na radzie i jutro idę na nastepną ( do drugiej szkoły). Przeraża mnie zostawianie małej z teściową... :( Ostatnio była znów w domu afera z nią...Ważą się losy czy przeprowadzamy się do moich rodziców już czy jeszcze czekamy :O Mam przez to totalną nerwówę...a tu w poniedziałek do PRACY!!!! :( Też mam wyrzuty sumienia,że zostawiam dziecko... silvia 27 a co u Was???Mam nadzieję,że jesteście już w domku!Dużo zdróweczka! słoneczko dzięki za link do przepisów!! Milenka nie chce jeść mojej zupki :( Jutro następna próba.Woli słoiczek...Chętnie pałaszuje kaszkę i bardzo ładnie radzi sobie z łyżeczką! Pozdrowionka!!!Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam wreszcie te dynie wg przepisu słoneczka, dobra wyszła.Polecam Monikaa Małgosia to juz duża dziewczynka:) I dobrze! Niech rośnie zdrowo, bo na zdjęciu to taka filigranowa laleczka❤️ Asmana, kochana co za poswięcenie... Ale nie martw się, odwdzięcze się! Dostaniesz dynie i dla siebie :classic_cool: Cieszysz się?!;) Renolka ja też czekam na zdjęcia dzieci. Ania80 Wy tez teskniłyśmy. To napewnio trudne zostawić Milenkę i wrócić do pracy. Ale co zrobic...:( Cisza się tu zrobi jak wszystkie powracacie do pracy...zostaniemy tu sami z Kacprem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika obiecuję,że na pewno będę tu zaglądać!:) Jak juz pisałam, jestem uzależniona od naszego topiku;) Najwyżej nie poprawię paru sprawdzianów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze moja Julka tu razem z Brajankiem od Agneski przodują w wadze. Teraz to przybiera normalnie ok 100g tygodniowo ale na początku poszła jak burza. A miałam nadzieje zę skoro urodziła sie przecietnej wagi (3100) to bedzie w miare drobna ale widze ze n nie nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7000........68.........4 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......5 m-cy aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............7700........69........4,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8140 .........??.... 4m.i 10dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7300...........???.......4 m-ce i 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 80 zobacz jak to jest ja przezywam ze moja nie jest drobna a Ty czekasz zeby Milenka przybierała bo jest drobniutka. Trzymam kciuki żeby przybrała!!!! Zyczę zdrówka z całego serducha!!! Ja mam z moją starszą córcią problemy z nadwagą i boje sie zeby Julka nie miała takich samych problemów. Mam na wrzesnia wizyte u endokrynologa z Natalii i bedzie miała diete zaleconą i musimy wiecej sportu uprawiac. teraz nie bede pracowac to musze sie za nią wziąc. Jak pracowąłam nie miałam czasu i babcia ją po prostu utuczyła; no ale predyspozycje do tycia u nas rodzinne to i dzieci pewnie w genach to mają. Mój mąż ostatnio odchudził sie 25kg. Wszyscy są w szoku jak go widzą totalna zmiana. Teraz musze powalczyc z nadwagą moja i córki. No faktycznie jak nauczycielki wyprują do szkół to faktycznie to bedą puchy. Wszystkim dzieciaczkom życze zdrówka a Wam przespanej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anna80 ja w piatek pedze na nastepną rade, a na jednej tez juz byłam. A od poniedziałku niestety na pełnych obrotach do pracy. Moja Milenka zostaje z moimi rodzicami. A my dzis bylismy prywatnie na usg, a lekarz znow nas skierował do szpitala na usg dooplerowskie, ale umowił sie z nami na konkretna godzine. Tak wiec mamnadzije, ze jutro guzek Małej zostanie zdiagnozowany. Słoneczko ❤️ dzieki. Kasika ja jakos nie czuje, zeby te tabletki działały, waga co prawda 2 kg w dól, ale to przez stres miałam ściśnięty żołądek - problemy małżenskie, ale teraz znow nadrabiam, a ze jestem przed okresem to mam ogromna chcie na słodycze. Monikaa to fajnie, ze Małgosi tyle przybyło. Renolka strasznie szkoda mi twojej Malutkiej, ze tak sie strasznie meczy z ta alergia. Kasika1 no licze, ze i mi przy sprawdzianach pomozecie. Anna80, Kasika, Róza duzo zdrówka dla dzieciatek. Ania80 mam nadzije, ze i Twoja milenka dobrze przybierze na wadze. A ja dzis pierwsza zupke z mieskiem podałam, smakowała mojej niuni, ale ja musze zupki troche doprawiac bo inaczej nie zje. Zreszta ona juz troche smakow zna, bo jak widzi, ze ktos je łyżeczką to tak jęczy, ze trzeba sie nad nia ulitować. Mi próbuje wyrywac kubek z kawą, a dziadkowi kiedys piwko chciała skubnąc. Nawet juz czekoladke spróbowała. Wiem, ze to niezdrowe, ale chyba odrobinka nie zaszkodzi. A, no i zapomniałam sie pochwalić, ze przy gaworzeniu najczęsciej powtarzane sylaby to MA MA z czego jestem bbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaardddzzzzzooooooooo dumna i NIE. A poza tym to straszny z niej szaleniec i \"jęczydełko\". Włąsnie śpi i jęczy w łózeczku. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 pewnie, że sie ciesze z dyni:) ja nie wracam do pracy, więc tu bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak spicie?? Tylko my z Asmaną czuwamy. Idziemy jeszcze z Kukusiem na grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem i ja:) Mała śpi.:) Monika to super ze malutka tak przybiera, niech rośnie zdrowo:) Asmana w takim razie czekam na paczke :) Mam pytanko odnośnie zabkowania, czy przed tym jak wyjdą zeby to dziąsełka są jakie?? Opuchnięte troszke, maja białawą plamke w miejscu wyzynania sie ząbka?? Moja mała jest straszna w nocy, budzi sie z płaczem jakby cos jej sie przyśniło, albo bolało i possie kilka minut cyca i zasypia, nie wiem jak ja oduczyć. Dziś jak nie wziełam jej do cyca tylko połozyłam do łózeczka to wzieło ja na gadanie, no pozniej to juz marudzenie:O i co- spowrotem do naszego łózka. Renola moze mojej małej też idą ząbki, bo czytam ze twoje malenstwo tak samo w nocy sie zachowuje, sama nie wiem. Majka też chetnie wszystko je:) Ania 80 ja małej tez daje słoiczek , bo woli, ale jak sama zrobie zupkę to też zje. Jak ja karmie to łapie za kubeczek i łyzeczke , smiesznie to wygląda, choć czasem przeszkadza. Wczoraj zaczeliśmy podawać jej leki, antybiotyk ma brac przez 10 dni i mam nadzieje ze bedzie ok a 11.09 kontrol:) Kasika czyzby Kacperek dał troszke odpocząć mamusi:) ze tak w sieci buszuje;) Ania 26 dzieki 🌻 i Twojej coruni tez zdrówka, pozatym wspołczucia bo ja małą tez bym nie chciała zostawiać:) Ja bede z nia siedzieć przynajmniej do nastepnego roku, moze wtedy mama bedzie na emeryturze i ja bede mogła sie rozejzeć za praca jakąs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7000........68.........4 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......5 m-cy aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_.........Małgosia-2570.........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............7700........69........4,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8140 .........??.... 4m.i 10dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69......4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................6700.........67......... 4 m 2 t Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7300...........???......4 m-ce i 1 I jeszcze tabeleczka bo gdzieś nasze dane uciekły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Tak jak myślałam wieczorkiem dostał gorączki,ale podałam mu apap i przeszło.Dzisiaj narazie jeszcze nie ma i mam nadzieje,że nie dostanie.Już niedługo przechodze na Bebilon2 mam nadzieje że mu podpasuje,a jak nie to spowrotem na 1. Szczepionke kolejną dostanie jak skonczy roczek,a nie za rok jak napisałam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. pisze z małą na kolanach bo nie chce leżec. Dzis jade w sprawie pracy pogadac z regionalną, chce isc na wychowawczy ale umowe mam na cz. okresl. do stycznia 2007 wiec niezbyt długo. Ania80, Kasika, piszecie ze czekacie na nasze fotki to Wam wysłałam na maila z chrztu - jest tam też moja starsza córka Nati. Napiszcie czy doszły. Tu wkleje jak tylko ten kod mi przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) nieadwno wróciliśmy z usg bidoderek (prywatnie) i jestem bardzo zadowoloa a co najważniejsze z bioderkami niuńki wszystko ok. Lekarz starszy gościu , wszystko mi precyzyjnie opowaidał i pokazywał na badaniu powiedzaił ze z takimi nóżkami córcia może startować w konkursach tańca - za pare lat oczywiście - żartowniś;) Cena też w miare bo skasował 50 zł:0 Kasika i Asamana ja też sie nie wybieram do pracy więc tez tu będe;) Monika ja biore cerazette juz 3 opoakowanie i czuje sie dobrze, mam tylko wilczy apetyt tylko nie wiem czy od tabletek ,ale waga nie idzie w góre;) Zmykam bo mała woła :O Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę. My już po szczepieniu. Jejku jak Kacpi płakał:9 :( :( Ide do nioego zaglądne potem\' Renolka potem sprawdze poczte, ale z góry dzieki:) ęnick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7000........68.........4 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......5 m-cy aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........6900.........68.........17tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_.........Małgosia-2570.........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............7700........69........4,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8140 .........??.... 4m.i 10dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69......4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................6700.........67......... 4 m 2 t Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7300...........???......4 m-ce i 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja też będe na wychowawczym. Czytam nasz topik codziennie, ale z pisaniem gorzej, postaram się poprawić :) Dostałam wczoraj paczkę z hippa, bardzo miła niespodzianka. Mam nadzieję że Jędrkowi zawartość paczki będzie smakować :) Dziś dałam mu pierwszy raz marchewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×