Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

włśnie był kryzysik :( płakała dobre 10 minut...mój mąż też prawie się rozpłakał, Asia też się rozpłakała że Tosia ma przez nią katar...jejku koszmar. już się uspokoiła i spi... czeka mnie ciężka nocka :( dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego kto wymyślił prasowanie to powiesiłabym za jaja......bo to tylko facet mógł wpaśc na cos takiego cvo sie zwie żelazkiem hihiihi Aniutka fridy nie wkladasz do noska , Moja Tynia jakbyła mniejsza to lubiał fride , teraz jest to niestety przykra konieczność, tak samo jak chciałam zrobic jej inhalację - które kieys lubiła tak teraz jak tylko włączam inhalator to płacze bo widocznie za głóśno pracuje, a moja Matysia jest strachliwa w sosunku do rzeczy martwych , dopiero niedawno zaakceptowała odkurzacz:D My mamy ogrzewanie gazowe tak więc temperaturka stała w dzień od 20-22 a w nocy od 18-19 :) Wera bardzo ciekawy przepis , może w e wtorek zrobie bo na jutro zapanowalam juz ruskie:)a co do chłopów to mój też zakryty posamt uszy:D Aniutaka Wera Asmanka mam nadzieje że katarek opuści noski waszych maluszków ,Tynia ma też co prawda niewielki katarek oby sie tylko nie pogorszyło - precz katarze!!!!!!!! Zmykam ułóżyc ubranka i do łóżka :) Dobrej i spokojnej nocki zwłaszcza dla Aniutki(przy pirewszym katarku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka dasz rade.To co teraz Oskar ma to nawilża nosek ,jak narazie spi spokojnie,nasivin mu nie pomagał ani inne no i jeszcze sól morska też jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pierwsza na następnej stroni :) pewnie Kasika będzie zdziwiona :) Słoneczko mam nadzieje że wszystkim maluszkom przejdzie :) No to ja też kłade sie do łóżeczka jeszcze obejżę frankenstona. No to dobranoc 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Wczoraj impreza u Mamy się udała. Ale była zaskoczona jak wróciła z kościoła, a tutaj cały dom w balonach, no i tort, no i szapman, no i cola (moja Mama lubi colę, więc mój Mąż postanowił Teściowej kupić). Asmana🌻 no niestety moje dziewczynki wstaja zazwyczaj około 5 rano. Więc jestem zmuszona z Nimi wstawać:( Aniutka🌻 ja mam taki sam problem,że nawet nie mogę zajrzeć do Jej noska (to samo jest z buzią), a co dopiero coś Jej majstrować przy nim. Aniutka🌻, Asmana🌻,Wera🌻,Słoneczko🌻 życzę zdrówka dla Waszych pociech❤️ Mina🌻 wszystkiego najlepszego dla Kajtka z okazji ukończenia 8 miesiąca ❤️ Mój Mąz właśnie odsypia nockę. Zmykam nakarmić Juleczkę. Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dzisiaj do lekarza jadę z obydwiema rozłozyły mi sie w nocy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Moja dzisiaj wstała 4:15 usnęła po 6 i teraz sie obudziłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻 zdrówka dla Natalki i Izuni❤️. No to też pobudkę raniutko miałyście. U mnie obie dziewczynki obudziły się o 4, ale na moje szczęście zaraz usnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Joasia aniutka a jak u Was noc?? aniu 26 co u Ciebie jakas poprawa na horyzoncie?? Anna 80 Ciebie to zupełnie wcięło kochana... Silvia mam nadzieję, żę u Was dobrze bo coś długo Was nie ma Słoneczko a ja nie prasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Unas nocka była spokojna tylko raz sie przebudził. Asmanko 👄 zdrówka dla dziewczynek 🌼 Kasika 👄 a ty co ???????????? Aniutka jak tam tosia,przespała noc? Słoneczko i znowu u mnie pięknie świecisz :) :) Już za 2 tyg.śwęta nie moge sie doczekać tego specyficznego zapachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho🖐️ Nareszcie mały przespał mi całą noc:) Ide dzis do fryzjera i zastanawiam siwe nad grzywka, jak sie zdecyduje to przesle zdjecia:P Wera🌻 musze kochana zaczac zapisywac twoje przepisy bo brzmia smakowicie. Gratuluje pierwszego miejsca na stronce:P Asmana🌻 to zdrówka dla dziewczynek, a dla Ciebie wytrwałosci. jakie miałas te piwa wczoraj?? moze cos ci zostało;) Joasia🌻 jak zwykle pamietasz o wszystkich Słoneczk🌻 a u mnie nie swiecvisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika Heineken jeszcze jest , ale ja narazie nie pije bo na 13:15 do lekarza jadę z dzieciakami Wera daj stroszke tego słoneczka u nas nie świeci nic a nic... Ja nalesniki dzisiaj zrobię jak uda mi się zrobić zakupy Kasika zaszalej przecież grzywka odrośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka dla Tosi też zdrówka😘 Agneska.pop a co u Was?? Całuski dla Brajanka Sylwia27 i Anna80 kirrikirri ....Agnes_Bdg a Wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to wieczorem podrzucisz mi tego browarka?? Ale dopiero jak wróce. Powodzenia u lekarza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane :) wszystkiego naj, naj dla Kajtusia 🌻 👄 jestem nie wyspana ale tak źle nie było :) pobudka była o 1.00 potem 1.50 potem 2.30 i 3.40 najgorsze jest wpuszczanie czegokolwiek do nosa a nawet samo delikatne oczyszczanie chusteczką :( drze się w niebogłosy jakby kto ją ze skóry obdzierał :( zastanaiam się właśnie jak to jest z tą Fridą bo precież nie da rady trzymać jednej końcówki przy nosku, drugiej przy ustach i jeszcze trzymać jej ręce i głowę :( oj niech ten katar sie skńczy :( dzięki dziewczynki za wszystkie miłe słowa :) ❤️ Słoneczko też nie nawidzę prasować :) ale na szczęście mój mąz lubi :) Joasiu fajnie że zrobiliście mamie niespodziankę :) uwielbiam robić takie niespodzianki :) i jak Ty sobie kochana dajesz radę z tym noskiem :( masz jakiś patent? Asmanka słońce no to się porobiło :( daj znać jak wrócisz i napisz jakie objawy miały dziewczynki bo ja narazie nie idę do lekarza wydaje mi się że nic poza katarem się nie dzieje U mnie słoneczka niet :( Kasika zrób sobie grzywke :) jakby co to zaraz odrośnie i mozna na bok się zaczesać :) i koniecznie przeslij zdjęcie :) ja też sie wybieram do fryzjera bo odrosty takie że ho,ho :) a ja sobie zapisuje przepisy Wasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka Kasika pewnie, że podeśle Natalia od jakiegos czasu juz strasznie kaszle juz za długo i koniecznie trzeba ja osłuchac czy na jest \"czysta\":) Iza ma taki katar aż łezki jej płyna i też kaszle a i tak musze iśc po skierowanie dla niej i nie wiem jak jutro się z nimi dwiema chora wybiore na badanie bioderek. Ja Ize kłade na wersalce i przykładam fride i idzie jak po maśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się będzie musiał przyzwyczaić do tego że grzebie się jej w nosie :) ale w tym wszystkim to jest taka śmieszna :) , jak widzi że coć zaczynam kombinować z tym nosem to kręci głową że nie chce i się śmieje gorzej jest potem :) Asmanka to pewnie że trzeba isć jak kaszlą :( Kasika a kolor zmieniasz czy tylko fryz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się zamalować bo jak nie zrobie makijażu to się czuję jakbym dopiero wstała :) a Tośka zasnęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka to w skrócie: Lala zgubiła swoję piłkę, co było i dla niej i dla pozostałych Teletubisiów traumatycznym przeżyciem. Na szczeście cudem odnalazł ją Dipsi. Podobny (straszny nieprawdaż?!) los spotkał hulajnoge Poe, torebkę Tinki-Winky {facet z torebką?!) i kapelusz Dipsi. Ostatecznie (i tu niespodzianka;) ) wszystko dobrze się skończyło. TYo by było na tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zdrówka dla wszystkich dzieciaczków 🌻 🌻🌻 Mam takie pytanie czy myjecie już ząbki dzieciaczką ?? Jakiej pasty używacie? Ponieważ Jędrek ma już 7 ząbków musze zacząć o nie dbać, a za każdym razem jak jestem na zakupach to nie mogę się zdecydować na paste. Zastanawiam się nad pastą elmex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja to pasty bym nie radziła jeszcze, bo maluch jeszcze nie umie wypluc tego co ma w buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×