Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Prosze bardzo:) Jak mały wstanie to idziemy na spacer, choc pogoda taka sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kasika :) opowiem Tosi :) dziewczyny są juz pasty dla maluchów, dostosowane są dla niemowląt i mozna je połykać, widziałam w którejs z gazet reklamę, trzeba zapytać w aptece :) u nas zebów nie ma ale czasami dziąsła przemywam woda, mam taka szczoteczkę na palec :) Tośka sie naspała aż 30 minut, nia za bardzo ma apetyt i ciągle w nosie furgolki :( wpadła do mnie koleżanka na kawke, dobrze ze miałam szarlotkę z urodzin taty :) - ale już pojechała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) na poczatek zdrowka maluchom:) szkoda ze tak strasznie choruja. u nas juz dobrze wczoraj swietowalismy w greckiej restauracji i było miło. dzis Majeczka nie chce mi spac:O i cały czas sie z nia daje po chałupie. pogoda ładna moze wyjdziemy na spacer.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po lekarzu Natalia zdrowa w płucach czysto gardełko też czyste Iza zapalenie górnych dróg oddechowych , czerwone gardło, mówię Wam wygląda jak siedem nieszczęść. Nie mogę z nią wychodzić z domu, co wiąże się że Natalia będzie siedziała w domu nie pójdzie do przedszkola bo nie mam jej jak zaprowadzić:(:( tak to jest jak chłopa ciągle niet Ja już kupiłam składniki i dzisiaj robię NAlesniki z przepisu Wery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka to nie dobrze :( bardzo nie dobrze :( zdrówka dla Twoich dziewczynek ❤️ smacznego i poczestuj koleżankę nalesniczkiem :) (mniam) Roza to super, zrób ucztę naszym zmysłom i poopowiadaj cóżeś tam dobrego pojadła :) , ja w greckiej knajpce to byłam ostatnio ze 2 lata temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzisiaj nic nie mogę zrobić, nawet małe zmywanie to na raty bo tylko odejdę i jest krzyk, teraz się Asia trochę nią zajęła to usiadłam na sekundę... lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka prosze nalesniczka- własnie się nim objadam pyszności Wera Ty jestes po gastronomiku czy cuś?? Własnie przyszła zabawka która kupiłam na allegro i jestem zaskoczona bo ona jest nowa a myślałam, że to używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki:) Ja cały dzieonek zabiegana, byliśmy z Tynia na zakupach świątecznych:) Asmanka zdrówka dla córeczek szczególnie dla Izulki 🌻 i daj znac jak wyszły nalesniki z nadzieniem:) Kasika cóz ja mogę poradzić że nie świece u Ciebie musisz pogadac z Werką bo u niej czesto sloneczko zagląda:) i jak tam wybraliście kafle do kuchni?? Wera a do ile tych naleśników potrzeba na ta porcyjke co podałaś?? Aniutka warto spróbowac z ta frida - nie taki diabe straszny jak go maluja . a co do prasowania to mój jeszcze nigdy w życiu nic nie wyprasował , gdzie ty znalzłaś takiego co to potrafi i w dodatku lubi:) Róża widze że miło spędziliście rocznice🌻wszystkiego dobrego🌻 Sylwia my także nie używamy pasty , zresta Tynia ma dopiero 2 ząbki a 2 kolejne dopiero idą:) Joasiu to Ci dziewczynki pobudki robia - ranne ptaszki z twoich córeczek:) Zmykam bo mąz mi kwęka że za długo siedze:) ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Byłam u mojego fryzjera i zmianę mam, nie poprzez grzywkę (odradzał) ale przez ciemny kolor:) Róża🌻pozazdrościć greckiej restauracji..:P Asmana🌻 zdrówka dla Izuni, to przez tę pogodę:O Zrobiłaś te z kurczaka?? I co dobre? Słoneczko🌻nic nie wybraliśmy:( Napiszcie jakie wy macie płytki w kuchni Aniutka🌻 to co Tosia taka dzisiaj marudna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to wklejaj szybko zdjęcia.. Tak nalesniki sa pyszne i strasznie syte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz?? Bo sporo tego wychodzi mój mąż pewnie zje ze dwa i na tym koniec, więc jak chcesz to bierz.. Ja mam płytki tylko po stronie gdzie jest kuchenka i zlewozmywam a reszta to taka masa wszystko z niej zmyjesz świetna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia jutro! Naleśników nie chce bo przed chwilą jadłam kanapki, chyba, że jutro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kończyłam ekonomie a gotować nauczyłam sie jak byłam w 6 klasie wiecie wakacje rodzice do pracy więc mama mi pisała na kartce to co mam zrobić i robiłam a potem to sama wymyślałam zresztą lubie gotować. Naleśników tyle ile uważacie ja robie na oko. Ja też bym chciała iść do fryzjera ale narazie nie mam czasu chyba że sama sobie zrobie kolorki. Jestem taka śpiąca i głodna że Asmanko ja zaraz podskocze na te naleśniki .Oskarowi już nie cieknie z noska jak w czoraj i kaszelek pomału juz zanika nie jest taki gwałtowny. Będe później bo dzisiaj mąż ma montaż to będzie na 23 a teraz ide sie umyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jakiś dobry przepis na śledzie na wigilje? Pewnie oglądacie M jak miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam my tez mamy nalesniki i to duuuzo, wiec zapraszam, moj luby narobil tyle ze moge nakarmic cala kompanie nakarmic. A my dwie musimy to zmucic. A propo gotowania ja tezjestem samouk, tradycyjnie rzadko gotuje, raczej wymyslam, zbieram przepisy z gazet, kombinuje i tp. Ale jesli chodzi o podstawy to moja bibli jest kuchnia polska, jak czegos nie wiem to zagladam. A Iga dzis, panie w zlobie doniosly, zaczela raczkowac, tzn pelzac do tylu❤️, wiec kto wie moze za kilka dni zacznie smigac:)). Dzis miala problem z zasypianiem wieczorkiem, buczala, budzila i sie i plakala, mam nadzieje ze jej nic nie bierze. Dzis mi sie tak teskno zrobilo za moja mam, nie widzialam jej prawie siedem lat:(( Gogarnela was juz goraczka przedswiateczna??? Ja jakos nie mam czasu, nawet nie wiem kiedy okna umyje. Ale w weekend juz sobie zaplanowalam wypiek ciasteczek, bo trzeba obdarowac znajomych🌻 Posiedze sobie i napije sie jak niektore z was wody mineralnej a was zapraszam na winko domowej roboty:)) buzka elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam Elizabetaa.....Iga-3100.............8300......74......8m i 1t …....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........9000......??.......8 mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8mc……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......12tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......6950.......??......7m-cy …05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........7350 .....68.....6 m-cy……...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......77......8 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........7200......68......11 tyg…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........9125 .....??.. ....6m………….14.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Roza............Maja-2650............7200.....68......7,5 m…….17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........7800......70......7,5 m-ca…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......7 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.......2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........9400.....???......6,5m-ca…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......8190 ....80......7 m ………22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............7850.....??.......5 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9000.....70.......7mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410……..7500.....65.......7m……………28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8000......74.......7 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68........7 mies……...01.05.06 Kingap.........Oliwia-3400........8000......71........4,5 m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Elizabet jak możesz to poproś o przepis. Sama z sobą bede rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tak aby nam przynosił szczęście 👄 🌼 .........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ \\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ \\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce Wam tu smucic bo miło poczy tac to co przyjemne ale ja nawet sklecic kilku zdan nie potrafie zeby nie wiało smętnie. U alergologa w piątek bylismy i diagnoza: astma wczesnodziecięca połączona z refluksem żołądkowo-przełykowym. ja ise alrgii bałam ale astmy sie nie spodziewałam. Ciagle czytam jakies art. na ten temat i zaraz zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 opakowanie śledzi Lisnera w oleju, na tacce 3 cebule (posiekane w kostkę) 4 marchewki surowe (starte na tarce) 1 słoik majonezu+2 łyżki jogurtu naturalnego+pieprz 3 jabłka (starte na tarce) 6 jajek ugotowanych i posiekanych 15 dag sera żółtego (startego na tarce) sól, pieprz Gotujemy jajka na twardo, siekamy i dodajemy sól oraz pieprz. Śledzie opłukać z oleju i pokroić na kwadraty. Obieramy warzywa i owoce i postępujemy z nimi tak jak to jest zawarte w składnikach. Następnie układamy wszystko warstwowo w wysokim naczyniu: .śledzie 2.cebulę 3.marchew 4.cienką warstwę sosu 5.jabłka 6.jajka z solą i pieprzem 7.cienką warstwę sosu 8.posypujemy serem żółtym Można przyozdobić natką, najlepiej smakuje po schłodzeniu, a najładniej wygląda w przezroczystym naczyniu. kolezanki nie spytalam, znalazlam w necie Renolka duzo zdrowka dla jUlci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×