Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ja już zrobiłam wszystko Też chcę iść na spacerek a jak Tosia juz bez kataru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Słoneczko 🌼 u nas pogoda może być słoneczko swieci słabo ale jest ciepło.No to trzeba opić tego ząbka :) Asmanko 🌼 obojętnie jakiej firmy ja używam różnych.Nie płacz bidulko chłopy czasami takie są :) . Mój jak mi powiedział kiedyś że może być albo da sie zjeść to rozmowa była któtka albo otuj sobie sam albo pakuj sie i do mamuśi.Teraz już tak nie mówi tylko dobre dobre. Aniutka 🌼 Oskar nie raczkuje nie umie a w chodziku biega że czasami nienadążam.Pani doktor powiedziała że 90% dzieci omija raczkowanie i nie trzeba ich do tego zmuszać.Czasami zamiast do przodu to dotyłu sie przesunie Kasika odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Ja na obiad robiłam placki wątróbkowe z sosem meksykańskim i czerwona kapusta,a jutro będzie leczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana super że już sama próbuje wsawać bo Oskar to straszny leniuch. Silna z niej kobitka będzie I znowu pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka mój mąz stwierdził że Izka jes podobna do babci ale ja tego za bardzo nie widzę ,a le mówie Wam jak byłma w szpitali to tam do 2,5 miesięczniego chlopczyka przychodziła babcia (teścio.ka mamy chłpca ) i oboje byli podobni do siebie kropoka w kropke a mam chłoca załmak oczywiście aler przecięz dzieci sie zmieniają:0 tak więc Asmanka główka do góry:) a dziewczynki słódziytkie a mojaTynia ma bardzo podobną fruzurkę do Izuli :) jak znajde chwole to wkleje fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka słonko do jakiej teściowej??? gdziesz tam wydaje mi się że do tatusia ale Natalka to cała mama tylko włoski ma blond :) śliczne zdjęcia , jak zobaczyłam te znad morza to mi sie zachciało nad nasz Bałtyk :) a swoją drogą Asmanka to fajna kobitka z Ciebie :) Tosia ma jeszcze katarek ale nie wiele i gdzies go słychac czasami daleko :), wyszłyśmy i zaraz wróciłyśmy bo wiatr i nie przyjemnie zimno ....brrr Roza ja tez poprosze zdjęcia :) Dzięki wercia to kupuję chodzik :)...uwielbiam leczo :) Słoneczko to wklejaj fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera cóż ja mogę oblać tego ząbka mineralką:) ale dla Was - cóż sobie życzycie piwko winko?????? A jak się rob te placki z wątróbek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piszecie:D Jak szalone A ja znowu bez internetu😡 Nie rzucajcie niczym we mnie, ale nie mam jeszcze tych zdjęc:) Ja tu na diecie siedzę, a wy o takich pysznościach gadacie:O Róża🌻 ja też poprosze zdjęcia Asmana🌻 głowa do góry, nie mów, że bedziesz się przejmować taką przyziemną rzeczą { !!} jaką jest facet. Jak chcesz to cie kopne w tyłek (tak dla zmotywowania) albo przytule (wirtualnie)😘 Zdjęcia jak zwykle swietne:) Wera, Słoneczko i Aniutka teraz wy rozpoczynacie stronki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja k jestem to nikogo nie ma, a potem muszę czytać Wasze posty godzinami:P Brajanku, Karolinko i Marcelku sto lat🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie czytaj po łebach , bo Ci sie miesza wszystko... Dlaczego nie masz zdjęć my tu czekamy i sie niecierpliwimy... Jak dietka trzymasz się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a muszę się pomalowac do zdjęcia, a Karo wrócił o 23 i już wszelaki make-up zmyłam:) Co do diety to narazie wytrzymuje, na obiad jadłam duszoną rybę z czarnym gorzkim chlebem i czerwoną herbatą, ale nie jest żle. Chciałabym choc trochę zgubić. Wczoraj zabiłam w naszym pokoju mysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika nawet nie mów nie piszczałas?? ja to bym postawiła wszystkich sąsiadów na nogi... Oj po co Ci make-up nic Ci nie pomoże - żartuje oj zrób sobie sama i wklejaj a nie masz samowyzwalacza??? Toś miała piekny obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samowyzwalacza nie posiadam (chyba), przynajmniej nie umiem się nim obsługiwać. Co do myszy to nie piszczałam jak ją zobaczyłasm, psiknełam jej w oczy lakierem do włosów i jak biegała taka otepiała to dokonczyłam dzieła pantoflem. Tylko cholender, jak ona się znalazła w naszym domu??! Wiem, że mi nic nie pomoże, ale zawsze troche twarzy zakryje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mija miesiąc jak mały robi kupę na nocnik:) Denerwuje mnie ta reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika jaka reklama ? :) A my mamy dzisiaj 3 rocznice jak się \"bliżej poznaliśmy\" :) i opijamy naszym ulubionym winkiem mołdawskim Isabella - zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna reklama mi sie wciaz otwiera:O To gratulacje z okazji rocznicy:) winko pewnie pyszne, ale wiesz dieta, za to inne kobity napewno nie odmówia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka zupełnie zapomniałam a wczoraj wspominałaś no to wszystkiego najlepszego i oby do końca zycia co roku było picie winka Buziaczki dla Ciebie i Tomka:):) Ja chętnie ale dopiero wieczorem bo dzisiaj mnie czeka jeszcze jazda samochodem a znowu do tego czasu winka braknie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki :) oby do końca zycia :) Asmanka a dokąd Ty znowu? I znów Cię mąż będzie ścigał telefonem :) nie zabraknie :) zostawię dla Ciebie...a wiesz jakby Co to zawsze mogę w poniedziałek podesłać do Olsztyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ,ale pod warunkiem że Ty je przyniesiesz i wypijemy razem:):) Nie będzie mnie dzisiaj ścigał, bo jadę z dziewczynami Natalia chce jechac do babci na noc i ja zawoże, i czekam aż Iza wstanie... Mąż dzisiaj będzie po 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×